GÜMÜŞ AKSESUAR

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Gümüş Aksesuar

Kimyasal bir element olan gümüş, çok eski dönemlerden beridir süs eşyası olarak kullanılmaktadır. Gümüş aksesuar özellikle altından daha sert olması sebebiyle daha hızlı işlenebilmektedir. Gümüş aksesuar modelleri ve fiyatları orijinal olabilmesi için genel olarak 925 ayar olması gerekmektedir. Bu ayarlar aksesuar içerisinde ne kadar saf gümüş olduğunu ifade etmektedir.

Kadınları Bilekleri Gümüş Aksesuarlar ile Çok Daha Zarif

Kadınları Bilekleri Gümüş Aksesuarlar ile Çok Daha Zarif

Kadınlar çok eski dönemlerden beridir özellikle abiye kıyafetlere aksesuar olarak gümüş şahmeran modelleri seçmektedir. Ellerin çok daha zarif görünmesini sağlayan şahmeranlar günlük hayatta çok yaygın kullanılmamaktadır. Daha çok özel günlerde kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Şahmeran gümüş ile eller çok daha bakımlı ve güzel görünmektedir. Özellikle tarihteki kadınların çok kullandığı bu gümüş aksesuar, son yıllarda da moda haline gelmiştir. Birçok kadın kıyafetlerini daha başarılı bir şekilde tamamlayabilmek için şahmeran modellerinden tercih etmektedir. Şahmeranların çok fazla çeşidi bulunmaktadır. Kıyafeti en güzel tamamlayacak modeller tercih edilerek ve bu modeller diğer Gümüş Takılar ile kombin yapılarak bütünlük sağlanmakta ve şıklığa şıklık katılmaktadır.

İlk Akla Gelen Hediye: Gümüş Aksesuar

İlk Akla Gelen Hediye: Gümüş Aksesuar

Gümüş yalnızca kendiniz için değil, sevdikleriniz için de çok güzel bir hediyedir. Her ne kadar bu hediye klasikleşse de asla eskimemektedir. Sevgiliye, eşe, anneye, babaya, arkadaşa hediye seçilirken ilk akla gelenlerden bir tanesi gümüş aksesuarlar olmaktadır. Hem fiyatının diğer Mücevher & Saat göre daha uygun olması hem de görünüm olarak şık olması sebebiyle gümüş tercih edilmektedir. Hediye örneklerinden en güzeli gümüş anahtarlık olmaktadır. Ev, iş yeri, araba gibi en özel yerlerin anahtarları bu anahtarlıkta saklanabilir. Bunun dışında kolyeler değişik değişik alınmaktansa, bulunan bir kolye zincirine kolye ucu gümüş alınabilir. bu şekilde sadece bir kolye zinciri ile çok sayıda kolye modeline sahip olabilirsiniz. Yaz aylarının kadınlar için vazgeçilmez aksesuarlarından bir tanesi de gümüş halhal olmaktadır. Ayak bileklerini olduğundan çok daha şık gösteren halhal modelleri özellikle güzel havalarda tercih edilmektedir. Çünkü, açık bileklerde ve açık ayakkabılar ile çok daha şık görünmektedir.

Erkeklerin Vazgeçilmez Aksesuarı; Gümüş Kol Düğmeleri

Erkeklerin Vazgeçilmez Aksesuarı; Gümüş Kol Düğmeleri

Takı denildiğinde her ne kadar akla ilk olarak kadınlar gelse de aslında erkekler de bazı küçük dokunmalar ile şıklıklarını tamamlamaktadır. Erkek aksesuarlarından en şık olanı hiç şüphesiz gümüş kol düğmesi olmaktadır. Takım elbise giyinen ve gömlek şıklığını üzerinde taşıyan erkeklerin bu şıklığı tamamlayabilmeleri için kol düğmesi gümüş modellere ihtiyacı vardır. Tabii ki kol düğmesi olmadan da takım elbise kendini gösterebilir. Fakat bu şıklık kol düğmesi ile tamamlandığında çok daha farklı görünmektedir. Çok çeşitli modellerde ve renklerde kol düğmeleri bulunmaktadır. Bazıları daha sade olurken, bazı modeller taşlar ile de süslenmektedir. Kol düğmelerinin özellikle renginin diğer aksesuar renkleri ile tutturulmuş olması önemlidir. Metal bir saat ve gümüş rengi tokaya sahip bir kemer ile seçilecek kol düğmesi de gümüş renginde olmalıdır. Böyle olduğunda şıklık tamamlanmaktadır. Alyans bu kombin içerisine dahil edilmeyebilir. Çünkü bilindiği üzere alyansa her insana özeldir ve genel olarak tek renktir. Aynı şekilde altın renklerine daha uygun olan bir saat ve kemer söz konusu ile o durumda da kol düğmesinin altın renginde olan bir gümüş tercih edilmesi gerekmektedir. Gümüş aksesuar denildiğinde akla ilk olarak gümüşün o güzel grisi gelse de aslında gümüşler çok farklı renklerde de tasarlanmakta ve üretilebilmektedir. Gümüş aksesuar ürünleri çok çeşitlidir. Hem takılar hem de gümüş aksesuarlar her dönem için modası geçmeyen ürünler arasında yer almaktadır. Gümüş aksesuarlar için daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız sayfalarımıza göz gezdirebilirsiniz.