TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kemirgen Yemleri

için 3,067 sonuç bulundu.

Kemirgen Yemleri

Kemirgen türleri arasında yer alan tavşanlar ve hamsterlar, evde beslenebilen hayvanlar arasında. Son derece sevimli ve sessiz olan bu kemirgenler, evizin bir köşesinde beslenebilecek cinsten. Evde hamster beslemek ya da evde tavşan beklemek sandığınız kadar zor değil. Hamster bakımı, tavşan bakımı için ihtiyacınız olan hamster yemi, hamster kafesi, tavşan kafesi gibi tüm ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Tavşanlar Nasıl Beslenmeli?

Tavşanlar Nasıl Beslenmeli?

Sanılanın aksine tavşanlar sadece havuç yemezler. Yeşil sebzeler, yonca, çim, kurutulmuş çim samanı gibi pek çok çeşitli yiyeceklerle beslenirler. Havuç, mısır, lahana, yeşil fasulye, Brüksel lahanası, dereotu gibi sebzeler de tavşanların tükettiği ürünler arasında bulunur. Kurutulmuş tavşan yemleri, A, D vitaminleri, kalsiyum ve protein açısından zengindir. Ayrıca samanlı tavşan yemleri tavşanların sindirim sistemine ve dişlerine de yararlıdır. Tavşan yemi satın alırken, birkaç çeşit otun karışımından olan samanlardan almanız daha iyi olacaktır. Tavşanları sadece saman yemlerle ya da yeşil sebzelerle beslemek yerine hem tavşan yemleri hem de taze sebzelerle dengeli bir şekilde beslemek gerekir. Quik, Nature Plan, Habitrail, Jungle, Versele-Laga, Wonder Vogel, Garden Mix gibi çeşitli markalar tarafından üretilen tavşan yemi fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Tavşanınızın en sevdiği yemi bulmak için öncelikle küçük paketler halinde satın alabilir, hangi tavşan yemini sevdiğini öğrendikten sonra paketlerin boyutlarını büyütebilirsiniz.

Hamsterlar Nasıl Beslenmeli?

Hamsterlar Nasıl Beslenmeli?

Evinizde hamster besliyorsanız ya da beslemeye karar verdiyseniz, hamster yemi satın alırken son derece dikkatli olmalısınız. Hamster yemleri, hamster türlerine göre üretilmektedir. Yani hamster yemi satın alırken, aldığınız ürünün sizin hamsterınıza uygun olması gerekir. Hamster yemleri, hamsterların günlük besin ihtiyacını karşılayacak şekilde üretilmektedir. Kaliteli tohum içeriği bulunan hamster yemleri ile hamsterınız daha sağlıklı ve daha dinç olacaktır. Hamster yermlerinin içinde fasulye, buğday, mısır, bezelye, fıstık, ay çekirdeği gibi tahıllar ve sebzeler bulunur. En iyi hamster yemini satın almak isterseniz, öncelikle hamsterınızın hangisini seveceğini öğrenmeniz gerekecek. Bunu da deneme-yanılma yöntemiyle yapabilirsiniz. En sevdiği yemi bulana kadar hamster yemlerini küçük paketler halinde satın alabilir, bulduktan sonra paket boyutlarını büyütebilirsiniz. Aramolı hamster yemi ve vitaminli hamster yemi çeşitleri arasından en iyi hamster yemini kolayca seçebilirsiniz. Hamster yemi fiyatları için kategorimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Kemirgen Oyuncakları & Aksesuarları

Yemler Nasıl Yerleştirilmeli?

Kemirgen türlerinden olan tavşanlar ve hamsterlar, fazlasıyla hareketli bir yapıya sahip olduğu için yemleri koyduğunuz mama kapları sabitlenmeli. Aksi durumda yemeleri için koyduğunuz yemleri dökebilirler ve yemlere yazık olur. Tavşan mama kabı ve hamster mama kabı çeşitlerini görmek için tıklayın! Tavşan yemliklerini ve hamster yemliklerini kafesin neresine koyacağınıza da hayvanınızın yeme alışkanlıklarına göre karar verebilirsiniz. Kemirgen yemleriyle birlikte su ihtiyacını karşılamanız da son derece önemli. Tavşanınızın ve hamsterınızın su ihtiyacını karşılamak için tavşan kafesine ve hamster kafesine uygun olarak hazırlanan suluklardan yararlanabilirsiniz. Bu suluk çeşitleri kafese monte edildiği için dökülme sorunu ortadan kalkar. Evinizde başka hayvanlar da besliyorsanız, evcil hayvan ürünleri kategorisini ziyaret etmeyi unutmayın.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8in1 (2)
Ada (5)
Ahm (10)
Ahm Marin (10)
Aim (32)
Amazon (1)
Apex (4)
Artakua (2)
Atlantik (2)
Bavet (1)
BirdMozz (3)
Bonisa (1)
Bonnie (9)
Brekkies (1)
Captain (1)
Dayang (2)
Deep Fix (3)
(1349)
Dophin (1)
Eastland (2)
Enjoy (5)
Eurocat (1)
Eurogold (190)
Flamingo (4)
Garden Mix (99)
Gardenmix (6)
GBARAN (2)
Gold Wings (75)
JBL (17)
Jungle (70)
Karlie (22)
Lora (1)
Majo (6)
Mio (1)
MYYEM (21)
Natur (1)
Natura (4)
Naturbird (1)
Nature Plan (151)
Pawise (10)
Percell (2)
Polo (29)
Quik (76)
Rotifish (5)
Sera (31)
Teo (1)
Tetra (2)
Ti Sert (2)
Ti-Sert (9)
Trixie (4)
Tropical (6)
Tropifit (80)
Tuana (1)
Versele Laga (188)
Vitakraft (169)
Vixpet (10)
Wildfield (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Mama Türleri

Yetişkin (353)
Standart (347)
Yavru (9)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(386)
ve üzeri (511)
ve üzeri (533)
ve üzeri (543)
ve üzeri (562)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL