TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tıraş Makinesi

için 4 sonuç bulundu.

Premier Tıraş Makinesi

Ülkemizde sıklıkla tercih edilen Premier, uygun fiyatlı kişisel bakım ürünleri ile de biliniyor. Premier tıraş makinesi modellerinin yanı sıra saç kesme makineleri ile de tüketicilerin ilgi odağı oluyor. Tıraş makinesi modellerinde kullanılan paslanmaz çelik bıçaklar ve kaliteli taraklar Premier şarjlı tıraş makinesi çeşitlerinin sıklıkla tercih edilmesini de sağlıyor.

Premier Tıraş Makineleri Sakal Tıraşını Çok Kolaylaştırıyor

Premier Tıraş Makineleri Sakal Tıraşını Çok Kolaylaştırıyor

Markanın ürettiği tıraş makinesi modelleri iki ana grupta toplanıyor. Markanın saç tıraş makineleri sayesinde saçlar, arzu edilen uzunluğa kolaylıkla getirilebiliyor. Öte yandan Premier sakal tıraş makinesi modelleri sayesinde sakal tıraşı olmak oldukça kolaylaşıyor. Markanın sakal tıraşı için ürettiği modeller üç ana gruba ayrılıyor. Sakal tıraşı için markanın düz başlıklı, folyo başlıklı ve halka başlıklı modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Öte yandan saç kesimi için sadece düz başlıklı modeller kullanılıyor. Premier çift bıçaklı tıraş makinesi çeşitlerinde oldukça dayanıklı ve süper ince bir folyo bulunuyor. Böylelikle kullanıcılar daha rahat bir tıraş deneyimine sahip oluyor. Çift bıçaklı tıraş makinelerinde yer alan kaygan tıraş bıçakları, tıraş makinesinin yüzde daha kolay kaymasını ve olası kesiklerden de korunmayı sağlıyor. Çift bıçaklı tıraş makinelerinde yer alan favori düzeltici sayesinde favoriler ve ense kılları da rahatlıkla alınabiliyor. Söz konusu ürün grubunun şarj süresi 8 ile 12 saat arasında değişiyor. Üstelik söz konusu modellerde değiştirilebilir çevre dostu piller kullanılıyor.

Premier Tıraş Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Premier Tıraş Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Premier tıraş makinesi kullanıcı yorumları okunduğunda görülebileceği gibi özellikle 3 başlıklı modeller, sakal tıraşında harika bir performans gösteriyor. 3 başlıklı modeller, hareketli başlık sistemi sayesinde kullanıcıların yüzüne uyum sağlıyor ve etkin bir tıraş deneyimi sunuyor. Üstelik Premier 3’lü tıraş makinesi modellerinde kullanılan paslanmaz çelikten yapılan bıçaklar sayesinde en kısa kıllar bile tam olarak kesilebiliyor. Premier’in en özel ürün grupları arasında yer alan bu modeller, yaklaşık 8 saat içinde tam olarak şarj edilebiliyor. 3 başlıklı modeller, tek bir şarj ile yaklaşık 45 dakika boyunca kullanılabiliyor. Söz konusu ürün grubunda 3 W ve 4 W güç tüketen modeller bulunuyor. Ayrıca 3 başlıklı modeller, 220-240 V voltaj ve 50/60 Hz frekans aralığında rahatlıkla çalışabiliyor. Premier’in ürün yelpazesinde hem saç hem de sakal tıraşı için tasarlanan bazı ürünler de bulunuyor. Genellikle düz bıçağa sahip olan bu modellerde 4 farklı uzunluk seçeneği yer alıyor ve bu modeller 2 adet 600 mAh pil ile çalışıyor.

Premier Tıraş Makineleri ile Saç Tıraşı Daha Keyifli

Premier Tıraş Makineleri ile Saç Tıraşı Daha Keyifli

Premier’in saç kesimi için stantlı ve stantsız birçok farklı ürün grubu bulunuyor. Üstelik saç kesimi için tasarlanan modeller, oldukça ince tasarımları sayesinde çok kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Birbirinden farklı renklere sahip olan saç tıraş makinesi ile saçınızı istediğiniz uzunlukta rahatlıkla kesebiliyorsunuz. Premier şarjlı tıraş makinesi yorumları sayesinde saç kesimi için tasarlanan modellerin ne kadar etkili bir tıraş deneyimi sunduğunu okuma imkânı bulunuyor. Öte yandan modelde bulunan paslanmaz çelikten yapılan bıçaklar, çok rahat bir şekilde değiştirilebiliyor ve temizlenebiliyor. Böylelikle tıraş makineleri uzun süreler boyunca gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Saç ve sakal kesimi için özel olarak tasarlanan tıraş makineleri hakkında kullanıcı deneyimlerini Premier tıraş makinesi yorum başlığı altında okunabiliyor. Premier’in erkekler için özel olarak ürettiği ürünlerin fiyatının da oldukça makul olduğu görülebiliyor. Bütçe dostu fiyatları sayesinde Premier tıraş makineleri sıklıkla tercih ediliyor. Daha fazla seçenek için Tıraş Makinesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Premier
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (1)
AEG (2)
Andis (1)
Anionte (1)
Aprilla (42)
Astra (3)
Ataşbey (1)
Ateştech (1)
Ausvar (1)
Babyliss (6)
Beurer (1)
Braons (1)
Braun (268)
Bryom (6)
Cvs (47)
Dearling (33)
Dinglong (3)
(11)
Enchen (1)
Eragon (7)
Everton (3)
Fakir (51)
Fast Full (4)
Felix (1)
Fönsan (9)
Geemy (19)
Gemei (29)
Gillette (7)
Gold Htc (12)
Goldmaster (89)
Grundig (17)
Hatteker (1)
Hector (3)
Insua (37)
İnter (1)
Ipone (11)
Kamal (1)
Kemei (8)
King (1)
Lesima (14)
Medisana (27)
MicroTouch (14)
Moser (15)
Panasonic (20)
Philips (327)
Phılips (5)
Powerdex (2)
Powertec (102)
Powertech (1)
Premier (4)
Primat (1)
Princo (31)
Prinko (2)
Pritech (21)
Progemei (16)
R-Sharp (1)
Raks (13)
Remington (103)
Rowenta (9)
Rozia (1)
Safir (1)
Schwartz (4)
Shaver (1)
Silvertoss (17)
Sinbo (17)
Skytech (1)
Sody (1)
T9 (1)
Trina (4)
Tvet (1)
Valera (4)
VGR (1)
Visionic (1)
Wahl (45)
Worldtec (3)
Xiaomi (17)
Yopigo (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL