Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Fm
Başka bir kelime deneyin

Maden Ayarı

-
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Mor
Başka bir kelime deneyin

Zincir Uzunluğu

Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Taş Cinsi

-
Başka bir kelime deneyin

Yüzey Tipi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Gümüş Kolye

için 48,041 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Gümüş Kolye

Kişiliğinizi ve yaratıcılığınızı yansıtmak için giyim tarzınız oldukça kullanışlı bir araçtır. Stiliniz kişilik özelliğinizi yansıtabileceği gibi, ruh halinizi de belirtebilir. Ayrıca dışarıdan insanlar tarafından ilk olarak görülen özelliğiniz stiliniz olduğu için kendinizi tanımadığınız kişilere kısa yoldan tanıtmak ve doğru izlenimi yaratmak için de oldukça önemlidir. Aksesuarlar stilinizin en önemli parçalarından biri olabilir. En basit kombinler bile doğru aksesuarlar ile göz alıcı bir hale getirilebilir. Kolyeler oldukça şık aksesuarlardan biridir. Gümüş kolye hem uzun süreli kullanılabilirliği ile hem de şıklığıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran kolye türlerinden biridir. Günlük hayatta sürekli olarak yeni insanlarla karşılaşırsınız. Tüm bu karşılaşmalarda ve tanışmalarda oldukça önemli olan noktalardan biri ilk izlenimlerde. Yeni tanıştığınız kişiler üzerinde bıraktığınız ilk izlenimlerde büyük rol oynayan niteliklerinden biri de stilinizdir. Bu sebeple stilinizin sizi yansıtması oldukça önemlidir. Farklı tasarımlara sahip modellerini bulabileceğiniz gümüş kolyeler zamansız bir tarza sahiptir. Kaliteli materyallerden özenle tasarlandıkları için çok uzun süre kullanılabilen bu ürünler ayrıca çok farklı tarzlarla uyum sağlayabilmesi açısından son derece kullanışlıdır. Birbirinden farklı gümüş kolye çeşitleri sayfamızda bir araya getirilir. Oldukça zarif bir yapıya sahip olan gümüş takılar tercih ederek tarzınıza beklenmedik bir boyut katabilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlara Sahip Gümüş Kolyeler ile Tüm Dikkatleri Üzerinize Çekin

Eşsiz Tasarımlara Sahip Gümüş Kolyeler ile Tüm Dikkatleri Üzerinize Çekin

Giyim tarzınızı oluştururken en büyük yardımcılarınızdan biri farklı aksesuarlardır. Tüm aksesuarlar arasıdan sıklıkla tercih edilen ve kıyafetinize çok farklı bir hava katmanıza yardımcı olacak olanlardan biri de kolyelerdir. Gümüş kolye modelleri oldukça geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Bu skalada bulunan ürünlerin tümü birbirinden farklı tasarımsal özelliklere sahiptir. Ayrıca tüm bu tasarımlar farklı tarzlara hitap eder. Böylece modellerin tümü çok geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Çok farklı ve alışılmamış tarzlara sahip kullanıcılar dahi kendilerine uygun modeli kolaylıkla bulabilirler. Gümüş şans kolyesi oldukça modern tasarımlardan biridir. Son derece genç bir görünüme sahip bu model üzerinde bulunan farklı figürler ile dikkat çeker. İyi şansı temsil eden farklı birden fazla uca sahip olan bu kolye özellikle yakası açık kıyafetler ile birlikte çok hoş bir görünüm oluşturur. Gümüş kolye yıldız uçlu model oldukça zarif ve dinamik bir görünüme sahiptir. Yıldız kolye ucu son derece sevimli ve pozitif bir havaya sahiptir. Bu tür bir model özellikle genç kızlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Gümüş kolye isimli modellere de sahiptir. Bu tür modeller sevdiğiniz insanların isimlerini her zaman kalbinizin yakınında taşımak için harikadır. Oldukça anlamlı olan bu modeller hediye etmek için de çok uygundur. Birden fazla ismin bulunduğu modellerde mevcuttur. 3 isimli gümüş kolye bu modellerden biridir. Böylece tek bir kolye ile en yakınlarınızın ismini taşıyabilirsiniz. Gümüş kolye melek figürünün oldukça sık kullanıldığı aksesuarlardandır. Melek figürü oldukça saf ve zarif bir görünüme sahiptir. Bu tarz bir model hem tüm kıyafetleriniz ile uyum sağlar hem de oldukça zarif ve şık bir görünüm yaratır. Siz de tüm bu modeller arasından tarzınıza uygun olduğunu düşündüğünüz seçenekleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Üstün Kalitesi Sayesinde Uzun Süre Kullanabileceğiniz Gümüş Kolyeler

Üstün Kalitesi Sayesinde Uzun Süre Kullanabileceğiniz Gümüş Kolyeler

Aksesuarlar kombinlerin en büyük tamamlayıcılarından biridir. En sık kullanılan aksesuarlardan biri de kolyelerdir. Kolyeler özellikler kullanıcısı için manevi bir anlama sahip olduğunda çok uzun süre kullanılabilmesi beklenen aksesuarlardandır. Bu sebeple seçilen kolyenin yüksek kalite ve dayanıklılığa sahip olması önemli niteliklerinden biridir. Gümüş kolyeler üretildiği kaliteli materyaller dolayısıyla son derece büyük bir dayanıklılığa sahip kolye seçeneklerinden biridir. Kolyelerin kalitesini belirleyen önemli özellikler vardır. Bu özellikler kolyenin parçalarının kalitesi, üretildiği materyal gibi niteliklerdir. Gümüş kolye ucu çok farklı şekillere sahip olabilir. S harfli gümüş kolye oldukça dikkat çekici bir kolye ucuna sahip modellerden biridir. Bu tarz gümüş kolye harfli modellerinin uçlarının kaliteli bir tasarıma sahip olması ve kıvrımlarının doğru şekilde üretilmesi ürünün görünümü açısından oldukça önemlidir. Ayrıca böylesine ince yapıya sahip olan bir modelin kaliteli materyallerden üretilmiş olması kırılganlığı açısından oldukça önem taşır. Gümüş kolyeler en ince ve zarif tasarımlarda dahi yüksek fonksiyon sahibidirler. Bu sebeple bu kolyeler dayanıklılık açısından oldukça büyük bir avantaja sahiptirler. Kolyelerin dayanıklılığını belirleyen önemli parçalardan biri de kullanılan zincirdir. Kolyede kullanılan zincirin yüksek kaliteye sahip olması uzun süre kullanımı ve rahatlığı açısından büyük önem taşır. Kalitesiz zincirler ile birlikte üretilen kolyeler hem kullanım sırasında zorluk yaşatırken hem de kolaylıkla kopar. Gümüş kolye zinciri tüm bu durumlar açısından oldukça kullanışlı ve faydalı bir parçadır. Bu zincirler kullanım sırasında kullanıcının cildinde herhangi bir rahatsızlık oluşturmazlar, yeşillenme gibi durumlar yaratmazlar. Kaliteli ve dayanıklı yapıları dolayısıyla kolay kolay kopmaz, kırılmaz ve bozulmazlar. Farklı boyutlarda bulabileceğiniz bu zincirleri istediğiniz görünüme ve vücut tipinize göre seçebilirsiniz. Gümüş kolyeler kararma gibi durumlarla çok sık bir şekilde karşılaşmanızı engelledikleri için tarzından ve zarafetinden herhangi bir ödün verilmeden çok uzun süre kullanılabilir. Bu sebeple siz de gümüş kolyeleri tercih ederek en kolay şekilde tarzınızı güçlendirebilirsiniz.

Farklı ve Göz Alıcı Tarzların Ortak Noktası Gümüş Kolyeler

Farklı ve Göz Alıcı Tarzların Ortak Noktası Gümüş Kolyeler

Gümüş kolyeler çok farklı tarzlardaki kullanıcılar tarafından severek kullanılabilen oldukça geniş bir kitleye hitap eden aksesuarlarındır. Bu sebeple çok fazla kişi tarafından sevilerek kullanılır. Gümüş kolyeleri farklı tarzlardaki kıyafetlerinizle kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Gümüş ay kolye oldukça kibar ve sade modellerden biridir. Sakin tasarımıyla oldukça kalabalık olan kombinlerde dahi kolaylıkla kullanılabilen bu model oldukça sevimli bir görünüme sahiptir. Bu modeli hem kalabalık ve gösterişli kıyafetleri tamamlamak için hem de sakin ve günlük kombinlere ufak bir canlılık katmak için kullanabilirsiniz. Gümüş kolye taşlı modeller de bulundurur. Taşlı kolye seçenekleri parıltılı görünümleriyle çok hoş bir stil yaratır. Hafif parıltıların yanı sıra daha gösterişli seçenekler bulunduran bu tasarım oldukça sofistike bir havaya sahip olmanıza yardımcı olur. Hafif ve küçük parıltılar günlük kullanım için en uygun modellerdendir. Günlük kıyafetleri canlandırmak ve hareket katmak için oldukça uygun olan bu tür tasarımlar çok zarif bir hava oluşturur. Daha büyük parıltılara sahip modeller ise akşam yemeklerinde, davetlerde oluşturduğunuz kombinleri çok güzel bir şekilde taçlandırır. Bu tür modeller beğeni dolu tüm gözlerin üzerinize çevrilmesini sağlar. Özel günlerde ve partilerde oldukça şık görünmenizi sağlayacak bir ürün de gümüş kolye bileklik set olur. Bu set çok ufak bir çabayla oldukça uyumlu ve zarif bir görünüm yakalamanızı sağlar. Bu tür setler herhangi bir uyumsuzluk durumuyla karılaşmanızı engellediği için oldukça kullanışlı olur. Gümüş kolyeler hediyelik olarak da oldukça kullanışlıdır. Dört isimli gümüş kolye gibi sevdiklerinizin ismini taşıyabilmemizi sağlayan kolyeler son derece anlamlı hediyeler olur. Bu tür ürünleri yakınlarınıza manevi değeri olan bir hediye olarak verebilirsiniz. M harfli gümüş kolye gibi ürünler de yine hediyelik olarak çok değerli ve anlamlı olabilir. Siz de tüm bu ürünleri inceleyerek istediğiniz amaca uygun olanı kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Kolay Bir Şekilde Bakım Yapabileceğiniz Gümüş Kolyeler

Kolay Bir Şekilde Bakım Yapabileceğiniz Gümüş Kolyeler

Kolyeler satın alındığında uzun süre kullanılabilmesi beklenen aksesuardır. Gümüş kolyeler üretildiği materyal dolayısıyla oldukça kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir. Fakat ürünlerin kullanım süresini belirleyen tek şey üretildiği materyal değildir. Kolyenin bakımının düzenli ve doğru şekilde yapılması da ürünün kullanım süresini belirleyen durumlardan biridir. Ürünün doğru şekilde kullanılması da yine kullanım ömrünü belirleyen özelliklerden biridir. Gümüş kolye takımı oldukça kaliteli ürünlerden biridir. Kolye takımı içerisinde bileklik gibi farklı aksesuarlarda içerir. Bu aksesuarlarda tıpkı kolye gibi gümüş materyalden üretilir. Bu sebeple bakımları aynı şekilde gerçekleştirilebilir. Gümüş aksesuarlarınızı kullanmadığınız zaman sakladığınız alan çok önemlidir. Gümüş kolyeler açık hava ve nem ile çok iyi anlaşmaz. Bu sebeple gümüş kolyelerinizi saklarken daha havasız ve kuru yerlerde tutmanız çok önemlidir. Bu şartları sağlamak için kolyelerinizi bir kutunun içinde ışık almayan bir yerde tutabilirsiniz. Kolyeleri daha uzun süre kullanmak için kendi bedeninize uygun boyutlarda ürünleri almanız da çok önemlidir. Gümüş choker kolye gibi boynunuzu tamamen saracak şekilde dar kolyeleri seçerken zincir uzunluğuna ekstra dikkat etmeniz de fayda vardır. Bu tür ürünler daha dar bir yapıya sahip olduğu için kolaylıkla faz dar seçilebilir. Böyle bir durum sonucunda da zincirde kopmalar meydana gelebilir. Boyun çevrenize uygun ölçüde zincir seçimi ürünün uzun süreli kullanımında sizi oldukça mutlu edecektir. Ayrıca uygun boyutların seçimi hareket ederken rahat olmanız açısından da önemlidir. 3’lü gümüş kolye gibi birden fazla ucu olan kolyelerinde bakımında dikkatli olmak gerekir. Bu tür kolyelerin uçlarını temizlerken diğer uçlara takılmamaya ve dikkatli şekilde temizliğine önem göstermelisiniz. Böylece uçların düşmesi veya kırılması gibi bir durumu engellemiş olursunuz. Gümüş kolye nazar boncuklu ürünü de farklı renkler içeren son derece şık ürünlerden biridir.

Birbirinden Şık Gümüş Kolyeler ile Artık Her Kıyafetiniz Çok Daha Şık

Birbirinden Şık Gümüş Kolyeler ile Artık Her Kıyafetiniz Çok Daha Şık

Gümüş kolyeler oldukça geniş bir seçenek yelpazesine sahip olan ürün kategorilerinden biri de. Bu yelpazede bulunan ürünler arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunur. Bu özellikler arasında ürünün tasarımı, fiyatı, kalitesi, ürünü kullanacak kişinin vücut tipi ve tarzı gibi faktörler bulunur. Tüm bu niteliklere dikkat etmeden rastgele bir ürünü tercih etmek sonucunda memnuniyetsizliği yol açar. Dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri ürünün tasarımıdır. Seçeceğiniz kolyenin tasarımının tarzınıza uygun olması çok büyük önem taşır. Gümüş kolye yonca uçlu modellere sahiptir. Bu tür modeller daha sade ve oturaklı bir tarza sahip olan kullanıcılar için oldukça uygundur fakat aynı zamanda genç bir havaya sahiptir. Gümüş kolye kalpli model kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen oldukça romantik modellerden biridir. Bu tür bir model de çok hoş ve sevimli bir hava yarattığı için tercih edilebilir. Gümüş kolye papatya modeli ise oldukça genç ve enerjik bir havaya sahip olan gençler tarafından kolaylıkla tercih edilebilecek ürünlerden biridir. Bu tür bir ürün dinamik ve pozitif bir enerji yaydığı için her yaştan insan tarafından memnuniyetle kullanılabilir. Tüm bu modeller arasından hem kendinize uygun olan hem de giydiğiniz kıyafetler ile kolaylıkla kombinleyebiliceğiniz modelleri seçmekte fayda vardır. Ürün seçiminde önemli olan bir diğer özellik de ürünün boyutlardır. Ürünün boyutlarını belirlerken kullanıcının bedenine uygun olmasına dikkat etmek son derece önemlidir. Zincirin boyun çevreniz ile uyumlu olması, kolye ucunun da yine ölçülerinizle uyum sağlaması hem görünümü açısından hem de kullanım rahatlığı açısından büyük önem taşır. Gümüş kolye fiyatları da ürün seçimi sırasında önemli olan özelliklerden biridir. Ürünlerin fiyatları farklı modeller arasında değişkendir. Farklı fiyatlara sahip inci kolye modelleri arasında da kendi bütçenize uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

Gümüş Kolye Nasıl Parlatılır?

Gümüş kolyeler çok uzun süre kullanabilmek için tercih edilen ürünlerdendir. Uzun süre sıklıkla kullanılan gümüşler parlaklığını kaybetmeye başlayabilir. Yüzeyinde biriken kirler kötü bir görünüm oluşturur ve gümüş kolyenin ilk parlaklığını bozar. Bu sebeple gümüş kolyelerin düzenli bir şekilde temizlenmesi ve parlatılması oldukça önemlidir. Gümüş kolyeler belirli koşullara göre saklanılmalıdır. Bu koşullara uyulmaması durumunda kolyelerin kısa sürede kararmasına sebep olabilir. Kararmış kolyeleri eski parlaklığına kavuşturmak için tercih edilebilecek yöntemlerden biri sirke ve karbonat karışımı kullanmaktır. Sirke ve karbonatı su ile bir araya getirerek bir karışım elde etmelisiniz. Gümüş takılarınızı kısa süreliğine bu karışım içerisinde bekletip ardından temiz su ile durulayarak parlaklığına kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Bir diğer yöntem de takılarınızı diş macunu ile temizlemek olur. Bu yöntemi kullanırken gümüş kolyenize direkt olarak diş macunu sürmeniz gerekir. Daha sonra kolyenizi bu şekilde yarım saat kadar su içinde bekletmelisiniz. Tüm bu işlerin sonunda takınızı güzelce yıkayarak kararmalardan kurtulabilirsiniz. Kullanabileceğiniz bir diğer kullanışlı yöntem de tuz ve limon karışımı olur. Tuz, limon ve suyu karıştırdıktan sonra bu karışımın içinde gümüş kolyenizi bir süre bekleterek kararmalardan ve lekelerden çok rahat bir şekilde kurtulabilir, takılarınızın eski parlaklığını kazanmasını sağlayabilirsiniz. Gümüş kolyelerinizin parlaklığını sürdürebilmek için uygun koşullarda saklama dikkat etmelisiniz. Gümüş kolyelerinizi hava geçirmeyen, gün ışığına maruz kalmayacağı ve kuru yerlerde saklamalısınız. Böylece takılarınızı çok daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Gümüş Kolye Nasıl Anlaşılır?

Gümüş aksesuarlarda sürekli olarak kullanılan değerli madenlerden biridir. Son yıllarda gümüş imitasyonu takılar oldukça yaygınlaşmış durumdadır. Yanılmamak için gerçek gümüşü imitasyonlarından ayırt edebiliyor olmak çok önemlidir. Gerçek gümüşün kendine özgü bazı özellikleri bulunur. Bu özelliklerden biri kararmasıdır. Gümüş uzun süre nemli alanlarda kaldığında veya havayla sürekli temas halinde bulunduğunda doğal olarak kararır. Bu kararma geri döndürülebilir ve bazı ufak işlemlerle kurtulabileceğiniz bir durumdur. Gerçek gümüş olup olmadığını anlayabilmek için takılarınızı uzun süre herhangi bir işlem yapmadan kullanabilirsiniz. Eğer uzun süre sonunda dahi kolyeniz kararmıyorsa gümüş değildir. Gümüşlerin kararma durumunun geri döndürülebilirliği de ayırt edici özelliklerinden biridir. Kolyeniz karardığında çeşitli yöntemler ile tekrar parlatılamıyor ve paslanmaya başlıyor ise gümüş değildir. Gümüş takılar cildiniz üzerinde yeşillenme gibi bir durum yaratmaz. İmitasyonlar cildinizde yeşillenme ve kızarıklıklar yaratabilirken aynı zamanda rahatsız edici sorunlar ortaya çıkarabilir. İmitasyon takılar paslanabildikleri için cildinize zarar verebilir ve zehirleyici etkiye sahip olabilir. Gümüşler kullanım sırasında size büyük bir konfor sağlar. Oldukça kaliteli bir materyal olan gümüş cildiniz üzerinde herhangi bir zarar oluşturmadığı için son derece sağlıklıdır. Siz de tüm bu detaylara dikkat ederek stilinize uygun olan ve uzun yıllar kullanabileceğiniz gümüş kolyeleri rahatlıkla bulabilirsiniz.