Brita Su Arıtma Cihazları

Doğal kaynak sularının ilk hali gibi soğuk ve taze su içmeyi özlüyorsanız, o lezzeti tatmaktan artık uzak olduğunuzu düşünüyorsanız Brita su arıtıcı tam da sizlere göre. Brita markası uluslararası alanda pazar hâkimiyeti kanıtlamış bulunmaktadır. Dünya geneli servis hizmeti yapmakta ve kendini günden güne geliştirmektedir. Ülkemize yönelik ürünler üreten Brita sürahi şebeke suları içerisinde bulunan kimyasallar, atıklar ve bilinmeyen maddeleri sizlerin daha rahat içebilmesi için arındırmaktadır. Arındırılan maddeler atık tankı içerisinde muhafaza edilir. Çok sayıda filtre bulundurmasından dolayı içtiğiniz su da atık madde bulunma ihtimali yoktur. Brita sürahi fiyat aralıkları filtre sayıları, pompalı olması veya pompasız olmasına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Brita Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Brita Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sürahiyle birleşimi olan Brita su arıtma cihazının, filtre sayılarıyla değişim gösteren özelliklere sahip BritaMarella ve BritaAluna modelleri bulunmaktadır. İki model içinde kapağında buluna kontrol panelleri ve filtre değişim zamanlarını hatırlatan özellik bulunmaktadır. Markanın tüm modellerinde kireç arıtma sistemi aktif ve etkin bir şekilde çalışmaktadır. Brita sürahi yorumlar incelendiği zaman arıtıcın elde taşınması kolaylığı kullanıcıları sevdikleri özelliklerdendir. Ev içerisinde gezdirme, bahçeye çıkarma gibi her türlü işlevi bu cihaz sayesinde yerine getirebilirsiniz. Filtrelere bakıldığı zaman daha ince gözeneklere sahip olduklarını göreceksiniz. Bu durum şebeke suyu içerisinde yer alan maddelerin daha iyi emilmesine olanak sağlar. Günlük kullanımda her an yanı başınızdan ayırmayacağınız bu ürün favori ev aletleri listenizde kendisine rahatlıkla yer bulabilecektir. Brita su arıtma sürahisi kolay taşınabilir yapısı, sağlam bir şekilde kilitlenen kapak sistemiyle içerisindeki suya dışarıdan gelen toz, atık maddeler ve hava gibi durumları önleyici bir sisteme sahiptir. Sap kısmının ergonomik olması, taşınma esnasında dökülmelere ve yürüdüğünüz zeminlerde engebeli alanlara karşın birebir sizlere destek olmaktadır. Su kullanımında tasarruf yapmanıza ve ay sonu bütçenize artı değer olarak katkı sağlamaktadır. Kartuş sistemi içerinde yer alan yapı yardımıyla ayda en az 100 litre suyu filtreleyebilir ve sizlerin kullanımına rahatlıkla sunabilir. Temizleme işlemlerinde dilerseniz bulaşık makinesinde yıkama yapabilirsiniz. Böylelikle hem zamanınızdan hem de aleti temizlemek için fazlaca kullanmak zorunda kalmadığınız sudan tasarruf edebilirisiniz. Brita akıllı sürahi fiyatları bütçenizi etkilemeyecek ve bu ürünlere kolaylıkla sahip olabileceğiniz standartlardadır. Mutfağınızın ve yaşam kalitenizin düşüş yaşamaması için tam da sizlere göre olan bu ürün lezzetli ve temiz sular içmenizde temel işlevi üstlenmiş bulunmaktadır. Maxtra teknolojisini kullanan Brita akıllı su arıtma filtresi, musluk suyunun içerisinden kloru, kireci ve istenmeyen olası tüm maddeleri süzerek arıtıyor. Sağlıklı ve hoş içimli suyun her zaman el altında olmasını, sürahide bulunmasını temin etmektedir. Aynı zamanda Brita ürünlerinin TÜV, SÜD ve Gıda uyum sertifikalarına sahip olması sebebiyle güvenli bir kullanım sunuyor.

Temiz Su İçmek Brita Su Arıtma Cihazı ile Mümkün

Temiz Su İçmek Brita Su Arıtma Cihazı ile Mümkün

Markanın geliştirdiği ürünler sizlerin mutfağınıza uyum sağlar ve monte ettirmek istediğiniz zaman kolaylıkla alana yerleşebilir. Taşıma esnasında yerini rahatlıkla değiştirebileceğiniz bir ağırlık ve boyuta sahiptir. Akıllı sürahi Brita tarafından arıtılan suyu gönül rahatlığı ile doya doya içebilirsiniz. Temiz su içmenin yanında çay demleme, kahve pişirme gibi aktivitelerde gerçek lezzetin farkına varmanızı sağlar. Arıttığınız suyu temiz kalması için ürünün yanında bulunan sürahi ile muhafaza edebilir ve yemek yerken su servislerinde bulunabilirsiniz. Sürahinin günlük kullanıma uygun kolay doldurmak için pratik flip-top kapak ve tutuş kolaylığı sağlar. Dış alanlardan korumak ve taşıma işlemlerinde, pikniklerde rahatlıkla yanınızda gezdirebileceğiniz bir hafifliktedir. Arıtıcı kapağı üzerinde yer alan BritaMemo sizlere filtre değişim zamanlarını hatırlatacak biçimde tasarlanmıştır. Brita su arıtma çok sayıda kullanıcı deneyimini ve yılların tecrübesini baz alarak kireç azaltma özelliği ile bu alana damga vurmuştur. Çaydanlık dibinde kalan kireç lekelerini limon tuzu, bulaşık deterjanı ve demir yıkama teli ile yıkamak zorunda kalmayacaksınız.  Daha temiz çaydanlık ve cezveler ile çay ve kahve keyfinizi mutlu mesut bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik arındırılmış ve temiz bir şekilde. Brita arıtma vücut sağlığınızın ve damak tadınızın bozulmaması için sizlere uygun su arıtımını yapmaktadır. Günlük su kullanım ihtiyacını düşünmeden karşılayabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Damacana sularının sürekli yer değiştirmesi, amaçları dışında kullanımlara uğraması gibi durumlar sizleri su içme konusunda güvensizliğe itmektedir. Bu durumda Brita markasına ait artıcılara rahatlıkla güvenebilir ve mutfağınızda yer edinebilirsiniz. Plastik şişeler ile aldığınız suların fazla yer kaplaması, plastik kap içerinde uzun süre kalan suyun tadının bozulması ve çevreye verdiği zararı göz önünde bulundurduğunuz zaman Brita su arıtma sürahisi en büyük avantajlardan biri olarak gözükmektedir. Kolay taşınabilir yapısı, değiştirme kolaylığı ile mutfağınızın bir parçası olmaya aday ev aletlerinden birisidir. Değişim zamanlarını söyleyen kapakla hatırlama zahmetine girmeyeceğiniz bir dönem bu ürünlerle başlayabilir.

Uzun Ömürlü Brita Sürahi

Uzun Ömürlü Brita Sürahi

Kullanıma ilk başlandığında kartuşun soğuk su içerisine batırılıp çıkarılması gerekir. Hava kabarcıkları çıkmaya başladığı zaman bu hava kabarcıklarını ortadan kaldırmak için hafifçe sallayabilirsiniz. Daha sonrasında huni içerisine yerleştirilen kartuşun filtrelerinden en az iki defa suyu geçirin. İki litre attıktan sonra arıtma cihazınızı daha verimli kullanmaya başlayabilirsiniz. Brita sürahi kullanıcı yorumları verilerine göre kartuş ömrü doğru saklandığı takdirde dört yıla kadar dayanabilmektedir. Filtre değişimleri kapak üzerinde yer alan hatırlatmalar bağlı olarak değiştirilmelidir. Filtre ya da yedek parça değişimi sırasında markaya ve modele ait olmayan parçalar kullanmayınız. Parçaların zarar görmesi, arızalanması gibi durumlarda yetkili servislerden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Su doldurma metodu modelinizin kapak özelliklerine bağlıdır. Suyu sürahi içerisine akıtmak için aşırı ve cihaza zarar verebilecek müdahalelerde bulunmayınız. Brita filtreli sürahi temizleme aşamasında parçaları aşındıracak deterjan malzemeleri kullanmayınız. Cihaz bulaşık makinesinde yıkanacağı zaman takılıysa BritaMemo’nun bulaşık makinesine atılmadığından emin olunuz. Elde yıkama ve sabunla yıkama işlemlerinde kontrol paneli bulunan kapağın su ile temas etmesini önleyiniz. Ayrıca bulaşık makinesine atmayınız. Tatile gittiğiniz zaman veya evde uzun süre bulunmayacağınız zaman cihaz içerinde yer alan suyu boşaltınız ve kartuşu sökünüz. BritaMemo’yu etkinleştirme işlemlerinizde: Dört tane çubuğun hepsi ekranda görünüp iki kere yanıp sönünceye kadar kapaktaki başlatma düğmesine basılı tutmanız yeterlidir. BritaMemo artık ayarlanmış bulunmaktadır. Ekranın sağ alt köşesinde yanıp sönen nokta BritaMemo'nun çalıştığını gösterir. Her hafta bir çubuk kaybolacak ve ekranda kalan çubuklar kartuşun kalan ömrünü belirtecektir. Lütfen filtre kartuşunu en az dört haftada bir değiştirmeyi unutmayın. Brita su arıtıcı sürahi fiyatları teknik özelliklere göre değişebilir. Lütfen satın alma işleminden önce özellikleri dikkatli inceleyip karşılaştırınız. Saklama işlemlerinde BRITA su kaplarını ideal olarak buzdolabı gibi serin bir yerde saklamalısınız. Ayrıca kabın doğrudan gün ışığına maruz kalacak şekilde saklanmadığından emin olmalı ve kaptaki suyu bir gün içinde kullanmalısınız. Eğer dilerseniz Su Arıtma Cihazları kategorimizi ziyaret edebilir, tüm su arıtma cihazı modelleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Brita, Su Arıtma Cihazları

için 21 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arama Kriterleriniz

Brita
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Activex (6)
Acura (5)
Adessa (1)
Aeg (1)
Alba (1)
Altus (2)
Ameripure (11)
AMT (100)
Angel (1)
ANKER (1)
aquabest (16)
Aquafer (8)
Aquafilter (20)
Aquafine (11)
Aquaflo (27)
AQUAGOLD (6)
Aqualine (849)
Aquatürk (90)
Aquawell (2)
Arisco (1)
Arıtmax (1)
Arnica (1)
Artmix (1)
Arzum (1)
Arçelik (3)
Auer (3)
Awox (1)
Bari (12)
Beko (2)
Berf (2)
Berkgoff (1)
Biggshop (1)
Bluehouse (2)
BMB (17)
Brita (21)
CALIVITA (1)
Cas (1)
Clairwater (23)
Cloer (2)
CNS (7)
Comtech (34)
Conax (225)
Conti (1)
Damlalife (149)
Day-co (1)
Dekor (1)
Diamond (3)
Dijitsu (2)
(7237)
(6)
Doğrular (1)
Eco (13)
ecoplus (8)
Eliks (4)
First (1)
Gazella (1)
Hilfe (1)
Hyundai (10)
Kemflo (2)
Knmaster (9)
LG (368)
Lider (1)
Lifetech (87)
Maestro (1)
Master (1)
MİLSUART (45)
Nizamoğlu (11)
Penta (4)
Philips (1)
Prizma (4)
Puretech (35)
Purezone (1)
Rainwater (12)
Ravent (12)
Renal (2)
Rowenta (1)
Saraylı (1)
Singer (1)
SM (3)
Snowwater (1)
Stilevs (1)
stratos (38)
Suarıtmax (11)
VIP WATER (11)
Vontron (18)
waterbank (1)
Watergreen (20)
Waterlife (68)
WATERPOİNT (327)
Weewell (1)
WMF (11)
Zanussi (1)
zerowater (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL