Filtreleri Temizle
Marka
Osse

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Web
Mcm
Med
Jwl
Başka bir kelime deneyin

Çerçeve Rengi

Başka bir kelime deneyin

Cam Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekartman

Başka bir kelime deneyin

Çerçeve Tipi

Başka bir kelime deneyin

Cam Tipi

Başka bir kelime deneyin

Cam Tasarımı

Başka bir kelime deneyin

Sap Uzunluğu

Başka bir kelime deneyin

Burun Kemiği

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Kadın Güneş Gözlüğü

için 1,598 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Osse Kadın Güneş Gözlüğü

Günümüzde sadece güneşe karşı korunmak amaçlı değil, şık olmak ve kombinleri daha çok ön plana çıkarmak için kullanılan kadın güneş gözlüğü farklı markalar ve modeller ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Kendi alanında şıklık algısına yeni bir bakış açısı kazandıran Osse kadın gözlük modelleri, tarzını ve stilini yansıtmak isteyenlerin önceliği oluyor. Tasarımları ile dünya genelinde kullanıcılarını belirleyen gözlükler, özgün ve yenilikçi bir çizgide üretiliyor. İkonik bir dokunuşta bulunarak tarzları güçlendiren ürünler, koleksiyonlarda yerlerini alıyorlar. Ürün kalitesinin görülebildiği ve işçilik açısından ince detaylar barındıran gözlükler, klasik modelleriyle dikkat çekiyor. Klasik olmasına rağmen modern tasarım tekniklerini de bünyesinde barındıran çeşitler, günün hemen her anında şık olmaya zemin hazırlıyor. Her yüz tipine uygun modelin bulunduğu ürün yelpazesinde, karbon fiber ve titanyum malzemelerle üretilen Osse bayan gözlük modelleri de bulunuyor. Cam kısımlarında antirefle kaplamaya da yer açan ürünler, güneş ışınlarından tam olarak korunmayı hedefliyor. Gerek özel günlerde gerek günlük kullanımlarda tercih edilen modeller, her kesimden ve tarzdan insana doğrudan hitap ediyor. Kombin yaparken güçlü bir tamamlayıcıya ihtiyaç duyan, güneşten korunmak isterken aynı zamanda stilini ortaya koymak isteyen kadınlar için ideal bir seçenek olan gözlükler, modern ve güçlü bir şıklık elde etmeye yardımcı oluyor. Son trendlere uygun bir modele sahip olmak ve yeni bir tarz yakalamak için ürün yelpazesindeki ürünlere göz atmakta fayda var.

Güçlü Bir Stil Oluşturmanın Adresi: Osse Güneş Gözlüğü

Güçlü Bir Stil Oluşturmanın Adresi: Osse Güneş Gözlüğü

Gözleri, güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyan ve önemli bir aksesuar olan gözlükler, UV ışınlarına karşı gözleri korumanın yanı sıra kaliteli ve kullanışlı olmalarıyla daha etkili sonuçlar ortaya koyuyor. Osse gözlük modelleri bu anlamda performansıyla kendisini kanıtlıyor. Güneşten korunmaya ve göz sağlığını korumaya yönelik pozitif etkilerde bulunan gözlükler kadın, erkek ve çocuk modellerine ek olarak unisex çeşitlere de bünyesinde yer açıyor. Feminen tarzı, kemik veya metal çerçevesi ve farklı renklerdeki camlarıyla dikkatleri üzerine toplayan gözlükler, birçok alternatifi ile birlikte sunuluyor. Her tarza ve kıyafete uyumlu olabilecek modeller, kadınlar tarafından sıkça tercih ediliyor. Tek renk ve minimal olan gözlüklerin zarif ve şık bir dokunuş ile kombinleri güçlendirmesi, birçok kadın kullanıcının bu ürünlere yönelmesini sağlıyor. Kendi alanında önde gelen bir marka olan Osse, gözlüklerindeki konforu ve başarılı tasarımı ile estetik ve görsel açıdan beğeni kazanıyor. Aynı zaman ürünlerinin orijinal olması ve gözlere zarar vermemeleriyle de öneri listelerinde kendine yer açıyor. Cam, çerçeve ve renk alanındaki çeşitlilik sayesinde tarza ve isteğe uygun modeli bulmak zorlu bir süreç olmuyor. Osse kadın güneş gözlüğü tüm özellikleri ve tasarımı ile birçok kadına hitap ederken, öte yandan dünyanın çeşitli yerlerinden de kullanıcısı ile buluşuyor. Yüz şekline tam olarak uyan modeli bulmak ve ardından renge ve özelliklere karar vererek seçim yapılan ürünler, UV ışınlarına karşı %100 oranında bir koruma sağlayarak, tarz belirlemede büyük bir rol oynuyor. Güçlü ve şık bir stil yaratmak için ihtiyaç duyulan bir aksesuar haline gelen güneş gözlüğü, tarza ve yüz tipine uygun olmanın yanı sıra dayanıklılığı ve kalitesiyle uzun süre kullanılmasına da imkân veriyor. Düzenli aralıklarla temizleme bezi ve özel güneş gözlüğü spreyi ile temizlenen gözlükler, uzun yıllar kullanılabiliyor. Kadınların mevcut tarzına büyük ölçü katkı sağlayan ve Fransız şıklığını yansıtan gözlükler, modern bir bütünlük oluşturuyor. Dört mevsim kullanma olanağı da sunan ürünlerin yüksek kalitesi her bir materyaliyle ortaya çıkıyor ve birinci sınıf kalitedeki ürünler arasına giriyorlar.

Osse Kadın Güneş Gözlüğü Alırken Dikkat Edilecek Faktörler

Osse Kadın Güneş Gözlüğü Alırken Dikkat Edilecek Faktörler

Güneş gözlüğü seçimi yapmak, görüldüğü kadar kolay bir işlem olmuyor. Dikkat edilecek birçok hususun olduğu ürünler, ilk olarak yüz şekline uygun olacak modelde seçilmelidir. Yüz şeklini bilmek ve buna uygun seçimde bulunmak, kullanılan gözlüğün daha dikkat çekmesini sağlamakla birlikte yapılan kombinleri ön plana çıkarmada da etkili oluyor. Yuvarlak yüzü olanlar ile kare yüzlü olanların kullanacağı ürünlerin farklılığı bu anlamda avantaj sağlıyor. Doğru gözlüğe ulaşmanın ana maddesi olan yüz şekline göre ilerlemek, yüzün orantılı görünmesini de sağlıyor. Yüzü yuvarlak olanların simetrik olan kare veya dikdörtgen çerçeveli modellerden yana tercih yapmaları doğru olurken, yüz şekli oval olanlar hemen her modeldeki gözlüğü kullanabilme rahatlığına sahip oluyorlar. Tek dikkat etmeleri gereken şey, kendi tarzlarına yakışacak ve görsel açıdan estetik bir ürün seçmek oluyor. Kare şeklinde bir yüz anatomisine sahip olan kadınların çene çizgileri belirgin olduğu için yuvarlak ve kavisli olan gözlükler kullanmaları ideal oluyor. Yüzü daha uzun gösterebilmek açısından bu modeldeki gözlüklerin seçilmesi doğru bir hamle olabiliyor. Osse bayan güneş gözlüğü modelleri, farklı yüz tiplerine göre tasarlanarak çeşitleniyor ve bu sayede birçok kişiye ulaşarak kalitesini kombinlerde yaşatıyor. Yuvarlak, kelebek, kedi gözü ve oval modellerde tasarlanan gözlükler, damla tasarımları olanlarıyla da tercih edilirliklerini koruyor. Kalp yüz şekline sahip olan kullanıcıların gözlük alırken dikkat etmesi gereken belirgin husus, çene kısmına yoğunluğu vermek için ince çerçeve, açık renk ve alt kısmı hacimli olan gözlüklerden yana seçim yapmalarıdır. Bu yönde yapılan tercihler ile yüze tam oturan ve uyum sağlayan gözlüklere sahip olmuş olunuyor ve etkili bir görüntü yakalanabiliyor. Hemen her sene yeni bir koleksiyon ile kullanıcısına kavuşan gözlük modelleri, klasik, güncel ve daima modaya uyum sağlayan tasarımlarıyla her ihtiyaca karşılık veriyor. Uzun süre kullanılabilir olmalarıyla kaliteli yapılarını ve dayanıklılıklarını sergileyen ürünler, klasik ve modern çizgileri bir arada sunuyor. Yenilikçi bir anlayışla her dönem trend ürünler, kadın kullanıcıların kendi koleksiyonları arasında dahil oluyorlar ve giyim dolabındaki her ürünle uyum içerisinde kullanılıyorlar.

Osse Güneş Gözlükleri ile Tarzınızı Ortaya Koyun

Osse Güneş Gözlükleri ile Tarzınızı Ortaya Koyun

Güneş gözlüğü alırken sadece estetik detaylara değil göz sağlığına da olumlu etkilerde bulunacak özelliklere sahip modellerin bulunup tercih edilmesi gerekiyor. Kombinlerin etkili görünmesinden çok gözlerin, güneşin yaydığı zararlı etkilerden ve UV ışınlarından korunması önemli oluyor. Gözlükler de bu anlamda beklentileri yeterli oranda karşılayacak bir performans sergiliyor. UV ışınlarına maruz kalındığı zaman gözlerin bağ dokuları zarar görüyor ve görmede bir takım bozuklukların oluşmasına neden olunuyor. Bu anlamda göze tamamen zarar veren UV ışınlarından korunmak için UV filtreli güneş gözlüklerinden yana seçim yapmak doğru bir karar oluyor. Osse kadın güneş gözlüğü modelleri filtre dereceleri ile ürünleri her mevsimde kullanma avantajı sağlıyor. Yaz döneminde daha fazla korunmaya ihtiyaç duyulan gözler, bahar aylarında ortalama bir koruma gücüyle sağlıklı kalabiliyor. Bu nedenle yazın UV 400 özelliği olan güneş gözlüklerinden yana tercih yapılırken, bahar ya da kış döneminde UV 200 özellikli modellerden yana seçim yapmak ideal oluyor. Orijinallik sertifikası bulunan tüm bu güneş gözlüğü modelleri, kullanıcıların sağlığını öncelik ediniyor. Karbonfiber ve titanyum malzemelerden elde edilen gözlükler, modern görünümlerine ek olarak dayanıklı çerçevelerle de ön plana çıkmayı başarıyorlar. Vintage, klasik ve modern çizgileri hem ayrı hem de bir olarak ele alan ürünler, koleksiyonlarıyla uzun dönemler boyunca moda dünyasında güçlü bir yere oturuyorlar. Kitlesine kaliteli ürünler vadeden marka, gözleri gün ışığından koruyan hassas tüm gözler için çeşitli gözlükler üretiyor. Filtreleme özelliğine sahip ürünlerin kullanımı ile hem göz sağlığı korunuyor hem de cilt elastikiyeti için faydalı etkileri oluyor. Gözlük kullanılmadığı zaman gün ışığına karşı refleks olarak gözleri kısmak, göz çevresinde kırışıklık meydana gelmesine neden oluyor. Bu problemle karşılaşmamak için de yine güneş gözlüğü kullanılması gerekiyor. Genel olarak değerlendirildiği zaman Osse gözlüklerinin her biri cilt ve göz sağlığını korumakla birlikte gün içerisinde veya özel davetlerde kombinlerin ayrılmaz tamamlayıcısı haline geliyor. Modele, özelliklerine, renk seçeneğe ve bunun gibi birçok etkene bağlı olarak Osse bayan güneş gözlüğü fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Buna yönelik bütçeye ve ihtiyaca uygun bir ürün modeline ulaşmak da kolay bir işlem olarak değerlendirilebiliyor.

Her Bütçeye Uygun Osse Kadın Güneş Gözlüğü

Her Bütçeye Uygun Osse Kadın Güneş Gözlüğü

Günlük hayatı son derece kolaylaştıran ve pozitif anlamda kullanıcısına birçok anlamda katkı sağlayan gözlükler, sahip oldukları özellikler dâhilinde farklılık gösterebiliyorlar. Her sezon cam yapısı ve renk olarak değişiklik gösteren ve daha yenilikçi formlar kazanan gözlükler, üretildiği yılın modasına uygunluğu sayesinde bir adım önde oluyor. Osse güneş gözlüğünü kullanan ve etkilerinden faydalanan kişilerin deneyimlerini aktardığı yorum alanı, ürünleri alacak olan kişiler için rehber niteliği taşıyor. Kıyafetlerin tamamlayıcı parçası olmanın yanı sıra kıyafetlere estetik açıdan büyük bir dokunuş gerçekleştiren kaliteli gözlükler, ince detayları ve işçilikleri ile kadınlar tarafından beğeni ile karşılanıyor. Böylelikle yüze tam oturan gözlüklerin rahat görüş açısı sunmasından yararlanarak, gün boyu etrafa sağlıklı gözler ile bakılabiliyor. Osse kadın güneş gözlüğü renkleri zaman içerisinde bir kayıp yaşamadan canlılığını sürdürüyor. Kış döneminde ve yaz aylarında, her halükarda iç rahatlığı kullanılan ürünlerin hiçbiri renginden ya da koruyucu etkilerinden bir şey kaybetmiyor. Çerçevelerinde titanyum ile karbon fiber bulunan parçalar, klasik ve modern çizgilerine ek olarak kaliteli olmasıyla tercih edilirliklerini korumaya devam ediyorlar. Camların yansıma engelleyici özelliğe sahip olmaları ve polarize özelliğinin bulunması araç kullanırken gözleri olumsuz etkileyecek her türlü faktörden koruyor. Kullanıcıların sadece göz sağlığını değil, cilt sağlığını da büyük oranda koruyan ürünler, bu faktörler ile farklı ücretlendirmelere sahip oluyor. Osse kadın güneş gözlüğü fiyatları, çerçeve özelliklerinden modele ve renge kadar değişiyor. Bütçeye, ihtiyaca ve zevke göre seçim yapıldığı için doğrudan kriterlere uygun modele ulaşılabiliyor. Bunların yanı sıra optisyenler tarafından özellikle önerilen ve tavsiye edilen gözlük renkleri de bulunuyor. Buna göre seçim yapmak gözleri koruma, rengi yansıtma ve derinlik katma olarak başarı ile işleniyor. Osse kadın güneş gözlüğü kahverengi ve siyah renkli olan modelleri bu öneriler arasında yer alıyor. Yeşil ve gri renkli camlar da görüntülerin kontrastını engellemeden kullanım kolaylığı sağlarken, göz sağlığı için polaroid camlara sahip oluyorlar. Tam orijinal olan ürünler özel tasarım saklama kutuları, temizleme bezleri ve spreyleri ile beraber kullanıcılarına ulaşıyor.

Güneşe Karşı Korumanızı Osse Güneş Gözlükleriyle Artırın

Güneşe Karşı Korumanızı Osse Güneş Gözlükleriyle Artırın

Modern şık detaylar ile tasarlanan gözlükler, herkesin tarzına ve stiline uyum sağlayacak şekilde üretiliyor. Çerçevelerinin dayanıklılığı ile de kendi alanında başarısını kanıtlayan marka, ürünlerinin cam özellikleri ve kalitesiyle de ön plana çıkıyor. Birinci sınıf materyaller ile bir bütün haline gelen Osse kadın güneş gözlüğü çeşitleri hem ince hem de kalın çerçeve alternatiflerini bünyesinde barındırıyor. Bunun yanı sıra her tarz hitap edebilmesi açısından sportif ve klasik olmak üzere farklılaşan modeller, istenen tarza ulaşmada büyük rol oynuyor. Camların polarize olması da hem şıklığın kolayca elde edilmesini hem de gözlerin güneşten ideal bir şekilde korunmasını sağlıyor. Her yüze uyum sağlayacak tasarımlara sahip olan gözlükler kare, yuvarlak, damla, kedi tipi, lazer kesim, geometrik ve geniş çerçeveli gibi farklı biçimlerde piyasadaki yerini alıyor. Osse kadın yuvarlak güneş gözlüğü başta olmak üzere her bir model, kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Siyah, pembe, aynalı, gri, mavi ve kahverengi gibi renklerle bir araya gelen dayanıklı çerçeveli gözlükler, kalitesiyle ve şık duruşuyla zarafeti elde etmeye olanak tanıyor. Osse bayan güneş gözlü taşlı modeller de markanın diğer tüm ürünleri gibi ön plana çıkmayı başarıyor. Farklı ve özgün tasarımı ile özellikle gece davetlerinde veya özel davetlerde, kombinlerin şık parçası olma özelliğine kavuşuyorlar. Aynı zamanda aynalı ve canlı renklere sahip olanlar, yaz ayları başta olmak üzere kışın da stillere farklı bir dokunuşta bulunuyor. İsteğe göre kemik veya metal malzemelerin kullanıldığı ürünler, klasik ve modern çizgilerin bir araya gelerek oluşturduğu tasarımlarla yerlerini alıyorlar. Çerçevesi taşlı, kemik, siyah kemik veya metal formlarda olan gözlükler, farklı renk seçenekleriyle de kadınların her zaman kullanmayı tercih ettiği aksesuarlardan biri oluyorlar. Her yaştan kadının odak noktası haline gelen Osse kemik kadın güneş gözlüğü modelleri, yüz hatlarına birebir uyumlu seçeneklerle ile alternatif oluşturuyorlar. Yuvarlak yüz hatları için uygun olan Osse kadın kare güneş gözlüğü, yerini oval ve köşeli yüz hatlarına sahip olan kullanıcılar için yuvarlak modellere bırakıyor.

Osse Kadın Güneş Gözlükleriyle Gün Boyu Rahatlık

Osse Kadın Güneş Gözlükleriyle Gün Boyu Rahatlık

Güneş gözlüğü satın alırken dikkat edilecek noktalar arasında ürünlerin köprü, sağ ve ekartman değerleri de bulunuyor. Son derece önemli bu noktalar ile gözlüklerden alınan verim daha fazla oluyor. Osse kadın güneş gözlüğü çerçeveleri lazer kesim başta olmak üzere birden fazla seçenek ile kullanıcı karşısına çıkıyor. Her biri yüksek kalite olan ürünlerin modaya her sezon uyum sağlaması ve kadınların ilgi odağında olması, her bir modeli alanında öncü yapıyor. Sivri köşeli uzantısı olan kedi gözlük türleri de son dönemde modanın getirilerinden biri olmakla beraber hemen her tarzdaki kadında rastlanan bir model olmaya başlıyor. Popülerliğini koruyan ve devam ettiren modeller, geniş kitleler tarafından beğeni kazanmasıyla birlikte fiyat olarak da her kesimden kadın yetişkinin ulaşabileceği bir noktada konumlanıyor. Kendi çantalarında saklanabilen gözlüklerin, çizilme veya kırılma gibi olası sorunlara maruz kalmaması sağlanabiliyor. CE Avrupa standartlarındaki gözlükler, sertifika ve belgeleri ile kullanıcıya ulaşarak orijinalliğini ve kalitesini temin ediyor. Kendi özel tasarımdaki kutuları ile saklanan ürünler, böylelikle Osse kadın güneş gözlüğü nasıl muhafaza edilir sorusuna da cevap vermiş oluyorlar. Renkli gözlülerin ve hassas göz yapısına sahip olan kadınların kullandığı yüksek filtreli gözlükler, aynı zamanda koyu renkli camlara sahip oluyorlar. Bu şekilde üst düzey verim alınan ürünlerin yaz aylarında daha favori aksesuarlardan biri olması, günümüzde kış aylarında da aynı ilgiyi görmesine doğru eviriliyor. Güneşten yayılan UV ışınlarına karşı koruma gücü yüksek olacak şekilde tasarlanan ve Osse kadın güneş gözlüğü özellikleri arasında bulunan camların polarize ve antireflektif olması, görüş kalitesini maksimum düzeye çıkarıyor. Görüş açısını geniş tutmaya yarayan ve kaliteli bir görüntüye ulaşmayı sağlayan Osse polarize kadın güneş gözlüğü modelleri farklı tasarımları, renk seçenekleri ve tasarımları ile her yaştan kadın kullanıcıya hitap ediyor. Işığı kırarak yansıma oluşmasını önleyen camlar, parlak yüzeylere bakarken bile net görüntü sunuyor. Böylelikle araç kullanırken de ışığa maruz kalınan anlarda verimli ve dikkatli bir sürüş deneyimi, gözlükler sayesinde yaşanıyor. Bu durumda gözler de yorulmamış ve sağlık açısından da korunmuş oluyor.