TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hamster Kafesi

için 409 sonuç bulundu.

Hamster Kafesi

Bir kemirgen türü olan hamsterlar düzenli ve iyi bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Oldukça küçük ve hareketli olan bu canlıların düzenli egzersiz yapmaları ve bol beslenmeleri gerekir. Hamsterınıza kendini güvende hissedeceği korunaklı alanı sağlamak için bir hamster kafesi edinmeniz gerekir. Hemen siz de ürün sayfamızdan hamster kafesi çeşitleri nelerdir inceleyebilir ve anında satın alabilirsiniz.

Eğlenceli Hamster Kafesleri

Eğlenceli Hamster Kafesleri

Hamsterlar fareye benzeseler de aslında farklı bir kemirgen türüdür. Çoğu küçük kemirgende olduğu gibi metabolizmaları çok hızlıdır ve bu yüzden sürekli yiyeceğe ihtiyaç duyarlar. Bununla birlikte oldukça meraklı hayvanlar oldukları için keşfetmeyi severler. Siz de onlara bu eğlence imkanını alacağınız kafeslerle verebilirsiniz. Hamster kafesi hamsterınızın en az 3 katı büyüklüğünde olmalıdır ki rahat edebilsin. Kafeslerdeki oyun alanları sayesinde gün boyu egzersiz yapacak ve eğlencenin tadını çıkartacaklardır. Oyun alanları kafesin içinden çıkabileceği gibi ayrıca satın da alabilirsiniz. Büyük hamster kafesi satın almanız durumunda içine daha fazla oyunca koyabilir ve ona büyük ve çeşitli bir oyun alanı yapabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın rahat etmesi için hamster kafesi büyük önem taşır. Çünkü oyun oynamak isteyeceği gibi günün büyük bir bölümünde de dinlenmek isteyecektir. Ona korunaklı ve güvende hissedeceği bir alan sağlamanız gerekir ve bunu da kafeslerin içindeki hamster evleriyle verebilirsiniz. Ayrıca uyku bölümleri olan evleri kendiniz yapabileceğiniz gibi harici olarak satın alıp kafesine de yerleştirebilirsiniz.

Hamster Kafesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hamster Kafesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çok farklı hamster çeşitleri olduğu gibi doğru orantılı olarak onların en iyi vakitleri geçirmelerini sağmak için farklı hamster kafesleri üretilir. Bu kafesleri hamsterınızın neyi sevip sevmediği bilip onun ihtiyacına yönelik olarak tercih etmelisiniz. Hamster kafesleri büyüklüklerine göre ikiye ayrılabilir. Küçük hamster kafesi tek başına yaşayan hamsterlar için idealdir. Herhangi bir kardeşi yoksa ve bir tane hamsterınız varsa bu kafesleri tercih edebilirsiniz. Kafeslerin içinde genel olarak yemlik, suluk bir oyuncak ve dinlenmeleri için hamster yuvası bulunur. Büyük hamster kafesleri ise birden fazla kemirgen için uygun olabileceği gibi yalnız başına yaşayan hamsterlar için de eğlenecek bir sürü alanı olduğu için tercih edilebilir. Büyük hamster kafesi fiyatları kat sayılarına ve içerdikleri oyuncaklara göre fiyat değişikliği gösterebilir. Kafesler tamamı plastik, ahşap ve telli gibi çeşitlerde bulunur. Tamamı plastik olan modeller ışık alabilmeleri ve hamsterın dışarıyı izleyebilmesi için şeffaf olarak tasarlanır.

Hamster Kafesi Seçimi Püf Noktaları

Hamster Kafesi Seçimi Püf Noktaları

Hamsterlar kafesleri yalnızca hamster değil diğer kemirgen türleri olan fare ve gonzales gibi evcil hayvanlarınız için de uygun birer yaşam alanıdır. Evlerde bakılan hamster çeşitleri ise genelde Suriye hamsterı veya campbell cinsleridir. Suriye hamsterları tek başına yaşarlar fakat campbell hamsterınızı kardeşleriyle birlikte bakabilirsiniz. Bu da onlara daha büyük bir yuva vermenizi gerektirecektir. 2 katlı hamster kafesi bu iş için ideal bir evdir. İçinde iki tane dinlenme alanı, 2 egzersiz çarkı, 2 yem kabı ve suluk bulunur. Ayrıca oyun borularıyla katlar birbirine bağlanır ve böylece hamsterlarınız kolayca katlar arası geçiş yapabilirken oyun oynayabilir. Hamsterlar talaş gibi materyallerle oynamayı içinde dolaşmayı ve bunlardan yuva yapmayı çok severler, fakat talaş evinizi kirletebilir. Plastik hamster kafesi alt kısmı derin dizayn edilir ve üst tarafıyla geçirmelidir. Böylece bu modellerden tercih ettiğiniz takdirde evinizde oluşacak kirliliği en aza indirgeyebilirsiniz. Hamsterların yanı sıra diğer kemirgen hayvanlar için ihtiyacınız olan kafes çeşitlerine Kafes & Yuva kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

8in1 (5)
Angora (2)
Da Yang (6)
Dayang (47)
(219)
Eastland (12)
Eurogold (8)
Ferplast (1)
Flip (4)
Habitrail (31)
Hagen (3)
Imac (11)
Kardelen (1)
Karlie (6)
Miapet (1)
Moderna (1)
Nobby (1)
Pawise (21)
Rich Pet (3)
Savic (1)
Strong (1)
Trixie (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(20)
ve üzeri (25)
ve üzeri (27)
ve üzeri (27)
ve üzeri (29)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL