Filtreleri Temizle
Marka
Hattrick

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Usr
Msd
USR
Nsd
TRX
Trx
Başka bir kelime deneyin

Ağırlık

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Hız

Başka bir kelime deneyin

Gösterge Tipi

Başka bir kelime deneyin

Koşu Alanı

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Zemin Türü

Başka bir kelime deneyin

Eğim

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Fitness & Kardiyo

için 212 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Hattrick Fitness ve Kardiyo

Fitness ve kardiyo, sağlıklı ve dinç olma hedefiyle, formunu korumak ya da kilo vermek isteyenler için önemli egzersiz türleridir. Spor salonları dışında evde egzersiz yapmayı tercihler edenler doğru ekipmanı bulma konusunda zorlanabilir. Ürünlerin sağlamlığının yanı sıra, ürün fiyatı, kullanılan malzemeler, satış sonrası teknik servis hizmeti ile garanti süresi gibi kıstaslar, fitness ve kardiyo aletlerinin seçiminde karar vermeye yardımcı faktörlerdir. Hattrick ,doğru bir şekilde egzersiz yapmanız için size üstün kalite ve nitelikte, uygun fiyatlı seçenekler sunar. Yapacağınız egzersizlere uygun olarak sayfamızda yer alan; koşu bandı, eliptik bisiklet, dambıl, halter ve atlama ipi gibi Hattrick fitness aletleri ve Hattrick kardiyo ürünleri seçimlerinize yardımcı olur.

Hattrick Kardiyo Ürünleri ile İdeal Formunuza Kavuşun

Hattrick Kardiyo Ürünleri ile İdeal Formunuza Kavuşun

Kardiyo; kalp, damar ve akciğerleri yoğun bir şekilde çalıştırıp güçlendirerek hızlı kalori yakmayı sağlayan ve metabolizmayı hızlandıran egzersizlerin genel adıdır. İp atlama, koşu, yürüyüş, bisiklet sürme gibi faaliyetler kardiyo egzersizlerine örnektir. Hattrick koşu bandı evde hızlı ve kolay bir şekilde kalori yakımı için tasarlanmış yürüyüş ve koşu için kullanabileceğiniz bir üründür. Katlanma özellikli, ortamdaki kirli havayı temizlemek için fan sistemi olan, yumuşak zeminli, yüksek teknolojiden yararlanılarak üretilmiş modelleri bulunur. Bunun dışında emniyet, eğlence, eğim ve kolay taşınabilme özellikleri de sunan diğer Hattrick yürüyüş bandı modellerini de inceleyebilirsiniz. Fitness ve kondisyon yapmak için kullanabileceğiniz alternatif bir ürün de eliptik bisikletlerdir. Eliptik bisikletler, pedalları sayesinde alt bacakları ve kalçayı çalıştırırken, üst tutacaklarıyla da bedeninizin çalışmasını sağlar. Tüm vücudunuzu çalıştıracak Hattrick eliptik bisiklet, sertliği ayarlanabilir pedallarıyla kendinize uygun performansta çalışmanıza yardımcı olur. Ekran göstergesi ile yaktığınız kalori, geçen egzersiz süresi ve nabız gibi kontrollerinizi yapabilirsiniz. Hattrick kondisyon bisikleti ile çalışmak vücuda dinçlik vererek, günlük hayatın koşuşturmasında hissedilebilir bir değişim yaratır. Yürüyüş, koşu ve eliptik bisiklet dışında bir diğer etkili kardiyo egzersizi de ip atlamaktır. Hattrick atlama ipi, eğlenceli bir şekilde zıplama ve koşu egzersizlerini birlikte yapabileceğiniz bir üründür ve kullandıkça çeviklik kazanmanızı sağlar.

Daha Sıkı ve Fit Olmak için Hattrick Fitness Aletleri

Daha Sıkı ve Fit Olmak için Hattrick Fitness Aletleri

Hattrick fitness alanında farklı seçeneklerde ürünler üretir. Egzersiz yaparken ellerin terlemesi ve nemlenmesi gibi sorunlar, dambıl, halter gibi ağırlık çalışmaları yaparken aletleri kavramanızı zorlaştırabilir. Bileğinizi sıkıca kavrayan ve hava alabilen Hattrick fitness eldiveni rahat ve konforlu bir fitness deneyimi yaşamanızı sağlar. Fitness eldiveni aynı zamanda aletlerle spor yaparken ellerinizin zarar görmesini önler. Evde egzersiz yapanlar için tasarlanan Hattrick fitness matı ise yumuşak bir zeminde güvenli bir şekilde fitness yapabilmenize yardımcı olur. Çeşitli renk ve kalınlıktaki bu matları yoga, pilates ve fitness için kullanabilirsiniz. Fitness antrenmanlarında en çok başvurulan egzersizlerden biri olan ağırlık çalışmaları, Hattrick ağırlık ekipmanları ile daha kolay hale gelir. Gücünüze uygun dambıl ihtiyacınızı Hattrick ağırlık seti ile karşılayabilirsiniz. Hattrick dambıl seti PVC kaplama olup omuz, sırt, kol ve bacak çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde el anatomisine uygun olarak tasarlanmıştır. 10 kiloluk setlerle çalışabileceğiniz gibi 50 kiloluk ve içinde halter bulunan Hattrick halter seti çeşitlerini de tercih edebilirsiniz.

Fitness ve Kardiyo için İhtiyacınız Olan Her Şey Hattrick’te

Fitness ve Kardiyo için İhtiyacınız Olan Her Şey Hattrick’te

Doğru fitness ve kardiyo antrenmanı için doğru ürünler gereklidir. Sağlıklı bir ağırlık antrenmanı deneyimi için yardımcı ekipmanlar da çok önemlidir. Hattrick ağırlık sehpası ağırlık egzersizlerini yaparken size destek sağlar, kol ve göğüs bölgesi için yapacağınız hareketlerin doğru formda olmasına yardımcı olur. Bunun dışında Hattrick çalışma istasyonu sağladığı ağırlık miktarına göre farklı seçenekler sunar. Ağırlık istasyonları özellikle evde spor yapmak isteyenler için, yerden tasarruf ettiren çok yönlü bir çalışma alanı sağlar. Sırt minderindeki dolgu malzemesi, spor yaparken belinizi ve sırtınızı korumanız için tasarlanmıştır. Hattrick mekik aleti de sakatlanmalara karşı vücudu koruyacak şekilde üretilir. Fitness antrenmanları yaparken en önemli nokta yanlış bir hareket yapmamak, kas ve eklemleri korumaktır. Hattrick spor aletleri fiyatları sunduğu kalite ve performans açısından oldukça uygundur. Hattrick ürünleriyle sağlıklı bir yaşama adım atmak için sayfamızdaki fitness ve kardiyo ürünlerini inceleyebilirsiniz.