Ağda Makinesi

Kadınların rutin bakımları arasında yer alan kıl ve tüy temizliği için bazı ağda ürünleri kullanılmaktadır. Bunlardan biri de ağda makinesidir. Ağda makinesi; kısaca ağda eritmek ve ısıtmak yani kullanmaya hazır hale getirmek işlevi görür. Kategorimizde hem profesyonel kullanım hem de ev tipi ağda makineleri kullanılmaktadır.

Ağda Makinesi Hakkında

Ağda Makinesi Hakkında

Ağda makinesi genellikle kuaför, ağda salonları ve güzellik merkezleri gibi mekanlarda kullanılıyor olsa da evde kullanmak için tasarlanmış olan ev tipi ağda makineleri de bulunmaktadır. Evde kolayca ağda yapabilmek için siz de ev tipi ağda makinelerini tercih edebilirsiniz. Çoklu ısıtıcı bölmeleri bulunan ağda makineleri daha çok profesyonel kullanım ve mekanlar için uygunken; tekli ısıtıcısı bulunan modeller evde kullanmak için idealdir. Eğer siz de sir ağdanızı ya da konserve ağdanızı kolayca ısıtmak ve kullanıma hazır hale getirmek istiyorsanız ağda makinelerini tercih edebilirsiniz. Sir ağda ısıtıcılı ağda makineleri ile konserve ağda ısıtıcı ağda makineleri farklıdır. Bu yüzden seçiminizi yaparken hangi ağdayı daha çok kullandığınızı ya da kullanacağınızı göz önünde bulundurmalısınız.

Ağda Makinesi Nasıl Kullanılır?

Ağda Makinesi Nasıl Kullanılır?

Ağda makinesi nasıl kullanılır?” diye merak edenler için hemen anlatalım. Öncelikle her ağda makinesinin tipi farklı olduğu için kullanımı da farklıdır. Ağda makinesi çeşitleri; kartuş ağda makinesi/sir ağda makinesi, konserve ve kalıp ağda makinesi, kombine ağda makinesidir. Ağda makinelerinin neredeyse tamamı elektrikle çalışmaktadır. Ağda makineleri açık olduğu müddetçe ağdanın soğumasını ve kurumasını engeller. Ağdanın erime süresi hava sıcaklığı, ağdanın ne kadar donmuş olduğu ve makineye göre farklılık gösterse de genel olarak ağdalar 10-15 dakika içinde kullanıma hazır hale gelir. Ağda makinesini fişe taktıktan sonra yuvaya ağda kitini yerleştirmeniz gerekir. Daha sonra 10-15 dakika civarında ağdanın erimesi ve hazır hale gelmesi beklenir. Makinenin boyutuna ve türüne göre uygulama esnasında ağda kiti makineden ayrılarak ya da ayrılmadan kullanılır. Gördüğünüz gibi ağda makinelerinin kullanımı oldukça basit ve pratiktir.

Ağda Makinesi Fiyatları

Ağda Makinesi Fiyatları

Ağda makinesi fiyatları, makinenin yuva sayısınai boyutuna, türüne ve markasına göre farklılık göstermektedir. Kategorimizde her model ve kullanım tipine uygun ağda makinesi bulunduğundan ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bir ağda makinesini kolayca bulabilirsiniz. Ağda ısıtıcıları olarak da bilinen ağda makineleri set halinde de satılmaktadır. Ağda makinesi seti içinde; ağda, ağda eldiveni, ağda çubuğu ve ağda ve ağda bezi gibi ağda ürünleri bulunmaktadır. Dilerseniz bu setlerden tercih ederek tek bir ürünle tüm ağda ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Kategorimizde bulabileceğiniz bazı ağda makinesi markaları; Depi Roll, Angel, Ege Sir, Happy Roll, Waxess, Vi-Vet, Tanaçan’dır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının ağda makinesi modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca diğer ağda, epilasyon ve tüy alma ürünlerini görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Ağda Makinesi

için 930 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Agiss (30)
(1)
Angel (41)
(3)
(1)
Bioder (10)
(3)
(3)
(5)
Depi Roll (10)
(4)
(431)
Ege Sir (31)
(3)
(1)
(5)
(1)
Gillette (12)
(1)
(2)
(1)
(1)
(3)
(3)
Philips (7)
(2)
(1)
Qlife (9)
(1)
Roqvel (6)
(1)
Sesu (53)
(3)
(3)
(1)
Vi-Vet (89)
Vivol (106)
(1)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(122)
ve üzeri (221)
ve üzeri (254)
ve üzeri (264)
ve üzeri (272)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL