TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tıraş Makinesi

için 7 sonuç bulundu.

Gillette Tıraş Makinesi

Gillette tıraş makinesinin tarihi tıraşın tarihi kadar geriye gitmektedir.  King Gillette berberlerdeki profesyonel tıraşı eve taşımanın yolunu bulmak için arayışlara girişti. Bu arayışları bugün ismini taşıdığı şirket ile daha ileriye taşınıyor. Gillette tıraş makinesi sizlere daha iyi bir tıraş deneyimi yaşatmak için hep daha ileri parolası ile yoluna devam etmektedir.

Gillette Tıraş Makinesi, Her Zaman Daha İyisi

Gillette Tıraş Makinesi, Her Zaman Daha İyisi

Bugün milyonlarca kişinin daha iyisi için tercih ettiği Gillette tıraş makinesi kusursuz tıraşı banyonuza taşıyor. Sinekkaydı tıraşın en büyük yan etkilerinden birisi cildinizin sürtünmeden ötürü tahriş olmasıdır. Sıradan tıraş makineleri sürtünmeyi yeteri kadar azaltmadığı için cildiniz tahriş olmakta ve yanmalar meydana gelmektedir. Gillette tıraş makinesinde bulunan özel kayganlaştırıcı bantlar çoklu bıçak teknolojisi ile birleşince mükemmel tıraş deneyimi ortaya çıkmaktadır. Marka ilk günden itibaren hep daha ileriye diyerek sizlerin ihtiyaçlarını analiz edip size özel ürünler geliştiriyor. Size ise mükemmel tıraşın konforunu yaşamak kalıyor. Gillette tıraş makinesinde kendinizden bir parça bulacak, mükemmel bir tıraş ile güne merhaba diyerek zamanın sizin için akmasını izleyeceksiniz.

Gillette Tıraş Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gillette Tıraş Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tıraş olurken cildinizi koruyup tahriş olmasını önleyen Gillette Fusion5 tıraş makinesi profesyonel tıraşı evinizin konforunda yaşamanıza olanak sağlıyor. Gillette Fusion5 tıraş makinesi çoklu bıçakları ile en küçük tüyleri bile yakalayarak yaşayabileceğiniz en yakın tıraş tecrübesini yaşatıyor. Bu yakın tıraş deneyiminde cildiniz zarar görmüyor. İşte Gillette Fusion5’in size sağladığı en büyük artılardan birisi cildinizi olabilecek en yüksek düzeyde koruması. Peki Gillette Fusion5 tıraş makinesi bunu nasıl yapıyor? Bıçaklardan önce ve bıçaklardan sonra bulunan kayganlaştırıcı bantlar cilde kayganlaştırıcı bir etki yaparak sürtünmeyi minimum düzeye indiriyor, tahrişi önlüyor. Elinize kolayca oturarak ince bilek hareketlerinizi rahatlıkla algılayabilen ergonomik yapısı tıraşa başlarken rahatlığı hissetmenizi sağlıyor. Ergonomik ve şık gövdeye yine ergonomik ve şık tıraş başlıkları eşlik ediyor. FlexBall teknolojisine sahip tıraş başlıkları 4 yöne hareket ediyor, neredeyse tüm sakalları yakalayarak Gillette’nin en pürüzsüz tıraşını sağlıyor. Tüm Gillette ürünlerini inceleyerek size en uygun olan ürünü seçin, kusursuz tıraşın tadına varın.

Gillette Tıraş Makinesi ile En İyi Tıraşın Sırrı

Gillette Tıraş Makinesi ile En İyi Tıraşın Sırrı

Kendi tıraş modelinizi belirlemeniz bir Gillete tıraş makinesine sahip olmanız kadar önemli. Bu iki önemli kriteri karşıladıktan sonra harika bir tıraş için işe başlayın. Öncelikle Gillet tıraş makinesi ile tıraş oluyorsanız cildinizin tahriş olması önlenir. Olur da yine de bu sorunla karşılaşırsanız bunun nedenleri şöyle sıralayabiliriz; tıraş bıçaklarınız körelmiş olabilir. Böyle bir durumda tıraş başlığınızı hemen yeni bir Gillette ile değiştirin. Diğer bir sebep ise körelen tıraş başlığı nedeniyle iki kat daha fazla kesme hareketi yapmanız olabilir. Böyle bir durumda yapılacak şey yine tıraş başlığınızı yeni bir Gillett ile değiştirmektir. Bu sebepleri de atlattıktan sonra çok bıçaklı bir Gillete tıraş makinesi alabilirsiniz. Gillette tıraş jeli veya köpüğü kullanarak sakallarınızı tıraşa hazırlayın. 4 yöne hareket eden başlığı sayesinde sizin yumuşak bilek hareketlerinize makinenizin karşılık verdiğini göreceksiniz. Yüzünüzün tüm kıvrımlarına uyum sağlayan Gillete tıraş makinesi ile her tıraşta mükemmelliği yaşayın. Daha fazla seçenek için Tıraş Makinesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Gillette
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3M (1)
AEG (2)
Andis (1)
Anionte (1)
Aprilla (42)
Astra (3)
Ataşbey (1)
Ateştech (1)
Ausvar (1)
Babyliss (6)
Beurer (1)
Braons (1)
Braun (270)
Bryom (6)
Cvs (47)
Dearling (33)
Dinglong (3)
(11)
Enchen (1)
Eragon (7)
Everton (3)
Fakir (51)
Fast Full (4)
Felix (1)
Fönsan (9)
Geemy (19)
Gemei (29)
Gillette (7)
Gold Htc (12)
Goldmaster (89)
Grundig (17)
Hatteker (1)
Hector (3)
Insua (37)
İnter (1)
Ipone (11)
Kamal (1)
Kemei (8)
King (1)
Lesima (14)
Medisana (27)
MicroTouch (14)
Moser (15)
Panasonic (20)
Philips (326)
Phılips (4)
Powerdex (2)
Powertec (102)
Powertech (1)
Premier (4)
Primat (1)
Princo (31)
Prinko (2)
Pritech (21)
Progemei (16)
R-Sharp (1)
Raks (13)
Remington (103)
Rowenta (9)
Rozia (1)
Safir (1)
Schwartz (4)
Shaver (1)
Silvertoss (17)
Sinbo (17)
Skytech (1)
Sody (1)
T9 (1)
Trina (4)
Tvet (1)
Valera (4)
VGR (1)
Visionic (1)
Wahl (45)
Worldtec (3)
Xiaomi (17)
Yopigo (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL