ERKEK BÜYÜK BEDEN EŞOFMAN & SWEATSHİRT

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Büyük Beden Eşofman & Sweatshirt

Büyük beden erkek eşofmanları ve sweatshirtlerinde çeşitli yazlık kışlık modeller bulunur. Eşofman takımları evde, yatakta, sporda, seyahatte rahatlıkla kullanılır. Bu tür spor tarzında giysiler erkeklere rahat hareket etme konusunda yardımcı olur. Eşofmanlar hem takım hem de ayrı parça halinde satılır. Eşofman ve sweatshirtlerin geniş model çeşitlerini kategorimizden detaylı şekilde inceleyebileceksiniz.

Büyük Beden Erkek Spor Giyim Kombinlerinde Seçenekler

Büyük Beden Erkek Spor Giyim Kombinlerinde Seçenekler

Spor giyim içinde bulunan eşofmanlar takım halinde ya da tek parça olarak rahatlıkla kullanılır.Büyük beden üst eşofman takımı kapüşonlu ve kapüşonsuz modellere sahiptir. Sweatshirtler ve üst eşofmanlar birbirine benzeyen modellere sahiptir. Erkek büyük beden sweatshirtleri, eşofmanlara göre biraz daha dar kalıpta olabiliyor.Fermuarlı büyük beden sweatshirtler rahat giyilip çıkarıldığı için erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Bazı koyu ve desensiz model sweatshirtler de kazak yerine kullanılabilir. Eşofmanlarda da sweatshirtlerde olduğu gibi fermuarlı olan modeller bulunur. Büyük beden erkek eşofman altları ile pantolona göre daha rahat hareket etme olanağı bulurlar.Eşofman altlarının genelde cepli ve fermuarlı olması cüzdan ve telefonun saklanmasına yardım eder. Eşofman altlarında düz ve dar paçalı modeller bulunur.

Erkek Eşofman Takımı Giymenin Rahatlığı

Erkek Eşofman Takımı Giymenin Rahatlığı

Büyük beden giyen erkekler spor tarza sahip büyük beden eşofman takımlarını kullanmayı günlük hayatta sıklıkla tercih ederler. Büyük beden erkek eşofman takımlarının kullanım alanları farklılık gösterebilir. Evde ya da dışarda kullanacağınız eşofmanların mutlaka pamuk kumaştan olmasına dikkat etmenin sağlık açısından olumlu katkısı vardır. Pamuk kumaş vücut nemini emerek terin soğumasını engeller. Kilo vermenizde yardımcı olacak özel üretim termal eşofman takımları da bulunur. Diğer adı ile sauna eşofman olarak da adlandırılan bu takımlar spor sırasında hızlıca terlemenizi sağlar. Günde bir buçuk saate kadar kesintisiz kullanılabilen bu eşofman takımlarını yemekten sonra kullandığınızda daha çok verim elde edebilirsiniz. Termal sauna eşofmanlar genelde unisex olarak kullanılabilir. Ünlü futbol takımlarının lisanslı eşofman takımları da erkeklerin gün içinde rahatlıkla kullanabileceği modellerdendir. Yazlık eşofman takımlarını penye pamuk kumaştan kışlıkları da pamuk yün karışımı kumaşlardan tercih edebilirsiniz.

Büyük Beden Erkek Spor Giyim Fiyatları

Büyük Beden Erkek Spor Giyim Fiyatları

Büyük beden erkek spor giyimin parçalarından olan eşofman ve sweatshirtler alacağınız zaman içinde naylon ve sentetik kumaş olmamasına dikkat etmenizde fayda var. Bu kumaşlar terin vücutta soğumasına neden olur. Bu da sağlık açısından olumsuz sonuçlar meydana getirebilir. Sıcak havalarda dışarda kullanacağınız eşofman ve sweatshirtleri açık renk seçerseniz zararlı güneş ışınlarından korunmuş olursunuz. Koyu renkli kıyafetler güneş ışığını içerisine emdiği için vücut ısısını yükseltebilir. Bunun sonucunda da vücut terleme yapar. Büyük beden erkek spor kıyafetleri kullanılan kumaş türüne göre fiyat olarak çeşitlilik göstermektedir. Geniş ürün yelpazesi olan bu büyük beden spor kıyafetlerinin her keseye uygun olduğu görülmektedir. Bu ürünlere kategorimizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz tüm erkek büyük beden giyim ürünlerini Büyük Beden kategorimizi ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.