Tüy Dökücü & Sarartıcı

için 3,499 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tüy Dökücü & Sarartıcı

Kadınların kişisel bakım ve temizlik konusunda en titiz davrandıkları konulardan biri de kıl ve tüylerden kurtulma işlemidir. Pek çok kadın için ağda ve epilasyon ağrılı ve sancılı bir süreçtir. Bu yüzden çoğu kadın tüy dökücü ve tüy sarartıcı ürünleri tercih etmektedir. Siz de tüy dökücü kremleri sayesinde ağrısız ve sızısız bir şekilde tüylerinizden kurtulabilirsiniz. İlgili tüm ürünleri kategorimizden inceleyebilir ve kolayca sipariş edebilirsiniz.

Tüy Dökücü Krem

Tüy Dökücü Krem

Hem ağrı ve sızı gibi sorunlar yaşamamak hem de kıl ve tüylerinizden kolayca kurtulmak istiyorsanız tüy dökücü krem tam size göre! Tüy dökücü krem; tüylerin zayıf olduğu yerlerde tüyleri tamamen olduğu yerden uzaklaştırırken, tüylerin güçlü olduğu yerlerde ise tüyü zayıftlatmaya yarar. Pratik ve kolay kullanılan tüy dökücü kremler sayesinde evde yalnızca dakikalar içinde istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Özellikle tıraş bıçağı yerine tüy dökücü krem kullanmanın pek çok avantajı bulunmaktadır. Bilindiği gibi tıraş bıçakları tüyü, cildin üzerinden keser. Tüy dökücü kremler ise tüyleri cilt altı yüzeyden alır. Bu yüzden tüylerinizin tıraş bıçağıyla alınmasına oranla çok daha geç uzar. Yani yeni çıkan tüyleri uzun zaman ötelemiş olursunuz. Yapılan araştırmalar; tıraş bıçağı ile alınan tüylerin tüy dökücü kremler ile alınan tüylere oranla yaklaşık 1 hafta daha erken çıktığını kanıtlamıştır. Tüm bu yararlarından dolayı siz de tüy dökücü kremleri gönül rahatlığıyl tercih edebilirsiniz.

Tüy Sarartıcı Krem

Tüy Sarartıcı Krem

İstenmeyen kıl ve tüylerden kolayca kurtulmanın bir başka yolu da tüy sarartıcı krem kullanmaktır. Özellikle esmer kadınların tüyleriyle ilgili en çok şikayetçi oldukları konulardan biri tüylerinin gürlüğü ve çokluğundan ziyade tüylerinin renkleridir. Çünkü koyu renkteki tüyler pek çok kadın tarafından istenmeyen bir durumdur. Özellikle kol ve bacak gibi göz önünde olan ve sürekli tüy alma işlemiyle uğraşmak istemeneyen kadınların ilk tercihi tüy sarartıcı ürünler olmaktadır. Tüy sarartıcı kremler adından da anlayacağınız üzere tüylerin rengini açmaya yani saratmaya yaramaktadır. Bu da; tüylerin belirginliğini yitirmesini yani neredeyse “yokmuş” hissi uyandırmasını sağlamaktadır. Özellikle kol ve bacak gibi koyu renkli tüylerinizin rengini açmak istiyorsanız tüy sarartıcı kremlerden yardım alabilirsiniz. Bu sayede belirginliğini yitirmiş olan tüylerinizi sık sık almanız gerekmeyecek.

Tüy Dökücü & Sarartıcı Krem Alırken Bunlara Dikkat!

Tüy Dökücü & Sarartıcı Krem Alırken Bunlara Dikkat!

Tüy dökücü ya da sarartıcı krem alırken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Çünkü tüy dökücü krem ve sarartıcılar tüm cilt tiplerine göre farklı içeriklerle üretilmiştir. Cilt tipinize uygun olmayan bir ürünü kullandığınızda cildiniz tahriş olabilir. Ayrıca çok hassas bir cilde sahipseniz; doktorunuza başvurmadan bu ürünleri kullanmamanızı öneririz. Bunun yanı sıra, bazı tüy dökücü ürünler krem halindeyken bazıları sprey şeklindedir. Bu yüzden bu ürünleri alırken bir başka karar vermeniz gereken konu da hangi kullanımı tercih edeceğinizdir. Son olarak tüy dökücü kremlerin bazıları sadece bir ya da birkaç bölge kullanımı için uygundur. Örneğin; genital bölge için üretilmiş olan tüy dökücü kremi yüz tüylerinizi almak için kullanırsanız cilt problemleri yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla gerek seçim aşamasında gerekse kullanım aşamasında tüm bunlara dikkat etmelisiniz. Tüy dökücü ve sarartıcıların yanı sıra diğer ağda, epilasyon ve tüy alma ürünlerini görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abc Derm (7)
Agiss (135)
Alez (2)
Angel (6)
Avon (13)
Bioder (148)
Bioxcin (3)
Bioxet (16)
Blenior (3)
Braun (4)
Clemy (58)
Cosmed (4)
Cvs (1)
Deo Cure (3)
Deotak (1)
Depitak (56)
Depycure (6)
(1660)
Ege Sir (5)
Elais (5)
Elancyl (1)
Elly (3)
Epila (49)
Ersağ (3)
Extrem (1)
Farmasi (57)
Fem (4)
Haarex (2)
Hürrem (9)
Koko Nail (2)
Kuaf (2)
L'rouge (2)
Lapiden (122)
Lila (1)
Norman (2)
O.B (1)
Olegovich (1)
Orkid (1)
Ostwint (54)
Panasonic (1)
Philips (4)
Phyto (10)
Redist (2)
Remington (1)
Remove (17)
Salkom (1)
Scream (5)
Sebamed (3)
Sesu (227)
So Well (16)
Talya (3)
Trina (3)
Uni (1)
Veet (473)
Venüs (3)
Vi-Vax (1)
Vi-Vet (146)
Vivaldi (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Bölgesi

Vücut (780)
Yüz (67)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(306)
(154)
(73)
(59)
(58)
(39)
(38)
(25)
(18)
(11)
(10)
(10)
(9)
(7)
(6)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(263)
ve üzeri (386)
ve üzeri (435)
ve üzeri (449)
ve üzeri (494)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL