Kapı & Şınav Barı

için 795 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kapı & Şınav Barı

Düzenli hareket ve egzersiz yediden yetmişe herkes için hayati önem taşır. Hele de herhangi bir spor veya vücut geliştirme ile profesyonel olarak ilgilenenlerin hareketsiz kalması düşünülemez. Bu açıdan evlerde çalışabilmek önemli. Basit ama etkili bir çözüm olarak kapı ve şınav barı hizmetinizde.

Kapı Barı Nasıl Takılır?

Kapı Barı Nasıl Takılır?

Kapı barı barfiks barı olarak da adlandırılır çünkü barfiks çekmenize yarar. Barfiks veya pull-up, ellerinizle sağlam bir yeri kavrayarak kollarınızla üst vücudunuzu çektiğiniz harekettir. Bu hareketin kol ve omuz kaslarını ne kadar geliştirdiğine hiç şüphe yok ama evin içinde bunu yapabilmenin imkanı da yok. Akıllıca üretilen kapı barlarını kapıya takmak da oldukça kolay. Öncelikle, aldığınız ürün demonte halde geldiyse bütün bağlantı noktalarını sağlam bir şekilde birleştirip iyice kontrol etmelisiniz. Sonrasında kapılarınızı delik deşik etmenize gerek yok. Kapı barının üst kısmında aynı kapı askısı gibi uzun bir askı bulunur. Bunu kapıya asarak iki yandaki uzun kolların kapı çerçevesiyle sabitlendiğinden emin olun. Hareketlerinizi yapmaya hazırsınız.

Şınav Barı Ne İşe Yarar?

Şınav Barı Ne İşe Yarar?

Şınav barı yerde şınav çekmenizi sağlayan bir alettir. Şınav veya push-up, normalde avuç içleriniz yerde, kollarınız dik, vücudunuz uzun ve dik halde yaptığınız ve vücudu muazzam ölçüde çalıştıran bir harekettir. Şınav barı bu hareketi çok daha verimli bir şekilde yapmanızı sağlar. Şınav barı faydaları saymakla bitmez. Elleriniz yerdeyken el bileklerinize fazla yük binebilir, bu da ağrıya neden olabilir. Şınav barı bunun önüne geçer. Görünümü şıktır ve fazla yer kaplamaz. Geniş bir hareket yelpazesi sunar. El pozisyonunuzu hızla ve kolaylıkla değiştirmenizi sağlar, yani şınav sırasında size epey destek olur. Bazı kapı barı modellerini kapıya takmadığınız zaman şınav barı olarak da kullanmanız mümkün.

Kapı ve Şınav Barı Fiyatları<

Kapı ve Şınav Barı Fiyatları

Kapı barı fiyatları veya şınav barı fiyatları fitness ve kondisyon aletleri arasında en uygun olanlardan. Hatta bu iki özelliği bir arada barındıran ürünler de olduğu için bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Kapı ve fitness barları sadece profesyoneller için değil amatörler için de ideal. Evde fazla yer kaplamaz ve kullanımı kolaydır, o yüzden spor yapamama konusundaki mazeretlerinizi rafa kaldırmanızı sağlayabilir. Hatırlatmakta fayda var: Ağırlığınızı taşıyabilecek kaliteli bir ürün seçin ve vücudunuzu tanıyın. Beklenmedik ağrı ve sızılarda çalışmayı hemen bırakın. Ağrınız dinlenmekle geçmiyorsa doktora gitmeyi ihmal etmeyin. Avessa, Busso, Cosfer, Delta, Ravel, Tryon ve Sportive dahil birçok markanın kapı ve şınav barlarını burada bulabilirsiniz. Fitness ve Kardiyo kategorimizdeki diğer aletlere de mutlaka göz atın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Activa (1)
Adidas (6)
Alex (1)
Algee (1)
Altis (32)
Avessa (59)
Busso (18)
Cosfer (12)
Delta (42)
(360)
Dynamic (10)
Everlast (2)
Gymstick (1)
Hattrick (1)
Hepitop (2)
Iron Gym (1)
Kettler (1)
KSF (1)
Leyaton (46)
Liveup (3)
Nike (16)
onda (2)
povit (24)
Pure (6)
Ravel (17)
Remax (12)
Selex (12)
Sportface (2)
Sportica (1)
Sportive (8)
Tryon (23)
USR (2)
Vertex (4)
Voit (23)
York (3)
Üstün (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(87)
ve üzeri (169)
ve üzeri (194)
ve üzeri (195)
ve üzeri (207)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL