Dambıl & Ağırlık

Amatör veya profesyonel olarak spor ile ilgilenen birçok sporcunun egzersiz programlarında yer verdikleri ağırlıklar sayesinde vücut kasları kısa bir süre içerisinde çalışmaya başlamaktadır. Fitness, dalış, yüzme, vücut geliştirme, judo, karate veya futbol gibi spor dallarıyla ilgilen sporcular ağırlık çalışmaya önem vermektedir. Sporcuların yanı sıra, günlük hayatta formda kalmak için yürüyüş ya da hafif sporlar yapanlar da kondisyonlarını artırabilmek için ağırlık çalışmayı tercih etmektedir. Ağırlıklar vücut ve kas geliştirmek için kullanılan spor aletleridir. Ağırlıkların büyük ve küçük boy olmak üzere bir çok çeşidi bulunmaktadır. Kol ve göğüs bölgesini çalıştırmak için kullanılan ağırlıklara dambıl denilmektedir. Vücut kaslarını geliştirmek için kullanılan ağırlıklar ve dambıl diye adlandırılan serbest ağırlığı olan ürünler, sporcuların vazgeçilmez egzersiz aletlerinin arasındadır. Dambıllar, demir veya plastikten imal edilmektedir ve serbest ağırlıklara sahiptir. Dambıl hareketleri ile vücudunuzu oturarak veya ayakta kolaylıkla geliştirebilirsiniz.

Dambıl & ağırlık ürünlerinin çoğu profesyonel sporculara yönelik olarak üretilmektedir. En ucuz dambıl ve en ucuz ağırlıklar amatör olarak sporla ilgilenen kullanıcılara yönelik üretilenlerdir. Dambıl ile çalışmak için kendinize dambıl çalışma programı oluşturabilir ve internetten izleyebileceğiniz spor eğitmenlerinin videolarını referans alabilirsiniz. Ağırlık ile çalışmak için öncelikle profesyonel bir uzmana danışmalı ve vücut kitle indeksinize göre bir ağırlık çalışma programı oluşturmalısınız. Ağırlık ile çalışmaya başlamadan önce vücudunuzu ısınma hareketleri ile hazırlamalı ve vücudunuzdaki kan dolaşımını dengelemelisiniz. Vücudunuzun kondisyon seviyesine göre ağırlık miktarınızı zamanla artırabilir ve vücudunuzun zayıf olan kas bölgelerini aşama aşama geliştirebilirsiniz.

Altis 50kg döküm çantalı set profesyonellerin tercih ettiği en iyi ağırlık setleri arasındadır. Altis ağırlık setleri, ellerinizde nasır oluşumunu engellemek amacıyla özel döküm ile kaplanmıştır. Evinizde televizyon izlerken kullanabileceğiniz Delta dambıl setler kaliteli döküm yapısı ile ellerinize ve vücudunuza zarar vermeden spor yapmanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Voit 1kg ağırlık setler ile koşu ve yürüyüş esnasında daha kolay tempo tutabilir ve kondisyonunuzu daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Avessa çaydanlık dambıl set ile bacak ve baldır bölgesi kaslarınızı kısa zaman içerisinde forma sokabilir ve üst bel bölgenizi şekillendirebilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Dambıl & Ağırlık

için 5,985 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(2)
Adidas (45)
Altis (167)
Avessa (495)
Busso (373)
(1)
Cosfer (79)
(2)
Delta (976)
(1271)
Do-Smai (12)
Dunlop (18)
Dynamic (64)
Finspor (10)
Gymstick (8)
Hattrick (42)
Kettler (12)
Lescon (18)
Leyaton (19)
(3)
Liveup (36)
(2)
(4)
(1)
Pasifik (9)
povit (17)
(2)
Promax (16)
Protech (106)
(1)
Ravel (72)
Reebok (108)
Remax (14)
Selex (38)
Spin (23)
(1)
Sportive (109)
(1)
Tryon (42)
(1)
Valeo (167)
(2)
Voit (625)
York (21)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(460)
ve üzeri (765)
ve üzeri (887)
ve üzeri (919)
ve üzeri (964)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL