Dambıl & Ağırlık

için 4,476 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dambıl & Ağırlık

Dambıl ve ağırlıklar sadece vücut geliştirme ile ilgilenenler için değil vücudunu sıkılaştırmak ve formda kalmak isteyen herkes içindir. Adidas, Altis, Avessa, Busso, Diesel Fitness, Dynamic, Protech, Reebok, Sportive, Voit ve daha birçok markanın dambıl ve ağırlıklarını burada bulabilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Dambıl

Dambıl

Dambıl ağırlık çalışmalarında kullanılan bir ekipmandır. Tek elde tek bir tanesi ile çalışabileceğiniz gibi aynı anda iki elinizde birer tanesi ile de çalışabilirsiniz. Dambıllar temel olarak kısa bir ağırlık barı ve iki ucunda birer ağırlık plakasından oluşur. Bazı dambıllar sabittir ama bazı dambıllarda plakalar eklenip çıkarılabilir. Dambıllar ve birkaç ağırlığın bir arada bulunduğu dambıl setleri kas boyutunu ve kuvveti artırmakta kullanılır. Dambıl hereketleri doğru yapıldığında ön, yan ve arka kol kaslarının yanı sıra omuzları, sırtı ve göğsü de çalıştırabilir.

El & Ayak Ağırlıkları

El & Ayak Ağırlıkları

El, bilek ve ayak ağırlıkları dışı dayanıklı bir kumaştan yapılmış, içi kumla dolu olan küçük ağırlıklardır. Bunlar kumaştaki cırtlar sayesinde ayak bileklerine veya ayarlanabilir bir ürünse hem ayak hem el bileklerine takılabilir. El, bilek ve ayak ağırlıkları egzersiz programınızın bir parçası olabileceği gibi günlük yürüyüş veya koşularınızda ekstra kalori yakmanıza da yardımcı olabilir. Bu ağırlıklar dışında el yayı ile de kavrama gücünüzü artırabilirsiniz. Birçok el yayının sertlik derecesi ayarlanabilir, böylece zamanla seviyenize uygun olarak çalışabilirsiniz.

Ağırlık Barları<

Ağırlık Barları

Ağırlık barı genelde iki ucuna ağırlık plakası takılarak kullanılır. Standart ağırlık barlarının kendine ait kayda değer bir ağırlığı da olduğu için yeni başlayanlar başta onunla hiç ağırlık plakası takmadan çalışabilir. Standart ağırlık barları ve diğer ağırlık bar çeşitleri uzunluk veya genişlik açısından değişiklik gösterse de hemen hepsi iki ucuna ağırlık plakası takılarak kullanılır. Standart bar dışındaki yaygın bar çeşitlerinden biri de z bardır. Halter seti veya z bar seti ağırlık barı dışında farklı ağırlıkta plaka ve dambılları da içerir.

Ağırlık Plakaları<

Ağırlık Plakaları

Ağırlık plakası sıklıkla ağırlık barının iki yanına takılarak kullanılır. Ağırlık barı olmadan, kolları ve omuzları geliştirmeye yönelik ağırlık plakası egzersizler de var ama genelde bunlar barla birlikte sırt üstü veya ayakta çalışma yapmak için tercih edilir. Ağırlık plakaları 1,25 kg’den 45 kg’ye kadar çıkabilir. Barların iki yanına birkaç tane ağırlık plakası birden takılabilir, böylece muazzam ağırlıklarla çalışmanız mümkün olur. Ağırlık plakalarını tek tek almak istemezseniz halter seti gibi ağırlık setleri altında farklı ağırlıklarına bir kerede sahip olabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Actifoam (1)
Activa (8)
Acura (1)
Aden Spor (1)
Adidas (41)
Adler (2)
Alex (2)
Altis (111)
Avessa (350)
Bell (1)
Busso (180)
Cefar (2)
Cosfer (77)
Dalps (2)
Delta (607)
(1400)
(1)
Do-Smai (17)
Dunlop (13)
Dynamic (58)
ESN (5)
Finspor (15)
Gymmax (2)
Gymstick (6)
Harbinger (2)
Hattrick (50)
Kettler (3)
Lescon (6)
Leyaton (29)
Liveup (35)
Marpo (1)
Merrell (18)
Nike (28)
Pasifik (8)
povit (32)
Promax (2)
Protech (116)
Pure (13)
Ravel (55)
Reebok (30)
Remax (4)
Selex (43)
Spin (18)
Sportica (13)
Sportive (54)
Sportiz (10)
TRX (1)
Tryon (41)
USR (14)
Valeo (89)
Vertex (4)
Voit (467)
York (12)
Üstün (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(446)
ve üzeri (761)
ve üzeri (864)
ve üzeri (887)
ve üzeri (923)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL