TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ağda Ürünleri

için 9,710 sonuç bulundu.

Ağda Ürünleri

Hem bay hem de bayanlar için bakım, hayatın olağan akışında önemli bir yere sahiptir. Bakım denildiğinde akla pek çok şey gelse de temel bakım kategorisine giren tüy ve kıllar çoğu zaman başa bela olabilmektedir. Tüy ve kıllara etkin çözüm için alabileceğiniz ağda uzayan tüylerle başa çıkma konusunda yardım ediyorlar. Kullanımı oldukça rahat ve pratik olan ağdalar, bakım için pek çok insanın tercihi oluyorlar. Tüyleri kökten alarak uzun süre boyunca pürüzsüz bir görünüm veren ağda, vücudunuzun her bölgesi için uygulanabilir. Farklı özelliklere sahip ağda çeşitleri ile siz de tüylerinizden en kısa zamanda kurtulabilirsiniz.

Ağda İle Tek Seferde Pürüzsüz Bir Cilt

Ağda İle Tek Seferde Pürüzsüz Bir Cilt

Vücudun birer parçası olan tüy ve kıllar hem görünüm hem de temizlik açısından kötü bir imaj oluşturuyorlar. Özellikle belirli bölgelerde uzayan kıllar bakteri ve mikropların barınabileceği ortam yaratıyorlar. Hijyen eksikliği yüzünden bakterilere uygun ortam oluşması ilerleyen zamanlarda sağlığınızı tehdit edebilir. Bu gibi sebeplerden ötürü tüylerin düzenli olarak alınması önemlidir. Tüylerinizi almak için birçok yol olsa da ağda bu yolların içinde etkili ve faydalı olmasıyla pek çok insan tarafından tercih edilmektedir. Pratik bir kullanıma sahip ağda ev ortamında da oldukça kolay bir şekilde uygulanabilir. Ağda, bilinen pek çok faydasıyla tüylerin alınma işleminde aranıyor. Bunlardan en yaygını, tüyleri kökünden alarak uzun süre pürüzsüz bir tene sahip olmanızı sağlıyorlar. Tüylerle birlikte ölü deriyi de alan ağda ile cildinizi yenileniyor. Kıl batması gibi tüylü bölgede oluşan problemleri minimal seviyeye indirgeyen ağda bu gibi pek çok faydasıyla kolaylık sağlıyorlar. İçeriğindeki güçlü formül ile uzun süre kullanımda kıl köklerini incelmesi sonucu tüylü bölgede azalmayı sağlayarak kalıcı ve etkin çözüm sunuyorlar. Ağda isim olarak aynı şeyi anlatsa da çeşit olarak geniş bir yelpaze sunuyor. Bunlardan biri olarak piyasada yer alan kartuş ağda rengarenk seçeneklere sahip! Ağda ısıtma makinesiyle veya bir çaydanlığın içerisine da koyarak kullanabileceğiniz kartuş ağdalar, başlığında bulunan roll-on yardımıyla kolayca sürülebilir. Bacak, koltuk altı, bikini bölgesi ve diğer alanlar için de uygun olan kartuş ağdalar vücudunuzu zahmetsizce temizliyorlar. Ağda malzemeleri ile birlikte kullanılan kartuş ağdaların kullanımı oldukça basit! Tüylerin çıkış yönüne doğru ağdayı sürebilir ve ağda bandı yardımıyla tüylerin çıkış yönüne doğru çekerek kullanabilirsiniz. Tüylerinizden hızlı bir şekilde kurtulmak için kullanabileceğiniz kartuş veya roll-on ağda ile yaza hazırlanabilirsiniz. Vücudunuza ağdayı kolay bir şekilde sürmek için bu yöntemi tercih edebilir ve ekstra olarak sadece ağda bandı ile işleminizi tamamlayabilirsiniz. İz bırakmayan ve tüyleri tek seferde kolayca alan ağda ile hayalinizdeki pürüzsüz cilde sahip olmanın tam zamanı. Evde ağda malzemeleri ile kıl ve tüylerinizden hızlı bir şekilde kurtulmak için ürünlere göz atabilirsiniz.

Ağda Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ağda Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hayalinizdeki pürüzsüz cilt ağda ile artık uzakta değil. Ağda, sunduğu pek çok faydasıyla bayanların vazgeçilmezleri arasında üst sıralarda yerini koruyor. Acıyı dağıtan ve çabuk bir şekilde uygulanan formülü ile en ufak tüyleri dahi alarak size pürüzsüz ve hoş bir ten bırakan ağdalar bu açıdan kolaylık sağlıyorlar. Kılların çıkmasını geciktirerek uzun süre etkisini devam ettiren ağda, bu anlamda oldukça zahmetsiz! Kolay kullanımı ile dar vakitlerde de mükemmel sonuç veren ağda özellikle şehir yaşantısının getirdiği vakit kısıtlığında dahi kolayca uygulanabilir. Kullanım rahatlığı ile her daim tüylerden kurtulmanın pratik yolunu sunan ağda, içerisindeki güçlü formülü ile etkisini uzun süre devam ettirebilir. Sir ağda malzemeleri yardımıyla ağdanızı hızlı ve kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. İlk olarak granül ağda şeklindeki ağda taneciklerini kullanacağınız alana göre ağda ısıtıcısı içerisine bırakın. Kısa bir süre sonra belirli bir ısıya ulaşan ağda tanecikleri yerini alan ağda kıvamı kullanıma hazır hale gelecektir. Sadece bir ağda çubuğu yardımıyla, ısınan ağdayı uygulamak istediğiniz bölgeye sürerek ağda bandı ile tek seferde tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Boncuk ağda olarak da duyabileceğiniz granül ağda hassas bölgelerde acıyı azaltıcı etki yapmaktadır. Ağdanın ardından ciltte kızarma ve tahrişi minimal seviyeye indirgeyen granül ağdalar şeker içermeyerek kıl köklerini zaman içerisinde zayıflatıp inceltiyorlar. Gelişen ağda sektöründe yeni yeni ağda çeşitleri sizleri bekliyor. Kıl ve tüylere karşı mücadelenizde etkin çözüm sunarak her daim yanınızda olan ağda bantları yardımıyla kolayca çekilebilir. Tek seferde dahi geniş bölgeleri ağda ile kolayca temizleyebilirsiniz. Ağdalar kullanım alanları ve uygulama şekilleri açısından değişkenlik göstermektedir. Siz de kullandığınız ağdada kalıcı ve acısız çözüm için ürün çeşitlerine göz atabilirsiniz. Bölgeye özel olarak uygulanan ağdalar tüyleri tek çekimde almanıza olanak tanıyorlar. Acısız ve yumuşak dokunuşuyla profesyonel hizmet sunan ürün çeşitleri ile pürüzsüz bir cilde sahip olmanın hazzını doyasıya yaşayabilirsiniz. Ağda fiyatları, özellikleri, kullanım alanları hakkında detaylı bilgi edinmek için ürünlere göz atabilir ve Kadın Bakım Ürünleri ürünlerinden biri olan ağda ile uzun süreli ve kalıcı hale getirebilirsiniz.

Ağda ile İstenmeyen Tüylerden Kurtulun

Ağda ile İstenmeyen Tüylerden Kurtulun

Vücut temizliğinde istenmeyen tüylerden pratik ve hızlı bir şekilde kurtulmak için tercih edilen ağdalar kullanışlı bir ürün olarak hayatınıza giriyorlar. Pek çok çeşidi bulunmakla birlikte ağdalar hayatınızı kolaylaştırıyorlar. Temizlik ve bakım açısından önemli bir yere sahip olan ağdalar kullanıldıkları alanda bakteri oluşumunu minimal düzeye indirgiyorlar. Özellikle koltuk altı kararmalarında yardımcınız olan ağda bu konuda istenen sonuçları kısa sürede veriyorlar. Yaz aylarında uygulayabileceğiniz ağda ile kararmalara elveda diyebilirsiniz. Ağda, uygulandığı bölgede ufak tüyleri de alma kapasitesi ile sizi ekstra uğraştırmıyor. Vücut temizliğinizde kullanabileceğiniz ağda ile vakitten tasarruf yapabilirsiniz. Kuaförlerde veya evde de kolay bir şekilde kullanabileceğiniz kalıp ağda hassas bölgeleriniz için acısız bir çözüm sunuyorlar. Bikini gibi duyarlı bölgelerde içiniz rahat bir şekilde kullanabileceğiniz ağda çeşidi olarak kalıp ağda, ağda bezine ihtiyaç duymadan kolay kullanım sunuyorlar. Isıtarak belirli bir kıvama geldiğinde ağdanızı uygulamak istediğiniz alana tüylerin çıkış yönüne doğru ağda çubuğu yardımıyla sürebilirsiniz. Kalıp ağda bulunduğu alanda kolayca kuruma özelliği sayesinde herhangi bir ağda bezine ihtiyaç duymuyor. Kuruyan ağdayı eliniz ile hızlı bir şekilde toparlayarak sadece birkaç saniyede vücudunuzu derinlemesine temizleyebilirsiniz. Soyulabilir ağda olarak da görebileceğiniz bu ağda çeşidini tüm vücudunuza kolayca uygulayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey ağda ve ısıtıcı olmakla birlikte Kozmetik & Kişisel Bakımınız için oldukça zahmetsiz ve pratik olan soyulabilir ağda, bayanların tercihleri arasında yer alıyor. Formül içeriğindeki karışım ile pudralı ağda acıyı dağıtarak minimal seviyeye indiriyor. Daha acısız bir ağda için tercih edebileceğiniz bu çeşit tüylerinizden kurtulurken hijyenik bir ortam oluşturuyor. Ağda kıl köklerinin yanında ölü deri hücresini de alarak canlı ve parlak bir görünüm sunuyorlar. Kartuş, konserve, roll on ve daha pek çok şekilde görebileceğiniz ağda farklı boyutlarıyla piyasada bulunuyor. Ağda ürünleri ile vücut bakımınızı kolayca yapabilir, yaz aylarında bikini, etek ve şortlara kendinizi hazırlayabilirsiniz. Ağda ile pratik ve derinlemesine temizlik için ürünleri göz atabilir ve Ağda, Epilasyon, Tüy Alma sayfamız üzerinden sipariş vererek pürüzsüz bir tene kavuşmanın ayrıcalığını her anınızda doyasıya yaşayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

A+D (1)
Abc Derm (10)
Agiss (885)
Alez (1)
Aloebio50 (2)
Angel (16)
Avon (7)
Ağdacı (23)
Bandox (10)
Bella B (2)
Bic (1)
Bio Class (1)
Bioder (91)
Biodermine (23)
Bioflex (83)
Biotama (11)
Bioxcin (3)
Bioxet (22)
Bioxin (2)
Blenior (41)
Braun (1)
Buzzex (1)
Clemy (2)
Cvs (1)
D'Sign (2)
Deo Cure (24)
Deotak (1)
Depitak (14)
Derby (1)
(3634)
Ege Sir (129)
Ekamix (35)
Elais (1)
Epicure (196)
Epila (23)
Epilla (30)
Epimori (1)
Esila (8)
Ess Weet (1)
Extrem (2)
Fe (9)
Fem (1)
Femin (8)
Gillette (5)
Gogo (96)
Ipana (1)
Joywax (46)
Kuaf (405)
Lapiden (22)
Lila (10)
Lirene (1)
LR (2)
Magicare (4)
Molped (1)
Nascita (9)
Newfavor (4)
Nivea (1)
Norman (1)
O.B (1)
Orkid (2)
Ossion (13)
Ostwint (51)
Pimex (16)
Platonik (6)
PNG (3)
Qlife (71)
Redist (20)
Remove (75)
Rubix (92)
Salkom (1)
Sesu (935)
Seveet (12)
Silkn (3)
Sirwax (18)
SkinFood (2)
Smoothly (98)
Starwax (6)
Süphan (1)
Talya (1)
Tanaçan (31)
Tarko (1)
Trina (1)
V-Pills (3)
Veet (262)
Venüs (3)
Vi-Vax (12)
Vi-Vet (1608)
Vivet (65)
Vivol (46)
Waxer (5)
Whoo (8)
Zorah (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(554)
(448)
(264)
(185)
(182)
(182)
(124)
(108)
(94)
(81)
(67)
(64)
(64)
(57)
(38)
(37)
(32)
(28)
(27)
(19)
(15)
(13)
(9)
(9)
(9)
(8)
(7)
(5)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(882)
ve üzeri (1,223)
ve üzeri (1,347)
ve üzeri (1,382)
ve üzeri (1,441)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL