Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Aksesuarlar

için 147,779 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

  • Philips Fc9925/07 Marathon Ultimate Hepa Filtre Seti

    (55)
    30 günün en düşük fiyatı!
    169 TL 156 TL
    +

Elektrikli Süpürge Aksesuarları

Temizliğin ve hijyenin insan sağlığı açısından büyük bir önemi vardır. Evde, arabada, ofiste ve pek çok farklı alanda hijyen sağlamak için çeşitli el aletleri kullanılır. Bu el aletleri arasından sıkça tercih edilen ürünlerden biri de elektrikli süpürgelerdir. Süpürgeler pek çok farklı yüzeyde üstün bir temizlik sağlar. Elektrik enerjisiyle çalışması sebebiyle çekim gücü de fazladır. Bu süpürgelerin etkili bir temizlik faaliyeti göstermesi için pek çok farklı aparatı vardır. Her biri de farklı bir amaçla kullanılır. Süpürge modellerine göre farklılık gösteren elektrikli süpürge aparatları değiştirilebilir formdadır. Bu değiştirme işlemi oldukça kolay ve pratiktir. Değiştirilmediği takdirde tam performans sağlaması da zorlaşır. Bu sebeple hasar görmüş, eskimiş ve bozulmuş olan parçaların yenileriyle değiştirilmesi etkili temizlik ve makine sağlığı için önemlidir. Bu parçalar makinenin uzun ömürlü olmasını, çekiş gücünün artmasını, faaliyet alanlarının farklılaşmasını ve daha iyi bir sonuç vermesini sağlar. Temizlediği alana bağlı olarak değişen fırçaları, toz toplama kapasitesine uygun torbaları ve yedek parçalarıyla tam anlamıyla bir ekip işi gören kullanışlı süpürgelerin aksesuarlarının uyumlu olması gerekir. Modele uygun olmayan bir aksesuar seçmek makinenin hem verimsiz çalışmasını sağlar hem de gereksiz masraf yapmaya sebep olur. Bu sebeple makineyi iyi tanıyıp, ona uygun aparatlar edinmek gerekir. Çalışması için gereken pek çok farklı aparatı da kolaylıkla sayfamızdan bulabilirsiniz. Uygun fiyat avantajları ile birbirinden kaliteli ürünlere ulaşmak için hızlı bir inceleme yapabilirsiniz.

Elektrikli Süpürge Parçaları ve İşlevleri

Elektrikli Süpürge Parçaları ve İşlevleri

Temizliğin olmazsa olmazı elektrikli süpürgelerin pek çok farklı başlığı vardır. Elektrikli süpürge parçaları sayesinde pek çok farklı yerde etkili temizlik sağlanabilir. Her birinin de bakımlı ve sağlam olması gerekir. Aksi takdirde yapılan temizlikten istenen sonuç alınmayabilir. Bu durumda da insanlara hem zaman kaybı hem de yorgunluk verir. Makinelerin temizlenecek olan noktaya erişebilmesi önemlidir. Makinenin başlığı, temizlenmesi istenen bölgeye uyumlu olmalıdır. Aksi takdirde köşelerde ve ulaşılamayan yerlerde tam anlamıyla bir temizlik sağlanamaz. Bu sebeple elektrik süpürgesi uçları farklı şekillerde tasarlanır ve üretilir. Değişebilen uçlar ve başlıklar sayesinde pek çok farklı yere temizliği taşıyan bu makineler pratik bir kullanım imkanı sağlar. Hem etkili bir temizlik yapar hem de zaman tasarrufu sağlar. Bu şekilde fazladan yorulmadan temizleyebildiğiniz yerlerin keyfini çıkarmak da size kalır. Bu başlıklar sadece köşe ve zor ulaşılan yerlere değil, farklı zeminlere de uyum sağlar. Temizlenmek istenen yere uygun olarak üretilen elektrik süpürgesi fırçası sayesinde farklı yüzeylerde de etkili temizlik yapabilirsiniz. Halı, kilim, fayans, parke ve marleylere uygun olarak üretilen fırçalar ile zeminlere zarar vermeden temizlik yapma imkanı yakalarsınız. Aynı zamanda bu zeminlerin temizlik işleri de birbirinden farklıdır. Bu sebeple farklı formlarda üretilen fırçalar sayesinde halı aralarından parke köşelerine kadar her yeri başarılı ve pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Tüm bunlar kadar önemli olan bir konu daha vardır. Bu konu elektrik süpürgesi torbası ile ilgilidir. Torbalar her model için farklı formlarda üretilir. Bu sebeple öncelikle süpürgenizin modeline uygun bir tane torba almanız gerekir. Aldığınız bu torba uyumsuz ve yanlış olursa kullanımı imkansız hale gelebilir. Uyum sağlayan bir yedek torba ile yaptığınız temizliklere verim katabilirsiniz. Sıklıkla değiştirilmesi gereken bu torbalar oldukça kaliteli malzemelerden üretilir. Makinenin çektiği toz ve kirler bu haznede birikir. Bu torba düzenli olarak değiştirilmediği takdirde makine çekim yapamaz hale gelir. Düzenli olarak değiştireceğiniz torbalarla yaptığınız temizliğe kolayca verim ve hız katabilirsiniz.

Elektrikli Süpürgelerin Olmazsa Olmazları

Elektrikli Süpürgelerin Olmazsa Olmazları

Elektrikli süpürgelerin işlevlerini artıracak ve doğru bir şekilde çalışmasını sağlayacak pek çok farklı aksesuarı vardır. Elektrik süpürgesi aksesuarları eskidiğinde veya zarar gördüğünde mutlaka değiştirilmelidir. Bu durum süpürgelerin uzun ömürlü olabilmeleri açısından gereklidir. Elektrikli süpürge temel olarak motor, kablo, hazne, hortum ve başlıklardan oluşan bir el aletidir. Her biri hayati öneme sahip ve bakım isteyen parçalardır. Parçalarından bazıları bozuk olmasa bile zaman içerisinde değiştirilmelidir. Yalnızca deforme olması veya kullanım süresinin dolması bile yenisiyle değiştirmek için bir sebep olabilir. Bu durum ihmal edildiği takdirde süpürgelerde istenmeyen arızalar meydana gelebilir. Bu parçalara örnek olarak filtreler verilebilir. Elektrikli süpürgelerin motor ve makine sağlığı açısından koruma sağlayan filtreleri vardır. Elektrik süpürgesi filtresi tam anlamıyla bir gizli kahramandır. Hortumdan gelen tozu, kiri ve pislikleri doğru yerlere yönlendirir. Örneğin, makinenin içine ulaşmasını ve motora zarar vermesini önler ve doğrudan torbaya gitmesini sağlar. Bu filtreler zaman zaman değiştirilme gereksinimi duyar. Değiştirilmediği takdirde de süpürgelerde performans düşüşü ve çeşitli arızalar meydana gelir. Dikkatli bir şekilde takibi yapılmalıdır. Aynı şekilde, zamanı geldiğinde sayfamızdan edinebileceğiniz yeni ve kaliteli filtrelerle de dikkatli bir şekilde değişim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Süpürge aparatları arasında çeşit çeşit ürünler vardır. Her biri bir arada kullanıldığı takdirde tüm alanda etkili bir sonuç meydana gelir. Örneğin, süpürge işlemlerinde size yardımcı olan hortumlar vardır. Elektrik süpürgesi hortumu zaman içinde kırılıp, delinebilir. Bu durumda da makine eski performansını göstermeyebilir. Tozlar hazneye ulaşmadan tekrar dışarı çıkabilir. Sürekli hareket halinde olan bu hortumların zarar görmesi veya eskimesi halinde mutlaka yenileriyle değiştirilmeleri gerekir. Değişimi oldukça pratik olan bu hortumların sadece kırılma yoluyla değil, deforme olmasıyla da performansı azalır. Tozların doğru bir şekilde geçişini engelleyecek şekilde tıkanma yapan hortumların mutlak suretle değiştirilmesi motor sağlığı açısından önemle tavsiye edilir.

Elektrikli Süpürge Yedek Parçaları

Elektrikli Süpürge Yedek Parçaları

Elektrikli süpürgelerin pek çok farklı işlevde kullanılan yedek parçaları vardır. Elektrikli süpürge yedek parçaları arasında farklı başlıklar bulunur. Bu farklı başlıklar sayesinde de istenilen yüzeyde etkili bir temizlik sağlanır. Elektrikli süpürge başlıkları kolayca değiştirilebilen bir formdadır. Farklı başlıkları aracılığıyla pek çok yüzeyde başarı sağlar. Bu parçaların temizlenen alana uygun seçilmesi hem fazla efor sarf etmenin hem de gereksiz vakit kaybetmenin önüne geçer. Doğru başlıkları kullanarak yaptığınız temizliklerden aldığınız sonuçlar da oldukça iç açıcı olabilir. Başlık farkları temelde halı ve parke yüzeyi olarak ayrılır. Halı ve türevi alanlar için fırçalı ve etkili başlıklar tercih edilmelidir. Halı tüylerinin arasına giren tozlar ve kirler ancak bu fırçalar ile kolayca temizlenebilir. Kaygan zeminler için de daha farklı ve uygun bir seçenek vardır. Tüm bu aparatlar sayesinde dilediğiniz yüzeyde makineye ve zemine hasar vermeden etkili ve pratik bir temizlik yapabilirsiniz. Bu başlıklar şekil bakımından da değişiklik gösterir. Örneğin, kalorifer aralarına ulaşması açısından ince ve uzun başlıklar vardır. Makinenin ana başlığının temizleyemediği köşeler ve türevi yerler için de yine aynı şekilde farklı aparatlar vardır. Etkili temizliğin gücünü artırmak veya azaltmak için de farklı şekillerde üretilen fırça başlıkları bulunur. Her biri temizlikte başarı sağlayan ve doğru alanlarda kullanıldığı takdirde kolaylık sağlayan parçalardır. Hem zamandan tasarruf ettiren hem başarı sağlayan hem de makinenin ömrünün uzun olmasına katkı sağlayan tüm bu aparatların değişim konusuna dikkat edildiği sürece hijyenik ortamlardan ödün vermemiş olursunuz. Sizler de elektrikli süpürgenize uygun farklı aparatlar edinmek veya eskileri yeni ve kaliteli olanlarla değiştirmek için sayfamızda sunulan çeşitlere göz atabilirsiniz.