Waterlife Su Arıtma Cihazları

2009 yılında İstanbul’da hayatına başlayan Waterlife markası su arıtma sistemleri ile piyasada yer alıyor. Bir ihtiyaca yönelik çıkan su arıtma sistemleri temiz suya ulaşılabilirliği artırmak için evler, ofisler ve diğer yerler için pratik çözümler sunuyor. Waterlife su arıtma cihazları bu sistemler içinde kendisini kanıtlamış bir şekilde Türkiye’den sonra Avrupa, Asya ve Afrika’da da insanlara ulaşıyor.

Waterlife Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Waterlife Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Waterlife su arıtma cihazı farklı ortamlar için farklı modeller sunuyor. Esas olarak evsel, kurumsal ve endüstriyel arıtma sistemleri olarak ayrılan cihazlar sağlıkla ekonominin buluştuğu noktadan tüketicilerini bekliyor. Evsel arıtma sistemleri elektrikli ve elektriksiz seçenekleriyle, az yer kaplayan, modern tasarıma sahip, 5 filtreli, ters ozmos membran kapasiteli olmasıyla öne çıkar. Kurumsal olarak geçen ofisler için üretilmiş sistemler sebil özelliği gösterir. Sıcak soğuk ayarlamalarının yapılabildiği modellerde ters ozmos 5 aşamalı filtre sistemi mevcuttur. Günlük yüksek su arıtma kapasitesine sahiptir. Waterlife su arıtıcı, endüstriyel arıtma sistemleri içinde, su arıtma sistemlerinin yanında kum filtreleme sistemleri ve yumuşatma sistemleri de bulunur. Bu sistemler fabrikalar, çok çalışanlı ofisler, siteler için uygundur. Günlük 500 litreye kadar su arıtma kapasitesine ve diğer sistemlerde olduğu gibi 5 filtreli arıtmaya sahiptir. Beş filtre içinde; tortu filtresi, blok karbon filtre, membran filtre ve post karbon filtreyi de bulundurur. Su yumuşatma sistemleri, suyun sert olmasına neden olan kalsiyum ve magnezyum iyonlarını ortadan kaldıran sistemdir. Kireç gibi hem insan yaşamına zarar veren hem de mutfak aletlerinin lekelenmesine neden olan şeylerin temizlenmesine yardımcı olur. Waterlife su arıtma cihazları fiyatları konusunda da mutluluk sağlayacak cinsten. Paketli sudan daha uygun olduğunu alındıktan bir süre sonra göstermiş oluyor. Hem ekonomik hem ekolojik.

Sudan Gelen Mutluluk Waterlife Su Arıtma Cihazı

Sudan Gelen Mutluluk Waterlife Su Arıtma Cihazı

Teknoloji gelişip insanlık ilerledikçe ihtiyaçlar ve çevre değişiyor. İnsanlar kendilerini gerçekleştirmek için doğayı ehlileştirseler de ona zarar verdiklerini fark etmiyorlar. Geri dönüşü olmayan yere gelmeden dünyayı ve insanlığı zararlı koşullardan korumak için ve hayatlarını daha yaşanılabilir hale getirmek için teknolojiyi kullanmak mümkün. Çevre kirliliğiyle beraber gelen su kirliliği ile başa çıkabilmek için su arıtma sistemleri üretiliyor. İçme suyu kaynakları tükenebilen kaynaklar olduğu için su arıtımı ile içme suyu yapmak hem çevre hem de insanlar için etkili bir çözüm yolu. Waterlife su arıtma cihazları ile temiz suyun getirdiği mutluluğu her insan yaşayabilir hale geliyor. Sağlıklı ve arındırılmış suya evde ofiste ve daha birçok yerde erişmek mümkün. Su arıtma Waterlife adıyla yükselen bir piyasa olmayı sürdürüyor. Tüketicilerine suyla gelen mutluluğu vadederek çevreyi ve gelecek nesilleri korumayı kendine görev ediniyor.

Waterlife Su Arıtma Cihazı Nasıl Kullanılır?

Waterlife Su Arıtma Cihazı Nasıl Kullanılır?

Waterlife su arıtma cihazları kimyasal bir ürün veya parça içermez. Kaliteli ve temiz su üretmek için tasarlanmıştır. Hızlı ve basit kurulumu sayesinde pratik cihazlardır. Ev, ofis ve endüstriyel kullanımlar için farklı modellere sahip olması avantajlı bir kullanım sağlar. Yüksek sıcaklıktaki sulara bağlanması önerilmez. Sistem kullanılmadan önce ünite açılmalı, dezenfekte edilmeli, sistem iki kere temizlenmelidir. Ortamın sıcaklığına dikkat edilmesi gerekir, 45 dereceden yüksek veya 4 dereceden düşük olmamalıdır. Yüksek basınçlı ortamlarda kullanılması tavsiye edilmez böyle durumlarda farklı aparatlar ile basınç koruması sağlanmalıdır. Çeşmeden gelen su alındıktan sonra 5 aşamalı filtrelerden geçerek arındırılır. Kullanılacağı tanka alınır ve musluk yoluyla kullanıcıya ulaşır. Waterlife su arıtma cihazı için bakım durumu filtrelerin önerilen zamanlarda değişmesi ile sağlanır. Çökelti filtresi ile karbon filtrelerinin 6 ayda bir; ozmos membran ile son filtrelerin yılda bir kere değişmesi ve bakımdan veya kullanımdan bir ay sonra dezenfekte edilmesi önerilir. Waterlife su arıtma cihazlarının yanı sıra tüm cihaz marka ve modellerine Su Arıtma Cihazları kategorimizde ulaşabilirsiniz.

Waterlife, Su Arıtma Cihazları

için 68 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arama Kriterleriniz

Waterlife
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Activex (7)
Acura (4)
Adessa (1)
Aeg (1)
Alba (1)
Altus (2)
Ameripure (10)
AMT (100)
Angel (1)
ANKER (1)
aquabest (16)
Aquafer (8)
Aquafilter (20)
Aquafine (12)
Aquaflo (30)
AQUAGOLD (6)
Aqualine (850)
Aquatürk (90)
Aquawell (1)
Arisco (1)
Arıtmax (1)
Arnica (1)
Artmix (1)
Arzum (1)
Arçelik (10)
Auer (3)
Awox (1)
Bari (12)
Beko (2)
Berf (3)
Berkgoff (1)
Biggshop (1)
Bluehouse (2)
BMB (18)
Brita (18)
CALIVITA (1)
Cas (1)
Clairwater (23)
Cloer (2)
CNS (7)
Comtech (36)
Conax (223)
Conti (1)
Damlalife (154)
Day-co (1)
Dekor (1)
Diamond (3)
Dijitsu (2)
(7272)
(6)
Doğrular (1)
Eco (13)
ecoplus (8)
Eliks (4)
First (1)
Gazella (1)
Hilfe (1)
Hyundai (11)
Kemflo (2)
Knmaster (9)
Korkmaz (1)
LG (368)
Lider (1)
Lifetech (87)
Maestro (1)
Master (1)
MİLSUART (45)
Nizamoğlu (11)
Penta (4)
Philips (1)
Prizma (4)
Puretech (35)
Purezone (1)
Rainwater (12)
Ravent (12)
Renal (2)
Rowenta (1)
Saraylı (1)
Singer (1)
SM (3)
Snowwater (1)
Stilevs (1)
stratos (38)
Suarıtmax (11)
VIP WATER (11)
Vontron (18)
waterbank (1)
Watergreen (20)
Waterlife (68)
WATERPOİNT (327)
Weewell (1)
WMF (11)
Zanussi (1)
zerowater (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (11)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)
ve üzeri (12)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL