Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Maden Rengi

Başka bir kelime deneyin

Maden Ayarı

Başka bir kelime deneyin

Zincir Uzunluğu

Başka bir kelime deneyin

Yüzey Tipi

Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Gümüş Set & Takım

için 9,028 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Gümüş Set ve Takımlar

Takı günlük yaşamda birçok kombinde kullanılan bir üründür. Günlük kombinlerin tamamlayıcı parçası olan takılar birçok farklı kullanıcının beğenisini kazanır. Kadınların ve erkeklerin kullandıkları bu takılar set halinde de bulunmaktadır. Set halinde olan takılar genellikle birbirine uyumludur. Bu yüzden de oldukça fazla tercih edilmektedir. Takıların set halinde bulunması birbirleri ile uyum açısından kullanan kişilere yarar sağlayabilir. Özellikle takıları eşleştirmek ve zaman kazanmak konusunda avantajlı duruma geçebilirler. Özel bir gün için eşe, sevgiliye ya da sevilen kişilere hediye aranıyorsa gümüş takı setler aranan ürün olabilir. Pek çok çeşit ve farklı tarzda olan gümüş takımlarda herkesin tarzına hitap eden ürünler bulunabilir. Farklı tasarımı olan bu takılar hediye verilecek kişinin tarzına en uygun şekilde seçilebilir. Gümüş set fiyatlarının skalası çeşitlilikten dolayı oldukça değişkendir. İnsanların almak istediği ürünlerin özelliklerine göre farklılaşmaktadır. Gümüş setleri parfüm gibi kimyasal maddelerden uzak tutmak dikkat edilmesi gereken noktalar arasında bulunmaktadır. Bu noktaya dikkat edildiğinde gümüş takılar oldukça uzun yıllar kullanılabilir. Uzun ömürlü olmaları maddi açıdan da fayda sağlayabilir. Sevilen birine alınan bir gümüş set hediyesi uzun yıllar kullanılabilirlik sağladığı için kalıcılığı yüksek bir hediyedir. Uzun ömürlere sahip olduklarından takı dolaplarında senelerce kalan parçalar olmaktalardır. Bu gümüş setler genellikle ikili ve üçlü setler halinde satılırlar fakat daha fazla ürüne sahip setler de vardır.

 Gümüş Set ve Takım Çeşitleri

Gümüş Set ve Takım Çeşitleri

Gümüş setlerin oldukça fazla çeşitliliği vardır. Çeşitlilik sayesinde farklı tarzdaki pek çok insanın ilgisini çeken ürünleri bu setlerde bulmak mümkündür. Taşlı ya da taşsız olması, işçiliği, modelleri ve taş cinsi gibi özellikler çeşitliliği arttırmaktadır. Ayrıca setler ikili, üçlü, dörtlü parçalardan oluşabilir. Bu setlerin parçaları arasında kolye, küpe, yüzük ve bileklik gibi ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerin tasarımları farklılık gösterdiği için hem günlük kombinlere hem de şık gece elbisesi kombinleriyle kullanılabilen tasarımlar bulmak mümkündür. Setlerin kullanımları kolaylık sağlayabilir. Set kullanan kişilerin eşleştirme gibi bir sorunu olmadığı için özellikle setleri kullanacaklarında zaman konusunda tasarruf sağlayabilirler. Günlük kullanım için yıldız, kalp, bulut gibi farklı minimalist sade ve şık tasarımlar bulmak mümkündür. Gece kullanılacak takıların modelleri ise genellikle su yolu ya da tek taş gibi zarif modellerden oluşmaktadır. Bunun dışında daha gösterişli bir set kullanmak isteyenler için işlemelerinin daha fazla olduğu gümüş takılar bulmak mümkündür. Gümüşü işlemesi kolay olduğu için değişik ve zorlu işlemeler gümüş setlerde bulunmaktadır. Bunun dışında eski tarzda takıları ve kıyafetleri sevenler genellikle vintage tarzdaki setleri kullanır. Vintage tarzdaki takı setlerinde de işlemeler oldukça fazladır. Eskiye ait esintilere rastlamak isteyenler için çeşitlilik içinde otantik takılar bulunmaktadır. Otantik tarzdaki takılarda özel taşlar kullanılmaktadır. Ayrıca otantik modellerde taşsız olarak tuğra modeli ve benzer modelleri tercih edebilirler. Yapılışı açısından otantik modeller de fazlaca emek gerektirir. Farklı tarzlara uygun tasarımları bulunan bu setler takı kutularına çeşitlilik getirecektir. Birbirinden farklı modellerle birçok kadının takıları arasında gümüş setler ve takımlar bulunmaktadır. Sadece kadınlar için değil erkekler için de gümüş takımlar bulunmaktadır. Bileklik ve kolyenin bulunduğu gümüş takılar erkeklerin de tercihleri arasındadır. Genellikle sade ve klasik modellerde olan erkek takıları farklılıklar gösterir. Bu gümüş erkek takıları erkeklerin tarzlarına farklılık katan ürünlerdir. Genellikle erkekler tarafından en çok tercih edilen takıların hammaddesi gümüştür. Erkek gümüş takılarındaki model çeşitliliği de oldukça fazladır. Çeşitliliğin kadınlardaki ürünlere göre daha az olması birçok kadının takı kullanırken erkeklerin kadınlara göre takıları daha az kullanmasıdır. Yine de erkekler tarzlarına farklılık katmak istediklerinde ya da kombinlerini şıklaştırmak istediklerinde takıları sıkça tercih ederler.

 Taşlı ve Taşsız Gümüş Set ve Takımlar

Taşlı ve Taşsız Gümüş Set ve Takımlar

Takı modellerinin en büyük ayrımı genellikle taşlı ve taşsız olmasından kaynaklıdır. Zevklerin farklılaşmasından dolayı taşlı ya da taşsız gümüş takı setleri olması seçim konusunda kullanıcılara avantaj sağlar. Taş kullanımını sevmeyen kişiler için taşsız ürünlerin bulunması daha çok takı kullanımını tercih etmelerini sağlayabilir. Takıların her tarza uygun olmasının temel kaynağı taşlı ya da taşsız olmasıdır. Bunun dışında işlemelerin farklı olmasının da ürünlerin her tarza uygun olmasında oldukça etkisi vardır. Ayrıca takı seçiminde insanların hangi tarza daha yakın olduğu ilk olarak taşlı veya taşsız seçiminde anlaşılabilir. Taşsız modelde takıları tercih edenler genellikle daha sade takılardan hoşlanıyor olabilirler. Minimalist bir tarz sergileme olasılıkları vardır. Taşsız takılar arasında tasarım olarak klasikleşen kelebek, kalp, sonsuzluk, yıldız gibi klasik tasarımları bulmak mümkündür. Farklı tasarımlara ait setler de bulunabilir. Taşsız olmasına rağmen bu takılar kullanıldığında kombinleri şık bir şekilde tamamlayabilir. Sade bir tasarımda olmaları her yerde kullanım alanı yaratır. Ayrıca taşsız oldukları için sadece klasik tasarımların olması beklenemez oldukça özgün, farklı tasarımları olup sadelikten uzak olan taşsız setler de olabilir. Taşsız setlerin dışında gümüş taşlı setler arasında da kadınların her yerde kullanabilecekleri takılar vardır. Taşlı setleri günlük veya özel gün kombinlerde rahatça kullanmak mümkündür. Taşlı takılar arasında göz alıcı seçenekler bulunabildiği gibi daha sade tasarımlarda ve küçük taşlarla bezeli takıları bulabilirsiniz. Takıların ışıltılı olması insanların dikkatini çekmektedir. Taşlı takılarda ilgi çeken bir diğer özellik de renkli taşlardan oluşan setlerin bulunmasıdır. Taşları rengarenk olan modelleri bu setler içerisinde bulmak mümkündür. Kırmızı, yeşil, mor, mavi, sarı, pembe gibi renklere taşlı setler için denk gelme olasılığı yüksektir. Bu tarz modellerde taş renklerinin skalası oldukça geniştir. Özellikle renkleri takılarında kullanmayı seven kişiler için sade bir taş yerine rengarenk taşlardan yapılan bu ürünler bulunmaktadır fakat sade bir taş bulunan ürünlerin tercih edilme sıklığı genelde renkli taşlara göre biraz daha fazla olabilmektedir. Bu durum güzellikleri açısından fark yaratmamaktadır ve iki tasarımda da oldukça şık ürünler bulunabilir ve renk fark etmeksizin taşlı ürünlerin kombinlenmesi oldukça kolay olabilir. Her yere özgü bazı tercihler olmaktadır bu tercihler arasında gece elbiseleriyle kombinlenen setler genellikle taşlı takılar olmaktadır. Taşlı takılar daha ışıltılı oldukları için özel günlerde kullanımları da olasıdır.

 İncili Gümüş Set ve Takımlar

İncili Gümüş Set ve Takımlar

İnci, takıların vazgeçilmezi olan bir üründür. Ayrıca asaleti ile takıları güzelleştirmektedir. Güzel bir inci kolyenin ya da küpenin kullanımı özellikle kombinler açısından son derece şık bir görünüm yansıtmaktadır. Takılarda klasik olan beyaz inci kullanılabileceği gibi, antrasit veya siyah bir inci kullanımı görmekte mümkündür. Siyah bir incinin tek bir şekilde kullanımı takının tasarımına farklılık katar. Genellikle siyah inci çok kullanılmadığı için kullanıldığı tasarımlarda dikkat çeken bir detaydır. Özellikle tek kullanılan siyah inci modelleri oldukça şık olan takılar arasındadır. Bunlar dışında incili takıların görünüşü genellikle sıralı şekilde incilerin dizilişinden ya da tek bir incinin kullanımından oluşmaktadır. İncili gümüş setler içerisinde bileklik, kolye, küpe gibi parçalar bulundurmaktadır. Bu inci setlerin tasarımında genellikle incinin ön plana çıktığı tasarımların görülme ihtimali yüksektir. İncili gümüş setlerdeki bu havayı en çok veren gerçek incidir fakat gerçek inciye sahip takı bulmak oldukça zordur. Bunun yerine gerçeğe çok yakın imitasyon incilerden oluşan gümüş takımlar bulunmaktadır. Dilerseniz bu takıları tercih ederek siz de kombinlerinizi etkili bir şekilde tamamlayabilir, incinin şıklığını stilinize yansıtabilirsiniz. İmitasyon inciden oluşan takıların hem bulunması daha kolaydır hem de gerçeğine göre daha farklı fiyatlara sahip takılardır. Gerçek inciden oluşan bir set güzelliği ile öne çıkar ve gerçek inci olduğunu fark ettirir ancak bu inci setini bulmak zordur ve genellikle özel tasarımlarda gerçek inci kullanılmaktadır. Bu yüzden de gerçek inciden oluşan gümüş setlerin fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Gümüş inci sete sahip kişiler düzenli bir şekilde parlatma işlemi yapmalıdır. Bu parlatma işlemi sırasında oldukça hassas davranmaları gerekir. Aksi halde inciler parlaklığını yitirebilir ve zarar görebilir. Oldukça özen gerektiren bu setlerin tasarımlarını setleri daha da şıklaştırmak için incileri kenarları gümüş ve taşlarla kaplı çerçeveler içerisine koyulabilir. Şıklığıyla ön planda olan bu setler çoğu tarz ile uyum içerisinde olabilir. Özel günlerde şık ve asil tasarımlardaki gümüş inci setler hediye edilmek için tercih edilmektedir. Sayfamızdaki ürünleri inceleyerek dilediğiniz modeldeki gümüş set ve takımları bulabilirsiniz.

 Kombinlerinizin Tamamlayıcısı Gümüş Set ve Takımlar

Kombinlerinizin Tamamlayıcısı Gümüş Set ve Takımlar

Girilen ortamlara göre giyilen kıyafetler değişiklik göstermektedir. Bazı yerlerde oldukça gündelik giyinilmesi gerekirken bazı yerlerde de giyim konusunda resmiyet ön planda olabilmektedir. Takılar da yapılan kombinlerin en güzel tamamlayıcıları olmaktadır. Bileklikler, kolyeler, küpeler ve yüzükler en çok tercih edilen tamamlayıcı takılardandır. Takıların kıyafetlerle uyum sağlamaması bazen kişileri zorlayabilir ve zaman kaybına yol açabilir. Bu sorunu yaşamamak için set halinde satılan takılar tercih edilebilir. Set halinde olduklarından kolye ve küpe arasında uyum söz konusudur ve bu ürünler birbirlerini tamamlar. İkili, üçlü ya da daha fazla parça bulunan setler kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak zaman kaybı yaratmadan kombinlenmektedir. Gümüş takılar genellikle her şey ile uyum sağlayabildiği için çoğu kombinin tamamlayıcısı olmaktadır. Bu yüzden gümüş setler kolay ve hızlı bir şekilde kombinlenmesi açısından oldukça fazla tercih konusu olurlar. Günlük kombinlerde ananas, kaktüs, papatya veya sonsuzluk işareti gibi tasarımları başlıca tercihler arasındadır. Bunun dışında iş yerinde de şıklığı yakalamak için takılar kombinlerin tamamlayıcısı olarak kullanılmaktadır. İş yerleri biraz daha resmi kıyafetler gerektirdiği için giyilen kıyafete uyacak klasik şık bir gümüş set tercihinde bulunulabilir. Kıyafetlerle uyum sağlayan bu gümüş setlerin hepsi gümüş renginde olmayabilir. Bazıları altın ya da bronz rengiyle boyanarak bu renklere sahip olabilir. Bu durum da çeşitlilik artar böylece takıları kullanım alalar da genişlemektedir. Ayrıca farklı renklerde gümüşlerin bulunması zevklerin farklılığından dolayı kullanacak kişilere avantaj sağlamaktadır. Her yerde kullanılabilecek bu ürünler gece özel bir davete gidilirken oldukça sık kullanılır. Bu gümüş setlerin kullanımı yalnızca kadınlar için değildir. Erkekler için de kullanabilecekleri gümüş takımlar bulmak mümkündür. Erkekler hem özel günlerde hem de günlük yaşantılarında kıyafetlerini kolye, bileklik gibi takı setleriyle tamamlayabilirler. Takılarla birlikte farklı ve şık bir tarz yakalanabilir. Hem kadınlar hem de erkekler tercih ettikleri takılarla birlikte günlük yaşantılarında moda trendlerini yakalayabilirler. Kıyafetin tamamlayıcısı olan takılar kullanıcılara daha estetik bir görünüm sağlayabilir. Setler halinde bulunan gümüş takımlar kullanıcıların stilini güçlendirdiği gibi aynı zamanda başlıca tamamlayıcılar olduklarından çok fazla tercih edilebilirler.

 Gümüş Set ve Takımların Özellikleri ve Fiyatları

Gümüş Set ve Takımların Özellikleri ve Fiyatları

Gümüş takıların kendisine özgü tasarımsal özellikleri bulunmaktadır. Bu özelliklerin bazıları tercih edilme konusunda öne çıkan sebepleri oluşturmaktadır. Gümüş takıların tercih edilirliğini arttıran nedenlerden ilki dayanıklı olmasıdır. Gümüş diğer metallere göre daha uzun süre dayanıklılık gösterir. Bu yüzden gümüş kolyeler, yüzükler, bileklikler ve küpeler gibi takı ürünlerinde kullanılmaktadır. Ayrıca hafif bir ürün olduğu için takıyı taşırken boyunda, kulakta ve bileklerde ağırlık hissi oluşturmaz. Gümüşler yapısı gereği kararma yapabilir fakat dikkatli kullanıldığında uzun süre kararmadan kullanılabilirler. Ayrıca kararma olduğu zaman da kolay bir şekilde eski haline getirilebilmektedir. Gümüş takıların çoğunluğu saf gümüşten yapıldığı için diğer maddelerden yapılan takılara göre daha az alerji yapmaktadır. Sadece çok hassas ciltlerde alerji yapma ihtimalleri vardır. Çok çeşitli bir yapıya sahip olması herkesin sevebileceği ürünü bulmasını sağlamaktadır. Bu çeşitliliği sağlanmasındaki sebeplerden biri de gümüşün kolay işlenmesinden kaynaklanır. Ayrıca her ürün gümüşü işleme ile birlikte kolaylıkla oluşur ve şık seçenekler oluşturur. Gümüş rengi çoğu şeye uyum sağlayabilen bir yapıdadır. Her şeye uyum sağlamasının yanında tercih edilme konusu olduğu bir diğer sebep fiyatlarının her bütçeye hitap edebilen seçenekler sunmasıdır. Gümüş setlerin fiyatları değişkenlik göstermektedir. Takıların fiyatlarındaki değişikliği setteki parça sayısı da sağlamaktadır çünkü gümüş takı setleri ikili, üçlü, dörtlü setler halinde de satılabilmektedir. Setlerdeki parça sayısına göre fiyatlar değişebilmektedir. Bunların dışında bazen set halinde bulundukları için tek parça ürünlere göre farklı bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Çeşitliliği çok olduğu için fiyat skalası da oldukça geniştir. Gümüşlerde de altınlarda olduğu gibi farklı ayar ölçüleri söz konusu olmaktadır. 925 ayar gümüşler takı tasarımlarında sıklıkla tercih edilir. Bu ayar ölçüsündeki gümüşler aynı zamanda farklı özelliklerdeki değerli taşlarla ve diğer metallerle yapılan işlemelerle bir araya getirilerek şık bir tasarım oluşturabilir. Gümüş set ve takılar ideal hediye seçenekleri arasında yer alır. Hediye etmek istediğiniz kişinin zevklerine ve beğenilerine uygun seçenekleri bulabilmek için öncelikle o kişinin stilini göz önünde bulundurmalısınız. Sitemizde yer alan ürünler arasında incili, taşsız, taşlı, renkli, klasik, otantik gümüş setlerini bulabilir, dilediğiniz model arasından seçim yapabilirsiniz.