GÜMÜŞ BİLEKLİK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Gümüş Bileklik

Varlığı çok eskiden beri bilinen bir ürün olarak karşınıza çıkan gümüş, altın ve bakırdan sonra keşfedilmiştir. Mısırlılar, Çinliler ve Persliler tarafından kullanılan ve Romalılar tarafından işlenmeye başlamış olan bu maden paradan çatal kaşığa kadar her alanda kullanılmıştır. Mücevherat alanında da kendi adından söz ettiren gümüş bileklik, kolye, yüzük gibi pek çok takıda yer almaktadır. Kolunuzda şık bir görüntü oluşturan bileklikler gümüş detayları sayesinde zariflik kazandırmaktadır. Hem kadınların hem erkeklerin hem de çocukların kullanabileceği bileklik modelleri ürün kategorisi içerisinde yer almaktadır. Çeşitli motifler ile detaylandırılan bilekliklerin yanı sıra sade ve klasik modellere sahip ürünler de bulunmaktadır. Gümüş bileklik isimli yapıları ile kişiye özel bir anlam kazanmaktadır.

Bileğinize Zarafet Kazandıran Gümüş Bileklik

Bileğinize Zarafet Kazandıran Gümüş Bileklik

Özellikle kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen bileklikler farklı model ve yapıları ile dikkat çekmektedir. Üzerinde yer alan motifler ve desenler sayesinde hareketlilik kazanan bilekliklerde kişiye özel anlam taşıyan figürler de bulunabilmektedir. Gümüş bileklik bayan modelleri içerisinde farklı temalara ait bileklikler yer alır. Bu temalar aşk ve doğa gibi temalar olabilmektedir. Romantik ruhlu kadınların tercih edebileceği üzerinde sonsuzluk işareti yer alan bileklikler aşkınızın sonsuzluğunu simgelemektedir. Bunun yanı sıra bileklik üzerinde bulunan kalpler de bileğinizin şık bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Günlük hayatta, günlük kıyafetleriniz ile tercih edebileceğiniz bu bileklikleri aynı zamanda özel gün etkinliklerinizde de kullanabilirsiniz. Bilekliklerinizin uzunlukları bileğinize göre ayarlanabilir özelliktedir. Gümüş bileklik nazar boncuklu modeli ile kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Koruyucu etkisi olduğuna inanılan nazar boncuğu aynı zamanda dikkat çekici görünümü ile bileğinize şıklık kazandırmaktadır. Üzerinde uğur böceği gibi hayvan motifleri barındıran bileklikler ise eğlenceli bir görünüm oluşturmaktadır. Spor bir görüntü kazandıran bileklikler, zincir üzerinde yer alan zirkon taşlar ile detaylandırılmıştır. Farklı zincir kalınlıklarından oluşan bileklikler bileğinizin daha zarif gözükmesini sağlamaktadır. Her daim kullanabileceğiniz bu ürünler, yaptığınız her kombin ile uyum sağlar. Bileklikler, modelleri ile bileğinizi çekici kılar. Spordan fanteziye kadar birçok kategoriye sahip olan bilekliklerde çeşitli taşlar ve motifler kullanılmaktadır. Üzerinde yer alan renkli yapılardan oluşan figürler eğlenceli bir görünüm kazandırmaktadır. Bileklik üzerinde bulunan farklı renklerden oluşturulmuş kelebekler yaz aylarında kullanabileceğiniz ideal bir üründür. Gümüş bileklik modelleri içerisinde geleneksel motifleri barındıran modeller de bulunmaktadır. Osmanlı Tuğrası gibi desenleri üzerinde bulunduran bileklikler, etnik bir hava kazandırmaktadır. Bileklikler, sizin tarzınızı yansıtan ürünlerdir. Üzerinde yer alan beyaz, rose gold veya altın kaplama seçenekleri sayesinde kendinize en uygun rengi tercih edebilirsiniz. Şık bir mücevherat olarak tercih edebileceğiniz bu ürünler ile bileklerinizin daha zarif ve daha ince gözükmesini sağlayabilirsiniz. Mücevher & Saat kategorisini inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Gümüş Bileklik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gümüş Bileklik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Birbirinden farklı model ve tasarımlara sahip olan bileklikler üzerindeki eşsiz işlemeler ve taşlar ile karşınıza çıkmaktadır. Daha önce görmediğiniz tasarımları sizlere sunan bileklikler arasından kendinize en çok yakıştırabileceğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ve kullandıkça kendiniz ile daha çok bağdaştırabileceğiniz bu bileklikler, erkekten kadına herkesin bileğine yer etmektedir. Gümüş bileklik erkek modellerinde 925 ayar ürünler yer almaktadır. Farklı kalınlıklara sahip ürünler arasında 2 mm’den 9 mm’ye kadar bileklikler yer almaktadır. Tamamı ile zincirden oluşan bilekliklerin uzunlukları bileğinize göre ayarlanabilir özellik taşımaktadır. Zincirlerin burgu modelleri farklılık göstermektedir. Hem modern hem geleneksel bir görüntü sunan bu zincir yapıdaki bileklikler erkeklerin her daim kullanabileceği bir ürün olarak karşısına çıkmaktadır. Her kıyafetinizle uyumlu olarak kullanabileceğiniz bileklikleri yaz kış fark etmeksizin tercih edebilirsiniz. Günlük hayatta kullanımı oldukça rahat olan bu ürünleri özel gün davetlerinizde de takabilme imkanınız bulunmaktadır. Bilekliklerin kalınlıkları değiştikçe ağırlıkları da değişim göstermektedir. Zincirli bilekliklerde Euro Kral gibi modeller bulunmaktadır. Kopça ile takılabilen bu zincirli modellerin yanı sıra kilit sistemine sahip bileklik modelleri de yer almaktadır. Özellikle kalın gümüş bileklik modellerinde tercih edilen bu sistem sayesinde kolayca bilekliğinizi takabilirsiniz. Erkekler için özel olarak tasarlanan modeller arasında çivilere sahip bileklikler bulunmaktadır. Üzerinde yer alan çivi detayları ve siyah kartuşlar sayesinde modern bir görünümden oluşmaktadır. Künye olarak da adlandırılan kilitli bileklikler aynı zamanda kadın modelleri ile karşınıza çıkmaktadır. Gümüş bileklik fiyatları ürünün içerisinde yer alan taşlara, kalınlığına, ağırlığına, kaplamasına kadar pek çok etken ile değişebilmektedir. Uygun fiyatlara satın alabileceğiniz bileklikler sayesinde şık bir görünümü yakalayabilirsiniz. Ürünler fiyat performans açısından kullanıcılarını memnun bırakmaktadır. Her daim kullanabileceğiniz, şık ve spor bir mücevherat olarak karşınıza çıkmaktadır. Çocuklar ve hatta bebekler için tercih edebileceğiniz bileklik ve künye modelleri bulunmaktadır. Çocuklar için özel olarak tasarlanan eğlenceli tasarımlara sahip olan bileklikler, sağlığa zararlı herhangi bir hammadde içermemektedir. Bebeğinizin veya çocuğunuzun sağlığı düşünülerek üretilmiş olan ürünler antialerjik yapıdan oluşturulmuştur. Bilek ölçülerine uygun olarak tasarlanan ürünler üzerinde motif ve figürler ile neşe kazandırır.

Uzun Yıllar Boyunca Kullanabileceğiniz Gümüş Bileklik

Uzun Yıllar Boyunca Kullanabileceğiniz Gümüş Bileklik

Kadından erkeğe, bebekten çocuğa kadar herkes için üretilen bu bileklik modelleri üzerinde yer alan taşlar ve motifler sayesinde anlam kazanmaktadır. Birbirinden farklı bileklik ürünleri dilerseniz annenize, eşinize veya sevgilinize alabilirsiniz. Anlamlı bir hediye alternatifi olarak karşınıza çıkan gümüş bileklik kadın ve erkeklerin her daim bileğinde taşıyabileceği bir üründür. Bileklikler üzerine dilediğiniz gibi isim yazdırabilir veya motif ekletebilirsiniz. Hediye alacağınız kişinin bilek ölçülerine göre bilekliğinizin siparişini verebilme imkanınız bulunmaktadır. Eğer ölçüleri bilmiyorsanız standart olarak siparişi verebilir ve daha sonrasında ölçüleri değiştirebilirsiniz. Uzun yıllar boyunca dayanabilen gümüşler, dikkatli kullanıldığı zaman ömrü ve parlaklığı uzamaktadır. Gümüşlerinizi parfüm, deodorant, sabun, deterjan gibi maddelerden uzak tutmaya özen gösteriniz. Gümüşünüzün kararmasına yol açabilmektedir. Özellikle kaplamadan oluşturulmuş olan bilekliklerinizin renginin ağarmasına sebep olabilir. Bu yüzden bilekliğinizi dikkatli bir şekilde kullanmanız tavsiye edilmektedir. Kararmış gümüş ürünlerinizi sirkeli suda bekleterek renklerinin tekrar parlaklık kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Taşlı gümüş bileklik modellerinde taşların hasar görmemesi adına bu işlemin yapılması önerilmemektedri. Bileklikler üzerinde farklı renklerden oluşan taş modelleri bulunmaktadır. Daha zarif bir görünüm elde etmek için eklenmiş olan taşlar, bilekliğe hareket kazandırmaktadır. Bazı bileklik modelleri sabit bir yapıdan oluşurken bazıları ise hareketli modellerden oluşmaktadır. Sabit olan bilekliklerde üzerinde yer alan motif ve taşlar zincir üzerine sabitlenmiş halde bulunmaktadır. Diğer modellerde ise bilekliğin üzerindeki taşlar, motifler, figürler hareketli bir yapıdan oluşmaktadır. Bileğinizi salladığınızda motifler de sallanmaktadır. Şık bir görünüm elde edebilmenizi sağlayan ürünler renkli kaplamaları ile karşınıza çıkar. Altın kaplaması ile altını aratmayan gümüş bilekliklerde aynı zamanda rose gold kaplama da kullanılmaktadır. Özel olarak isminizi yazdırabileceğiniz, burcunuza göre astronomik figürler ekletebileceğiniz bileklikleri kendinize özel hale getirebilirsiniz. Özellikle bebek gümüş bileklik modellerinde isimli bileklikler sıklıkla tercih edilmektedir. Künye olarak karşınıza çıkan bileklikler mavi ve kırmızı renkteki taşlar ile detaylandırılmıştır. Birbirinden farklı model ve renk seçeneğine sahip olan bileklikleri Gümüş Takılar sayfamız üzerinden inceleyebilir ve kendinize en uygun bilekliği seçerek satın alabilirsiniz.