Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Talaşlar & Kemirme Taşları

için 603 sonuç bulundu.

Talaşlar & Kemirme Taşları

Kemirgen talaşları ve kemirme taşları, evde guinea pig, tavşan, hamster veya başka kemirgenlerden besleyenlerin mutlaka edinmesi gereken ürünlerdendir. Sıkıştırılmış ya da sıkıştırılmamış kemirgen talaşları guinea pig, tavşan ve hamster kafeslerinin altında nem önleme ve yatak işlevi görürken kalsiyum ve diğer besinler yönünden zengin olan kemirme taşları guinea pig, hamster veya tavşanınızın ihtiyacı olan ek besin ve mineralleri kemirerek edinmesini sağlar.

Kemirgen Talaşı Nedir?

Kemirgen Talaşı Nedir?

Kemirgen talaşı nedir diye merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Kemirgen talaşı guinea pig, tavşan ve hamster gibi evcil kemirgenler için özel olarak üretilir. Kemirgen talaşları sıkıştırılmış veya sıkıştırılmamış halde satılabilir. Sıkıştırılmamış kemirgen talaşları evcil hayvanınız için toksik olabilir veya tozları onu rahatsız edebilir veya soluk alıp vermesini riske atabilir. Sıkıştırılmış kemirgen talaşı sıkıştırılmış ve tozu alınmış bloklar halinde satılır ve kafesin boyutuna göre bir parçayı koparıp altlığa yerleştirebilirsiniz. Kemirgen talaşı kafesin dibinde oluşabilecek ıslaklıkları da emerek hamster ve tavşanlarda nemden kaynaklanabilen yaraların da önüne geçer. Kullanmadığınız kemirgen talaşını kuru ve nemsiz bir yerde saklamaya dikkat edin.

Kemirme Taşı Nedir?

Kemirme Taşı Nedir?

Kemirme taşı veya kemirgen bloğu guinea pig, tavşan ve kemirgen gibi evcil kemirgenleriniz için yemlere ilave olarak vitamin ve mineral almasını sağlayan besin bloklarıdır. Kemirgenlerin beslenmesinde kalsiyumun özellikle yeri önemlidir çünkü kemirmekte kullandığı dişlerinin kuvvetlenmesine destek olur. Mısır şeklindeki kalsiyum blokları en yaygın kemirgen taşlarındandır ve görüntüsüyle de kemirgenleri cezbeder. Kemirme taşı vitaminli, besleyici, sağlıklı ve lezzetli olmasının yanı sıra uzayan dişlerin törpülenmesine de yardım eder. Kemirme taşlarının kafes içinde sürekli bulundurulmasında sakınca yoktur, hatta sürekli bulundurulması önerilir. Kemirgen taşı gibi kemirme taşının da kuru ve serin yerde saklanması gerekir.

Kemirgen Taşı ve Kemirgen Talaşı Fiyatları Ne Kadar?

Kemirgen Taşı ve Kemirgen Talaşı Fiyatları Ne Kadar?

Kemirgen talaşı ve kemirme taşı evcil kemirgenlerinizin sağlığı ve rahatı için kafesin içinde mutlaka yer almalıdır. Kemirgen taşı ve kemirgen talaşı fiyatları muhteviyata, miktara ve markaya göre değişiklik gösterir. Dikkat etmeniz gereken husus, evde beslediğiniz kemirgen türü için en uygun ürünleri seçmeniz. Quik kemirgen talaşı ve Chipsi, yani Cipsi kemirgen talaşı en ünlü kemirgen talaşı markalarından. Onlar dışında, JRS, Percell, Trixie, Orgakitty, Agran, Jungle, Nobby, Versele Laga ve diğer birçok markanın kaliteli kemirgen talaşı ve kemirme taşı ürünlerini n11.com’da bulabilirsiniz. Guinea pig, hamster veya tavşanınız için alışveriş yaparken ferah bir kafes ve severek tüketeceği yararlı yemler almaya da özen gösterin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Quik (49)
Chipsi (32)
Pawise (27)
Jungle (19)
Eastland (15)
Pet Garden (15)
Flamingo (12)
Karlie (11)
Polo (10)
Eurogold (8)
Majo (6)
Vitakraft (6)
Orgakitty (4)
Agran (3)
Natura (3)
Sera (3)
Ecr (2)
Gardenmix (2)
Ti-Sert (2)
Trexie (2)
Trixie (2)
Benny (1)
Flora (1)
MYYEM (1)
Mira (1)
Naturbird (1)
Pisipisi (1)
Sweet Pet (1)
Vixpet (1)
(182)
diğer (153)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(91)
ve üzeri (122)
ve üzeri (126)
ve üzeri (126)
ve üzeri (130)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL