Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Maden Ayarı

Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Marka

Başka bir kelime deneyin

Yüzük Ölçüsü

Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Taş Rengi

Başka bir kelime deneyin

Yüzey Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Gümüş Yüzük

için 21,599 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Gümüş Yüzük

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de takılar, mücevherler ve ziynet eşyalar günlük hayatta, özel gün ve gecelerde ilgi görmekte, beğeniyle kullanılmaktadır. Aksesuar seçenekleri geçmişte de günümüzde de kişilerin tarzını belirleyen, sade parçaları dahi kullanımıyla beraber oldukça şık kombinlere çeviren yardımcı ve kurtarıcı parçalar olarak bilinmektedir. Aksesuar kullanımın yaygınlaşması ile beraber aksesuar çeşitleri, modelleri ve nitelikleri de oldukça geniş bir ürün yelpazesi oluşturmaya başlamıştır. Hem kullanıcının kendi aksesuar ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tercih gören hem de çok zarif bir hediye şekli olan takı ve aksesuarlar her dönemde popülerliğini korumaktadır. Birçok talep, istek ve ihtiyaca yönelik tasarlanabilen gümüş takılar kullanıcılara oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Aksesuar kullanımı günümüzde en az kadınlar kadar erkeklerde de tarzlarını belirleyen ve çok yoğun ilgi gören alanlardan biridir. Şüphesiz her kullanıcının beğenisine hitap edecek ve göz dolduran ürün modelleriyle gümüş yüzük seçenekleri şık ve estetik bir hediye alternatifi olduğu gibi özellikle kadın kullanıcılar tarafından ilgiyle takip edilmektedir. Gümüş yüzük modelleri üretim malı ve kalitesi başta olmak üzere birçok alt başlık altında çeşitlilik göstermekte ve kullanıcılara çok geniş bir ürün portföyü sunmayı hedeflemektedir. Gümüş yüzük modelleri kolay ve pratik işlemler ile üretilmeleri sebebiyle bulunmaları ve hazırlık süreçleri de çok uzun olmayan hediye seçeneklerinden biri olarak bilinmektedir. Gümüş yüzük modelleri farklı boyut ve seçeneklerle kullanıcının istekleri doğrultusunda da hızlı ve pratik bir süre zarfı içerisinde kolaylıkla hazırlanabilmektedir. Çiftler için yüzük seçimi oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Bir ömür boyunca çiftlerin parmaklarında taşıyacağı ve aşklarının bir sözlü nişanı olarak adlandırılan yüzük seçimlerinde gümüş yüzükler pratik kullanımları, şık tasarımları ve dayanıklı ham maddeleri ile unutulmaz anların vazgeçilmez parçalarından biri olarak anılarda kendine yer bulmaktadır.

 Aksesuarların Vazgeçilmez Parçası Gümüş Yüzük Modelleri

Aksesuarların Vazgeçilmez Parçası Gümüş Yüzük Modelleri

Dış görünümü oldukça etkileyen aksesuar kullanımı, düşük bütçe ve kısa zaman ile tarz, şık, estetik görünümler elde edilmesine yardımcı olmayı hedeflemektedir. Her tarza ve beğeniye uygun birçok aksesuar modeli hali hazırda bulunduğu gibi kişinin istek ve talepleri doğrultusunda aksesuar üretimleri de çok kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Gümüş yüzük modelleri aksesuar seçenekleri arasında her dönemde yoğun ilgi gören seçeneklerden biri olarak bilinmektedir. Cinsiyet ve yaş grubu fark etmeksizin herkesin beğeni ile kullandığı gümüş yüzükler sade ve şık bir tarz oluşumuna yardımcı olmaktadır. Gümüşler, değerli mücevher ve ziynet eşyalarının yapımında kullanılan, beğeni toplayan oldukça kıymetli bir ham maddedir. Gümüş kullanımı diğer seçeneklere oranla çok daha pratik ve sade olması sebebiyle hemen hemen her kullanıcının aksesuar koleksiyonunun olmazsa olmaz parçalarından biri olarak bilinmektedir. Gümüş yüzük seçenekleri kullanıcının tarzına ve isteklerine göre çeşitlilik gösterebileceği gibi aynı zamanda şık ve sade bir hediye alternatifi olarak da kullanılmaktadır. Kadın veya erkek her kullanıcıya hitap eden gümüş yüzük modellerine rastlamak mümkündür. Gümüş kullanımının yaygınlaştığı ve modern bir görünüme ulaştırmayı hedeflediği günümüz döneminde özellikle kadın kullanıcılar bileklik, kolye, halhal ve yüzük modellerinde ağırlıklı olarak gümüş seçenekleri tercih etmektedir. Gümüş yüzük modelleri; gümüş renginin tonu başta olmak üzere, taş yapısı, ekstra ürün eklemeleri, desen ve model seçenekleri gibi birçok alt başlık altında kullanıcılara binlerce ürün seçeneği sunmaktadır. Birçok farklı ürün seçeneği arasında tarzınıza en uygun gümüş yüzük modelini tercih edebilir ve ömür boyu sorunsuz bir kullanım gerçekleştireceğiniz gümüş yüzük seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Gümüş yüzük modelleri günlük kullanımda da sıklıkla rastlanan aksesuar modellerinden biri olmasına karşın; en sade ve günlük görünümlerin bile oldukça modern ve şık görünümlere dönüşümünde büyük bir rol oynamaktadır. Günlük kullanımda olduğu gibi gümüş yüzük modelleri özel gün ve gecelerin, unutulmaz anlarında kıymetli bir parçası olan aksesuardan biri olarak seçenekler arasında yer almaktadır.

Zarif Gümüş Yüzük Model Seçenekleri

Xarif Gümüş Yüzük Model Seçenekleri

Gümüş kullanımı geçmişten günümüze popülerliğini kaybetmeyen ve büyük bir ilgi gören aksesuar kullanımlarından biri olarak bilinmektedir. Her tarza ve her kullanım alanına uygun çeşitlilik gösteren gümüş aksesuar modellerine rastlamak mümkündür. Gümüşün kolay kullanımı, pratik bakımı ve dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü kullanıma uygun olması sebebiyle hem kadın hem erkek aksesuar severler tarafından ilgiyle tercih edilmektedir. Gümüş yüzük modelleri kullanıcılara oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve her kullanıma uygun seçenekleriyle hizmet vermektedir. Sade gümüş yüzük modelleri alyans kullanımına da uygun tasarlanan görünümleri ile çiftlerin kullanımına da uygunluk göstermektedir. Sade tasarımları ile saf gümüşten üretilen gümüş yüzük modelleri kişinin istek ve talepleri doğrultusunda parlak taş seçenekleri, pırlanta eklentileri gibi birbirinden seçenekli işleme modelleriyle çeşitlendirilebilir ve değişkenlik gösterebilmektedir. Sade gümüş yüzük modelleri günlük kullanımda olduğu gibi alyans kullanımında da oldukça sık tercih edilen seçeneklerden biridir. Şık ve anlamlı bir hediye seçeneği olarak da tercih edilen gümüş yüzük modelleri özel gün ve anlarda da kullanıcılar tarafından beğeniyle tercih edilmekte ve ilgi görmektedir. Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirme kararı verdiğiniz büyülü anlarda, söz, nişan gibi merasimlerde, evlilik tekliflerinde; özellikle altın kullanmayı sevmeyen kullanıcılar için gümüş yüzük modelleri sade ve şık birer alyans görevi üstlenmektedir. Çift gümüş yüzük modelleri hem erkek hem kadın kullanıcılara göre tasarlanabilen ve üzerinde isteğe bağlı olarak oynamalar yapılabilen ürün seçeneklerinden biridir. Çiftler için alyansların bir uyum ve bütünlük göstermesi oldukça önemli noktalardan biridir. Değerli ve unutulmaz anlarda, evlilik sürecinde bir alyans çeşidi olarak gümüş yüzük modelleri çiftlere çeşitlilik sağlamaktadır.

 Alyans Gümüş Yüzük Modelleri

Alyans Gümüş Yüzük Modelleri

Evlilik hazırlıkları, evlenme teklifleri, söz ve nişan gibi insan hayatında bir kere yaşanan ve öncesinde büyük hazırlık süreçleri barındıran özel anlarda tüm seçimler çiftler için büyük önem arz etmektedir ve her biri titizlikle yapılmaktadır. Yüzük seçimi bu hazırlık aşamalarından yalnızca biri olmakla beraber bir ömür verilen sözün de bir kanıtı olarak önemli bir yer tutmaktadır. Çiftler için özenle tasarlanan alyans gümüş yüzük modelleri tüm hazırlık süreçleri ve seçimlerde çiftlerin hayatını kolaylaştıran tercihlerden biri olarak bilinmektedir. Özellikle sade ve şık görünümü benimsemiş, naif bir tarza sahip çift kullanıcılar için gümüş alyans seçenekleri beğeniyle kullanılan ve bir ömür parmaktan çıkmayan tek aksesuar modelidir. Gümüşün altına göre çok daha sade bir görünüme sahip olması hem erkek hem kadın kullanıcılar tarafından daha sık tercih edilmesine sebep olmaktadır. Erkek alyans modelleri arasında altın alyans seçenekleri de bulunmasına rağmen gümüş erkek alyans modelleri çok daha fazla tercih edilen ve kullanılan modellerden biridir. Çiftlerin güvenle tercih edebileceği birçok gümüş alyans yüzük modeli bulunabileceği gibi çiftlerin talep ve istekleri doğrultusunda modeller üzerinde çeşitli ekleme ve değişiklikler de yapılabilmektedir. Tek taş gümüş yüzük modelleri özellikle son yıllarda kadın kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Evlilik tekliflerinde sıklıkla rastlanan tek taş gümüş yüzük modelleri; özel gecelerde de şık ve anlamlı bir hediye olarak sunulabilmektedir. Gümüş oldukça dayanıklı bir maden olarak bilinmektedir. Bu nedenle gümüş ham maddesinden üretilmiş olan aksesuar modelleri kullanıcılar tarafından uzun yıllar sorunsuz kullanılmakta ve memnuniyetle tercih edilmektedir. Kendi tarzınıza uygun ve sizi mutlu edecek tüm gümüş yüzük modellerini, alyans gümüş seçeneklerini incelemek ve bilgi edinmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

 Gümüş Yüzük Modellerinin Fiyatları Nelerdir

Gümüş Yüzük Modellerinin Fiyatları Nelerdir

Gümüş; estetik görünümü ve kullanımı oldukça şık, üretim kalitesi ve dayanıklılığı da yapısı itibariyle yüksek olan madenlerden biri olarak bilinmektedir. Gümüş yüzük modelleri birçok farklı üretim teknolojisi sebebiyle çok geniş ve renkli bir ürün yelpazesi oluşturmaktadır. Tüm bu ürün seçenekleri arasında kullanıcının kendine en uygun, tarzıyla bütünlük gösteren bir gümüş yüzük modeli bulması oldukça kolay bir adımdır. Gümüş yüzük modellerinin fiyatları birbirinden farklı ve seçenekli birçok başlık altında çeşitlilik ve değişkenlik göstermektedir. Kullanıcının gümüş yüzük modelinden beklentileri ve talepleri, ürünün kalitesi ve sınıfı, gümüş ayarı, taş ve pırlanta eklentileri gibi birçok etken gümüş yüzük fiyatları arasında çeşitliliğe neden olmaktadır. Gelişen teknoloji ile beraber isteklerinizin doğrultusunda, dilediğiniz tasarım ve forma uygun gümüş yüzük modellerine ulaşmanız mümkündür. Gümüş yüzük modelleri arasında kendinize ve tarzınıza en uygun tercihi yaparken fiziki özellikleriniz de oldukça önemli unsurlardan biri olarak bilinmektedir. Gümüş yüzük modelinin parmağınızı sıkması veya parmağınıza bol gelerek düşme yapması kötü bir görünü oluşturabileceği gibi rahatsız bir kullanıma neden olmaktadır. Sorunsuz ve konforlu bir kullanım geçirerek gümüş yüzük modeli ile parmağınızda bir ömür bağ kurmak için parmak ölçünüzü bilmeli ve buna uygun bir tercih gerçekleştirmeniz önerilmektedir. Kullanıcıların gümüş yüzük modellerini tercih etmeden önce elbette aklında ki sorulardan biri de gümüş yüzüğün bakımı ve kararma olasılıklarını düşürmektir. Doğru bir gümüş yüzük modeli tercihi yapıldığı takdirde gümüş yüzük modeli kararma gerçekleştirme olasılığı çok düşük bir aksesuardır. Gümüş yüzük modellerinin ve tüm gümüş ham maddesinden üretilmiş olan aksesuarların zaman içerisinde kararmasını önlemek için birinci kalitede ve 925 ayar gümüş yüzük modeli tercih edilmesi önerilmektedir. Kaliteli ve dayanıklı gümüşten ince bir işçilikle üretilmiş olan gümüş yüzük modelleri kullanıcıya uzun yıllar sorunsuz ve şık bir kullanım vadetmektedir.

 Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri Nelerdir

Taşlı Gümüş Yüzük Modelleri Nelerdir

Gümüş kolay işlenebilen, kısa sürede hazırlanabilen pratik madenlerden ve ham maddelerden biri olarak bilinmektedir. Kolay işlenebilir olması nedeniyle hediye seçimlerinde ve özel günlerde kişilere sorunsuz bir hizmet vererek destek olmaktadır. Sade gümüş yüzük modelleri dışında birçok ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Alyans gümüş yüzük modelleri özellikle çiftlerin sıklıkla tercih ettiği ve büyük bir beğeniyle kullandığı aksesuar seçeneklerinden biridir. Kullanacak olan kişinin istek ve talepleri gümüş yüzük modelleri çeşitlenirken en belirleyici unsurlardan biri olarak bilinmektedir. Son yıllarda özellikle kadın kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen taşlı gümüş yüzük modelleri büyük bir popülerliğe erişmiştir. Taş eklentisi içeren gümüş yüzük modelleri; gümüşün sade ve şık görünümünün çok daha estetik ve kadınsı bir görünüme dönüşmesine yardımcı olmaktadır. Özel günlerde, evlilik tekliflerinde, söz ve nişan gibi unutulmaz anlarda göz dolduran dış görünümleri ve minimal tasarımları ile taşlı yüzük modelleri de kendi içlerinde çeşitliliğe sebep olmaktadır. En çok tercih edilen modellerden biri olduğu bilinen tek taş gümüş yüzük modelleri; taş boyutuna, taş yapısına ve türüne göre kullanıcılara oldukça geniş bir seçim aralığı sunmaktadır. Son dönemlerde büyük bir beğeniyle kullanılan, sıklıkla tercih edilen modellerden bir diğeri de beş taş gümüş yüzük modelleri olarak bilinmektedir. Beş adet kıymetli taşın taçlandırdığı saf gümüş yapısı ile oldukça görkemli ve estetik beş taş gümüş yüzük modelleri her geçen gün popülerliğini ve ürün yelpazesini arttırmaktadır. Taşlı gümüş yüzük modelleri arasında tercih yapan kullanıcılara yönelik titizlikle tasarlanmış binlerce inci yüzük ürün modeline de erişmek mümkündür.

Gümüş Yüzük Nasıl Anlaşılır?

Gümüş yüzük modelleri arasında bir seçim yaparken elbette en önemli noktalardan biri kaliteli ve doğru bir gümüş ile üretilmiş olmasıdır. Bu noktada kullanıcıların aklına ilk olarak gerçek gümüş yüzük nasıl anlaşılır sorusu gelmektedir. Gerçek ve saf gümüşten oluşan gümüş yüzük modellerinin kenar kısımlarında ürünün 925 ayar gümüş, 900 ayar gümüş veya 800 ayar gümüş seçeneklerinden oluştuğuna dair bir damga bulunabilmektedir. Bu gösterge sayesinde gümüş yüzük modelinizin sınıfından ve kalitesinden bilgi sahibi olabilirsiniz. Olası bir durumda bu damga veya gösterge eğer gümüş yüzük modelinizin üzerinde yoksa veya silinmiş ise; bir tırnak törpüsü yardımı ile gümüş yüzüğünüzün kalitesini test edebilirsiniz. Gümüş aksesuarlarınızın tamamını bu teste tabi tutabilirsiniz. Eğer tırnak törpüsü ile gümüş yüzüğünüzün kenarını törpülediğinizde gümüş yüzük hala parlak ise aksesuarınızın gerçek bir gümüşten oluşmaktadır. Sertifikalı olarak satın aldığınız gümüş yüzük modellerini sertifika numarası ile de kolaylıkla sorgulayabilir, evinizde bir tırnak törpüsü ile de aksesuarınızın sınıf ve kalitesini denetleyebilirsiniz

Gümüş Yüzük Nasıl Temizlenir?

Gümüş kullanımının uzun ömürlü ve sorunsuz gerçekleşmesi için gümüş yüzük modellerinin ve tüm gümüş aksesuarların bakımı, temizliği büyük bir önem arz etmektedir. Özellikle gümüş takılarda gözlemlenebilen kararma sorunlarının önüne düzenli bakım ve temizlik ile kolaylıkla geçmek mümkündür. Gümüş yüzük temizlik yöntemleri arasında halk arasında kullanımı yaygınlaşmış ve çok pratik birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki; diş macunu kullanımıdır. Gümüş aksesuarları diş macunu ile yıkayıp durulayarak arındırabilirsiniz. Diş macunları içeriğindeki florür bileşeni sayesinde kararmaları önleyerek gümüş yüzüklerin eski parlaklığına erişmesini sağlayacaktır. Bunun yanı sıra karbonat ve sirkeli su kullanımı da gümüş takıların temizliğinde sıklıkla rastlanan yöntemlerden bir diğeridir. Gümüş yüzük modelleri bu yöntemler haricinde saf su ve deterjan, limonlu ve tuzlu su karışımı, beyaz sabun gibi pratik seçeneklerle de temizlenebilir ve kararma sorunlarının önüne geçilebilmektedir. Gümüş yüzük modelleri sürekli kullanılmasına karşın kolay ve pratik temizlenebilme seçenekleri ile kullanıcılara oldukça uzun ömürlü, parlak ve estetik bir kullanım şekli sunmakta; bu nedenle de her geçen gün daha fazla ilgi görerek tercih edilmektedir.