TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Gümüş Kolye

için 83,258 sonuç bulundu.
Tema – Koleksiyonlar seçiniz

Gümüş Kolye

Takı alanında en çok kullanılan madenlerden biri olan gümüşün pek çok faydalı özelliği bulunuyor. Antibakteriel olması bu özelliklerin başında geliyor. İmitasyon takılar çok fazla yara veya iltihaba sebep olabiliyor. Ancak değerli madenlerden üretilen takılarda böyle bir problem oluşmuyor. Gümüş kolye takılar arasında en çok tercih edilen seçenek oluyor. Pek çok modeli bulunuyor. Gümüş kolye erkek veya kadın fark etmeksizin herkes tarafından tercih ediliyor. Gri renkten gelen uyum kolay kullanımı beraberinde getiriyor. Günlük kombinler için uyumlu modeller rahatlıkla bulunabiliyor. Hem bireysel hem de hediyelik olarak tercih edilmeleri için gayet uygun oluyorar. Gümüş Takıların en çok tercih edilen modellerinden biri olan gümüş kolyeler farklı seçenekleri ile pek çok kitleye hitap etmektedir.

Kişiye Özel Gümüş Kolyeler Tasarlanabiliyor

Kişiye Özel Gümüş Kolyeler Tasarlanabiliyor

Gümüş kolyeye farklı taş eklemeleri yapılarak özgün tasarımlar ortaya çıkarılabiliyor. Ancak özellikle hediyelik gümüş kolye modellerinde daha özel bir model olmasını sağlamak mümkün olabiliyor. İsimli gümüş kolye modelleri son derece özel bir hediye olabiliyor. Bu isimler düz yazı, hafif eğik yazı gibi farklı stillerde oluşturulabiliyor. Gümüş kolye isimli veya yalnızca baş harflerden tercih edilebiliyor. Baş harfler kullanıcının ismine ithafen yerleştiriliyor. Nazar boncuklu gümüş kolye modellerinde zaman zaman isimlerin veya harflerin kenarlarına nazar boncuğu yerleştirilebiliyor. Aynı zamanda nazar boncuklu modellerde kolye zincirinin tamamına belirli aralıklarla yerleştirilen nazar boncuklu tasarımlar da yapılabiliyor. Yine kişiye özel hediye kolye yaptırmanın farklı seçenekleri de olabiliyor. Gümüş kolyelerin zincirlerine eklenen küçük gümüş çerçevelerin için anlamlı bir fotoğraf eklemesi yapmak da hediye için uygun bir fikir olabiliyor. İsimli kolyelerde isimler sonsuzluk işaretinin bir köşesine de yazılabiliyor. Genelde kolyelerde simgeler pek çok şey anlatabiliyor. Sonsuzlukta yazan isim detayı da oldukça derin anlamlar barındırıyor. Erkekler için de gümüş kolyeler hediyelik anlamında gayet iyi bir seçenek olabiliyor. Genelde erkek modellerinde maskülen simgelerin varlığı söz konusu oluyor ya da hiçbir simge bulundurmayan kolyeler de kullanıcıyla buluşturuluyor. Çok küçük kağıt muhafaza kilitleri de kolye ucu olarak tasarlanabiliyor. Bu kolye uçlarının içinde herhangi bir dua bulunuyor. Muhafaza unsurunun dış cephesi ince işlemelerle gösterişli hale getirilmiş oluyor. Erkek modellerinde milliyetçi simgeler veya boks gibi sert sporlara atıfta bulunacak simgeler de bulunabiliyor. Hediyeler kişilerin arasındaki herhangi bir diyaloğu hatırlatan nitelikte olduğunda daha anlamlı oluyor. Gümüş kolyelerin pek çok simgesel modeli bulunması böyle bir hediyenin bulunmasını kolaylaştırıyor. Gümüş kolye seti de güzel hediye seçeneklerinden biri oluyor. Bileklik, küpe gibi ekstra takılar bulunduran setler pek çok parçadan oluşarak takı olarak bütünlüğün sağlanmasına yardımcı oluyor. Özel taş eklemeleri bu modelleri daha özgün hale getiriyor. Genelde özel kutularda sunulan bu ürünler hediye olarak alındığında hediye de şık bir sunumla sergilenmiş oluyor.

Gümüş Kolye  Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gümüş Kolye Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gümüş kolye bayan kategorisi oldukça çeşitli modellerden oluşuyor. Kalpli gümüş kolye modelleri swarovski gibi taşlarla süslenerek özel tasarımlar elde ediliyor. Aynı zamanda kalpli çerçeve kolye uçları da tasarımlar içerisinde yer alıyor. Rose renkte modeller ciddi bir yoğunluk oluşturuyor. Gümüş kolye zinciri de modeli oluşturan önemli parçalardan biri olabiliyor. Bazı modeller tamamen kolye ucunun ön planda olmasıyla kendisini gösterirken bazı modeller zincirlerindeki marjinal ustalık göstergeleriyle kendisini gösteriyor. İsimli modellerde görsel olarak marjinallik oluşturmak adına farklı alfabelerden yazıldıkları da oluyor. İsimler veya simgeler yalnızca kolye ucuna değil zincirin farklı bölgelerine de yerleştirilebiliyor. Gümüş kolye modelleri ilerleyen zamanlarda kararma yapabilse de kolayca eski hallerine döndürülüyorlar. Uzun gümüş kolye modellerinde daha çok kat kat kolye modeli tercih ediliyor. Bu modellerde minik simgeler veya boncuklar büyük katlara yerleştirilerek güzel bir görüntü elde edilebiliyor. Renkli taşlar veya saydam taşlar da modellere ayrı bir güzellik katıyor. Zarif gümüş kolye bulmak hiç de zor olmuyor. Tasarımların çoğu oldukça ince bir ruhun göstergesi oluyor. Gümüş kolyeler altın modeller kadar ağır durmadığından günlük kıyafetlerle kolaylıkla kombinlenebiliyor. Özellikle halkalı modeller bu kombinler için son derece uygun oluyor. Aynı şekilde dikdörtgen gibi farklı şekiller de sade kullanımlarıyla spor kombinlere son derece uyum sağlıyor. Küçük biblolar tarzıda kolye ucuna sahip olan modellerin oldukça zarif bir görünümü oluyor. Örneğin melek gümüş kolye modelleri çok farklı tasarımlarda üretilebiliyor. Melek simgesi taşıdığı anlam bakımından oldukça derin olabiliyor. Gri veya rose renklerde gümüş kolyeler olabildiği gibi sarı renkte gümüş kolyeler de kullanıcıyla buluşuyor. Sarı, hafif kahve tonları ve siyahın birleştirilmesiyle ciddi güzellikte modeller elde ediliyor. Bu modellerde daha çok geçişli renkler tercih ediliyor. Farklı hayvan tasvirleri de kolye uçları olarak kullanılıyor. Sık sık taş bulunan kolyelerin ayrıca ince bir duruşu oluyor. Gümüş kolye bayan fiyatları modellere, modellerde kullanılan taşlara göre değişkenlik gösteriyor. Mücevher & Saat kategorisini detaylı bir şekilde inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Simgeler Gümüş Kolyeleri Daha Anlamlı Hale Getiriyor

Simgeler Gümüş Kolyeleri Daha Anlamlı Hale Getiriyor

Gümüş kolyeler zarif tasarımlarıyla fazlasıyla tercih ediliyor. Kar tanesi gümüş kolye modellerinin saf ve temizliği andıran yapıları da tercih edilmeleri için ayrıca sebep olmalarını sağlıyor. Sonsuzluk gümüş kolye modelleri arasında fazlasıyla tercih ediliyor. Sonsuzluk işaretinin kişileri zamandan ayıran mühim anlamı son derece romantik bir duruma sebep olabiliyor. Aynı zamanda gümüş kolye çeşitleri sonsuzluk figüründen tercih edildiğinde figürün herhangi bir bölgesine de isim eklemesi yapılabiliyor. Kanatlı modeller oldukça yaygın olarak tercih ediliyor. Kanarlara eklenen renkli taşlar, kanatların açılırken sergiledikleri zarif görüntünün yansıması tasarımlarda oldukça güzel yansıtılıyor. Melek figürleri de özellikle hediye olarak tercih edildiklerinde güzel bir mesaja vesile oluyor. Yusufçuk veya kelebek gibi zarif hayvanlardan tasarlanan modeller de kategorideki yerlerini alıyor. Küçük çocuklara uygun olarak şekilde çiçek, araba gibi çocuk tarzında kolye uçları da tasarlanabiliyor. Gümüş kolye fiyatları bayan, erkek veya çocuk fark etmeksizin modellere göre değişiyor. Yıldızlı gümüş kolye modelleri daha çok içi boş yıldızlardan oluştuğunda model bir model olarak kabul ediliyor. Büyük küçük orta pek çok boyda yıldızların kolyeye eklenmesiyle güzel bir tasarım ortaya çıkabiliyor. İmitasyonlar çok uygun oldukları için tercih edilseler de tende sıkıntılara yol açabiliyorlar. Özellikle küpe kullanımında imitasyondan kaçınmak gerekiyor. Tende belli bir seviyede tahriş bırakma olasılıkları oluyor. Gümüş kullanımı sırasında olabildiğince sudan uzak tutmak kararma olasılığını arttırıyor. Kararma olduğu takdirde kolayca parlatma işlemi gerçekleştiriliyor. Gri modeller çok taşlı tercih edilmediğinde günlük kıyafetlerle kombinlemek daha kolay oluyor ama bunun tam tersi bir durumda da modele göre aynı kolaylığın yaşandığı oluyor. Özgün tasarımları ile gümüş kolyelerin takı dünyasındaki yeri önemli noktada kalmaya devam ediyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Cinsiyet

Kadın (70975)
Unisex (3927)
Erkek (3478)
Çocuk (453)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

18Glory (206)
1ATLAS (24)
1hayy (21)
1Viva (7)
22Ala (5)
2B Trendy (17)
4mystyle (6)
4xtyle (1)
6Renk (2)
925 (2943)
925 Silver (1202)
925Gümüş (3063)
925sky (1)
Adorno (133)
Agathie (1093)
Ahi (1)
Aksu (1)
Alen (1)
Allegro (6)
AllTakı (1)
Altınbaş (43)
Altinsilver (194)
aly (44)
Amesia (9)
Anexxe (1)
Angemiel (106)
Angora (2)
ANI YÜZÜK (552)
Argentum (3)
Arium (1)
Ariş (1)
Arjuna (20)
Armagano (361)
ARMES SILVER (215)
Arpaş (10)
Artium (110)
Asal (42)
Asitantakı (104)
ASTROSHOP (2)
Asya (4)
Atelier8 (7)
Atelye79 (1)
Ateş Silver (114)
Atolye16 (7)
Ay Store (162)
Aykat (227)
Azuris (257)
Aşkın (1)
Bakalcik (30)
Bayanlili (2)
Bedesten (74)
Bella Gloria (268)
Beraliva (3)
Bess Silver (148)
bestalyans (41)
BeyazıtTakı (1244)
Bigblue (19)
Biggshop (27)
Binbirton (9)
Boon (4)
Bora Gold (23)
Breil (1)
BULVARDI (276)
Buruva (76)
By&Min (2)
ByBarun (2)
Bybeycan (742)
BYELER (12)
CDJewelry (2)
Celline (1)
Charlotte (1)
Charm (1)
Chavin (358)
Chewel (44)
Chillini (3)
Choice (92)
Cigold (33)
cnggümüş (673)
Coşar Silver (1575)
Creo (1)
D Diamond (2)
Daffodil (25)
Dalmarkt (379)
Damas (88)
DB Dizayn (11)
Dejavu (4)
DEMASGOLD (60)
Deniz Silver (224)
Denz Takı (429)
Deran (1)
Dessamoda (1)
Devin (2)
Diaura (2)
Dizayn Kutu (142)
Dmn Silver (200)
DncSilver (231)
dzgsilver (347)
E-Platform (126)
Ege (4)
Ejoya (29)
Ekina Silver (108)
Eldori (18)
ElikaSilver (825)
ELIX (6)
Else Silver (849)
EMESAGAS (3)
Enderşah (26)
Enesstore (348)
ErerGumus (447)
Ervanur (178)
ESJEWELRY (50)
Estel (140)
estetique (37)
Estiva (14)
Exist Silver (161)
Ferizz (68)
FKGümüş (294)
Forentina (9)
G&T (4)
Getss (358)
Gevheran (73)
Gimora (71)
Glorria (769)
Goldest (295)
Goldstore (3)
GUMUSBU (54)
Gumush (9399)
Gözde (445)
Göğüş (184)
Güler (2)
Gümüşcü (468)
Hariqa (20)
Hilan (9)
Hirase (26)
Huarzgumus (354)
In Love (624)
İnbebek (78)
İpeksilver (636)
İzla Design (287)
Jelux Silver (243)
Jessini (20)
Jewwel (23)
Juvelli (185)
K&D Silver (125)
KALE SİLVER (187)
KARMAN (8)
Khailo (221)
KODD (11)
Kokkosh (16)
Kumi (4)
Kutaydan (1086)
Kuyumcu (29)
Kybele (17)
Lagania (2)
Lapidore (141)
Lapis (7)
Laveranza (182)
LDYBRD (4)
LegParty (52)
Lidyasteel (11)
Lieza (119)
Lila (152)
Lilyniko (38)
Locher's (25)
Luminiso (190)
Luxilver (7)
MaGgala (25)
Magnamina (190)
MaGümüş (845)
Mana (4)
Masaliko (83)
Meldi (37)
Memory (58)
MGZ Silver (51)
Mia Vento (668)
Milades (110)
MioMondoo (16)
Misiny (47)
Miss Tubi (233)
Mist Jewels (130)
Molenza (140)
Monemel (28)
Mortakı (2)
Moulin Rouge (158)
My Choice (12)
Mypatsilver (186)
MySilvers (372)
NAGISS (3)
Nassilver (584)
Nayino Takı (154)
Necati Gün (206)
Nefertiti (138)
Nereze (636)
Nevinci (43)
NisaGumus (100)
NSA Gümüş (391)
Nusret (492)
Online Takı (213)
Orjinal (10)
Oseshop (1828)
Otantikgumus (135)
Palimor (9)
Paljewelry (71)
Parle Silver (146)
Penez (5)
Peramona (4)
Pigado (274)
Pigoda (172)
Pırıltı (137)
Pirmoda (408)
Polo&Sky (9)
QMÜŞ (88)
Rachon (82)
Rams Gümüş (1458)
Romiyon (378)
Roya Roya (220)
Sanroza (653)
Sealver (7)
Sesli Kolye (175)
Setmila (11)
Sette (4)
Shineline (4)
Silver Plus (405)
Silver Point (114)
Silver Stone (392)
Silvercim (35)
Silverlina (101)
Silvetta (66)
SmoS (26)
So CHIC... (130)
SoChic (2)
Solfera (10)
Stefan (24)
Swarovski (1036)
Takı Store (371)
Takıhan (205)
Takısee (3)
TakıStore (68)
Tarz (4)
TASARIM (184)
Telkari (12)
Tepesilver (20)
Tesbihane (272)
Tesbihayal (287)
Tevuli (1097)
TMT Silver (219)
Tubiss Takı (625)
TYELOTAKI (11)
Vaoov (221)
VELCCI (75)
Veronya (2)
Vip BT (4)
Welch Silver (213)
Woss (37)
XL (17)
XSILVER (8)
XSTA Amber (19)
Yolla Gelsin (291)
Zadegan (17)
Zenzero (199)
Zerbap (27)
Ziu (153)
Zizingo (4)
Zuzuart (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Zincir Uzunluğu

(37453)
(18394)
(11167)
(3722)
(3146)
(1276)
(767)
(669)
(491)
(353)
(188)
(175)
(71)
(43)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Ayarı

925 Ayar (58412)
1000 Ayar (151)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Beyaz (15010)
Pembe (4252)
Bronz (3394)
Çift Renk (3219)
Sarı (3004)
Üç Renk (1939)
Rose (1617)
Gold (564)
Kırmızı (424)
Siyah (317)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün – Model Tipi

Klasik (10354)
Spor (6252)
Kolye Ucu (4575)
Fantezi (3738)
Zincir (2440)
Kordonlu (26)
Deri (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Cinsi

Zirkon (19810)
Swarovski (2346)
Turkuaz (555)
Sedef (174)
Opal (152)
Ametist (139)
Oniks (113)
Akik (101)
Zümrüt (88)
Safir (84)
Yakut (83)
Kuvars (79)
Topaz (78)
Mercan (73)
Kristal (67)
Markazit (65)
Lapis (51)
His Taşı (43)
Garnet (34)
Turmalin (32)
Onxy (31)
Oltu (27)
Amber (25)
Aytaşı (22)
Seramik (21)
Hematit (18)
Malakit (15)
Sitrin (15)
Labradorit (13)
Granat (10)
Agat (8)
Peridot (8)
Kalsedon (6)
Kantaşı (6)
Tanzanit (6)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Rengi

(8491)
(8260)
(1534)
(1041)
(380)
(322)
(303)
(260)
(167)
(82)
(39)
(32)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yüzey Tipi

(7641)
(1253)
(639)
(293)
Başka bir kelime deneyin

İnci Rengi

(351)
(20)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2,877)
ve üzeri (3,737)
ve üzeri (3,940)
ve üzeri (3,998)
ve üzeri (4,082)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL