TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tıraş Makinesi

için 20 sonuç bulundu.

Panasonic Tıraş Makinesi

Panasonic, dünyanın birçok yerinde sıklıkla kullanılan elektrikli mutfak aletleri ve kişisel bakım ürünleri üretiyor. Panasonic tıraş makinesi modelleri, kalitesi ve her türlü ortamda rahatlıkla kullanılabilmesi sayesinde birçok kişinin ilgisini çekiyor. Üstelik Panasonic tıraş makinesi çeşitleri , uygun fiyat avantajı ile her kesimden kullanıcıya da hitap etmesiyle biliniyor. Panasonic tıraş makineleri sayesinde hem ıslak hem de kuru saç ve sakal kesimi kolaylıkla yapılabiliyor.

Panasonic Tıraş Makineleri ile Islak ve Kuru Tıraş

Panasonic Tıraş Makineleri ile Islak ve Kuru Tıraş

Panasonic’in erkekler için özel olarak tasarladığı kişisel bakım ürünleri, tıraş makineleri ve saç – sakal kesim makineleri olarak ikiye ayrılıyor. Panasonic tıraş makinesi bıçakları, sakalları oldukça etkili bir şekilde kısaltıyor ve sakal köklerini bile kolaylıkla alabiliyor. Nano cilalı bıçaklar sayesinde son derece yakın bir tıraş deneyimi tüketicilerle buluşuyor. Üstelik markanın ürünlerinde bulunan aralıklı bıçak yapısı da tıraş makinesinin daha esnek olmasına olanak tanıyor. Bıyıklar ve favorileri almak zaman zaman zorlaşabiliyor fakat Panasonic tarafından geliştirilen tıraş makinesi modelleri, 45 derecelik açıya sahip kaydırma düzelticisi ile bıyıkların ve favorilerin daha kolay alınabilmesine fırsat tanıyor. Panasonic tıraş makinesi başlığı çeşitleri sayesinde sakal uzunluğu 1 ile 7 mm arasında değiştirilebiliyor. Üstelik markanın ürettiği tıraş makineleri, hem kirli sakal hem de kaba sakal kesiminde gayet üstün bir performans gösteriyor. Tıraş bıçaklarında yer alan yuvarlak dış folyolar sayesinde çene gibi zorlu bölgelerde etkin bir tıraş deneyimi sunuyor. Öte yandan Panasonic’in tıraş makinesi modellerinde bulunan pivot başlığı, zahmetsiz ve hızlı bir tıraş imkanını tüketicilere yaşatıyor.

Panasonic Tıraş Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Panasonic Tıraş Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Panasonic ıslak kuru tıraş makinesi çeşitleri sayesinde hem ıslak hem de kuru tıraş olma imkanı tüketicilere sunuluyor. Üstelik markanın ürünleri ile tıraş köpüğü veya tıraş jeli de rahatlıkla kullanılabiliyor. Böylelikle daha rahat, hızlı ve zahmetsiz bir tıraş deneyimi tüketicilerin oluyor. Panasonic tıraş makineleri, akan suyun altında çok rahat bir şekilde yıkanabiliyor ve tekrar kullanılabiliyor. Öte yandan modelde bulunan 3 aşamalı LED gösterge, pil durumunu kullanıcılara gösteriyor ve cihazın ne zaman şarja takılması gerektiği hakkında kullanıcılara bilgi veriyor. Markanın tıraş sensörlü özel tıraş makinesi modelleri de bulunuyor. Tıraş sensörü, sakalın yoğun ve seyrek olan bölgelerinin tespitini dikkatlice yapıyor ve böylelikle Panasonic tıraş makinesi kullanımı konusunda etkili bir tıraş deneyimini kullanıcılara yaşatıyor. Üstelik marka, ürünlerinde yakın ve hassas tıraş deneyimi için mutli-arc tıraş bıçakları kullanıyor. Multi-Arc bıçaklar, paslanmaz çelikten yapıldığı için tıraş makineleri ile uzun süre boyunca tıraş olmayı mümkün kılıyor.

Güçlü Motorlu Panasonic Tıraş Makineleri ile Harika Tıraş Deneyimi

Güçlü Motorlu Panasonic Tıraş Makineleri ile Harika Tıraş Deneyimi

Tıraş makinelerinde olması gereken özelliklerin başında güçlü bir motora sahip olmak geliyor. Panasonic 5 bıçaklı tıraş makinesi modelleri, güçlü motoru ile etkili bir tıraş deneyimini tüketicilere sunuyor ve bu sebeple sıkça tercih ediliyor. Panasonic’in tıraş makineleri için geliştirdiği doğrusal motor sayesinde hiçbir şekilde güç kaybı olmuyor ve hiçbir tüy, sakal, kıl ve saç teli atlanmıyor. Yüksek hızıyla bilinen doğrusal motor, dakikada yaklaşık 14 bin devirde çalışarak pürüzsüz ve oldukça temiz tıraş imkanını tüketicilerle buluşturuyor. Üstelik Panasonic tıraş makinelerinin birçoğu sonik titreşim temizleme modu sayesinde kendini rahatlıkla temizleyebiliyor. Sonik titreşim temizleme modu, dakikada yaklaşık 17.000 vuruşa neden oluyor ve böylelikle en küçük sakal telleri bile kolaylıkla çok rahat bir şekilde temizlenebiliyor. Panasonic tıraş makinesi fiyatı da herkesin satın alabilmesi için uygun bir fiyat aralığında ve markanın ürünleri sıklıkla tercih ediliyor. Markanın ürünlerinden satın almak isteyen herkes sayfamızı ziyaret edebilir.

Arama Kriterleriniz

Panasonic
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (1)
AEG (2)
Andis (1)
Anionte (1)
Aprilla (42)
Astra (3)
Ataşbey (1)
Ateştech (1)
Ausvar (1)
Babyliss (6)
Beurer (1)
Braons (1)
Braun (270)
Bryom (6)
Cvs (47)
Dearling (33)
Dinglong (3)
(11)
Enchen (1)
Eragon (7)
Everton (3)
Fakir (51)
Fast Full (4)
Felix (1)
Fönsan (9)
Geemy (19)
Gemei (29)
Gillette (7)
Gold Htc (12)
Goldmaster (89)
Grundig (17)
Hatteker (1)
Hector (3)
Insua (37)
İnter (1)
Ipone (11)
Kamal (1)
Kemei (8)
King (1)
Lesima (14)
Medisana (27)
MicroTouch (14)
Moser (15)
Panasonic (20)
Philips (327)
Phılips (4)
Powerdex (2)
Powertec (102)
Powertech (1)
Premier (4)
Primat (1)
Princo (31)
Prinko (2)
Pritech (21)
Progemei (16)
R-Sharp (1)
Raks (13)
Remington (103)
Rowenta (9)
Rozia (1)
Safir (1)
Schwartz (4)
Shaver (1)
Silvertoss (17)
Sinbo (17)
Skytech (1)
Sody (1)
T9 (1)
Trina (4)
Tvet (1)
Valera (4)
VGR (1)
Visionic (1)
Wahl (45)
Worldtec (3)
Xiaomi (17)
Yopigo (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL