TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kafes & Yuva

için 813 sonuç bulundu.

Kafes & Yuva

Kemirgen kafesi ve kemirgen yuvası evinizde beslediğiniz hamster, tavşan ve diğer kemirgenlerin konforlu bir şekilde dinlenmesi ve uyuması için gerekli olan ürünlerdir. Hamsterınıza ve tavşanınıza uygun kafesi veya yuvayı seçtiğinizde onun mutluluğunu garantilemiş olursunuz.

Hamster Kafesi

Hamster Kafesi

Hamsterler oldukça hareketli hayvanlardır ve kaçış yollarını çok iyi bulurlar. O yüzden hamster kafesi onun bu alışkanlıklarına uygun olarak seçilmelidir. Hamster kafesi evcil hayvanınıza uyuma, yemek yeme, koşma ve egzersiz yapmaya yetecek kadar alan sunmalıdır. En sık rastlanan hamster kafesi modeli tel kafestir. Hamsterınızın kemirip çıkmaması için tel kafesin tellerinin yeterince dar olması ve kafes kapasının sıkıca kapatılması önemli. Tel kafes dışında hamsterınızın oldukça hoşuna gidebilecek ve sizin parça ekleyip çıkarmanıza olanak tanıyan tüp kafes de başka bir hamster kafesi modelidir. Hamster kafesine evcil hayvanınızın sağlıklı beslenebileceği yemlik ve suluklardan, egzersiz yapıp oynayabileceği toplardan ve oyun oynayıp uyuyabileceği tünellerden koymayı ihmal etmeyin.

Tavşan Kafesi

Tavşan Kafesi

Tavşanlar da hamsterlar gibi yemek yemek, koşmak, saklanmak, uyumak ve kazmak için geniş bir alana ihtiyaç duyar. Dolayısıyla tavşan kafesleri genelde büyüktür. Tavşanlar da hamsterlar gibi kafeslerini kemirebilir. O yüzden yine tel aralığına ve kapının sağlamlığına dikkat edin. Tel tavşan kafesleri dışında plastik tavşan kafesleri ve ahşap tavşan kafesleri de mevcuttur. Bazı tavşan kafeslerinin altı ızgara tel ile kapatılmıştır, bazı tavşan kafeslerinin altı ise ızgarasızdır ve bunlarda tavşanınız yürüyebilir. Bu durumda kemirgen talaşı kullanarak tavşanınızın biriken pislikler ve dökülen suyla direkt temasının önüne geçebilirsiniz. Tavşan kafesine de yeterli sayıda yemlik, suluk ve oyuncak koymayı unutmayın.

Kemirgen Yuvası ve Diğer Ürünler

Kemirgen Yuvası ve Diğer Ürünler

Kemirgen yuvası kemirgen kafesinden farklı olarak daha açık yapıdadır ve tavşanınız veya hamsterınız kafes dışındayken burada vakit geçirebilir. Kemirgen yuvasının evcil hayvanınızın kolayca erişebileceği bir yerde olmasına ve düzenli temizlenmesine dikkat etmeniz yeterli. Kafes dışına da mama kapları ve suluklar yerleştirerek kemirgeninizin beslenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, kemirgen oyun parkı oluşturarak kemirgeninizin uyanıkken doyasıya oyun oynayıp egzersiz yapmasına yardımcı olabilirsiniz. Hazır kemirgeniniz kafes dışındayken kafes temizleme spreyi ile kafesi temizlemeniz mümkün. Kafes tülü ile de kafesteki yemlerin dışarı savrulmasını önleyebilirsiniz. İmac kemirgen kafesi, Dayang, Percell, Eastland, Habitrail, Yongli, JBL, Pian Pian, Trixie, 1st Choice ve diğer birçok markanın hamster kafesi, tavşan kafesi, kemirgen yuvası ve kemirgen parkı gibi ürünlerini web sitemizde bulabilir, yuva ve kafes fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Daha fazla ürün için Kemirgen kategorimizi ziyaret etmeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

8in1 (5)
Afp (1)
Angora (2)
Apco (1)
Apex (1)
Bonisa (1)
Da Yang (6)
Dayang (55)
(497)
Dophin (3)
Eastland (15)
Elif (1)
Eurogold (11)
Ferplast (1)
Flip (4)
Habitrail (30)
Hagen (3)
Imac (24)
JBL (13)
Jungle (1)
Kardelen (3)
Karlie (38)
Maxi Life (1)
Miapet (1)
Moderna (1)
Oripet (4)
Pawise (23)
Percell (13)
Quik (1)
Rich Pet (3)
Savic (1)
Strong (1)
Trexie (3)
Trixie (18)
Voipet (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(36)
ve üzeri (48)
ve üzeri (52)
ve üzeri (52)
ve üzeri (55)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL