Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Beden

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Kalıp

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Kol Boyu

Başka bir kelime deneyin

Yaka Tipi

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

Kumaş Türü

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Erkek Büyük Beden

için 7,458 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Büyük Beden Erkek Giyim ve Aksesuarları

Büyük beden erkek giyim markaları her sezon birbirinden farklı giysi parçalarını satışa sunarlar. Dış ortamlarda ve kışlık kullanıma uygun giysilerden iç ortamlarda ve günlük kullanımlara uygun giysilere kadar çeşitli özellikler ile uyumlu tasarımlar geliştirirler. Büyük beden erkek giyim söz konusu olduğunda genellikle kısıtlı tarzda ürün çeşidi ve miktarı varmış gibi genel bir algı hakimdir. Fakat markaların her sezona uygun nitelikte zamanın moda anlayışı ile satışa sundukları yüzlerce büyük beden ürün çeşidi ve miktarı algıyı kırmaktadır. XL-9XL ve XXL beden aralıklarına değin çıkabilen modeller, 140 ve 145 ölçülerine uygun şekilde tasarlanabilen giysiler ve birbirinden farklı kalıplar gibi kullanıcıların giysi içerisinde rahat olmalarına katkı sağlayacak faktörlerin hepsi üreticiler tarafından sıkça ürün tasarımlarına dahil edilmektedir. Üst giyim, alt giyim, ev içi giyim, dış giyim, ayakkabılar, aksesuarlar ve daha birçok çeşit kaliteyi baz alan markalar tarafından sayfamızda satışa sunulmaktadır. Üst giyim alanında bulunan ürünler çeşitli kumaş türleri, ürün tipleri, desenleri, kalıpları gibi opsiyonlarla alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Farklı kol ve yaka tipleri ise diğer kriterler gibi ürünleri farklılaştıran özelliklerdendir. Erkek giyim ve aksesuar alanında alt giyim seçenekleri arasında birden fazla giysi modeli satışa sunulmaktadır. Ürünler kumaş tipleri, kesimleri, bel ölçüleri ve bel yüksekliklerine bağlı olarak çeşitlenirler. Üst giyim ve alt giyim modellerinin bir arada olduğu ev içi giysileri için de ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Her iki alanında ürünleri farklılaştıran faktörleri ev içi giyiminde de geçerli faktörler olarak belirlenmektedir. Dış giyim için ise büyük beden erkek kaban modellerinden sezonun modasına uygun hırka modellerine kadar güncel ve çeşitli şekillerde üretilen giysi parçaları üreticiler tarafından alıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Büyük Beden Erkek Giyim ve Aksesuarları Modelleri

Büyük Beden Erkek Giyim ve Aksesuarları Üst Giyim Modelleri

Kullanıcıların giyim ve aksesuar tercihlerini çeşitli ürün özellikleri etkiler. Ürün özelliklerinden birçoğu ürünlerin kendi aralarında çeşitlenmelerini de sağlar. Giysilerin kullanım alanları çeşitlenmeleri etkileyen özelliklerden bir tanesidir. Günlük, klasik, spor ve smart casual gibi tarzlar alıcıların ürünleri belirli bir konsept içerisinde satın almalarını sağlayan ürün tipine bağlı kullanım özellikleridir. Büyük beden genç erkek giyim söz konusu olduğunda her tipten ürün çeşidinin sıkça tercih edildiği görülür. Büyük beden erkek tshirt modelleri en sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Üretici firmalar tarafından sıkça satışa sunulan tshirt modelleri oldukça çeşitli modeller ile üretilirler. Kısa kollu, uzun kollu, yarım kollu, kolsuz ve askılı özelliklerde olabilen modeller genç kullanıcılarda dahil olmak üzere her yaştan oluşan bir alıcı kitlesine sahiptir. Kol bazında çeşitlenmeler büyük beden erkek gömlek modellerinde de görülmektedir. Kol tipi ile birbirinden ayrılan ürünler aynı zamanda mevsimlere bağlı hava şartları için de uygun nitelikte seçilebilirler. Mevsim şartlarına uygun nitelikte ürün seçimleri yalnızca kol tipleri ile ilgili değildir. Ürünlerin üretimleri aşamasında tercih edilen ana malzeme türü de ürün çeşitliliğine katkı sağlamaktadır. Pamuk, polyester, interlok, dokuma kumaş, kadife, keten, yün, denim ve daha birçok ana malzeme yapısı modellerin mevsimsel kullanımlarında etkili olurlar. Büyük beden genç erkek giyim ve farklı yaş grupları için geliştirilen üst giyim modellerinin tercih edilmesi aşamasında etkili olan bir diğer ürün özelliği ise yaka tarzıdır. Polo yaka, sıfır yaka, düğmeli yaka, dik yaka, V yaka, hakim yaka ve daha birçok çeşitte ürünlerin tasarımlarına dahil edilen yaka tipleri ürün bazında farklılaşmalara katkı sağlamaktadır. Ürünlerin sahip oldukları detaylar ile de modellerin tarzları arasında çeşitlilik sağlanır.

Büyük Beden Erkek Giyim ve Aksesuarları Seçimi

Büyük Beden Erkek Giyim ve Aksesuarları Seçimi

Gömlekler, tshirtler, sweatler, sweatshirtler, kazaklar, hırkalar, yelekler, vb. üst giyim kullanımlarına hitap eden ürünlerin seçimlerinde modellerin özellikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmalıdır. Modellerin sahip oldukları kumaş yapısı, kalıp şekli, beden ölçüsü, yaka tipi gibi unsurlar büyük beden erkek giyim markaları tarafından çeşitli şekillerde tasarlanır. Alıcıların satın alımlardan önce yapacakları tercihler sırasında öncelikle ürünlerin kumaş yapılarının mevsime uygun olmasına dikkat etmeleri gerekir. Kumaş yapısından sonra modellerin sahip oldukları kalıplar ön plana çıkmaktadır. Rahatlığın mutlaka kıstas alınması gereken bir kriter olması kalıp tercihlerini etkiler. Büyük beden kalıplardan fit kesimlere kadar çeşitli modeller arasından her tarza uygun seçimlerin yapılabilmesi olanaklıdır. Dış giyim kullanımlarına hitap eden ürünlerin seçiminde ise ürünlerin sahip oldukları kumaş yapılarına ve ölçülerine dikkat edilmelidir. Yelek ve ceket gibi soğuk iklim şartlarına uygun tipte üretilen ürün çeşitlerinin kalın bir yapıya sahip olan kumaşlardan yapılmış olması gerekmektedir. Sıcaklığı optimize edecek yün, örgü ve kadife gibi yelek modellerinin tercih edilmesi önerilir. Aynı kriterler mont ve kaban çeşitleri için de geçerlidir. Büyük beden erkek giyim mont modelleri ve kabanlar da sert iklim şartlarına uygun nitelikte seçilmelidir. Bahar ayları gibi ılık havalar için ise büyük beden tarz erkek giyim çeşitleri ön plana çıkar. Suni deri ve denim ceketlerin sıkça tercih edildikleri bahar aylarında pamuklu ve penye yapıda ceketlerin revaçta oldukları bilinmektedir. Alt giyim alanında sıkça ihtiyaç duyulan pantolon, eşofman ve sweatshirt modelleri de üretici firmalar tarafından birçok çeşit ile satışa sunulan modellerdir. Bu ürünlerin seçimleri sırasında bel yüksekliği, bel ve bacak boy oranları ve ürünün sahip olduğu malzeme yapısı dikkat edilmesi gereken önemli kriterlerdir.

Büyük Beden Erkek Giyim ve Aksesuarları Fiyatları

Büyük Beden Erkek Giyim ve Aksesuarları Fiyatları

Giysi parçalarının fiyat aralıklarının belirlenmesinde çeşitli unsurlar etkili olmaktadır. Bu unsurların birçoğu modellerin sahip oldukları özellikler ile ilgilidir. Ürünün ortaya çıkarılma aşamasında üretime katılan ana malzeme türü etiket aralıklarını etkileyen en önemli unsurdur. Büyük beden erkek giyimine yönelik üretilen ürünler çeşitli ana malzeme türleri ile ortaya çıkarılırlar. Ana malzeme yapısı pamuklu olan büyük beden erkek pantolon fiyatları ile ana maddesi kadife olan pantolonların fiyatları farklı aralıklarda olabilmektedir. Büyük beden tarz erkek giyim kıyafet seçimlerinde diğer faktörler kadar etkili olan fiyat etiketini etkileyen bir diğer unsur ürün detayları ile ilgilidir. Modellerin barındırdıkları çeşitli detaylar fiyat aralıklarını değiştirmektedir. Detaylar ürünlerin modellenmesinde de en az fiyatlandırılmaları kadar etkilidir. Cep, şerit, fermuar, lastik, ip, düğme, kapüşon ve kürk gibi detaylar ürün detayları arasında yer alırlar. Özellikle pantolon çeşitlerine eşlik eden fermuarlı ve düğmeli ürün detayları bu açıdan örnek verilebilir. Fermuarlı büyük beden erkek pantolon modelleri ile düğmeli modellerin arasında etiketleri bazında farklılaşmalar görülebilmektedir. Alt giyime hitap eden büyük beden erkek şort modelleri de pantolonlar gibi sahip oldukları detaylar ile farklı fiyat aralıklarında yer alırlar. Fiyat aralıklarını etkileyen bir diğer unsur ise ürünlerin desenler ile ilgilidir. Düz, baskılı, çizgili, kareli, ekoseli, yazılı ve batik gibi desenler büyük beden giysilerinde sıklıkla kullanılan ürün desenleridir. Bu desenler ile birlikte farklı renk aralıklarından da kendi beğenilerine en uygun olan modeli seçebilen alıcılar, oldukça çeşitli ürünleri sayfamızdan inceleyerek sepetlerine ekleyebilirler. İncelenen bu ürünler arasında baskılı olan modeller ile düz olan modellerin farklı fiyat aralıklarında bulundukları görülecektir. Bunun sebebi ise baskılı olan modellerin diğer modellere nazaran daha farklı aralıklarda satışa sunulmasıdır.