Halı Yıkama Makinesi

Son yıllarda halı yıkama teknolojisinin hızla gelişmesi, ev hanımlarının temizlik algısını da değiştirmeyi başardı. Oldukça zahmetli bir şekilde, yıkanması uzun zaman alan halılar artık üstün teknoloji ürünü halı yıkama makineleri sayesinde kolaylıkla temizlenebilmektedir. Halı yıkama makineleri sayesinde her türlü halı, kilim, zemin kaplaması birkaç saat içinde yıkanabiliyor ve eskisinden daha temiz bir hale gelebiliyor.

Halı Yıkama Makinesi Nasıl Çalışır?

Halı Yıkama Makinesi Nasıl Çalışır?

Halı yıkama makinesi, elektrikli süpürgeler gibi halılarınızı temizleyen; ama elektrikli süpürgelerden farklı olarak içinde barındırdığı sıcak su ve deterjan ile halınızı fırçalayıp, yıkayabilen bir makinedir. Halı yıkama makinesi özellikleri arasında halınızı elde yıkamaya göre daha kısa sürede ve derinlemesine yıkayabilmesi yer alır. Halı yıkama makinesi ev tipi olabileceği gibi endüstriyel kullanım amaçlı da olabilir. Bu bağlamda halı yıkama makinelerini anaokulu gibi çocukların uzun süre vakit geçirdiği mekanlarda ya da hastaneler gibi pek çok dış etmenin bulunduğu ortamlarda kullanarak sağlıklı bir yaşama alanı oluşturabilmeniz mümkün.

Halı Yıkama Makinesi Markaları ve Modelleri Nelerdir?

Halı Yıkama Makinesi Markaları ve Modelleri Nelerdir?

Profesyonel halı yıkama makinesi üreticilerinden olan Olmo firmasının ürettiği halı yıkama makinesi tavsiye edilen halı yıkama makinesi modelleri başında gelir. Olmo halı yıkama makinesi ile evinizi profesyonelce temizleyebilirsiniz. Ofisinizde de kullanabileceğiniz Olmo halı yıkama ve cilalama makinesi sayesinde halılarınız ilk günkü tertemiz olacaktır. Arnica su filtreli halı yıkama makinesi ise ev hanımlarının halı yıkama sıkıntılarına ürettikleri çözümlerle en çok kullanılan ve en çok tercih edilen halı yıkama makineleri arasında yer almaktadır. Arnica halı yıkama makinelerinin havaya karıştırdığı hoş parfüm kokusu ile cihazınız çalışırken evinizi çok güzel kokular saracaktır. Profesyonel halı makinelerinden olan Powerwash halı yıkama ve halı temizleme makinesi ile büyük alanlardaki halıları kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Sanayi tipi halı yıkama makinelerinden olan Powerwash halı yıkama makinesi sahip olduğu temizleme fırçası ile halılarınızı yürüme hızında temizleyebilmekte ve fırçalama özelliği ile halı diplerinde biriken kirleri alarak uzun süreli halı yıpranmalarına engel olmaktadır.

Halı Yıkama Makinesi Fiyatları Ne Civardadır?

Halı Yıkama Makinesi Fiyatları Ne Civardadır?

Halı yıkama makinesi fiyatları, ev tipi halı yıkama makinesi ve sanayi tipi halı yıkama makinesi ürünlerine değişiklik göstermektedir. Her bir halı yıkama makinesi fiyatı cihazların yıkama ve teknik kapasitelerine göre de farklılık gösterir. En pahalı halı yıkama makineleri sanayi tipi halı yıkama makineleridir; en uygun fiyatlı halı yıkama makineleri de birçok firma tarafından üretilen tek fonksiyonlu ürünlerdir. Ev hanımları tarafından en çok tavsiye edilen halı yıkama makinelerinden biri olan Fakir halı yıkama makinesi, Öko Power motoru sayesinde 1600 watt elektrik sarfiyatı ile 2200 watt'a eşit vakum gücü sağlar. Dünyada tek kirli su tahliye sistemi bulunan Fakir halı yıkama makinesinde 22 litre kirli su tankı bulunmaktadır. En iyi halı yıkama makinelerinden de biri olan Karcher halı yıkama makineleri ile ofisinizdeki halıları ve duvardan duvara halıları kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Tüm bu markalar başta olmak üzere pek çok farklı markanın halı yıkama makinesi modelleri bu kategorimizde beğeninize sunuluyor. Bununla birlikte diğer elektrikli ev aletleri çeşitlerimizi incelemek için Elektrikli Ev Aletleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Halı Yıkama Makinesi

için 227 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(3)
Arnica (37)
(3)
(3)
(1)
(87)
(1)
Fakir (17)
Fantom (9)
Karcher (28)
(4)
Nilfisk (10)
(4)
Profilo (7)
(2)
(3)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(21)
ve üzeri (30)
ve üzeri (32)
ve üzeri (32)
ve üzeri (34)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL