Kapı & Şınav Barı

için 859 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kapı & Şınav Barı

Evde spor yapmayı isteyen herkesin tercih edebileceği kapı & şınav barları kolay kurulumları ile kapı aralarında veya yer zeminde kullanılmaktadır. Kapı ve koridor barfiks aleti olarak da bilinen bu aletlerle evinizdeki kapı aralarında veya koridorlarda istediğiniz her an barfiks hareketleri yapabilirsiniz. Herhangi bir delme veya vidalama işlemi olmadan kullanılabilen ürünler olan kapı & şınav barları, kapı ve koridor aralarına sıkıştırılarak kullanılabilen spor aletleridir. Kapı barfiks aletleri ve koridor barfiks aletleri ile gün içinde istediğiniz kadar barfiks çekebilir ve boş vakitlerinizi spor yaparak değerlendirebilirsiniz. Kapı & şınav barlarının özellikleri; koridor ve kapı arasında mekik ve şınav aleti olarak kullanılabilmesidir.

Yatak odanızın kapısına astığınız kapı barı ile yataktan kalktığınız andan itibaren sabah sporunuzu dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz. İşten eve geldikten sonra, evin içerisinde dolaşırken ters barfiks, tek kolla barfiks gibi egzersiz hareketlerini keyifle yapabilirsiniz. Sadece kapı veya koridor aralarında değil iki duvar arasında da kullanabilen barfiks ve mekik aletleri ile odanızın zemininde istediğiniz kadar şınav ve mekik çekebilirsiniz. Kapı & şınav barlarının fiyatları özelliklerine ve kalitelerine göre değişmektedir. En ucuz kapı barfiks aletlerinden olan Delta kapı koridor barfiks mekik aletleri ile evinizin her yerinde spor yapabilirsiniz. En uygun fiyatlı mekik aletlerinden biri olan Iron gym kapı barfiksi ile yatak odanızın veya oturma odanızın dar ve küçük noktalarını spor alanı olarak değerlendirebilirsiniz.

Her türlü zeminde şınav çekmenize olanak sağlayan Delta Dura Strong şınav çekme aleti ile iş yerinizde veya evinizde kolaylıkla şınav çekebilir ve egzersiz aletinizi istediğiniz her yere sırt çantanızda taşıyabilirsiniz. Baş aşağı mekik ve egzersiz hareketleri yapmanıza olanak sağlayan Teeter Hangs Up Gravity botlar ile kısa zaman içerisinde daha fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Hafif ve portatif (taşınabilir) Teeter Hang Ups EZ-Up Gravity botlar evde veya spor salonunda baş aşağı bir duruş pozisyonunda egzersiz yapabilmenize olanak sağlayan spor aletleridir. Selex marka kapı barfiks aleti ile yazlığı, yurt odalarını veya iş yerinin koridorlarını spor duraklarına çevirebilirsiniz. 


Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(370)
Delta (105)
Avessa (77)
Cosfer (35)
Leyaton (26)
Busso (24)
povit (22)
Ravel (19)
Voit (19)
Adidas (16)
Altis (13)
LP (12)
Remax (12)
Selex (9)
Sportive (7)
KSF (6)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(74)
ve üzeri (154)
ve üzeri (178)
ve üzeri (184)
ve üzeri (190)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL