TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tıraş Makinesi

için 9 sonuç bulundu.

Rowenta Tıraş Makinesi

Jiletli ve köpüklü tıraşla karşılaştırıldığında bir Rowenta tıraş makinesi kullanarak hem zamandan kazanabilirsiniz hem de istediğiniz zaman kolayca tıraş olabilirsiniz. Birçok yeni tıraş makinesi modeli, en az geleneksel tıraş kadar iyi sonuçlar verir. Elektrikli tıraş makinelerinin öncelikli amacı pratik olmak ve kolaylık sağlamakladır. Bu modeller yüzünüzü geleneksel bir tıraş deneyimi kadar pürüzsüz tutmak için daha hızlı ve daha güvenli bir yol sunar. Rowenta ıslak kuru tıraş makinesi, farklı uzunluklarda sakallar ile başa çıkma yeteneği sayesinde, size pratik bir tıraş deneyimi yaratır. Ergonomik ve yüzünüzde kolayca hareket edebilen bir tıraş bıçağı, hayatınızda ufak ama etkili değişikler yapmanızı sağlar. Sakalların daha yoğun olduğu ve tıraş sırasında daha zor ulaşılan alanlarda otomatik olarak gücü artırması, tıraşı pratikleştiren diğer unsurlardandır. Doğru tasarım ve yüksek teknoloji sayesinde tek bir vuruşta daha fazla sakalı kapsayacak bir tıraş sağlar. Rowenta tıraş makinesi kullananlar, fazla baskı uygulamadan kolay ve rahat bir tıraş deneyimi yaşarlar. Rowenta’nın başlığı birçok açıyla her yöne hareket eder ve cildinize nazikçe uyum sağlayan, boynunuz ve burnunuz gibi ulaşılması zor alanları düzeltmeyi kolaylaştıran tıraş öğelerini kullanıcılarına sunmayı amaçlar. Kaliteli bir elektrikli tıraş makinesinin kullanımı kolay olmalıdır ve Rowenta’nın kavrama dostu kauçuktan üretilmiş ergonomik yapısı, tıraş olmayı daha da kolay hale getirir. Elleriniz ıslak veya tıraş jeli ile kaplı olsa bile sağlam bir tutuş elde edebilirsiniz. Markanın bir diğer özelliği, daha yaşlı kullanıcılar için de kolaylık sağlamasıdır. Bir erkeğin yüzü ve cildi yaşla birlikte değiştiğinden, yaşlı bir insanın sadece nazik değil, aynı zamanda tutması kolay bir tıraş makinesine ihtiyacı vardır. Bu ürünü yaşınız kaç olursa olsun tercih edebilirsiniz. Rowenta tıraş makinelerini en uygun fiyatlarla satın alabilir ve kolayca kullanabilirsiniz.

Rowenta Tıraş Makinesi Modelleri

Rowenta Tıraş Makinesi Modelleri

Tıraş makinesi satın alırken temizlik kolaylığı dikkat edilmesi gereken özelliklerden biridir. Genel olarak, sabit başlıklı tıraş makinelerinin temizlenmesi döner başlıklı modellere göre daha kolaydır. Birçok tıraş makinesi, özellikle üst düzey olanlar, bir temizleme kitiyle birlikte satılır ve bazı temizleme üniteleri tıraş makinelerini dezenfekte eder. Rowenta tıraş makinesi modelleri, her seferinde yakın bir tıraş deneyimine yardımcı olan birden fazla bıçak seçeneğiyle birlikte satılır. Dikkate alınması gereken diğer bir faktör bıçakların devinim hızıdır; bıçaklar ne kadar hızlı hareket ederse tıraş o kadar kolay olur. Rowenta titanium tıraş makinesi, yüksek kalitede paslanmaz malzemeden üretilir. Çoğu tıraş makinesi bir temizleme fırçası, bıçak yağı, düzeltici ve çeşitli aksesuarlarla satılır. Seyrek veya ince sakallarınız varsa ve cildiniz hassas değilse, tek bıçaklı bir model seçmek size daha uygundur. Orta kalınlıkta ve yoğunluğa sahip sakallarınız varsa, çift bıçaklı bir tıraş bıçağı size daha uygun olacakken, hassas bir cildiniz veya daha sert sakallarınız varsa üçlü döner başlığı olan bir tıraş makinesi sizin için daha iyi bir seçenek olabilir. Rowenta tıraş makinesi yorum değerlendirmeleri, markanın tıraş makinesi standartlarını çizginin önüne taşıyan birçok önemli özelliğe sahip olduğunu ortaya koyar. Her seferinde yakın, rahat ve hızlı bir tıraş deneyimi için bir erkeğin yüz hatlarını kolaylıkla izleyen ince bir metal haznenin altında keskin, hassas ve güçlü bıçakları vardır. Yüzünüzdeki herhangi bir noktadaki sakalın yoğunluğuna bağlı olarak kesme gücünü otomatik olarak ayarlar. Böylece kullanıcıların yana doğru ve yukarı aşağı hareketlerle tıraş olmalarını sağlar. Saçlarını tıraş etmek isteyen kullanıcılar için de idealdir. Diğer birçok tıraş makinesinden daha fazla kesme kuvveti sağlarken, yüksek hızda çalışan bıçakları sayesinde size ekstra zaman tasarrufu sağlar. Bazı modeller favori tıraş jeli veya köpüğünüz ile kullanım için uygundur. Rowenta tıraş makinesinin bir başka mükemmel özelliği ise jilet kafasının arkasında yer alan ve favorilerinizi ve bıyıklarınızı detaylandırmak ve kırpmak gibi ayrıntılar için ideal olan bir düzelticidir. Böylece sakallarınıza dilediğiniz şekli verebilirsiniz. En ucuz ve kullanışlı tıraş makinesini modeller arasından inceleyerek satın alabilirsiniz,

Rowenta Tıraş Makinesi Modellerini Seçerken Öne Çıkanlar

Rowenta Tıraş Makinesi Modellerini Seçerken Öne Çıkanlar

Elektrikli tıraş makinesi alırken makinenin döner başlıklı olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Döner başlı tıraş makinelerinde dairesel bıçaklar ve üç yuvarlak ana tıraş başlığı bulunur. Genellikle cildi normal olan erkekler için daha iyidir. Orta ila kaba sakal yoğunlukları için idealdir. Diğer yuvarlak başlıklı tıraş makineleri, kesme bıçaklarını örten ince kavisli, delikli bir metal folyoya sahiptir. Yüzünüzde ve boynunuzda düz, ileri geri çizgilerle hareket ettirdiğinizde en iyi sonucu verir. Elektrikli tıraş makinesi alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer faktör de güç kaynağıdır. Bazı tıraş makineleri pille çalışır ve takılabilir bir şarj ünitesine sahiptir, diğerleri ise sürekli güç sağlayan bir kablo ile beraber kullanılır. Birçok erkek, devamlı bir prizin yanında bulunmayı gerektirmediği için kablosuz tıraş makinelerinin rahatlığını sever, çünkü bu durum daha fazla hareket özgürlüğü sağlar. Ancak pille çalışan makineler zaman zaman şarj edilmelidir. Tam şarjla mümkün olan tıraş süresi ürüne göre değişkenlik gösterebilir. Hızlı şarj fonksiyonu olan bir Rowenta sakal tıraş makinesi, sizi asla yarı yolda bırakmaz. Kabloya sahip bir tıraş makinesi sınırsız bir güç kaynağı sağlar. Bir şarj kablosuyla uğraşmanız, fakat kablosuz bir tıraş makinesine göre daha az hareket özgürlüğüne sahip olmanız gerekir, ancak kablolu makinelerde pilin tıraşın tam ortasında bitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Eğer hassas bir cilde sahipseniz, jel ve kremlerle tıraş olmak cilt üzerinde daha az tahrişe neden olur. Tutması kolay ergonomik sapı sayesinde, tıraş makinesi elinize daha rahat oturur. Bu sayede makineyi elinizden kaçırmadan, en ince detayları rahatlıkla şekillendirebilirsiniz. Bazı Rowenta elektrikli tıraş makineleri duşta da kullanılabilir. Duşta tıraş olmanın bir avantajı, ılık suyla sakalları ve bıyıkları yumuşatmak ve bu sayede tıraşı kolaylaştırmaktır. Siz de sayfamızdan tıraş makinesi modellerini inceleyerek size en uygun modeli kolayca bulabilirsiniz.

Rowenta Tıraş Makinesi Fiyatları

Rowenta Tıraş Makinesi Fiyatları

Elektrikli bir tıraş makinesi fiyat performansa göre değişiklik sağlayabilir. Kaliteli bir model daha uzun süre dayanır ve kolayca bozulmaz. Bütçenize uygun bir makineyi bulabilmek için sayfamızda bulunan ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz. Rowenta tıraş makinesi fiyatları, model ve ürün özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Daha profesyonel ürünlerin fiyatı, kişisel kullanım için geliştirilmiş ürünlerden daha yüksek olabilir, fakat bu makineleri favorilerinizi ve bıyıklarınızı düzeltmek gibi detay çalışmaları da dahil olmak üzere çeşitli ince işçilikler için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda başınızı tıraş etmek istediğiniz zaman, farklı modeller arasında geçiş yapmak daha kolay hale gelir. Size en uygun ürüne ulaşabilmenizin kolay bir yolu da sayfamızda yapacağınız ürün incelemeleridir. Kullanıcı geri bildirimleri sayesinde, hangi makinenin size daha en uygun olduğunu daha kolay tespit edebilirsiniz. Fiyat filtrelemesi yaparak inceleme yapabilir ve indirimleri de takip edebilirsiniz. Bütün Rowenta tıraş makinesi modellerini sayfamızda inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Rowenta
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (1)
AEG (2)
Andis (1)
Anionte (1)
Aprilla (42)
Astra (3)
Ataşbey (1)
Ateştech (1)
Ausvar (1)
Babyliss (6)
Beurer (1)
Braons (1)
Braun (270)
Bryom (6)
Cvs (47)
Dearling (33)
Dinglong (3)
(11)
Enchen (1)
Eragon (7)
Everton (3)
Fakir (51)
Fast Full (4)
Felix (1)
Fönsan (9)
Geemy (19)
Gemei (29)
Gillette (7)
Gold Htc (12)
Goldmaster (89)
Grundig (17)
Hatteker (1)
Hector (3)
Insua (37)
İnter (1)
Ipone (11)
Kamal (1)
Kemei (8)
King (1)
Lesima (14)
Medisana (27)
MicroTouch (14)
Moser (15)
Panasonic (20)
Philips (327)
Phılips (4)
Powerdex (2)
Powertec (102)
Powertech (1)
Premier (4)
Primat (1)
Princo (31)
Prinko (2)
Pritech (21)
Progemei (16)
R-Sharp (1)
Raks (13)
Remington (103)
Rowenta (9)
Rozia (1)
Safir (1)
Schwartz (4)
Shaver (1)
Silvertoss (17)
Sinbo (17)
Skytech (1)
Sody (1)
T9 (1)
Trina (4)
Tvet (1)
Valera (4)
VGR (1)
Visionic (1)
Wahl (45)
Worldtec (3)
Xiaomi (17)
Yopigo (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL