TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Gümüş Yüzük

için 58,766 sonuç bulundu.
Cinsiyet seçiniz

Gümüş Yüzük

Günümüzde ziynet eşyaları oldukça geniş alternatif seçenekler ile sunulmaktadır. Siz de karşı tarafa hediye vermek amacıyla veya kendi kullanımınız için seçebileceğiniz ziynet eşyaları ile alternatif tarzlar yaratabilirsiniz. Günümüzde oldukça popüler olan aksesuar kullanımı modasına ayak uydurabilirsiniz. Farklı seçenekler ile sunulan eşyalar arasında belirleyici etken üretimlerinde kullanılan madenler olmaktadır. Oldukça pratik bir şekilde üretilebilen gümüş yüzük modelleri de bu noktada büyük alternatifler oluşturmaktadır. Farklı bütçelere uyum sağlayacak alternatifler ile sunulan gümüş yüzük fiyatları arasından yapacağınız bütçenize uygun seçimler ile siz de karşınızdaki kişiye iyi bir hediye verebilir veya kendiniz için güzel bir aksesuar edinebilirsiniz.

Gümüş Yüzük Modelleri ile Şık Aksesuarlar

Gümüş Yüzük Modelleri ile Şık Aksesuarlar

Günümüzde oldukça gelişen aksesuar seçenekleri arasında yapacağınız seçimler modaya uyumunuzu belirleyen önemli faktörlerdendir. Farklı aksesuar modelleri arasından tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yaparak siz de oldukça verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. Geniş alternatifler ile sunulan aksesuar modelleri arasından bir seçim yapmadan önce belirli noktalara dikkat etmeniz işlerinizi kolaylaştıracaktır. Öncelikle seçeceğiniz aksesuarın kendiniz ile uyumuna dikkat ederek işe başlayabilirsiniz. Farklı boyut ve kullanım özellikleri ile sunulan aksesuarlar arasından kendi kişisel özelliklerinize ve kullanım ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan modellere yönelmeniz modern bir görünüm elde etmeniz açısından önem taşımaktadır. Geniş seçenekler arasından kendi fiziksel özelliklerinize uyum sağlayan aksesuarlara yönelerek siz de oldukça modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Geniş alternatifler arasından yapacağınız seçimlerin kendinizi yansıtması ve tarzınızı ifade etmesi de oldukça önemlidir. Siz de kendinizi yansıtan ve tarzınızı belirleyen ürünler ile oldukça modern bir tarz yakalayabilirsiniz. Günümüzde cinsiyet fark etmeksizin kullanılabilen gümüş yüzük modelleri fakrlı alternatifler ile sunulmaktadır. Değerli ziynet eşyalarının üretiminde kullanılan gümüşler oldukça modern ve şık bir görünüm alternatifi sunmaktadır. Siz de kendi tarzınızı yansıtan geniş alternatifler arasından yapacağınız seçimler ile oldukça modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Farklı seçenekler arasından tarzınızı yansıtan ürünlere yönelerek verimli sonuçlar elde edebilir, bir ömür boyu kullanacağınız alternatifler yaratabilirsiniz. Genellikle öze günlerde alyans olarak kullanılan gümüş materyallerinden üretilmiş olan yüzükler arasından bir seçim yaparken bu özel günün anlamını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Sevdiğiniz insan ile hayatınızı birleştireceğiniz bu özel günlerde seçebileceğiniz alternatif ürünler sayesinde siz de bu unutulmaz günlerinizi ölümsüzleştirebilirsiniz. Evlenme tekliflerinizde, söz veya nişanlarda tercih edebileceğiniz gümüş yüzük çift modelleri ile siz de unutulmaz anlarınızı daha değerli kılabilirsiniz.

Gümüş Yüzük Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gümüş Yüzük Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Uzun yıllar boyunca elinizde taşıyacağınız teklif yüzüklerinizi seçerken bu noktayı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Uzun süreler boyunca kullanacağınız ve evliliğinizin sembolü haline gelecek ürünler sayesinde siz de güzel anılara imza atabilirsiniz. Günümüzde oldukça gelişen üretim teknolojileri sayesinde farklı form ve özelliklere sahip olacak şekilde sunulan bu aksesuarlar arasından yapacağınız seçimler ile siz de oldukça verimli bir kullanım elde edebilirsiniz. Gelişen teknolojiler sayesinde siz istediğiniz forma ve tasarıma sahip olan bir seçenek bulabilirsiniz. Yapacağınız isabetli tercihler ile bir ömür boyu mutlu günlerinizi hatırlamanıza olanak sağlayan modern aksesuarlara sahip olabilirsiniz. Geniş alternatifler ile sunulan ürünler arasından bir seçim yapmadan önce siz de kullanım alışkanlıklarınızı belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınıza ve tarzınıza uyum sağlayan ürünler tercih etmezseniz bu aksesuarlardan kısa sürede sıkılabilirsiniz. Bunun yanında doğru seçilmemiş ürünler parmağınızı sıkabilir veya bol gelerek rahatsız bir durum oluşturabilir. Bundan dolayı siz de ürünler arasından bir seçim yaparken fiziksel özelliklerinize ve tarzınıza dikkat ederek bir seçim yapmalısınız. Geniş alternatifler ile sunulan gümüş yüzük alyans modelleri arasından yapacağınız kendinize uygun seçimler ile siz de mutlu günlerinizde sonsuza kadar saklayabileceğiniz bir alternatif oluşturabilirsiniz. Bu ürünler arasından bir seçim yaparken siz de malzeme dayanımını göz önünde bulundurabilirsiniz. Oldukça dayanıklı bir maden olan gümüş uzun yıllar boyunca kendi özelliklerini koruyacaktır. Ancak bu ürünü şekillendirilirken içerisine eklenen farklı madenler gümüşün dayanımını düşürebilmektedir. Zaman içerisinde kararma gibi istenmeyen etkilere neden olabilen bu madenlerden dolayı siz de aksesuarlarınızı seçerken üretimlerinde kullanılmış olan materyallere dikkat ederek bir sonuca varabilirsiniz. Geniş alternatifler arasından malzeme kalitesine dikkat ederek yapacağınız seçimler işlerinizi kolaylaştıracak ve uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler elde etmenize imkan tanıyacaktır. Farklı tarzlara göre tasarlanan otantik gümüş yüzük modelleri arasından yapacağınız seçimleri siz de günlük kullanımda rahatlıkla takabilir, farklı bir tarz yaratarak kendinize yeni bir hava katabilirsiniz. Mücevher & Saat kategorisi üzerinden tüm seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Gümüş Yüzük Modelleri ile Unutulmaz Anılar

Gümüş Yüzük Modelleri ile Unutulmaz Anılar

Farklı üretim teknolojileri sayesinde günümüzde çeşitli aksesuarlara ulaşmak oldukça kolay bir hal almıştır. Geniş seçenekler ile sunulan ürünler arasından yapacağınız seçimler ile siz de kendi tarzınızı yansıtabilir, modern bir hava yakalayabilirsiniz. Geniş alternatifler arasından bir seçim yaparken kendi kıyafetleriniz ile uyum konusuna dikkat edebilirsiniz. Günlük giyim tarzınıza uyum sağlayan ürünler sayesinde siz de modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Tarzınız ile uyumsuz olan ürünler tercih etmeniz modern görüntünüzü engelleyecek ve size istemediğiniz bir hava katacaktır. Bundan dolayı siz de geniş ürün alternatifleri arasından tarzınızı yansıtan modellere yönelerek bir seçim yapabilirsiniz. Tarzınıza uygun olarak yapacağınız seçimleri gün içerisinde rahatlıkla kullanarak bir alternatif oluşturabilir, böylelikle aksesuar kullanımından alacağınız zevki katlayabilirsiniz. Geniş seçenekler arasından tarzınıza uyum sağlayan ürünler ile siz de gün içerisinde daha neşeli bir hava kazanabilirsiniz. Sizin ile uyum sağlamayan aksesuarlar kullandığınızda olumsuz bir havaya sahip olmanız kaçınılmaz olmaktadır. Bundan dolayı siz de aksesuarlarınızı seçerken tarzınız ile uyum sağlayan ürünlere yönelerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz tamtur gümüş yüzük modelleri arasından parmak büyüklüğünüze ve fiziksel yapınıza göre bir seçim yapmanız da oldukça önemlidir. El yapınıza ve fiziksel özelliklerinize uyum sağlayan ürünler sizin ile daha uyumlu duracak ve daha verimli sonuçlar elde etmenize imkan sağlayacaktır. Bunun yanında geniş alternatifler arasından siz de birçok farklı modele yönelerek kendinize alternatifler yaratabilirsiniz. Her gün farklı alternatifler arasından istediğiniz ürünü kullanarak farklı tarzlar yaratabilirsiniz. Bu noktada renk seçimine de dikkat edebilirsiniz. Alternatif renkler arasından tarzınızı yansıtan ürünlere yönelerek siz de yüksek fayda elde edebilirsiniz. Gün içerisinde giyeceğiniz kıyafetleriniz ile uyumlu renklere sahip olacak ürünler arasından seçim yaparak siz de farklı bir tarz yaratırken uyumlu görünmenin de yollarını bulabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz siyah gümüş yüzük modelleri ile daha ciddi bir hava yakalayabilirsiniz. Gümüş Takılar sayfamız üzerinden inceleyebileceğiniz geniş alternatifler arasından kendinize ve tarzınıza uygun yapacağınız seçimler ile siz de aksesuar kullanımının keyfini çıkartabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Cinsiyet

Kadın (26013)
Erkek (22898)
Unisex (3683)
Çocuk (790)
Başka bir kelime deneyin

Maden Ayarı

925 Ayar (44023)
1000 Ayar (41)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Beyaz (15942)
Çift Renk (5130)
Üç Renk (1194)
Bronz (708)
Pembe (702)
Rose (586)
Sarı (550)
Siyah (232)
Gold (196)
Kırmızı (119)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

18Glory (366)
1ATLAS (56)
1hayy (30)
22Ala (2)
2B Trendy (32)
6Renk (1)
925 (1378)
925 Silver (1377)
925Gümüş (1965)
925knet (1)
A'favor (2)
Adorno (215)
Agathie (1864)
Albatrose (3)
aly (20)
Alyans Evim (456)
ANI YÜZÜK (1924)
Anka Takı (105)
Arjuna (59)
Armagano (227)
ArmağanS (37)
ARMES SILVER (190)
Arpaş (1)
Artium (30)
Asal (19)
Askonsept (1)
Atolye16 (5)
Ats Alyans (52)
Avon (5)
Ay Store (27)
Aykat (177)
Azuris (6)
Bakalcik (6)
Beraliva (3)
bestalyans (16)
Bigblue (2)
BULVARDI (95)
BUTA Silver (139)
Bybeycan (565)
BYELER (1)
bymilo (33)
Cacharel (2)
Chavin (268)
Chillini (13)
Choice (54)
Cigold (27)
Creo (21)
D Diamond (10)
Dalmarkt (78)
Define (9)
Dejavu (16)
Denisiva (7)
Devin (2)
Diaura (1)
(1)
Dmn Silver (27)
DncSilver (5)
Dora (2)
dzgsilver (498)
E-Platform (310)
Ejoya (1)
Elegant (206)
ElikaSilver (162)
Elit (15)
Else Silver (275)
Enderşah (203)
Enesstore (37)
ErerGumus (222)
Ervanur (65)
Estel (91)
estetique (413)
Estiva (81)
Fantasia (98)
FKGümüş (960)
Gevheran (133)
Gimora (10)
GLİNTPOİNT (100)
Glorria (249)
Goldest (3)
Goldstore (4)
GUMUSBU (4)
Gumush (5467)
Gözde (41)
Göğüş (13)
GümüşBox (296)
Gümüşcü (578)
Gümüşcüm (136)
HAYRISH (1)
Hilan (9)
Huarzgumus (260)
In Love (461)
İnbebek (5)
İpeksilver (140)
İzla Design (314)
Jessini (5)
JEWELORD (4)
Jewwel (48)
Juvelli (112)
K&D Silver (35)
Kar Gümüş (339)
Khailo (160)
kimtakarseni (128)
KODD (110)
Kubat (1)
Kuyumcu (5)
Lapidore (31)
Lapis (2)
Le Arya (72)
Lieza (344)
Lila (2)
Lilarote (1)
Lilyniko (26)
Liya Takı (36)
Luminiso (8)
Luxilver (13)
Magnamina (50)
MaGümüş (979)
Mana (3)
Marka Silver (760)
Masaliko (57)
Matis (1)
Melexy (1)
Memory (13)
MGZ Silver (106)
Mia Vento (233)
Mina Silver (533)
Misiny (43)
Mist Jewels (139)
Molenza (266)
Monemel (14)
Mortakı (4)
MTStore (1)
My Choice (2)
My Story (283)
Mypatsilver (265)
MySilvers (171)
Nadir (48)
NAGISS (4)
Nefertiti (18)
Nereze (145)
Nevinci (10)
NisaGumus (14)
NSA Gümüş (815)
Nusret (190)
Oniksa (1)
Organic (1)
Oriflame (1)
Orjinal (4)
Oseshop (1684)
Otantikgumus (264)
Palimor (2)
Paljewelry (43)
PELLA GOLD (28)
Penez (13)
Pigado (40)
Pigoda (5)
Pırıltı (21)
Pirmoda (16)
Qielle (26)
QMÜŞ (27)
Rakish (3)
Romiyon (120)
Sanroza (153)
Satsanya (5)
Savars (209)
Setmila (15)
Silver Plus (1882)
Silvercim (82)
Silverium (1)
Silverlina (376)
Sim Takı (17)
Stefan (33)
Swarovski (345)
T&MJewel (1)
Takı Stilim (100)
Takıhan (561)
Takılingo (66)
Takıyolu (60)
TASARIM (10)
Tepesilver (14)
Tesbihane (307)
Tesbihayal (191)
Tesbihcibaba (127)
Tesbihevim (12)
Tevuli (2012)
Tmec Silver (140)
TMT Silver (53)
Tubiss Takı (150)
TYELOTAKI (4)
Vaoov (27)
Vav Gümüş (216)
Vetesbih (1)
Vip BT (9)
Vvl (68)
XL (8)
Zadegan (1)
Zemindar (26)
Zenzero (91)
Zerbap (222)
Ziu (46)
Zuzuart (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Cinsi

Zirkon (11071)
Akik (1279)
Oniks (1197)
Swarovski (940)
Turkuaz (467)
Markazit (418)
Sedef (384)
Onxy (344)
Kaplangözü (338)
Ametist (186)
Amber (161)
Zümrüt (145)
Topaz (140)
Kuvars (132)
Yakut (119)
Safir (116)
Garnet (99)
Lapis (86)
Mercan (73)
Malakit (64)
Aytaşı (56)
Labradorit (52)
Turmalin (48)
Opal (47)
Sitrin (47)
Kristal (25)
Peridot (23)
Oltu (21)
Jade (16)
Kantaşı (16)
Agat (12)
Kalsedon (8)
Hematit (7)
(5)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Rengi

(7171)
(4481)
(2347)
(1297)
(1234)
(790)
(362)
(235)
(201)
(180)
(129)
(27)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yüzey Tipi

(2272)
(500)
(466)
(361)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1,931)
ve üzeri (2,361)
ve üzeri (2,472)
ve üzeri (2,503)
ve üzeri (2,564)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL