GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Daniel Shadow Güneş Gözlüğü

Güneşin zararlı ışınlarından, gözü ve göz çevresini korunmak için güneş gözlüğü kullanılması gerekmektedir. Bu kapsamda seçilecek modelin hem yüz tipine hem de kalitesinde dikkat edilmelidir. Daniel Shadow gözlük, ergonomik yapısıyla kadın veya erkek herkesin tercih sebebi olmaktadır. Konforlu kullanımı ve estetik görünüşünün yanı sıra sağlam materyaller kullanılarak bu amaca hizmet etmek üzere üretilmektedir.

Daniel Shadow Gözlük ile Göz Sağlığınızı Koruyun

Daniel Shadow Gözlük ile Göz Sağlığınızı Koruyun

Güneş gözlüğü kullanımın göz sağlığının korunması ile doğrudan bir bağı vardır. Güneşin zararlı ışınlarına maruz kalan ciltte çeşitli sağlık sorunları meydana gelmektedir. Göz sağlığı ve göz çevresinde bulunan ince deri tabakası da güneş gözlüğü kullanarak korunabilir. Bu kapsamda özel olarak üretilen Daniel Shadow güneş gözlüğü UV ışınlarını kırarak, göze ulaşmaması için filtreleme işlemi yapmaktadır. Bu sayede hem gözler korunmuş olur, hem de göz çevresinde oluşan kaz ayaklarının oluşması ertelenir. Estetik görünümüne önem veren her türlü kullanıcının bolca tercih ettiği bu güneş gözlükleri yüksek performansı ile öne çıkmaktadır. Daniel Shadow polarize güneş gözlüğü, bu kapsamda en çok tercih edilen güneş gözlüklerinden biridir. Genellikle araç kullanımı sırasında kişileri olumsuz etkileyen bu ışınlardan korunmak gerekir. Polarize camlar güneş ışınlarının yoğunluğunu azaltarak ani ışık patlamalarını engellemek amacıyla tasarlanmıştır. Bu sebepten dolayı da alınacak güneş gözlüğünün polarize cama sahip olmasına dikkat edilmelidir. Daniel Shadow güneş gözlüğü kullananlar da bu kapsamda olumlu yorumlar yaparak memnuniyetlerini dile getirmektedir.

Daniel Shadow Gözlük ile Tarzınızı Konuşturun

Daniel Shadow Gözlük ile Tarzınızı Konuşturun

Daniel Shadow güneş gözlüğü ile giyim tarzınıza uygun modelleri seçebilme imkanına sahip olursunuz. Her farklı tarza hitap eden ve kıyafet kombinasyonlarının en şık tamamlayıcısı olan güneş gözlükleri ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilmeniz mümkündür. Bu ürünler sayesinde en günlük halinizle bile tarzınızı konuşturabilirsiniz. Daniel Shadow gözlük çerçevesi çeşitleri ile giyim stilinize en uygun olan modelleri seçimleriniz arasında bulundurabilirsiniz. Çerçeve tipleri; kemik çerçeve, kemik-metal çerçeve, metal, kaliteli plastik ve titanyum çerçeve olarak beş farklı grupta incelenmektedir. Cam tasarımlarında ise; yuvarlak model, damla model, geometrik model ve kedigözü model gibi seçenekler sunulmaktadır. Spor model isteyen kişiler, genellikle plastik veya damla model çerçevelerden tercih etmektedir. Kemik çerçeve ise tamamen kişilerin tarzıyla doğru orantılı olmaktadır. Kemik çerçeveler daha marjinal olabildiği için, herkeste bulunan modeller dışında bir gözlük isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu seçenekler arasından giyim tarzınıza en yakın olan seçimi yapabilir, seçimleriniz ile fark yaratabilirsiniz. Daniel shadow gözlük fiyatları seçim yapacağınız çerçeve modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. Size hitap eden modeller arasından seçiminizi bu doğrultuda yapabilirsiniz.

Daniel Shadow Gözlük ile Renkli Seçimler

Daniel Shadow Gözlük ile Renkli Seçimler

Daniel Shadow güneş gözlüğü modelleri arasında hem kadın hem de erkek kullanıcılar için oldukça şık tasarımlar yer almaktadır. Güneş gözlüğü seçerken kişilerin yüz yapısına doğru orantılı bir tercih yapmak gerekmektedir. Bu seçim, hem güneşin zararlı ışınlarından göz ve göz çevrenizin olumsuz etkilenmesini önleyecek hem de dış görünüşünüze daha estetik bir hava katacaktır. Daniel Shadow güneş gözlüğü çeşitleri arasında kendinden desenli çerçeveler ya da tek renk çerçeveler yer almaktadır. Siz de pek çok çeşit çerçeve modeli ve reng arasından kendi tarzınıza uygun bir modeli rahatlıkla seçebilirsiniz. Cam rengi ise tercihe göre füme ya da kahve tonlarında seçilebilir. Füme renk görünüşünüze daha resmi ve soğuk bir hava katarken, kahve tonları ile daha sıcak enerjik bir görünüşe sahip olabilirsiniz. Daniel Shadow güneş gözlüğü fiyatları ise hem gözlüğün camına göre hem de çerçevesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bir yandan dilediğiniz görünüme sahip olabilirken bir yandan da üstün işleve sahip bu ürünlerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Tüm model seçeneklerini sayfamız üzerinden inceleyebilir, pratik bir şekilde satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.