KADIN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Gucci Kadın Güneş Gözlüğü

Yaz aylarının gelmesi ve güneşin etkisiyle kullanılan güneş gözlüğü, gözlerinizi zararlı ışınlara karşı korur. Güneş gözlüklerinde şıklığa öncelik veren Gucci kadın güneş gözlüğü çeşitleriyle, en prestijli markalar arasında yer alır. Dışarıdayken veya araç kullanırken gözlerinizi güneşten koruyan birbirinden farklı tasarımlara sahip olan markanın güneş gözlükleri %100 UV korumalı cam kullanılarak üretilir. Görünüşe önem veren ve net çizgileri asla elden bırakmayan marka, herkesin sevdiği birçok ürün alternatifine sahiptir. Günlük kombinlerinizde geniş renk paletinin her türlü tonundan seçerek, sofistike bir tarz yaratabilirsiniz. Güneşin olumsuz etkilerinden Gucci güneş gözlüğü kadın tasarımlarıyla korunurken şıklığı yakalamanın keyfine varabilirsiniz. Sayfamızdan markanın şık ve kaliteli kadın güneş gözlüğü tasarımlarını inceleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

Gucci Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

Gucci Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

Sıklıkla yaz aylarında kullanılsa da güneş gözlükleri her mevsim kullanılarak, kombinlerin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Gucci güneş gözlüğü kadın modelleri arasında en çok beğenilen Cat Eye modeli kendine özgü tasarımlara sahiptir. Çerçeveler genellikle parlak siyah ve asetat renklere sahiptir. Kullanılan asetat, pamuktan üretilen bir malzemedir. Genellikle kemik renkli çerçeve olarak bilinen model, her cilt tipine uyum gösterir. Gucci kadın güneş gözlüğü modellerinin özellikleri arasında bulunan bir diğer husus polarize camların mevcut olmasıdır. Polarize camlar su, kar ve araba kaputu gibi parlamaya müsait olan zeminlerde göz yanılmalarını engeller. Açık ve net görüş elde etmek için polarize cam kullanmak doğru bir tercih olabilir. Kare, yuvarlak, köşeli ve kelebek çerçeveli birçok çeşide sahip olan markanın güneş gözlükleri arasında yüz yapınıza uygun olan ürünü seçebilirsiniz. Gucci marka bayan güneş gözlüğü modelleri arasında tarzınızı tamamlayan çok sayıda çeşidi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Gucci Güneş Gözlüğü Seçerken Öne Çıkanlar

Gucci Güneş Gözlüğü Seçerken Öne Çıkanlar

Tercih edeceğiniz güneş gözlüklerinde dikkat etmeniz gereken önemli etkenler bulunur. Bunlardan en önemlisi yüz yapısıdır. Aynı zamanda gözlük çerçevesinin yüz yapınıza uyması gerekir. Yüz yapınız alın ve çene bölgeniz geniş ise, kare tipi yüz yapısına sahipsiniz demektir. Kare yüz tipi için, oval ve yuvarlak çerçeveli Gucci kadın güneş gözlükleri doğru bir seçim olabilir. Köşeli güneş gözlüğü modelleri arasında, kelebek çerçeveli tasarımlar daha estetik ve sofistike bir görünüm kazandırır. Oval yüz yapınız varsa yani çene bölgeniz alın bölgesine oranla daha ince ise oval çerçeveli Gucci güneş gözlükleri tercih etmek doğru olur. Yuvarlak yüz yapınız varsa yani, yanakların çene kısmına göre daha dolgun yüz hatlarına sahip iseniz geometrik çerçeveli Gucci güneş gözlüğü modelleri arasında seçim yapabilirsiniz. Gucci kadın güneş gözlüğü seçerken dikkat edilecek hususlar arasında ekartman ve çerçeve tipi oldukça önem taşır. Gucci marka kadın güneş gözlüğü seçimi yapmak isteyenler için sayfamızdan Gucci kadın güneş gözlüğü kullananlar tarafından yapılmış yorumlara ulaşabilirsiniz.

Gucci Güneş Gözlüğü Fiyatları

Gucci Güneş Gözlüğü Fiyatları

Gucci kadın güneş gözlüğü fiyatları, farklı pek çok etmene göre belirlenir. Cam, çerçeve yapısından güneş gözlüğü özelliklerine kadar birçok tasarım ve üretim detayı, fiyatın belirlenmesine etki eder. Tamamı UV cam, polarize cam ya da tamamı kemik veya metal çerçeveden üretilen güneş gözlüğü fiyatları farklılık gösterebilir. Sayfamızdaki filtreleme seçenekleriyle, Gucci marka kadın güneş gözlüğü fiyatları arasında karşılaştırma yaparak bütçenize uygun ürüne sahip olabilirsiniz. Yorum bölümünden Gucci kadın güneş gözlüğü yorum kısmını tıklayarak kullanıcılar tarafından sağlanan birçok görüşe ulaşı, kullanıcı deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Gucci marka güneş gözlüğü dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli kullanım kolaylığı sağlar. Sayfamızdan markanın şık, klasik ve kaliteli güneş gözlüklerini inceleyerek, tarzınıza ve zevkinize uygun bir modeli seçip, güvenle satın alabilirsiniz.