TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Trambolin

için 192 sonuç bulundu.

Trambolin

Zıplamanın sağlığa faydaları bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. Trambolin, kısaca havada zıplayarak spor yapmanıza yarayan bir fitness ve kardiyo aletidir. Kurulu bir çerçeve içerisine yaylarla ara bağlantı sağlanarak zıplama alanı oluşturulması prensibine dayanan trambolin aynı zamanda oldukça eğlenceli dakikalar geçirmenizi de sağlar.

Trambolin Nedir, Ne İşe Yarar?

Trambolin Nedir, Ne İşe Yarar?

Trambolin; farklı boyutlardaki çerçevenin içerisine yaylarla ara bağlantı kurulmasını prensibine dayanan bir alettir. Spor aleti olmasının yanı sıra eğlence aleti olarak da bilinen trambolinin farklı çeşitleri farklı amaçlar için kullanılmaktadır. Trambolinin sağladığı daha fit olmaya yardımcı olma, kemikleri güçlendirme, lenf bezlerinin süzme işlemini hızlandırma, depresyonla mücadale etme gibi işlevler bu spor aletinin hayli rağbet görmesini sağlamıştır. Spor ve egzersiz yapmak için kullanabileceğiniz trambolinle eğlenceli dakikalar geçirerek fit bir görünüme kavuşabilirsiniz. Zıplama egzersizi yapma prensibine dayalı olan trambolin evinizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir ürün. Trambolinde zıplamak eklemlere daha yumuşak bir etkide bulunmaktadır. Trambolin ayrıca yaşlı insanlara da denge sağlama konusunda fayda sunmaktadır. Yaşı ilerlemiş insanların hafif bir şekilde ve kontrol altında yaptıkları trambolin egzersizleri daha az sendelemelerini ve dengelerini daha iyi kurmalarını sağlamaktadır.

Trambolin Çeşitleri

Trambolin Çeşitleri

Kategorimizde de göreceğiniz üzere trambolin çeşitleri hayli fazladır. Trambolin çeşitlerinin bu kadar fazla olmasının temel sebeplerinden biri kullanım amaçlarının farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Trambolin çeşitlerinden bazıları evde spor yapmayı kolay ve pratik bir hale getirecek olan ev tipi trambolin, çocuklarınızın hem eğlenceli zaman geçirmesini hem de enerji atmalarını sağlayacak olan çocuk trambolin, kare ve yuvarlak trambolinlerdir. Ayrıca trambolinlerin taşıma kapasiteleri de farklı çeşitlenmeler olmasında etkilidir. Bu nedenle trambolin alırken öncelikle kullanım amacınızı belirlemeli daha sonra da taşıma kapasitesinin size uygun olduğundan emin olmalısınız. Eğer çocuğunuz için trambolin alacaksanız; etrafı file ile kaplanarak güvenliği arttıran trambolinleri tercih edebilirsiniz. Spor yapmak amacıyla trambolin alacaksanız ise de iskeletinin ve yaylarının sağlam olduğundan emin olmalı, güvenilir ve kaliteli bir marka tercihinde bulunmalısınız.

Trambolin Fiyatları

Trambolin Fiyatları

Trambolin fiyatları; ürünün markasına, modeline, taşıma kapasitesine ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kategorimizde her bütçeye ve her gereksinime uygun trambolin çeşidi bulunmaktadır. Çocuk trambolinlerin fiyatı diğer büyük trambolin çeşitlerine göre daha uygun fiyatlı olmaktadır. Malzeme kalitesi yüksek ve daha profesyonel kullanımlar için uygun olan trambolin modelleri için ise bütçenizi biraz esnetmeniz gerekebilir. Evde eğlence ve egzersiz amacıyla kullanacağınız ortalama bir trambolin fiyatı ise bütçeleri zorlamayacaktır. Kategorimizde de bulabileceğiniz en çok tercih edilen trambolin markalarından bazıları; Avessa, Diesel Fitness, Dynamic, Voit, Leyaton, Bell, Berg gibi markalardır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının trambolin modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca fitness ve kardiyo için gereksinim duyabileceğiniz diğer spor aletlerine de göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Anka (12)
Avessa (4)
Berg (2)
Busso (12)
Cosfer (4)
Delta (13)
(24)
Domyos (4)
Dynamic (9)
Easy Jump (1)
Edu Toys (2)
Hattrick (36)
Haşado (2)
Hepitop (1)
Leyaton (12)
Msd (2)
Pekial (1)
Povit (1)
Ravel (1)
Selex (3)
Soft Play (1)
Toysmar (14)
Trend (3)
Triathlon (2)
Tryon (2)
Ultima (1)
Valeo (1)
Voit (14)
Whiteface (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(28)
ve üzeri (54)
ve üzeri (58)
ve üzeri (61)
ve üzeri (62)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL