TAKIM ELBİSE

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Takım Elbise

Fazla kiloları olan beyler, klasik giyinmek durumunda kaldığı zaman kendi bedenine uygun takım elbise modelini bulmakta zorlanabilir. Büyük beden erkek kıyafetleri satan mağazaları tek tek arayıp bulmak yerine, kategorimizde yer alan büyük beden takım elbise modellerini inceleyerek kendiniz için en uygun olanını satın alabilirsiniz. Erkek büyük beden takım elbise modelleri arasında onlarca farklı renk ve model bulunmaktadır. Bazıları düz modellerde üretilmişken, bazıları da çizgili ve baskılı olarak üretilmiştir. Desenli büyük beden takım elbise modeli satın alacaksanız, çizgilerinin yatay yerine dikey olmasına dikkat ederseniz daha zayıf görünebilirsiniz. Yatay çizgiler kişileri daha geniş gösterirken, dikey çizgiler ise daha ince ve uzun gösterir. Lacivert, siyah ve gri renkli büyük beden takım elbise modelleri, en çok tercih edilenler arasındadır.

Fazla kiloları olan erkekler, açık renk takım elbise yerine koyu renkli büyük beden takım elbise modellerinden tercih ederek daha zayıf görünebilirler. Büyük beden takım elbise modeli seçerken drop olayına dikkat etmeniz gerekmektedir. Takım elbiselerde yer alan drop değerleri göbek kısmının genişlik değerini belirtir. Büyük beden takım elbiselerinizin son derece uyumlu görünmesi için klasik ayakkabı seçiminizde de özenli davranmanız gerekmektedir. Erkek klasik ayakkabı modelleri için ayakkabı kategorisinden yardım alabilirsiniz. Erkek klasik ayakkabı seçimi de en az takım elbise seçimi kadar önemlidir.

Satın aldığınız büyük beden takım elbisenizin üzerinize tam oturması ve sizin de son derece şık bir görüntü sergilemeniz için gömlek ve kravat seçiminizi de uygun bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Desenli bir takım elbise modeli seçecekseniz, gömleğinizin düz renk olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer renkli gömlek giymek isterseniz, seçeceğiniz büyük beden takım elbisenin düz renklerde olması gerekmektedir. Ayrıca takım elbise giyerken dikkat etmeniz gereken en önemli detaylardan biri de gömlek ve kravat uyumudur. Gömleğiniz renkliyse, kravatınızın düz renkli olması gerekmektedir. Tüm bu detayları dikkate alarak giyindiğinizde, son derece şık ve havalı görünebilirsiniz. Büyük beden takım elbise fiyatları, ürünlerin markalarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Buenza ve Pierre Cardin gibi çeşitli markalar tarafından büyük beden takım elbise modelleri üretilmektedir.