Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Kafes & Yuva

için 530 sonuç bulundu.

Kemirgen Kafesi

Evcil hayvanlar ile beraber yaşayan insanların çeşitli ekipmanlara gereksinimi olmaktadır. Bu noktada üreticiler gereksinimleri en ideal şekilde karşılayacak şekilde ürün üretimi yapıyor. Bu sayede hem hayvanların hem de insanların ortak yaşam alanı olan ev ve benzeri ortamlar daha verimli bir hale bürünüyor. Beraberinde her iki tarafın da kendi özel alanının olması konforu da beraberinde getiriyor. Özellikle evde yaşayan kemirgen hayvanlar için dinlenme ve de uyuma alanı fazlasıyla önemli oluyor. Bu amaçla kullanılan kemirgen kafesleri hamster, tavşan ve benzeri kemirgenler için ideal bir ortam sunuyor. Hem konforlu hem de işlevsel bir ürün olması sayesinde pek çok gereksinimi oldukça kolay bir şekilde karşılıyor. Beraberinde hayvanların ev ortamında rahat ve de mutlu olmasına da vesile oluyor. Bu sayede evin genel ortamında da huzur hakim oluyor. Ek olarak birbirinden farklı boyutlarda kafesler de fazlasıyla mevcut. Bu sayede yavru ya da yetişkin hayvanlar için en ideal ortam kolaylıkla hazırlanıyor. Büyük hamster kafesi yetişkin hamsterlar için ideal olduğu gibi birden fazla hamsterın bir arada yaşaması için de oldukça uygundur. Bu sayede kafes içerisinde geçirilen zaman daha eğlenceli bir hale de dönüşüyor. Rahatlıkla uyuyabilecekleri ya da dinlenebilecekleri kafesler ile beraber her sürüngen ev ortamına ve evde yaşayan kişilere oldukça kısa bir zaman içerisinde uyum sağlıyor. Sayfamızda yer alan hamster kafesi modelleri her ev ortamına ve hamsterın yaşam tarzına uyum sağlayacak donanıma sahip. Bu sayede hem evde yaşayan kişiler hem de kemirgen evcil hayvanlar bir arada oldukça rahat ve de keyifli bir şekilde zaman geçirebiliyor. Rahatlık ve beraberinde konfor evcil hayvanların ev ortamına kısa sürede uyum sağlamasına da yardımcı oluyor.

Kemirgen Kafesi Modelleri

Kemirgen Kafesi Modelleri

Kemirgen kafesi modelleri birbirinden farklı pek çok çeşide sahiptir. Geniş ürün varyasyonu sayesinde her ev ortamına uyumlu model bulmak oldukça basittir. Beraberinde her bütçeye uyumlu olacak şekilde belirlenen fiyat skalası da ürün modellerini ulaşılabilir kılan yönler arasındadır. Kemirgen kafesi büyük orta ve küçük olmak üzere farklı ebatlarda üretiliyor. Bu sayede kemirgenle yaşayan her birey kendisi ve de evcil hayvanı için ideal olabilecek modeli kolaylıkla bulabiliyor. Kemirgen kafeslerinin çoğu tel kafes şeklindedir. Tel kafes şeklinde olması her kemirgen için ideal bir duruma getiren yönlerdendir. Bununla beraber tellerin kemirgenler tarafından kemirileceği de bilmek de fayda sağlayacaktır. Bu nedenle sık örgülü tel kafeslerden edinmek güvenlik açısından da işlevsel olan taraflardan biridir.Kemirgen evi modelleri de oldukça işlevsel bir kullanım imkanı sunuyor. Geniş alanı ve ulaşılabilir yem ve su alanı ile her kemirgenin içerisinde rahat hissetmesine olanak tanıyor. Ek olarak set halinde satışa sunulmuş modeller de mevcuttur. Tavşan kafesi seti çeşitleri ise takım halinde ürünler içeriyor. Bu sayede tek bir ürün ile pek çok gereksinim de karşılanıyor. Tel kafese ek olarak tüp kafes modelleri de mevcuttur. Her iki modelde de kemirgenlerin diledikleri gibi egzersiz yapması ya da oyun oynaması mümkündür. Kafesin içerisini daha eğlenceli ve de keyifli bir hale getirmek amacıyla yerleştirilen tüneller kemirgenlerin zamanını oldukça verimli bir hale dönüştürüyor. Sıkılmalarının ya da bunalmalarının tamamen önüne geçerek mutlu olmalarını sağlıyor. Bu sayede uzun yıllar boyunca insanlar ile aynı ortamı paylaşmak bir gerginlik unsuru olmaktan çıkıyor. Hamster kafesi borulu modeller ideal yaşamı alanı oluşturmada büyük destekçi olacaktır.

Özel Hamster Kafesi Modelleri

Özel Hamster Kafesi Modelleri

Hamsterlar hareketliliği ile bilinen kemirgen türlerinden biridir. Dolayısıyla yaşam alanının geniş ve harekete olabildiğine izin veren bir tarzda olması gerekiyor. Bu sayede gün içinde dilediği gibi hareket ederek enerjisini boşaltabiliyor. Dar alanda bunalan ve beraberinde mutsuz olan hamsterlar için hareket özgürlüğü hayati bir önem taşıyor. Dilerseniz hamster kafesi fiyatları için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir ve bütçeniz açısından uyumlu modeller ile kendinize özel seçenekler oluşturabilirsiniz. Bu noktada tel kalitesine dikkat etmek fayda sağlayacaktır. Çünkü kemirgenlerin çoğu telleri kemirerek kaçmaya yönelik teşebbüste bulunuyor. Herhangi bir tel kemirme olayının yaşanması ev ortamında çeşitli gerginliklerin oluşmasına neden olabilir. Bu durumdan kaçınmak adına kemirgen çiti seçimine dikkat etmek fayda sağlayacaktır. Tavşan kafesleri ile hamster kafesi modelleri değişkenlik sergileyebiliyor. Bu noktada her ürün özelinde araştırma yapmak doğru bir satın alma işlemini beraberinde getirecektir. Bazı tavşan kafesi modellerinin alt kısmında ızgara bulunuyor. Izgara ile kaplanan alt kısım tavşan için ideal bir yaşam alanı oluşturuyor. Tavşan kafesi ızgarası modeline ek olarak ızgarasız modeller de fazlasıyla tercih ediliyor. Kafes içerisinde kemirgen talaşı kullanmak pek çok veteriner öneriliyor. Kemirgen kafes altlığı modeli seçiminde kemirgenin kendine has özellikleri de oldukça önemlidir. Kemirgen talaşı kullanımı her tavşan için öneriliyor. Bu sayede biriken kirli maddelerin su ile teması ortadan kalkıyor. Bu durum da tavşanınızın temiz bir ortamda yaşamasını sağlıyor. Kemirgen kafesi 100 cm ya da 50 cm bandında üretiliyor. Her üretici kemirgenlerin rahat edeceği bir ortam hazırlamak adına alanında uzman kişiler ile çalışıyor. Tüm bunlara ek olarak her kafes içerisine yeteri kadar yem, su ve de oyuncak koymak da fazlasıyla önemli. Acıktığı an doyan, susadığı an suya ulaşabilen ya da oyuncaklarla eğlenebilen kemirgenlerin mutluluğunu garanti altına almak oldukça basittir.

Kemirgen Kafesi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kemirgen Kafesi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kemirgen kafesi satın alırken dikkat edilmesi gereken çeşitli noktalar bulunuyor. İlk olarak hangi kemirgen için satın alınacağına karar verilmesi fayda sağlayacaktır. Çünkü boyutlardan niteliklere dek pek çok nokta değişkenlik sergiliyor. Örneğin, tavşan kafesleri hamster kafeslerine nispeten daha büyük boyutlara sahip oluyor. Bununla beraber hamster kafeslerinin de belli bir boyut hacmine sahip olması gerekiyor. Çünkü hamsterlar hareket etmekten fazlasıyla hoşlanan kemirgen kategorisindedir. Bu noktada ideal bir yaşam alanı sunmak adına belli bir boyutta kafes edinmek faydalı olacaktır. Kemirgen kafesi tüneli ise her kemirgen için eğlenceli bir yaşam alanı manasına geliyor. Bu noktada satın alınacaklar arasına eklenmesi huzurlu bir ev ortamı oluşturmak için fazlasıyla idealdir. Ahşap kemirgen kafesi olmak üzere birbirinden farklı pek çok malzemeden üretilen kafes modelleri bulunuyor. Ek olarak metal kemirgen kafesi de pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. Dilerseniz sayfamızdaki ürünlere göz atabilir ve evcil hayvanınız için en ideal olacak seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz. Beraberinde kemirgen kafesi fiyatı skalasına dair de bilgi sahibi olabilir ve satın alma sürecini bütçeniz için uyumlu olabilecek şekle getirebilirsiniz. Ek olarak kemirgen kafes çeşitlerinin fiyatları da değişkenlik sergiliyor. Bu nedenle gereksiniminizin olduğu ürün çeşidine bağlı olarak hem hamster hem de tavşan kafesi fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Yeterli miktarda yem, su ve oyuncak yerleştirildiği takdirde kafesin içi ideal bir yaşam alanı haline dönüşecektir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Imac (29)
Dayang (28)
Habitrail (25)
Pawise (23)
Karlie (12)
Trixie (10)
Elif (9)
Hagen (8)
Oripet (6)
8in1 (5)
Eastland (5)
Miapet (4)
Da Yang (3)
Kardelen (3)
Moderna (3)
Quik (3)
Angora (2)
Apex (2)
Eurogold (2)
Gnd (2)
Trexie (2)
Afp (1)
Bonisa (1)
Ferplast (1)
Sera (1)
diğer (219)
(92)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(34)
ve üzeri (48)
ve üzeri (51)
ve üzeri (51)
ve üzeri (53)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL