Ağda Ürünleri

Kişisel bakım deyince ilk akla gelenlerden biri vücudun çeşitli bölgelerinde meydana gelen kıl ve tüy problemini çözmek geliyor. Bunun için de ağda, tüy dökücü krem, epilatör ve tıraş ürünleri gibi ürünler tercih edilmektedir. Bunlardan en sık kullanılanı ve daha uzun çözüm sunanı elbetteki ağdalardır. Evde kendiniz kolayca ayda yapabilmek için biratkım ağda ürünleri kullanmanız gerekir. Kategorimiz üzerinden ağda yapmak için gerekli olan tüm ürünlere ulaşabilirsiniz.

Ağda Makinesi

Ağda Makinesi

Ağda makinesi genellikle kuaför ve güzellik salonlarında gördüğümüz ürünlerdir. Ancak bunların ev tipi kullanıma uygun boyutlarda üretilenleri de bulunmaktadır. Ağda makinelerinin çoklu ısıtıcıları olanları daha çok kuaför, ağda merkezi, güzellik salonu gibi yerlerde kullanılırken; tek ısıtıcılı olanları evde bireysel kullanım için daha uygundur. Sir ağdaları kolayca ısıtmak, eritmek ve kullanılabilir hale getirmek için kullanılan ağda makineleri en çok tercih edilen ağda ürünleri arasında yer almaktadır. Sir ağda makinelerinde erittiğiniz sir ağdanızı kol, koltuk altı, bel bölgesi ve bacaklarda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kullanımı son derece pratik olan ağda makineleri elektrikle çalışmaktadır. Fişe takıldıktan sonra 15-20 dakika içerisinde ağdayı ısıtarak kullanıma hazır hale getiren bu cihazların en büyük avantajı kullanım boyunca kartuşun ısısını sabit tutmasıdır. Ağda ısıtıcıların sir ağdalar için kullanılan modelleri olduğu gibi konserve ağdalar için kullanılan modelleri de bulunmaktadır. Konserve ve kalıp ağdaları konserve ağda eritme özelliği makinelerde kolayca eritebilirsiniz. Bu ağdalar ise; bikini bölgesi, kaş, bıyık ve çene gibi bölgelerin kıl ve tüylerinden kurtulmak için kullanılır.

Ağda Bandı & Ağda Bezi

Ağda Bandı & Ağda Bezi

Ağda bandı ve ağda bezi sanılanın aksine farklı ürünlerdir. Ağda bandı olarak bilinen ağda çeşidi hazır ağda olarak da bilinen ağdalardır. Bu ağdaları avuç içinizin ısısıyla kolayca eritebilir ve kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Tek bir pakette birden çok boy ve farklı kullanım alanları için seçenekler sunan ağda bantları; pratiklik sağladığı için kadınların en çok tercih ettikleri ağdalardır. Ağda bandı seti içerisinde genellikle; bacak için, bikini ve kol altı için ve yüz bölgesi için kullanıma uygun farklı boylardaki bantlar yer almaktadır. Ağda bantlarını kullanırken yapmanız gereken tek şey elinizin ısısıyla bandı ısıtmak ve her iki tarafını da soğumasına müsade etmeden kullanmak. Ağda bezi ise hazır ağda bantlarından çok farklıdır. Yalnızca ağdayı çekmek için kullanılan ağda bezleri sir ağda veya konserve ağda uygulamalarında kullanılmaktadır. Ağda bezleri genellikle metrelik olarak satılmaktadır. Bunları kullanım ihtiyacınıza göre farklı boyutlarda keserek kullanabilirsiniz. Ayrıca bazı bezler eşit boylarda kesilmiş olarak da satışa sunulmaktadır.

Ağda Fiyatları

Ağda Fiyatları

Ağda fiyatları ve ağda ürünleri fiyatları genel olarak kullanıcılara alım kolaylığı sunmaktadır. Ağda bezleri, ağda bandı, sir ağda, konserve ağda gibi ürünler uygun fiyatlı ağda ürünleridir. Ancak güzellik salonunuz ya da evde kullanmak için bir ağda makinesi almak istiyorsanız bunun için bütçenizi biraz esnetmeniz gerekebilir. Ayrıca ağda seti halinde satılan ürünleri tercih ederek daha uygun fiyatlı bir alışveriş gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Çünkü set halinde satılan ağda ürünleri çoğu zaman tek tek ürün alımından daha uygun bir fiyat skalasında yer almaktadır. Kategorimizde bulabileceğiniz bazı ağda ürünleri markaları ise; Agiss, Ağdacı, Bioder, Depilissima, Depitak, Lapiden, Qlife, Remove, Smoothly, Veet, Çam Sakızı gibi markalardır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının ağda, ağda bandı, ağda bezi, ağda makinesi, ağda seti, ağda spatulası gibi ürünlerini kategırimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca diğer kadın bakım ürünlerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Ağda Ürünleri

için 7,642 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Abc Derm (24)
Agiss (278)
Alez (1)
Angel (20)
Avon (4)
Ağdacı (14)
Basic Line (18)
Bio Class (1)
Bioder (87)
Bioflex (124)
Bioxcin (1)
Bioxet (24)
Black&Red (1)
Blenior (2)
Braun (1)
Buzzex (5)
Canped (2)
Clemy (4)
Cosmed (2)
Cvs (5)
D'Sign (3)
Deotak (7)
Depileve (7)
Depilissima (157)
Depitak (15)
Depycure (1)
(3051)
Ege Sir (52)
Elf (2)
Ellaro (2)
Elly (26)
Epicure (162)
Epila (7)
Epilla (24)
Epimori (1)
Equilibra (3)
Esila (2)
Extrem (2)
Farmasi (3)
Fe (9)
Fem (4)
Femin (2)
Gogo (64)
Hürrem (1)
Ipana (11)
Kiko (1)
King (1)
Kuaf (320)
Lapiden (21)
Lila (2)
Lirene (14)
Magicare (9)
Match (17)
Missha (2)
Morfose (1)
Nascita (1)
Newfavor (8)
Norman (19)
Orkid (2)
Ossion (26)
Ostwint (31)
Pfb Vanish (34)
Pimex (36)
Pjur (3)
Qlife (78)
Raks (1)
Redist (14)
Remove (125)
Rowenta (2)
Rubix (48)
Saten (2)
Sesu (466)
Seveet (10)
Sirwax (62)
Smoothly (34)
So Well (3)
Solife (1)
Starwax (4)
Süphan (2)
Tanaçan (5)
Tarko (3)
Veet (350)
Vi-Vax (12)
Vi-Vet (1373)
Vivaldi (4)
Vivol (50)
Waxer (1)
Whoo (7)
Zigavus (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(497)
(273)
(250)
(168)
(118)
(68)
(54)
(46)
(40)
(30)
(30)
(29)
(16)
(13)
(9)
(7)
(6)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(692)
ve üzeri (947)
ve üzeri (1,036)
ve üzeri (1,049)
ve üzeri (1,096)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL