TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tıraş Makinesi

için 4 sonuç bulundu.

Trina Tıraş Makinesi

Trina markası, on yılı aşkın süredir Türkiye pazarında yer alır ve kuaförlük sektörü için özel tasarımlı ürünler geliştirir. Ürün yelpazesinde farklı amaçlar için tasarlanan elektrikli aletler mevcuttur. Kuaförlük ve berberlik mesleğinin profesyonelleri tarafından Trina tıraş makinesi sıkça tercih edilir. Sağlam malzemelerden üretilip, tüm testleri tamamlanmıştır. Kullanma talimatlarına uyulduğu takdirde uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Saç-sakal ve ense tıraşı için özel olarak üretilmiş ürünlerin yanında kulak ve burun kıllarını ortadan kaldırmak için tasarlanmış cihazlar mevcuttur. Kullanım kolaylığı sağlayan bu ürünler ile kişisel bakım ihtiyacınızı kendi kendinize karşılamanız mümkündür. Sayfamızdan Trina tıraş makinelerini inceleyebilir ve ihtiyacınıza en uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Trina Tıraş Makinesi Modelleri

Trina Tıraş Makinesi Modelleri

Trina tıraş makinesi modelleri, günlük hayatta kendi tıraşını kendi yapmak isteyen kullanıcılar ya da bu işi profesyonel olarak yapan kişiler tarafından tercih edilir. İş durumu nedeniyle her gün tıraş olması gereken erkek kullanıcıların imdadına yetişen ve kolay kullanıma sahip makineler, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlar. Farklı kişisel bakım ihtiyaçlarına uygun cihazları bulmak mümkündür. Tıraş makinelerinde, kablosuz kullanılabilen şarjlı ürünler dikkat çeker. Bataryadan bataryaya değişmekle birlikte, 45-90 dakikaya kadar kesintisiz tıraş yapma olanağı sağlar. Şarj göstergesinden şarjı takip ederek, beklenmedik bir anda şarjın bitmesine engel olabilirsiniz. Saç, sakal ve ense tıraşı, beş farklı kesim ayarı sayesinde rahatlıkla yapılabilir. 7 Wattlık gücü ve keskin bıçakları sayesinde uzun kılları bile pürüzsüz kesmeyi başarır. Ergonomik bir tutuşa sahiptir. Bu sayede, ulaşması zorlu bölgeleri bile hassas bir şekilde kesebilir ve düzeltebilirsiniz. Her kullanımdan sonra temizleme fırçası ile cihazı temizleyip, bıçakların daha keskin olmasını sağlayabilirsiniz. Sayfamızdan Trina tıraş makinesi kullananların görüşlerini inceleyerek, kendinize en uygun modeli rahatça seçebilirsiniz.

Trina Tıraş Makinesi Modelleri Seçerken Dikkat Edilecekler

Trina Tıraş Makinesi Modelleri Seçerken Dikkat Edilecekler

Her daim bakımlı ve temiz görünmek isteyen erkekler; saç, sakal ve ense tıraşlarının düzgün olması için özen gösterirler. Tıraş makinesinin kaliteli olması, pürüzsüz bir tıraş elde edilmesinde en önemli etkendir. Trina markasının kulak ve burun kılı kesme makinesi de uzun tüylerinden rahatsız olan erkekler için acısız ve hızlı bir çözüm sunar. Tüm bu cihazları, kablosuz kullanım özelliği ile ihtiyacınız olan her an kullanabilirsiniz. Özellikle seyahatlerde kullanım için 90 dakika kesintisiz tıraş imkanı sunan makineler idealdir. Bataryasının değiştirilebilir özellikte olması sayesinde kesintisiz tıraş süresi daha da uzayabilir. Keskin bıçakları ve hassas ayarları sayesinde istediğiniz kesim uzunluğunu kolayca yakalayabilirsiniz. 3 mm’den 12 mm’ye kadar değişen farklı tarak uzunluklarına sahip modeller mevcuttur. Sayfamızdan Trina sakal tıraş makinesi modellerini inceleyebilirsiniz. Her bütçeye uygun pek çok üründen dilediğinizi seçebilirsiniz.

Trina Tıraş Makinesi Fiyatları

Trina Tıraş Makinesi Fiyatları

Tıraş makinesinin fiyatlarını etkileyen pek çok farklı etmen bulunur. Tıraş makinesinin şarjlı olması, bataryasının değişebilmesi, kesim ayarları, suda kullanılıp kullanılmaması, kablosuz kullanım süresi gibi özellikler, Trina tıraş makinesi fiyatlarının değişiminde etkilidir. Bataryası daha uzun süre kesim imkanı veren modellerin fiyatı, diğerlerine göre daha yüksektir. Bu faktörler, makinenin kalitesini ve buna bağlı olarak kesimin iyi olup olmamasını etkiler. Farklı ayarlarda bulunan, ergonomik tutuş imkanın sunan, farklı tarak boyutlarına sahip makineler ile rahat ve pürüzsüz bir tıraş deneyimi sağlanabilir. Şarjlı modeller sayesinde iş seyahatlerinizde dahi her zaman bakımlı görünmeniz mümkün olur. Trina tıraş makinesi yorumlarını inceleyerek diğer kullanıcıların fikirlerini değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz, ürünleri fiyata göre sıralayarak en uygun modelleri öne çıkarabilirsiniz. Sayfamızdan Trina marka tıraş makinesine modelleri görüntüleyip, pek çok alternatif arasından filtreleme yaparak uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Trina
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (1)
AEG (2)
Andis (1)
Anionte (1)
Aprilla (42)
Astra (3)
Ataşbey (1)
Ateştech (1)
Ausvar (1)
Babyliss (6)
Beurer (1)
Braons (1)
Braun (269)
Bryom (6)
Cvs (47)
Dearling (33)
Dinglong (3)
(11)
Enchen (1)
Eragon (7)
Everton (3)
Fakir (51)
Fast Full (4)
Felix (1)
Fönsan (9)
Geemy (19)
Gemei (29)
Gillette (7)
Gold Htc (12)
Goldmaster (89)
Grundig (17)
Hatteker (1)
Hector (3)
Insua (37)
İnter (1)
Ipone (11)
Kamal (1)
Kemei (8)
King (1)
Lesima (14)
Medisana (27)
MicroTouch (14)
Moser (15)
Panasonic (20)
Philips (327)
Phılips (5)
Powerdex (2)
Powertec (102)
Powertech (1)
Premier (4)
Primat (1)
Princo (31)
Prinko (2)
Pritech (21)
Progemei (16)
R-Sharp (1)
Raks (13)
Remington (103)
Rowenta (9)
Rozia (1)
Safir (1)
Schwartz (4)
Shaver (1)
Silvertoss (17)
Sinbo (17)
Skytech (1)
Sody (1)
T9 (1)
Trina (4)
Tvet (1)
Valera (4)
VGR (1)
Visionic (1)
Wahl (45)
Worldtec (3)
Xiaomi (17)
Yopigo (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL