TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Gümüş Küpe

için 36,006 sonuç bulundu.

Gümüş Küpe

Moda sektörünün hızla gelişmesi ile bireyler dış görünüşlerine daha çok önem vermeye başlamıştır. Uyumlu giyim tarzları oluşturularak şık bir görüntü elde edilmek istenmektedir. Bunun sonucu olarak da aksesuar kullanımında artış gözlenmektedir. Gümüş küpe bireylerin kombinlerini tamamlamakta kullandığı önemli aksesuarlardan birisidir. Küpe kullanımıyla birlikte giyimde bir bütünlük sağlamak amaçlanmaktadır. Pek çok bireyin bu ürünleri kullandığına rastlanmaktadır. Bayan gümüş küpe ürünleri kadınların en çok tercih ettiği modellerdendir. Şık ve zarif bir görüntü sağlaması nedeniyle kadınlar bu ürünlerin kullanımını tercih ermektedir. Bu ürünler sadece kadınlar tarafından değil erkeklerce de kullanılmaktadır. Gümüş küpe erkek kullanımına da uygun çeşitler içermektedir. Bazı erkeklerin de kombinlerini tamamlarken bu ürünleri kullanmakta olduğu gözlenmektedir.

Her Tarza Göre Gümüş Küpe

Her Tarza Göre Gümüş Küpe

Takı ve aksesuar kullanımda zaman içinde bir artış gözlenmektedir. Bu artışın en önemli nedenlerinden birisi gelişen moda sektörüdür. Değişim ve gelişim içinde olan moda sektörü aksesuar ve takı kullanımında öncü nitelik taşımaktadır. Zaman için kullanılan takıların renk ve modellerinde değişimler olsa da türleri genel olarak sabit kalmaktadır. En çok kullanılan takıların kolye, bilezik, yüzük ve küpe olduğu bilinmektedir. Küpeler kullanımı uzun yıllara dayanan takılardandır. Bireyler kulaklarına taktıkları çeşit çeşit küpelerle kendi zevk ve beğenilerini yansıtmaktadır. Kulak memesinde açılan delikler yardımıyla veya delme işlemi gerektirmeyen mıknatıslı ve sıkıştırmalı modelleri ile küpeler size değişik alternatifler sunmaktadır. Gümüş küpe çeşitleri kullanımı en yaygın olan küpe modellerinden birisidir. Gümüş değerli madenlerden birisi olup kullanımına pek çok yerde rastlanmaktadır. Pek çok renkle uyum sağlama özelliği bulunan gümüş ürünler bu nedenle yaygın olarak tercih edilmektedir. Farklı modelleri de bulunan bu küpeler giydiğiniz kıyafetlere uyum sağlayabilmektedir. Kıyafetinize en uygun ürünü kendi zevk ve beğenilerinize göre seçebilirsiniz. Kendi tarzınızı yansıtmanıza olanak tanıyan bu ürünler sayesinde kombinlerinizi istediğiniz gibi tamamlayabilirsiniz. Eski tarzda ürünlere ilgi duyuyorsanız otantik gümüş küpe modelleri ilginizi çekebilir. Biraz geleneksel kıyafetlere merak duyan bireyler bu ürünlere ilgi göstermektedir. Sade bir kıyafetle veya eski tarz giysilerle kombinlenerek kullanılabilen ürünlerdir. Kullanıldığı takdirde otantik bir hava katan bu takılar ilgi çekmektedir. Bu tarz otantik takıların eski tarihlerde de kullanıldığı pek çok kaynakta görülmektedir hatta bu kaynaklardan esinlenerek üretilmektedirler. Bu tarz takıların en eski örnekleri müzelerde de sergilenmektedir. Taşlı gümüş küpe modelleri ise değerli taşlarla süslenerek daha dikkat çekici hale getirilen takılardır. Bu aksesuar modelleri ışıltılı ve dikkat çekici özellikleri nedeniyle genellikle önemli davet ve yemeklerde tercih edilmektedir. Birçok önemli madenin işlenmesiyle oluşturulan bu ürünler kullanıcılarına daha şık ve zarif bir görüntü sunmaktadırlar. Altın kaplama gümüş küpe ürünleri ise tercih edilen bir başka modeldir. Tamamen altından yapılmış bir takı maddi olarak daha zorlayıcı niteliktedir bu nedenle altın seven kullanıcılar bu modellere ilgi göstermektedir. Bazı kıyafetlerle kombinlendiğinde çok zarif bir görüntü sağlayan bu ürünler önemli akşamlarda tercih edilmektedir. Siz de kombinlerinizde zarif bir görünüme kavuşmak için Mücevher & Saat kategorisini inceleyebilir, eşsiz parçalar arasından kendinize en uygun olanı güvenle satın alabilirsiniz.

Gümüş Küpe Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gümüş Küpe Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Günümüzde bakımlı kişi sayısında bir artış olduğu bilinmektedir. Bakımlı bireyler giyimlerine, hal ve hareketlerine dikkat etmektedir. Modayı yakından takip etmekte olan bu kişiler kendi tarzlarına en uygun kıyafet ve aksesuarları kullanmaktadır. Kişisel zevk ve beğeniler ön planda tutularak oluşturulan tarzlar kişide özgüven oluşturur. Girdiği ortamlarda dikkat çekici ve beğenilen bir birey olmak hoş bir durum olabilmektedir. Kombinleri tamamlamak için kullanılan aksesuarlar bakımlı kişiler için önem taşımaktadır. Küpe bu aksesuarlar arasında en önemlilerinden birisidir. Gümüş küpe modelleri kullanıcılarına pek çok özellik sunmaktadır. Gümüş madeninin işlenerek şekillendirilmesi ile üretilen bu ürünler değerli niteliktedir. Bir küpeden beklenti kulağı rahatsız etmemesi ve güzel bir görüntü oluşturmasıdır. Bu ürünler sayesinde beklentileriniz karşılanabilmektedir. Kaliteli bir malzeme olan gümüş kulağı rahatsız etmeyecek bir niteliktedir. Çok ağır ürünler üretilmemesi ile de kulağa fazla yük bindirilmemesi amaçlanmaktadır. Rengi ile pek çok kıyafete uyum sağlayabilme özelliği de gösteren bu ürünlerle tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Hem gündelik kullanıma hem de özel yerlerde kullanıma elverişli modelleri bulunmaktadır. Sallantılı gümüş küpe çeşitleri normal küpelerden daha uzun olmaktadır. Bu tarz küpeler kadınların en çok tercih ettiği modellerden birisidir. Arkada toplanan pek çok saç modeliyle uyum sağlayabilme özelliğinde olan bu takılar zarif bir görüntü sağlar. Bazen omuza kadar bazen kulağın bir miktar aşağısına kadar uzunluğa sahip olmaktadırlar. Kıyafete ve saç modeline en uygun uzunluktaki ürünü seçebilir ve hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Halka gümüş küpe ,, ise bir diğer önemli modeldir. Bu tarzdaki ürünler de genellikle kadın kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Hem büyük hem de küçük halka şeklinde çeşitler barındırmaktadır. Pek çok kombine uyum sağlayabilme niteliğinde olan bu takıların genellikle özel davetlerde tercih edildiği görülmektedir. İddialı ve hoş bir görüntü vermesi nedeniyle erkekler tarafından da dikkat çekmekte olan bu ürünler sayesinde tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Gümüş küpe fiyatları incelenecek olursa her bütçeye uygun modeller barındırmakta olduğu görülebilir. Büyüklük ve süslemelerine göre değişen fiyat aralıkları bulunmaktadır. Tarzınıza en uygun ürünü bulabilmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Her Kesim İçin Gümüş Küpe

Her Kesim İçin Gümüş Küpe

Kişisel bakımına ve dış görünüşüne önem veren bireylerin sayılarının artmasıyla moda sektörü gelişmeye devam etmektedir. Bireyler isterlerse modaya uygun isterlerse de kendi tarzlarında ürünlerle dış görünümünü tamamlayabilir. Kombinlerin tamamlanmasın pek çok önemli aksesuar bulunmaktadır. Yaş kavramı gözetilmeksizin her yaştan ve her kesimden kişiler takı ve aksesuar kullanmaktadır. Kişilere kendi tarzlarını yansıtma olanağı tanıyan pek çok aksesuar bulunmaktadır. Kadınların modayla daha çok ilgilendiği bilinmektedir. Pek çok takı ve aksesuar kullanan hanımlar için kendi tarzlarını yansıtmak önem teşkil etmektedir. Gümüş küpe bayan kullanıcılarına pek çok model seçeneği sunmaktadır. Küpe kullanımına önem veren kadınlar için bu ürünler önemli bir yere sahiptir. Gündelik kullanıma olanak sağlayan modelleri ile bayanların her daim kulaklarından düşürmediği modeller bulunmaktadır. Çok gösterişli olmayan daha sade modeller ile gün içinde rahatlıkla kombininizi tamamlayabilme olanağınız vardır. Özel bir davet veya özel bir görüşme için kullanılabilecek küpeler de bulunmaktadır. Bu tarz ürünler daha dikkat çekici ve göz alıcı yapıdadırlar. Özel davetlerde kullanılan bu takılar arasında sallantılı gümüş küpe ürünleri dikkat çekmektedir. Açık veya toplu pek çok saç modeliyle uyum sağlayabilme özelliği ile tercih edilmekte olan bu modeller kişiye zarif bir görüntü katar. Gümüş tonlara uyum sağlayan bir elbise seçeneğiyle birlikte kullanıldığı takdirde bu küpeler göz alıcı nitelik göstermektedirler. Takı ve aksesuar kullanımında kadınların daha ilgili olduğu bilinmekle beraber erkeklerin de takı ve aksesuar kullanmakta olduğu görülmektedir. Erkek gümüş küpe modelleri de üretilmektedir. Küpe kullanımını seven erkekler için bu modeller önem taşımaktadır. Pek çok kıyafete uyum sağlayabilme özelliği gösteren bu takılar erkekler tarafından da tercih edilmektedir. Işıltılı ve dikkat çekici erkek küpelerine pek rastlanmamakla birlikte erkeklerin daha sade modeller tercih ettiği görülmektedir. Küçük gümüş küpe modelleri erkeklerin en çok tercih ettiği modellerdendir. Hem kulakta şık durması hem de çok dikkat çekici olmaması tercih nedenleri arasında yer almaktadır. Bu tip ürünlerle erkekler de kendi tarzını yansıtabilmektedir. Gümüş Takılar kategorisinde farklı gümüş seçeneklerine ulaşabilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Maden Rengi

Beyaz (6026)
Bronz (2219)
Pembe (2215)
Çift Renk (1667)
Üç Renk (909)
Sarı (759)
Rose (613)
Gold (296)
Siyah (143)
Kırmızı (86)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

18Glory (130)
1ATLAS (2)
1Viva (2)
2B Trendy (1)
4mystyle (1)
4xtyle (1)
6Renk (3)
925 (1015)
925 Silver (976)
925Gümüş (678)
Adorno (149)
Agathie (1260)
AKS (1)
Albatrose (1)
aly (78)
Anexxe (1)
Arjuna (8)
Armagano (125)
Arpaş (11)
Artium (39)
Atelier8 (2)
Atolye16 (5)
Ay Store (1)
Aykat (185)
Azuris (184)
B&B (1)
Bakalcik (22)
Bella Gloria (134)
Beraliva (1)
Bess Silver (189)
Bigblue (5)
Biggshop (19)
Bonalodi (1)
BULVARDI (105)
Burcu Bor (47)
ByBarun (118)
Bybeycan (669)
Chavin (93)
Choice (95)
D Diamond (1)
Daffodil (1)
Dalmarkt (104)
DB Dizayn (13)
Dejavu (13)
Dmn Silver (105)
DncSilver (9)
dzgsilver (42)
Ejoya (3)
Ekina Silver (130)
Eldori (3)
Elegant (93)
Elif Takı (24)
ElikaSilver (150)
Else Silver (182)
EMESAGAS (1)
emybyemel (4)
Enesstore (81)
ErerGumus (352)
Ervanur (83)
ESJEWELRY (21)
Estel (354)
Estiva (37)
Exist Silver (121)
Getss (44)
Gevheran (4)
Gimora (37)
Glorria (185)
Goldest (108)
GUMUSBU (1)
Gumush (3217)
Gözde (145)
Göğüş (26)
Gümüşcü (270)
Huarzgumus (173)
İlgim (1)
In Love (330)
İnbebek (30)
İzla Design (360)
Jelux Silver (566)
Jewwel (56)
Juvelli (110)
K&D Silver (17)
Khailo (192)
KODD (11)
KSG (72)
Kumi (4)
Kutaydan (304)
Kuyumcu (3)
Kybele (3)
Ladilay (4)
Lapidore (102)
Lapis (4)
Laveranza (17)
LDYBRD (9)
LegParty (17)
Lidyasteel (11)
Lieza (19)
Lila (16)
Lilyniko (25)
Luminiso (112)
Luxilver (21)
Magnamina (73)
MaGümüş (417)
Mana (5)
Masaliko (351)
Memory (1)
Mia Vento (170)
Milades (23)
Misiny (61)
Miss Tubi (6)
Mist Jewels (101)
Molenza (209)
Monemel (61)
Mortakı (7)
My Choice (3)
MySilvers (359)
Nassilver (403)
Naz İnci (1)
Nefertiti (57)
Nereze (144)
Nevinci (22)
NisaGumus (181)
NSA Gümüş (422)
Nusret (135)
Oseshop (2511)
Palimor (10)
Paljewelry (63)
Penez (2)
Pigado (28)
Pigoda (4)
Pırıltı (10)
Pirmoda (125)
QMÜŞ (1)
Rachon (53)
Romiyon (167)
Roya Roya (40)
Sanroza (84)
Setmila (70)
Silver Plus (228)
Silvercim (31)
Silverella (16)
Silverlina (99)
SilverTek (1)
Silvetta (39)
SmoS (1)
So CHIC... (57)
Solfera (6)
Stefan (8)
Swarovski (158)
T&MJewel (2)
Taki cim (1)
Takıhan (27)
Tarz (6)
TASARIM (44)
Tati (1)
Telkari (1)
Tesbihane (70)
Tesbihayal (72)
Tevuli (1405)
TMT Silver (134)
TYELOTAKI (2)
Ucuzavar (1)
Vaoov (77)
VELCCI (19)
Vip BT (14)
Woss (59)
XSILVER (5)
Zenzero (22)
Zerbap (18)
Ziu (50)
Zizingo (1)
Zuzuart (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kadın (32888)
Çocuk (975)
Unisex (398)
Erkek (131)
Başka bir kelime deneyin

Maden Ayarı

925 Ayar (26966)
1000 Ayar (125)
Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Zirkon (8524)
Swarovski (1048)
Turkuaz (201)
Kristal (189)
Akik (124)
Sedef (117)
İnci (87)
Oniks (79)
Zümrüt (79)
Markazit (78)
Topaz (78)
Ametist (73)
Yakut (68)
Safir (60)
Kuvars (57)
Mercan (50)
Opal (47)
Malakit (21)
Lapis (20)
Sitrin (17)
Garnet (15)
Onxy (13)
Aytaşı (11)
Peridot (11)
Turmalin (8)
(5)
(5)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün – Model Tipi

Klasik (3635)
Spor (2700)
Fantezi (2536)
Sallantılı (2365)
Halep (34)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Rengi

(3788)
(3401)
(586)
(535)
(289)
(237)
(151)
(110)
(89)
(58)
(14)
(8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yüzey Tipi

(1772)
(234)
(200)
(133)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1,123)
ve üzeri (1,322)
ve üzeri (1,385)
ve üzeri (1,405)
ve üzeri (1,444)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL