Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Ağda Ürünleri

için 6,502 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Ağda Ürünleri

Güzellik ve bakım sektörü, tüketim toplumunun artmasıyla ve kişilerin kendilerine olan vakti arttırmak istemesiyle giderek çeşitlenerek devam ettiği için buna bağlı birçok ürün kullanıcıların karşısına sunulmuştur. ağda da bakım sektörü içerisinde yer alan, kişilerin istenmeyen tüylerinden kurtulabilmesi için başvurduğu yöntemlerden birisidir. Ağda yapmak uğraştırıcı gibi görünse de sistematik bir şekilde uygulandığında ve doğru malzemeler kullanıldığında oldukça rahat ve kullanışlı olabilmektedir. Ağda sadece kadınların tercih ettiği bir yöntem değildir. Erkeklerde ağda ile istenmeyen tüylerinden kurtulabilir. Kişiler ağda, epilasyon ve tüy alma işlemini güzellik merkezlerinde yaptırabildiği gibi birkaç temel malzeme edinerek kendileri de rahatlıkla yapabilirler.

Pürüzsüz ve Işıltılı Ciltlerin Yüzyıllardır Değişmeyen Sırrı: Ağda Ürünleri

Pürüzsüz Ve Işıltılı Ciltlerin Yüzyıllardır Değişmeyen Sırrı: Ağda Ürünleri

Kişilerin günün yoruculuğundan kurtulmak ve kendilerine vakit ayırmak istemeleriyle birlikte bakım sektörü oldukça gelişmiştir. Bakım sektörünün bazı kişiler için olmazsa olmazları arasında yer alan ağda ise pürüzsüz bir cilt isteyen kişiler için oldukça önemlidir. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın farklı yolları bulunmaktadır. Ancak ağda en eski zamanlardan beri kullanılan bir yöntem olmakla birlikte bakım sektörünün gelişmesiyle birlikte içerdiği maddelerce daha da gelişmiştir. Bununla birlikte doğal olarak ağda çeşitleri ve kullanımları artış göstermiştir. Ağda kullanımı belirli bölge için değildir. Yüz, koltukaltı, bacak, kol gibi vücudun farklı bölgelerine uygulanabilmektedir. Ancak bu noktada vücudun her bölgesi aynı özellikte ve hassaslıkta olmadığı için ağdaların çeşitlilikleri de farklılık gösterir. Yüz ve koltuk altı gibi derinin inceldiği hassas yerlerde daha az sertlikte ağdaların kullanılması akıllıca olacaktır. Her bölgedeki tüy kalınlığının da aynı olmadığı göz önünde bulundurulmalıdır. Hassas bir bölgeye uygulanacak sert kalınlıktaki bir ağda kullanımı kişilerin cilt sorunlarıyla karşı karşıya kalmasına sebebiyet verebilir. Bu da ciltte kaşınma, kabarma veya soyulma gibi istenmeyen durumları meydana getirebilir. Ki kişiler tarafından en son istenecek şey böyle bir durumun varlığı olacaktır. Bu yüzden ağdanın uygulanacağı bölge ile kullanılacak olan ağdanın uyum içerisinde olması önemlidir.

 Ağda Ürünleri Model ve Çeşitleri

Ağda Ürünleri Model ve Çeşitleri

ağda türleri kişilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre farklılık göstermektedir. Mevcut olan ağda ürünler arasında çam sakızı ağda, roll-on ağda, kalıp ağda, boncuk ağda, sir ağda, sir ağda bantları ve tüy dökücü kremler bulunmaktadır. Ağda çeşitleri kullanımlarının kolaylıklarına veya içerdiği maddelere göre değişkenlik göstermektedir. Çam sakızı ağda yüz harici vücuttaki her bölgeye uygulanabilen eskiden beri kullanılan bir ağda çeşididir. Evde yapılabileceği gibi kolaylıkla bakım ürünlerinin satıldığı her yerden temin edilebilir. Roll-on ağda ise ısıtıcı makinesi veya sıcak su ile hazırlanarak istenilen bölgeye uygulanır ve ağda bantları yardımıyla istenmeyen tüylerden kolaylıkla kurtulmuş olunur. Kalıp ağda ise spatula yardımıyla cilde uygulanabilir ve herhangi bir bant kullanımına ihtiyaç duyulmadan cilt üzerinde biraz kuruduktan sonra çekilir. Boncuk ağda kalıp ağda ile uygulanış tarzı ve herhangi bir banda ihtiyaç duyulmamasında dolayı benzerlik gösterir. Ancak boncuk ağdanın tek farkı daha hafif sertlikte bir yapıya sahip olmasıdır. Sir ağda bantları kullanımında ise herhangi bir ağda ısıtıcı makinesine ihtiyaç duyulmaz, direkt cilt üzerine yapıştırılır ve ardından çekilir. Bu açıdan oldukça kolay bir kullanımı vardır. Bununla birlikte aşırı hassas ve alerjik reaksiyonlara oldukça açık ciltlerin varlığı da söz konusudur. Bu cilt tipinde kabarma, kızarma veya soyulma gibi olaylarla karşılaşılabilir. Aşırı hassas ciltler düşünülerek hipoalerjenik ağda bantları üretilmiştir. Hassas cilde sahip olduğunu düşünen kişiler bu bantları kolaylıkla kullanabilirler. Isıtıcı ile evde hazırlanabilen ağdaların kullanım aşamasında kişilerin ihtiyaç duyduğu bazı malzemeler bulunmaktadır. Bu malzemeler kullanımı kolaylaştırmakla birlikte zamandan tasarruf etmekte ve temiz bir ağda uygulamasını da beraberinde getirmektedir. Bu yardımcı malzemeler arasında ağda çubukları , ağda kalemi , ağda rulosu ve gerekirse ağda eldiveni bulunmaktadır. Bu yardımcı malzemeler ağdanın vücuda daha rahat ve kolay uygulanmasına yardımcı olur. Bunların dışında ağda temizleme yağı ağda tamamlandıktan sonra ihtiyaç duyulan bir üründür. Ağda sonrasında meydana gelen yapışkanlığın bu ürünle ortadan kaldırılması mümkündür. Kremli ve yağlı yapısı sayesinde ağdanın ortaya çıkardığı yapışkanlığı ortadan kaldırmasının yanında içerisindeki maddelerle birlikte cildi de beslemektedir. Ağda sırasında ihtiyaç duyulan malzemelerden biri olan ağda rulosu seçiminde de bazı noktalara dikkat edilmelidir. Bu rulolar farklı kalınlıklarda ve uzunluklarda olabilmektedir. Metre hesabı üzerinden satılan bu ruloları almadan önce ne kadar bir alana ağda yapılmak istendiği önceden hesaplanmalıdır. Bununla birlikte seçilen ağda bantlarının yırtılıp kopmaması için yeterli kalınlıkta ve sertlikte olmasına da dikkat edilmelidir. Sayfamızdan Vi-Vet ağda ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ağda Ürünleri Fiyat Aralıkları

Ağda Ürünleri Fiyat Aralıkları

ağda ürünleri de diğer ürünler gibi kullanılan malzeme kalitesine, miktarına veya işlevlerine ve barındırdığı özelliklere göre fiyat değişiklikleri barındırmaktadır. Bakım ürünleri arasında yer alan ağda çeşitleri kullanıcıların cilt tiplerine veya kullanım amaçlarına göre farklılık göstermektedir. Bu farklılık da doğal olarak fiyatlara yansıyacaktır. Ağda ürünlerinin nasıl kullanıcıya sunulduğu da fiyatları etkileyen bir unsurdur. Örneğin kullanıcılar ağda seti satın almak istediklerinde çok daha farklı bir fiyat aralığıyla karşılaşacaklardır. Bu setin içerisinde ağda bezi , ağda yağı , ağda spatulası hatta ağda ısıtma makinesinin bulunması bile muhtemeldir. Ağdanın yanında bu kadar yardımcı malzemenin bir set içerisinde bulunması fiyat farklılıklarını doğal olarak meydana getirecektir. Bu setlerin kolaylığı genellikle ağda işlemlerinde ihtiyaç duyulan malzemelerin bir arada bulunmasıdır. Bu sayede kişiler ihtiyacı olan tüm malzemelerle rahat bir ağda deneyimi geçirebilir. Ağda malzemelerinin yanında ağdanın kendisinin kalitesi, yapısı ve genel özellikleri de fiyatta etkilidir. Ağdanın aranan özellikleri arasında çekim kuvvetinin güçlü olması ve kolay temizlenebilir olması yer alabilir. Bu özelliklere bakıldığında ağda boncuğu kullanıcılar tarafından tercih edilebilmektedir. Bu boncuk ağdaların genel özellikleri arasında kolay kullanımı ve performansı yer almaktadır. Ağda sırasında tercih edilmesinin bir diğer sebebi ise kullanımında ağda kâğıdı kullanımına ihtiyaç duyulmamasıdır. Ağda makinesinde veya sıcak suyla ısıtılabilen bu ağdalar direkt cilde sürülebilir ve kuruyunca direkt cilt yüzeyinden çekilerek kullanılabilir. Bu ağdaların fiyat aralıkları miktarına göre değişkenlik gösterir. Ağda almadan önce kullanıcılar sitemizden ağda önerisi yorumlarını da inceleyebilirler ve kendilerine en uygun ağda ürünlerini alabilirler. Ağdalar hazır kullanılabilecek bir halde satıldığı gibi, konserve, kartuş ağda, kalıp ağda şeklinde de satılabilir. Dış ambalaj fiyatın değişkenliğini açığa çıkarabilmektedir. Kullanımı hazır olan ağdalar ise ayrıca rahatlık ve konfor alanı açığa çıkardığı için fiyat olarak farklılık taşıyacaktır. Hassas veya karma olmak üzere hemen hemen her cilt tipine uygun ağda türleri farklı model ve fiyat aralıklarıyla bulunmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Kuaf (312)
Vi-Vet (902)
Agiss (605)
Sesu (479)
Veet (181)
Smoothly (73)
Vivet (190)
Bioder (98)
Ege Sir (97)
Epicure (92)
Gogo (92)
Newfavor (90)
Qlife (84)
Vivol (67)
Platonik (65)
Remove (65)
Epilla (64)
Bioflex (48)
Ostwint (47)
Joywax (41)
Ekamix (35)
Tanaçan (27)
Blenior (24)
Ağdacı (20)
Elly (17)
Vi-Vax (16)
Redist (15)
Fe (11)
Vent (11)
Bioxet (10)
Bandox (9)
Femin (8)
Lapiden (7)
Ossion (7)
Avon (6)
Epila (5)
Lila (5)
Pimex (5)
Seveet (5)
Depitak (4)
Starwax (4)
Bioxin (3)
Braun (3)
Discreet (3)
Nascita (3)
Png (3)
V-Pills (3)
Vivaldi (3)
Whoo (3)
Abc Derm (2)
Aloebio50 (2)
Angel (2)
Bioxcin (2)
D'Sign (2)
Depileve (2)
Ess Weet (2)
Ipana (2)
Magicare (2)
Orkid (2)
PNG (2)
Rowenta (2)
A+D (1)
Alez (1)
Bio Class (1)
Canped (1)
Cvs (1)
Deotak (1)
Extrem (1)
Gillette (1)
Koko Nail (1)
Molped (1)
Norman (1)
Saten (1)
Silkn (1)
Sinoz (1)
Sirwax (1)
Sofy (1)
Solife (1)
Trina (1)
Venüs (1)
İkikız (1)
(2251)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(319)
(232)
(211)
(166)
(146)
(141)
(68)
(62)
(55)
(54)
(51)
(49)
(44)
(43)
(32)
(32)
(25)
(22)
(20)
(16)
(13)
(12)
(10)
(10)
(9)
(8)
(6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(682)
ve üzeri (946)
ve üzeri (1,037)
ve üzeri (1,064)
ve üzeri (1,116)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL