ERKEK BÜYÜK BEDEN GÖMLEK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Büyük Beden Gömlek

Büyük beden erkeklere özel olarak hazırlanan gömlekler ekoseli, düz, çizgili, baskılı, puantiyeli modellerde ve çeşitli renklerde üretilir. Büyük beden erkek gömlekleri genelde bol kesim kalıplara sahiptir. Büyük beden gömlekler spor ve klasik tarzda tasarlanırlar. Spor tarzda olan gömlekler desenli, çizgili modellerde klasik tarzda olan gömlekler ise genelde desensiz ve tek renkli modellerden üretilir. Büyük beden erkek giyim kategorisinde kendinize uygun modelleri bulabileceksiniz.

Büyük Beden Erkek Gömlek Modelleri

Büyük Beden Erkek Gömlek Modelleri

Erkek gömleklerinin farklı kullanım alanları bulunur. Büyük beden gömleklerde pamuk, ipek, keten, kot gibi kumaş materyalleri kullanılır. İş yerinde kullanılan klasik gömlekler farklı kesimlerde üretilirler. Klasik gömlekler genelde pamuk kumaştan yakalı olarak üretilir. Büyük beden erkek klasik gömlek tercihini yaparken çok desenli olmayan modelleri tercih ederseniz olduğunuzdan daha zayıf gözükürsünüz. Klasik gömleğinizi farklı renkte takım elbiselerle kombin etmek için tek renkte düz ve desensiz olan modelleri giymeniz daha doğru bir tercih olabilir. Spor tarzda gömlek giyinmek isteyen büyük beden erkek kullanıcılar yakasız modelleri tercih edebilir. Yakasız gömleklerle kot pantolonları rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Yakasız gömleği eğer sıcak havalarda kullanacaksanız keten kumaştan olan modelleri tercih edebilirsiniz. Keten kumaşın serin tutma özelliği bulunur. Klasik gömleklere spor görüntü vermek isterseniz de desenli ve çizgili olan modelleri kullanabilirsiniz.

Farklı Modelde Erkek Gömlekleri

Farklı Modelde Erkek Gömlekleri

Terleme ve nem yapmayan pamuk kumaş gömlekleri dört mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kışlık gömlek tercihlerinde pamukla beraber yün kumaşlı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Oduncu gömleği olarak adlandırılan gömlekler kışın sıklıkla kullanılan modeller arasındadır. Oduncu gömleklerinin üzerinde geniş çizgi modelleri bulunur. Bu modelde gömlek giyerek görüntünüzü daha fit halde gösterebilirsiniz. Oduncu gömleğini ceket ve hırka altında rahatlıkla giyebilirsiniz. Kot gömlekler de erkekler tarafından tercih edilen diğer modellerdir. Kot gömlekler erkeklere spor bir hava katarken aynı zamanda likralı kumaşı sayesinde de rahat bir kullanım sağlar. Kot erkek gömleği genelde mavi, siyah, lacivert tonlarda üretildiğinden dolayı rahatlıkla farklı renklerde pantolon, ceketlerle kombin edilerek kullanılabilir.

Erkek Gömleği Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek Gömleği Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sıcak havalarda açık renk gömlek kullanımınız vücut ısı dengesinin yerinde olmasına katkı sağlar. Böylelikle güneş ışığı vücut sıcaklığınızı yükseltmez ve terleme yapmaz. Ütü yapmayı sevmeyen erkek kullanıcılar kot gömlek modellerini tercih edebilir. Bu kumaşlar kırışma yapmayan gömleklerin üretilmesini sağlar. Fular kullanmak isteyenler büyük beden yakalı gömlekleri tercih edebilir. Klasik gömleği spor tarzda da kullanmak istediğinizde üzerinize bir tişört giyerek gömleğin ön düğmelerini tamamen açabilirsiniz. Gömlek satın alırken makinede yıkanabilir özellikte olmasına dikkat etmeniz size kullanım sürecinde katkı sağlar. Dilerseniz Büyük Beden kategorimizi ziyaret ederek erkek büyük beden giyimine ait diğer ürünleri de inceleyebilirsiniz.