KADIN GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle

Prada Kadın Güneş Gözlüğü

İtalya’da başlayan yolculuğuna dünya çapında bir marka olmayı başararak devam eden Prada, şıklığı yenilikçi bakış açısı ile birleştirir. Spor ve klasik modelleri ile birlikte her iki tarzın birleştiği tasarımlarıyla dikkat çeken Prada kadın güneş gözlükleri, her yazın favorisi olmaya devam eder. Zarafeti ve gücü bir araya getiren gözlükler, modern kadının iç dünyasını dışarıya yansıtmayı başarır. Şehirde, tatilde, plajda, plazada, her ortama uygun bir gözlük Prada koleksiyonunda yer alır. Modayı yakından takip eden, stiline özen gösteren kadınların tercihi Prada kadın güneş gözlüğü çeşitleri ile tarzınızı ortaya koyabilir, şıklığınıza eşsiz bir dokunuş katabilirsiniz. Gözleriniz güneşten korurken, aynı zamanda kombininizi özelleştirebilirsiniz.

Prada Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

Prada Kadın Güneş Gözlüğü Modelleri

Gözlüklerinin üretiminde her zaman sağlığı ön planda tutan Prada, bütün modellerinde güneş ışınlarından tam koruma sağlayan camlar kullanır. Standart camlar yanında yansımayı engelleyen polarize, degrade, aynalı ve diğer cam çeşitlerine de gözlüklerin tasarımında yer verir. Kare, çekik, damla, oval, yuvarlak, geometrik, dikdörtgen, kelebek, çerçevesiz formların tamamı, Prada kadın güneş gözlüğü modelleri arasında yer alır. Çerçevelerde siyah, kahverengi, krem, beyaz, yeşil gibi standart renklerin yanında pembe, gümüş, sarı gibi daha çarpıcı renkler de kullanılır. Gençlere de hitap eden koleksiyonda, dinamik tasarımlara bol bol yer verilmiştir. Renkli çerçeveler ve eğlenceli tasarımlar, her yaş grubuna hitap edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Kemik, metal ve plastik çerçeveler arasından kendi zevkinize uygun olanları seçebilirsiniz. Prada kadın güneş gözlüğü kullananlar, bu sayede kendi tarzlarını kolaylıkla oluşturabilir. Marka, trendleri özgünleştirerek kendi modasını oluşturur. Bu sayede, en güncel ve en özgün modelleri kullanıcılarına sunar. Siz de Prada bayan güneş gözlüğü çeşitleri ile ikonik bir görünüme kavuşabilir, farklı kombinler oluşturabilirsiniz.

Prada Kadın Güneş Gözlüğü Seçerken Öne Çıkanlar

Prada Kadın Güneş Gözlüğü Seçerken Öne Çıkanlar

Güneş gözlüğü satın alırken hangi ayrıntılara dikkat edilmesi gerektiği iyi bir şekilde kavranmalıdır. Öncelikle, güneş gözlüğünün camını doğru seçmek gerekir. UV filtreli camlar, gözlerin yeterli korunabilmesini sağlar. Yoğun araç kullananlar; siyah, yeşil, kahverengi gibi standart renkleri tercih edebilir. Sarı, pembe gibi renkler, trafik ışık ve işaretlerinin yanlış algılanmasına sebep olabilir. Prada bayan güneş gözlüğü modelleri içinde cam rengi ve çerçeve şekli kombinasyonların farklı biçimlerine rastlanabilir. Bu çeşitlilik, gözlük seçimini de kolaylaştırır. Gözlük seçiminde hemen hemen herkesin dikkat ettiği bir başka nokta ise gözlüğün yüze uyumudur. Oval yüz şekline sahip olanlar, gözlük seçiminde esnek davranabilir. Hemen hemen her model güneş gözlüğü bu yüz hatları ile mükemmel uyum sağlar. Yuvarlak yüzlüler, kare ya da dikdörtgen ve köşeli modeller arasından seçimlerini yapabilirler. Kare yüzlere ise oval çerçeveler, üçgen yüzlere ise çekik modeller daha çok yakışır.

Prada Kadın Güneş Gözlüğü Fiyatları

Prada Kadın Güneş Gözlüğü Fiyatları/h3>

Çerçeve, cam ve tasarım özellikleri, Prada kadın güneş gözlüğü fiyatları üzerinde belirleyici öğelerdir. Markanın bazı modelleri özel tasarım grubuna girdikleri için fiyat olarak da diğerlerine göre daha yüksektir. Dünyanın ünlü moda markalarından birisi olan Prada, gözlük fiyatlarında geniş seçenekleri olan bir politika izler. Prada, her bütçeye hitap etmeyi amaçlar. Seçeceğiniz model hangi fiyat aralığında olursa olsun cam kalitesi tamamen aynı kalır. Yaz kombinlerinin tamamlayıcısı güneş gözlüğü seçiminizi tamamlamadan önce Prada kadın güneş gözlüğü yorum bölümünü okuyabilirsiniz. Prada güneş gözlüğü satın almadan önce size en çok yakışan çerçeve biçimi, çerçeve malzemesi, cam rengi, gözlük rengi ayrıntılarına göre seçeneklerinizi daraltabilirsiniz. Dilerseniz, modelleri fiyata göre sıralayarak ürünleri inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz Prada güneş gözlüklerine sayfamızdan en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.