TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Step & Aerobik

için 1.451 sonuç bulundu.

Step & Aerobik

Sağlıklı ve uzun bir yaşam için spor yapmak en önemli aktivitelerin başında geliyor. Vücut direncinin korunması ve enerjik bir vücuda sahip olmak için mutlaka düzenli spor yapılması gerekir. Gün boyunca hareketi sınırlı kalan ev hanımları veya yoğun iş ya da okul temposundan spor yapmaya vakit ayıramayan kişilerde ciddi kilo problemleri baş gösterebilir. Bu kilo probleminin önüne geçebilmek için mutlaka başta bacak ve karın bölgesindeki kasların çalıştırılması gerekir. İşte bu noktada aerobik son derece yardımcı bir spor aktivitesi olarak öne çıkıyor. Özellikle de insanların evde bireysel olarak da gerçekleştirebilecekleri ve bu sayede formda olan vücutlarını koruyabilme şansına sahip olabilmeleri mümkün olmaktadır. Bu nedenle de günümüzde aerobik aktivitelerine son derece yoğun bir ilgi bulunmaktadır.

Karın ve Bacak Kaslarınızı Aerobik Egzersizleri ile Güçlendirin

Karın ve Bacak Kaslarınızı Aerobik Egzersizleri ile Güçlendirin

Herkesin evde rahatlıkla yapabileceği spor egzersizlerinden birisi olan aerobik, kolay olması kadar son derece etkili sonuçlar vermesi nedeni ile uzmanlar tarafından da tavsiye edilmektedir. Bu nedenle de günümüzde evde spor aktivitelerinde en fazla tercih edilen egzersiz stillerinden birisini oluşturmaktadır. Aerobik egzersiz uygulamaları sayesinde vücuttaki pek çok kasın çalıştırılması sağlanabiliyor. Bu özelliği ile gün içerisinde vücuttaki kasların hareket ederek, güç kazanımına olanak vermektedir. Aynı zamanda da kasların hareketsizliğine bağlı olarak karın ve bacak bölgelerinde mevcut olan fazla enerjinin yağa dönüşerek, kilo oluşumuna yol açmasının önüne geçilebilmektedir. Bu şekilde hem formda hem de sağlıklı bir vücuda sahip olabilmek mümkün oluyor. Gün içerisinde doğru şekilde uygulanacak egzersiz hareketleri sayesinde çok hızlı bir şekilde çok etkili sonuçlar alınabilmesi mümkündür. Bu yüzden de aerobik hareketlerini doğru olarak yapmayı sağlayacak, egzersiz ekipmanlarına sahip olunmalıdır. Böylelikle çok daha kısa süreler içerisinde çok daha başarılı sonuçlar gözle görülebilir şekilde alınabilmektedir. Aerobik nedir ve nasıl yapılır konusunda uzman öğreti ve danışmanlığı ise yapılacak egzersizlerin doğru olması açısından çok önemlidir. Aerobik hareketler ve egzersiz programı periyodik olarak, doğru şekilde uygulanmaya devam ettiği sürece vücutta fazla enerjinin kiloya dönüşmesi riskini tamamen ortadan kaldırabilmek mümkündür. Bu şekilde de vücudun yağ dengesinin her zaman ideal seviyelerde olmasını sağlayarak, sağlıklı ve formda bir vücuda sahip olabilmek mümkün olmaktadır. Doğru egzersiz uygulamalarını gerçekleştirebilmek için mutlaka egzersizleri tamamlayıcı ürünlerin hazır bulundurulması gerekmektedir. Aerobik egzersizlerine istinaden en gerekli olan spor ekipmanlarının başında bantlar ve step tahtaları gelmektedir. Bu ürünler sayesinde spor egzersizlerinin her bir hareketini en doğru şekilde yapabilme şansına sahip olunabilmektedir. Aerobik spor egzersizlerinde kullanılan spor ekipmanları sayesinde vücuttaki kasların gerçek manada çalıştırarak, fazla enerjisini tümüyle dışarıya atabilmesini sağlamak mümkündür. 20. Yüzyıl dünyasından bu yana dinamik bir şekilde tercih edilen spor egzersiz yöntemlerinden birisi olması nedeni ile öne çıkan aerobik faydaları sadece kilo vermek ya da kilo korumakla sınırlı kalmamaktadır. Vücut enerjisinin doğru şekilde yönlendirilmesi sayesinde vücut sağlığının da dinamik bir şekilde korunabilmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca Fitness & Kardiyo ile birlikte vücudun daha esnek, daha güçlü ve daha enerjik olmasını sağlamada da son derece etkili ve bir o kadar da pratik spor egzersizlerinden birisidir.

Aerobik Step Tahtası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Aerobik Step Tahtası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Eski dönemlerden beri dünya genelinde ağırlıklı olarak kadınlar tarafından tercih edilen bir spor egzersiz tekniği olan aerobik aynı zamanda da step olarak da isimlendirilmektedir. Son derece eğlenceli ve pratik bir egzersiz tekniğine sahip olması ve yanı sıra ev hanımlarının gün içerisinde evde tek başlarına da yapabilecekleri bir spor egzersiz tekniği olması nedeni ile de tercih ediliyor. Aerobik bandı ile spor egzersizlerinin en doğru şekilde yapılabilmesi ve uygun egzersiz koşullarının oluşturulabilmesi mümkün olmaktadır. Aerobik step egzersiz ürünleri sayesinde evde veya spor salonlarında egzersizleri en doğru şekilde yaparak, faydalarından gerçek manada yararlanabilmek mümkün olmaktadır. Aerobik lastiği sayesinde vücudun egzersizleri yaparken esnekliğini sağlamak ve aynı zamanda da kasların gerçekten önemli seviyede gergin hale getirilerek, enerjisini atması sağlanabilmektedir. Tüm spor egzersizlerinde olduğu gibi step egzersizlerinin uygulanması sırasında da vücut rahatlığının dinamik bir şekilde sağlanması gerekir. Bunun içinde doğru spor giyim ve spor ayakkabı tercihlerinin yapılması gerekir. Aerobik jimnastik ayakkabısı modelleri de doğrudan step egzersizlerine yönelik olarak tasarlanmış teknolojiye sahip olan ayakkabı modelleridir. Böylelikle tüm step adımlarınızı en rahat şekilde yaparak, spor yapmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Farklı boyutlara ve yüksekliklere sahip olan step tahtası seçimlerinde ise mutlaka dikkatli hareket edilmelidir. Hem güvenli hem de sorunsuz bir aerobik egzersizlerinin adımlarını yapabilmenizi sağlayacak step tahtasını kullanmalısınız. Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım standardına sahip olması ile kısa sürede yıpranmayan materyallerle üretilmiş step tahtaları sayesinde evde, sokakta, sahilde ya da spor salonunda step egzersizlerinizi en uygun ve en güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Step tahtası ölçüsü her boy, kilo ve sağlık durumuna göre şekillendirilmektedir. Bu nedenle de step tahtalarında farklı boyut ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır. Bu şekilde hem güvenli hem de sorunsuz bir şekilde aerobik hareketlerinin yerine getirilebilmesi sağlanabilmektedir. Bununla birlikte daha gelişen teknoloji sayesinde ayarlanabilir özelliklere sahip olan step tahtaları da bulunmaktadır. Genişlik ve yükseklik yönünden ayarlanabilme özelliğine sahip olan step tahtalarıyla hem işlevsel bir kullanım gerçekleştirilebilmektedir. Step tahtası 3 kademeli modelleri sayesinde her yaş grubundan kişi en uygun şekilde kullanımı gerçekleştirebilmektedir.

Aerobik Step Tahtası Modelleriyle Adımlarınızı Güçlendirin

Aerobik Step Tahtası Modelleriyle Adımlarınızı Güçlendirin

Kilo vermek, formda kalmak ya da sağlıklı bir vücuda sahip olmak için olması fark etmeksizin tüm spor hedeflerinize yanıt verebilecek popüler bir egzersiz tekniği olan aerobik, 20. Yüzyıldan bu yana özellikle bayanların dünyasında dinamik bir şekilde kendisine yer bulmaktadır. Son derece hareketli müzikler eşliğinde yapılan aerobikte step yani adımlar en temel noktayı oluşturmaktadır. Bu nedenle de step sporu olarak da görülen ve step dansı şeklinde bir kavramı ortaya çıkartan bu spor egzersizlerinin, evde de herkes tarafından sorunsuz şekilde yapılmasının sağlanması amacı ile fonksiyonel ürünler geliştirilmiştir. Evde aerobik yapmak isteyenler için step tahtası önerileri ile hem doğru hem de güvenilir bir şekilde spor egzersizlerini yerine getirebilecekleri bir ürün sunulmaktadır. 3 kademeli step tahtası modelleri de özellikle tek bir step tahtası üzerinde farklı yaş gruplarından ya da fizyolojik sağlık durumundan kişilerin kolayca ve en uygun standartlarda spor aktivitelerini yerine getirebilmeleri sağlanmaktadır. İhtiyaçlarına odaklı olarak step tahtasını satın almayı düşünenler için zengin model çeşitleri içerisinde en doğru seçimlerin yapılabilmesi öneriler yolu ile mümkün olmaktadır. Farklı tasarım özelliklerine ve ölçülere sahip olmasından dolayı step tahtaları fiyatları değişkendir. Bu yüzden step tahtası fiyatı modellere göre farklı seviyelerde olabilmektedir. Kilo vermeye yardımcı olacak en basit ve en etkili spor egzersizlerinden birisi olduğundan günümüzde kadınlar tarafından çok yoğun şekilde tercih edilen bir spordur. Özellikle step tahtası ile zayıflayanlar çok kısa sürelerde gözle görülebilir düzeyde etkilerini gözlemleyebilme şansını yakalayabiliyor. Fitness & Kondisyon kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Actifoam (3)
Activa (4)
Acura (1)
Adidas (21)
Altis (44)
Avessa (84)
BAYSPOR (1)
Busso (46)
Butterfly (1)
C-OPTIMUM (1)
Can Sport (1)
CLIFTON (1)
Cosfer (39)
Dalps (1)
Dc (1)
Delta (204)
(487)
Do-Smai (7)
Domyos (1)
Dragon (2)
Dunlop (1)
Dynamic (9)
Everlast (1)
Excalibur (6)
Finspor (1)
Gymstick (4)
Hattrick (27)
Havana (1)
Kettler (7)
Leyaton (20)
Liggo (1)
Liveup (5)
markahit (2)
Marmot (1)
Max Tech (8)
Mueslii (1)
NEW LİFE (1)
Nike (47)
Omron (1)
One Up (1)
Polar (2)
povit (16)
Proforce (12)
Ravel (7)
Rebuwo (1)
Reebok (89)
Reflex (1)
Remax (3)
Sanctband (1)
Scucs (1)
Selex (7)
Sportica (7)
Sportive (4)
Tryon (35)
Uhlsport (1)
Ultima (1)
Uni (7)
Valeo (6)
Vertex (3)
Vertifort (1)
Voit (34)
Whiteface (3)
Wollex (1)
Üstün (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(128)
ve üzeri (211)
ve üzeri (241)
ve üzeri (252)
ve üzeri (263)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL