Ravent Su Arıtma Cihazları

Şebeke sularının sağlıklı ve içilebilir olmasını sağlayan arıtma cihazları evinizde ailenizin ve kendi sağlığınızı korumanızda yardımcı cihazlar arasında yer alıyor. Ravent su arıtma konusunda teknolojiyle uyum göstererek daha temiz su içmenize olanak sağlar. Yemek pişirme işlemlerinizde Ravent su arıtma cihazının suyunu kullanmanız size daha lezzetli yemekler elde etmenize olanak sağlar.

Ravent Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ravent Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dilediğiniz şekilde satın alabileceğiniz Ravent marka cihazlardan Ravent Smart veya Ravent Cool türlerinden bütçenize ve özelliklerine göre sipariş verebilirsiniz. Ravent Smart olan modellerde pompalı ve pompasız seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Su basıncı bulunduğunuz konumda yetersizse pompalı su arıtıcının kullanılması önerilir. Ravent su arıtıcı yorumları şebeke su basınçlarının yetersiz kaldığı yerel bölgelerde pompalı arıtıcı cihazların daha yüksek performans gösterdiği yönündedir. Ravent Cool Lüks Pompalı ve Pompasız olmayan modelleri ayıran özellik ise adaptör veya elektrik aksamı seçeneklerinin olmasıdır. Smart ve Cool modeller arasındaki farklar; galon denge tankı büyüklüğü, filtrelerin oranları ve kapasiteleri gibi farklar bulunmaktadır. Ravent su arıtım cihazı modelleri sizin ihtiyaçlarınıza yönelik özellikleri ile hizmetinizdedir. Filtre değişimlerindeki kolaylık ve suyun birden fazla filtre tarafından arıtma işleminden geçirilmesi sayesinde içiniz rahat edecek şekilde doya doya su içebilirsiniz. Mikron Spun Filtre, Karbon Kartuş Filtre, Coconat Karbon Filtre, Mineral Filtre ve Post Karbon Filtre seçenekleri ile suyun sizlere doğal kaynaktan çıkmış gibi gelmesine vesile olur.

Sağlığınız için Ravent Su Arıtma Cihazı

Sağlığınız için Ravent Su Arıtma Cihazı

Ravent markası yerel bölgelere kadar uzanan pazarlama teknikleri ile en küçük vilayetlerde dahi adını duyurmayı başarmıştır. Şebeke sularının arıtma sistemlerinin yetersiz kalması, alternatif arıtma cihazlarının gerekliliğini mecburi kılmıştır. Ravent su arıtım yöntemlerinde uzun yıllar boyu piyasada olmanın verdiği tecrübe ile yeni kuşaklara ve bölgelere yayılarak insanların daha sağlıklı ve temiz su kullanımlarının artmasına vesile olmaktadır. Mutfağınıza rahatlıkla monte ettirebileceğiniz bu ürünler yaz kış sizlerin yanında. Bardaklarınızı temiz, sağlıklı ve içilebilir suyla doldurmaya hazır. Çamurlu akan, kirli ve sağlıksız sulardan Ravent su arıtma cihazı modelleri ile kurtulabilirsiniz. Şebeke suyu içerisinde bulunan yosun ve atık maddelerden arıtıcı da bulunan filtreler yardımıyla kurtulabilirsiniz. Kahve yapmak veya çay demlemek istediğinizde arıtıcıdan aldığınız suyu kullanabilirsiniz. Bu sizlere temiz ve nefis bir çay ve kahve keyfi sağlayabilir. Çaydanlık ve cezve dibinde biriken kalıntılardan da kurtulabilirsiniz.

Ravent Su Arıtım Cihazı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ravent Su Arıtım Cihazı Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kurulumunu yaptığınız Ravent marka cihazın üzerine ağır eşyalar koymamaya özen gösteriniz. Bu durum cihazın iç mekanizmalarına ve dış kısımlarına zarar verebilir ve cihazın çalışma durumunu etkileyebilir.  Cihazı monte ettirdiğiniz alan ağır basınç altında ise yerini değiştirmeye çalışın. Değiştirme gibi bir durum yoksa basınç düşürücü takınız. Yüksek basınç boruların delinmesine yol açabilir. Değişim esnasında Ravent su arıtma cihazları ile uyuşmayan cihazların parçalarını takmayınız. Cihazın düzensiz çalışmasına veya tesisatınıza ciddi zararlar verebilir. Değiştirmek istediğiniz parçaları Ravent marka satıcılar ve distribütörlerden temin edebilirsiniz. Su arıtma cihazları üzerinde yazan voltaj değerinin üzerinde veya altında olan prizlere takmayınız. Takılan güç kablosuna ıslak elle dokunmayınız. Tamirat ve değişim esnasında cihazı prizden çıkarınız. Cihazın bulunduğu ortamda aşındırıcı maddelerin olmamasına dikkat ediniz. Ravent su arıtma cihazı fiyatdurumlarına göre özellikleri değişebilmektedir. Ürün açıklaması üzerinde yazmayan ve ürüne ait olmayan parçalar kullanmayınız.

Ravent, Su Arıtma Cihazları

için 12 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arama Kriterleriniz

Ravent
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Activex (6)
Acura (5)
Adessa (1)
Aeg (1)
Alba (1)
Altus (2)
Ameripure (11)
AMT (100)
Angel (1)
ANKER (1)
aquabest (16)
Aquafer (7)
Aquafilter (20)
Aquafine (11)
Aquaflo (25)
AQUAGOLD (6)
Aqualine (851)
Aquatürk (92)
Aquawell (2)
Arisco (1)
Arıtmax (1)
Arnica (1)
Artmix (1)
Arzum (1)
Arçelik (3)
Auer (3)
Awox (1)
Bari (12)
Beko (2)
Berf (2)
Berkgoff (1)
Biggshop (1)
Bluehouse (2)
BMB (17)
Brita (21)
CALIVITA (1)
Cas (1)
Clairwater (23)
Cloer (2)
CNS (7)
Comtech (34)
Conax (226)
Conti (1)
Damlalife (149)
Day-co (1)
Dekor (1)
Diamond (3)
Dijitsu (2)
(7233)
(6)
Doğrular (1)
Eco (13)
ecoplus (8)
Eliks (4)
First (1)
Gazella (1)
Hilfe (1)
Hyundai (10)
Kemflo (2)
Knmaster (9)
LG (362)
Lider (1)
Lifetech (89)
Maestro (1)
Master (1)
MİLSUART (45)
Nizamoğlu (11)
Penta (4)
Philips (1)
Prizma (4)
Puretech (35)
Purezone (1)
Rainwater (12)
Ravent (12)
Renal (2)
Rowenta (1)
Saraylı (1)
Singer (1)
SM (3)
Snowwater (1)
Stilevs (1)
stratos (38)
Suarıtmax (11)
VIP WATER (11)
Vontron (18)
waterbank (1)
Watergreen (20)
Waterlife (68)
WATERPOİNT (327)
Weewell (1)
WMF (11)
Zanussi (1)
zerowater (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL