KADIN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Hawk Kadın Güneş Gözlüğü

Hawk, 1986 yılında bir İngiliz markası olarak kurulmuştur. İngiliz markası olarak kurulan firma, aynı yıl Merve Optik tarafından satın alınarak Türkiye’nin önde gelen gözlük markalarından biri haline gelmiştir. Hawk markası, hem kadınlar hem de erkekler için ürettiği güneş gözlüğü modelleri ile çok sayıda kullanıcıya hitap etmeyi başarır. Zengin bir koleksiyona sahip olan Hawk, özellikle kadın güneş gözlüğü çeşitleri ile kullanıcıların tercih ettiği ilk markalardan birisidir. Kaliteli ürünleri ve renkli gözlük tasarımları ile kullanıcıların beğenisini toplar. Hawk gözlükler şıklığınızı arttırırken, tarzınızı ortaya koymanızı da sağlar. Kaliteli gözlük camları ile göz sağlığınızı korumanıza da özen gösterir. Hawk bayan güneş gözlüğü modelleri yılın her dönemine uygun şekilde üretilir. Böylece markanın bayan güneş gözlükleri her mevsimde kombinlerinizi rahatlıkla tamamlar. Yaratıcı tasarımlar ile üretilen Hawk güneş gözlükleri hem klasik modellerden hoşlananlar için hem de spor şıklıktan hoşlananlar için farklı modeller ile üretilerek, bütün kullanıcılarına hitap eder. Kaliteden ödün vermeyen Hawk güneş gözlükleri, her tarz kombinin ayrılmaz bir parçası haline gelir. Gözlükleriniz, göz sağlığınızı korumanın yanında sizin için oldukça şık bir aksesuar olacaktır. Hawk tasarımlarında estetiğe önem verdiği kadar göz sağlığını en üst düzeyde koruyabilmek için güneş gözlüklerinin camlarını da özenle üretir. UV ışınlarına karşı korumalı olan güneş gözlükleri birbirinden farklı renk ve tasarım çeşitleri ile beğeninize sunulur. Sayfamız üzerinden Hawk marka kadın güneş gözlüğü modellerine kolaylıkla ulaşabilir, tarzınıza veya zevkinize uygun modeli güvenle satın alabilirsiniz.

Hawk Kadın Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Hawk Kadın Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Birbirinden farklı modeller ile kullanıcıların karşısına çıkan Hawk bayan güneş gözlüğü çeşitleri, gündelik yaşamınıza farklı bir hava katar. Kullanılacak alana göre farklı tasarımlarla üretilen güneş gözlüğü modellerinden kombininize ve tarzınıza en uygun modeli rahatlıkla seçebilirsiniz. Hawk kadın güneş gözlüğü modelleri dairesel, oval, köşeli, çerçeveli, çerçevesiz, kemik ya da plastik çerçeveler ile sunulur. Güneş gözlükleri yalnızca çerçevesi ile değil gözlük camıyla da dikkat çeker. Markanın gözlük camları, açık renklerden koyu renklere kadar uzanan farklı renk seçeneklerine sahiptir. Farklı gözlük modelleri ile her yaştan kadının dikkatini çeken Hawk, tercih edilen ilk güneş gözlüğü markalarından birisi olur. Hawk kadın güneş gözlüğü modelleri klasik severler için kemik çerçeve ya da metal çerçeveler tercih edilir. Işıltıdan hoşlanan kadınlar için ise, bazı gözlük modellerinde taş süslemelerinden yararlanılır. Kemik kullanılarak üretilen Hawk gözlük modelleri tek renk çerçeveden oluşabildiği gibi birden fazla rengin bir araya gelmesiyle de oluşabilir. Tarzına retro bir hava katmak isteyen kadınlar için Hawk kemik çerçeveli gözlükler vazgeçilmez bir aksesuar olacaktır. Klasik görünümden asla vazgeçmeyen kadınlar için üretilen metal çerçeveli güneş gözlükleri ise, metalin göz alıcı parlaklığı ile kıyafetlerinizle uyum sağlayacaktır. Metal çerçeveli güneş gözlüklerinizi günlük hayatınızda da rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi spor kıyafetlerinizle de rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Ürün çeşitliliği ile kullanıcıların dikkatini çeken Hawk, spor kombinlerinde hafifliği sevenler için plastik çerçeveli güneş gözlükleri de üretmiştir. Farklı renk tasarımları ile plastik çerçeveli güneş gözlükleriniz spor kombinleriniz de hem şık gözükecek hem de hafifliği ile gözünüzde bir güneş gözlüğü olduğunu size unutturacaktır. Hawk yalnızca spor ve klasik stilinize uygun gözlükler üretmekle kalmayıp alternatif tarzınıza uygun gözlük modelleri de üreterek güneş gözlüğü ihtiyacınızı her zaman karşılar. Hem zararlı güneş ışınlarına karşı tam koruma sağlayarak gözlerinizin sağlığını korurken, hem de bütün kıyafetlerinizle uyum sağlayabilecek bir Hawk güneş gözlüğü seçerek şıklığınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Hawk Kadın Güneş Gözlüğü Seçerken Dikkat Edilecekler

Hawk Kadın Güneş Gözlüğü Seçerken Dikkat Edilecekler

Geniş güneş gözlüğü koleksiyonuyla çok sayıda kullanıcıya hitap eden Hawk güneş gözlükleri, zararlı güneş ışınlarına karşı en iyi şekilde korunmanızı sağlar. Ancak güneşin zararlı etkilerinden gözlerinizi koruyabilmek için doğru güneş gözlüğü modelini seçmeniz gereklidir. Güneş gözlüğü ile rahat edebilmeniz için yüzünüze uygun bir çerçeve seçimi yapmanız da önemlidir. Gözlüğünüz suratınızda büyük ya da küçük durmamalıdır. Daha rahat bir kullanım sağlayabilmek için gözlük çerçevesi veya camı, yanağınıza ve kaşınıza değmemelidir. Güneş gözlüğünün sizinle uyum içerisinde olabilmesi için dar ve ince bir yüze sahipseniz, ince bir güneş gözlüğü seçebilirsiniz. Eğer kemerli bir buruna sahipseniz, daha kalın güneş gözlüklerini tercih etmeniz doğru tercih olacaktır. Gözlük seçiminizi gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise, gözlüğün camlarıdır. Hawk güneş gözlüğü camlarını maksimum kalitede üretir. Gözlük camları kullanacağınız alana göre farklı özelliklere sahip olarak üretilir. Gözlüğünüzü genellikle deniz kenarı gibi bol güneşli yerlerde kullanacaksanız, en az UV400 korumalı güneş gözlüğü camı tercih etmeniz gerekir. Araba kullanılırken güneş gözlüğü kullanıyorsanız da, gözlüğünüzün camlarını sarı veya pembe tonlarında tercih etmemelisiniz. Çünkü bu renk tonları trafik ışıklarında ki renkleri ayırt etmenizi zorlaştıracaktır. Araba kullanırken kahverengi, gri ya da yeşil gibi tonlar, ışıklarda renk sapma ihtimalini en aza indirecektir. Göz sağlığınızı daima koruyabilmek için özellikle güneşli ve karlı havalarda gözlük kullanımı çok önemlidir. Sayfamızda yer alan Hawk bayan güneş gözlüğü kullananların yorumlarını inceleyerek tercih edeceğiniz güneş gözlüğü modeli hakkında fikir sahibi olabilirsiniz..

Hawk Kadın Güneş Gözlüğü Fiyatları

Hawk Kadın Güneş Gözlüğü Fiyatları

Hawk güneş gözlükleri yalnızca kombinlerinizin bir parçası olmakla kalmaz, göz sağlığınızı da korur. Hawk bayan güneş gözlüğü fiyatları modellerine göre değişiklik gösterir. Çerçeve yapımında kullanılan malzemeler, gözlük camlarını oluşturan özellikler ve camlarının yapımında kullanılan teknoloji, gözlük camının kalınlığı, camın güneşten koruma oranı ve güneş gözlüğünün tasarımı gözlük fiyatlarını etkileyen faktörler arasındadır. Geniş bir fiyat aralığı ile satışa sunulan Hawk kadın güneş gözlüğü çeşitlerinin, her bütçeye hitap edebilecek bir modeli bulunur. Hawk herkesin göz sağlığını korumasını ve şık kombinler oluşturabilmesini düşünerek her bütçeye uygun modeller üretir. Güneş gözlüğü üretiminde farklı cam modelleri kullanan Hawk modellerin çoğunluğunda organik gözlük camı kullanır. Organik gözlük camı içerisinde UV filtre bulunur. İnce bir tabaka halinde camın içerisine yerleştirilen UV filtre, dışarıdan bakıldığında belli olmaz ancak gözünüzü güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. UV filtrenin gözlük camına ince bir tabaka halinde uygulanmasından dolayı gözlük camları hafifliğini de kaybetmez. Yürüyüş ve açık hava sporları ile uğraşan bireyler tarafından sıklıkla polarize cama sahip gözlük modelleri tercih edilir. Polarize cam ışığa duyarlı bireyler için oldukça etkili bir koruma sağlar. Bu koruma, cam üzerinde bulunan koyu renkli bir filtre ile sağlanır. Yer gibi yani paralel yüzeylerden yansıyan ışıklar, polarize filtre sayesinde engellenerek gözlerinizin kamaşması imkansız hale gelir. Bazı Hawk kadın gözlüğü modelleri buruna yapışır. Hawk kullanıcılarının bundan rahatsız olmaması ve gözlüklerin rahat kullanılabilmesi için burun bölgesinde yumuşak dokulu burun pedi bulundurur. Böylece gözlüğünüzü uzun süreli kullanımda bile konforunuzu kaybetmeden kullanabilirsiniz. Eğer siz de bir Hawk güneş gözlüğü almak istiyor ancak hangi modeli almak istediğinize karar veremiyorsanız sayfa üzerinden Hawk bayan güneş gözlüğü yorumlarını inceleyebilirsiniz. Böylece almak istediğiniz gözlük modeline daha kolay karar verebilirsiniz. Sevdikleriniz için de güzel bir hediye seçeneği de olabilecek Hawk güneş gözlüğünü sayfamızdan kolay ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz..