KADIN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Lee Cooper Kadın Güneş Gözlüğü

Lee Cooper yıllardır kullananlarını farklı tarz ve tasarımlarıyla etkileyen bir İngiliz markasıdır. Marka kadın güneş gözlüklerinde de oldukça iddialıdır. Modern tasarımları ve dikkat çekici ürünleri ile Lee Cooper kadın güneş gözlükleri kullanıcılar tarafından sevilerek tercih edilir. Güneş gözlükleri; cam renkleri, kullanılan cam malzemesi, çerçeve tipi, köprü ölçüsü, sap uzunluğu gibi farklı özelliklerde üretilir. Lee Cooper kadın güneş gözlüğü metal gözlük saplı modellerini kullanıcı ile buluşturur. Metal saplı gözlükler daha sağlam ve dayanıklıdırlar, kolayca kırılmaz ve bükülmezler. Ayrıca markanın organik UV 400 korumalı modelleri de mevcuttur. Bu modeller ile gözlerinizi UV ışınlarına karşı koruyabilirsiniz. Siz de markanın sunduğu modelleri görmek için sayfamızı inceleyebilir, size en uygun ürünleri sipariş edebilirsiniz.

Lee Cooper Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

Lee Cooper Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

Lee Cooper, İngiliz moda dünyasını da yansıtan özgün tasarımları ile yıllardır kullanıcılardan tam not alır. Modellerini kendi tasarımlarıyla üreten marka, kullanıcıların beğeni ve fikirlerini de göz ardı etmez, ürünlerini bunların hepsini harmanlayarak oluşturur. Lee Cooper kadın güneş gözlüğü modelleri organik ve polarize özellikteki yüksek kalite camlarla üretilir. Böylece kullanıcıları UV ışınlarından tam anlamıyla korur, ışığın gözlük camından filtrelenmesine imkan sağlar. Lee kadın güneş gözlüğü metal ve kemik sapa sahip gözlükleri kullanıcıyla buluşturur. Metal saplı modeller hafif darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Kemik saplı gözlük tasarımları ise daha yumuşak dokudan oluşur. Bükülebilir ve esnek yapıya sahip olan bu sap çeşitleri de kolayca kırılmaz ve yıpranmaz. Markanın sap uzunluğu ve köprü uzunluğu için geniş ölçü çeşidi vardır. Her yüz yapısına ve şekline uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. Siz de daha detaylı bilgi edinebilmek için sayfamızı inceleyebilir, aradığınız modelleri kolayca satın alabilirsiniz.

Lee Cooper Kadın Güneş Gözlüğü Alırken Öne Çıkan Özellikler

Lee Cooper Kadın Güneş Gözlüğü Alırken Öne Çıkan Özellikler

Lee Cooper kullanıcılarını eşsiz tasarımlarıyla buluştururken, kullanıcıların da dikkat etmesi gereken bazı özellikler vardır. Gözlük almadan cam kalitesine dikkat edebilirsiniz. Lee Cooper organik ve polarize cam çeşitleri ile ultraviyole ışınları %100 kırar. Böylece güneşli günlerde, çok karanlık ve çok aydınlık olmadan, orta seviye ışık altında gözünüzü kısmadan etrafı rahatça izleyebilirsiniz. Lee Cooper organik camlı gözlüklerde 400 UV koruması mevcuttur. Normal şartlarda Organik 1.5 camın UV koruması 355 nm. kadardır. UV korumasını 400 nm’ye kadar yükseltebilmek için özel kimyasal madde kullanmak gerekir. Bu kimyasal madde, organik 1.5 camın bir miktar sararmasına neden olsa da ışınları göze en zararlı olan 400 nm U.V. ışınlarını kırabilir. Kısa süreli olsa da UVA ışınlarına maruz kalmak kronik göz problemlerine ortam hazırlayabilir. Bu nedenle 400 UV korumalı modeller tercih edebilirsiniz. Ayrıca çerçeve büyüklüğü de gözlük alırken dikkat edilmesi gereken önemli bir kriterdir. Lee Cooper’ın sunduğu büyük/orta/küçük çerçevelerden, yüz yapınıza uygun modelleri tercih edebilirsiniz. Ürün almadan önce Lee Cooper kadın güneş gözlüğü kullananlar ve onların deneyimlerini de dikkate alabilirsiniz. Lee Cooper kadın güneş gözlüğü yorum ve tavsiyelere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Lee Cooper Kadın Güneş Gözlüğü Fiyatları

Lee Cooper Kadın Güneş Gözlüğü Fiyatları

Lee Cooper kadın güneş gözlükleri eşsiz tasarımları ve yüksek kalite ürünleri ile her zaman sevilerek tercih edilir. Lee Cooper gözlüklerde 400 UV korumalı modeller bulunur. Lee Cooper gözlükler koruma özellikleri ile göze girecek olan yüksek orandaki zararlı UV ışınlarının göze zarar verme ihtimalini minimuma indirir. Yüksek UV korumalı gözlük modelleri gözünüzün zararlı güneş ışınlarından yüksek oranda korunmasını sağlar. Ayrıca marka her zaman popüler ve moda olan çeşitleri üreterek, tasarım konusunda da kendini ispat eder. Lee Cooper, renkli cam seçenekleri, çerçeve tipleri, çerçeve ölçüleri, sap ve ekartman ölçüleri gibi birçok farklı çeşidi bünyesinde barındırır. Tüm bu özellikler Lee Cooper kadın güneş gözlüğü fiyatları nın belirlenmesinde etkilidir. Markanın sunduğu yüksek kalite ve popüler tasarımlar kullanıcılarını memnun eder. Lee Cooper bayan güneş gözlüğü hakkında daha detaylı bilgi edinmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Böylece en uygun ürünü satın alabilirsiniz.