LG Su Arıtma Cihazları

Güney Kore’den gelen teknolojinin en ilgi çekici şekillerinden biri olan LG su arıtma cihazları dekoratif tasarımı ve kullanım kolaylığı sunan yapısıyla tüketicilerine sunuluyor. Teknoloji devi olarak görülen ülkelerden biri olan Güney Kore çevre dostu markaları ve ürünleriyle dünya piyasasında önemli bir yerde duruyor. Son zamanların değişen ihtiyaçlarına göre geliştirilen teknolojik ürünlerden olan su arıtma cihazları ilgiyle takip edilen bir ürün halinde. Güney Kore menşeili LG markası da yön gösterici hayatı iyileştirici bakışıyla su arıtma teknolojisinde de ön sıralara oturmayı hedefliyor. Su arıtma sistemleri hakkında bilgi konusunda belirleyici rol oynayan LG markası belli özellikleri kendisiyle anılır şekilde geliştiriyor.

LG Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

LG Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kendi imzasını ve tescillenmiş geliştirmelerini taşıyan özellikleri ile LG su arıtma modelleri, muadillerini arka planda bırakacak derecede çevreye dönük bir ürün serisi olma özelliği gösteriyor. Cihazları genel olarak oda sıcaklığında arıtılmış su üretse de kimi modeller oda sıcaklığının yanında sıcak ve soğuk su seçeneklerini de sunuyor. Geniş kapasiteye sahip modellerde 8 litreye kadar su depolamak mümkün. Beyaz, siyah, bordo, çiçek desenli tasarımlara sahip dekoratif mutfaklara ve ofislere yakışacak su arıtma cihazları tankıyla birlikte paslanmaz çelikten yapılır. LG su arıtıcı modelleri 5 aşamalı filtresi ile çeşme suyu ve deniz suyu gibi içmeye uygun olmayan suları arındırarak içilebilir bir kıvama getirir. Bu beş aşamalı filtre, dış sediment, sediment, pre karbon, ters ozmos ve post karbon bölümlerinden oluşur. Her bir filtrede mikroorganizmalar kadar küçük partiküller ayıklanır. Bazı modellerde bu filtrelerin yanında mineral filtre denilen bir filtre daha yer alır. Bu filtre kalsiyum ve magnezyumu sudan arındırarak daha yumuşak içimli ve kireçten tamamıyla arınmış su oluşumunu sağlar. Çok ağır olmayan cihazlar kolay taşınabilir ancak bir kere kurulduktan sonra taşınmasına gerek yoktur. Duvara monte veya tezgâh üstü olarak kullanılabilir. Bazı modellerde göstergeler bulunur. Bu göstergeler filtre değişimi ve su seviyesini belirtir. PuriCare™ (saflık), DigitalSterilizingCare™ (dijital temizlik), 2-in-1 Care™ (hem musluk bağlantısı ile sebze meyve yıkama hem de cihaz üzerinden bardak ile su alma) gibi markaya özgül özellikler de söz konusudur. LG su arıtma cihaz fiyatları ile ekolojik olduğu kadar ekonomik olduğunun da göstergesidir. Bütçelere uygun fiyatının karşılığını çok kısa sürede veren cihazlar tasarruf yapılmasına olanak sağlayarak da ekonomiye katkıda bulunurlar.

Çevre Dostu ve Dekoratif LG Su Arıtma Cihazı

Çevre Dostu ve Dekoratif LG Su Arıtma Cihazı

Değişen ve gelişen kültürler ve çevre beraberinde hem iyi hem de kötü durumları getiriyor. Uzay çağına yaklaşmış olsak da kendi dünyamıza yeterli özeni göstermiyoruz. Güney Kore bu konuda farkındalığı geliştirmek için markaları aracılığıyla dünyayı dönüştürmeye çalışan bir ülke. Teknolojik ürünlerini çevre dostu hale getiren markalardan olan LG sonraki nesillerin ve şimdi yaşayan insanların hayatlarının iyi olduğunu hissetmelerini sağlayacak ürünler tasarlıyor. LG su arıtma cihazlarını çevre dostu anlayışla geliştirerek daha yaşanılabilir bir gelecek sunuyor. Tükenen içme suyu kaynaklarını korumak için deniz suyundan, çeşme suyuna kadar bütün suları arındıracak teknoloji ile temiz ve sağlıklı su üretimini gerçekleştiriyor. Bu teknolojiyi evlerde de kullanabilmek için su arıtma cihazlarını daha küçük boyutlarda düzenleyerek kullanım rahatlığı sağlıyor. Temiz ve sağlıklı suya herkesin ulaşabilmesi için bütün dünyada satışa sunulan LG ürünleri tüketicileri için dekoratif olmasıyla da avantajlı hale geliyor. Çevre dostu olduğu kadar çevreden aldığı tasarımıyla da ilgi çekici olan LG su arıtma cihazı modelleri, çiçekli, parlak, farklı renkli ve seçkin tasarımıyla kendini ayrı bir yere konumlandırıyor. Yıkıcı değil yapıcı bir teknoloji anlayışıyla araştırma ve geliştirme yapan LG markası su arıtma teknolojisinin yükselen bir teknoloji olduğunun farkında olarak yatırımlarını çevre dostu ürünlere doğru kaydırıyor. LG su arıtma cihazları ile ilgili yorumlar da bu ekolojik teknoloji hareketlerinin ne denli yerinde olduğunu gösterir nitelikte. LG markası çevreye olan göndermesini cihazların dekorasyonunun yanında geliştirdiği özelliklerle de yapıyor.

LG Su Arıtma Cihazı Nasıl Kullanılır?

LG Su Arıtma Cihazı Nasıl Kullanılır?

LG su arıtıcılarda, bütün elektrikli aletlerde olduğu gibi kurulacak yer, kurulum şekli ve kullanımına dikkat edilmesi gerekir. Doğru bağlandığında sorunsuz çalışır. Duvara monte edileceği durumlarda arkasıyla yanlarında 10 cm boşluk kalacak şekilde yerleştirilmelidir. Bu hava almasını kolaylaştıracağı için düzgün çalışmasını sağlayacaktır. Yapılmaması durumunda hasar meydana gelebilir. Borular bağlandıktan sonra boruları ve hortumu akıntı olup olmadığına dair kontrol etmek gerekir. Akıntı durumunda elektrik çarpabilir. Hava sıcaklığının 5 derece ile 45 derece arasında olduğu kapalı ortamlarda kullanılması tavsiye edilir. Yüksek nemli, doğrudan güneş alan, tozlu veya su sıçrama riski olan yerlere konumlandırılmamalıdır. Cihazın filtreleri düzenli olarak değiştirilmelidir ve bu süreye veya geçen suyun miktarına göre belirlenebilir. Ters ozmos değiştirilebilir yapılara sahiptir, belli sürelerde sistemin düzgünce çalışıp çalışmadığı suyun saflığının test edilmesiyle kontrol edilmelidir. Üst kapak kapalıyken kullanılmalıdır. LG su arıtıcı modelleri temizliği esnasında öncelikle su kaynağı vanası kapatılır ve içinde kalan su tamamen boşaltılır, ardından fişi prizden çekilir. Yukarı doğru hareket ettirilerek kapağı çıkarılır, tank kapağının önce kilidi sonra kendisi açılır. Tank kapağına basınç uygulanmamalı ve üzerine ağırlık konmamalıdır. Tankın yüzeyi yumuşak bir bezle silinir, tank önceden arıtılmış su ile durulanır ve su tekrar boşaltılır. Temizlik sırasında suyun kenarlara sıçramamasına dikkat edilmelidir, su elektrik çarpmasına neden olabilir. Ardından tankın kapağı tekrar kapatılır, kilitlenir üst kapak yerleştirilir. Fiş takılır ve su vanası açılar su geçişine izin verilir. Bazı zamanlarda suyun dolması için bir süre beklenmesi gerekir. Suyun basıncına göre tankın dolma süresi değişiklik gösterebilir. Temizlik sırasında bulaşık deterjanı ve aşındırıcılar kullanılmamalıdır. Su çıkışı yumuşak ve temiz bir fırçayla düzenlik olarak temizlenmelidir. Damlama tepsisi olan modellerde düzgünce yukarı çekilerek tepsinin çıkarılmasının ardından durulanması ve yumuşak bir bezle kurutulmasıyla hijyen sağlanmış olur. Tepside çok fazla su birikmemesine dikkat edilmesi gerekir. Çok ağır olursa tepsi LG su arıtıcı cihazdan ayrılabilir, bu da cihazın ve tepsinin zarar görmesine yol açar. LG su arıtma cihazlarının yanı sıra tüm markalara ait cihaz modellerine Su Arıtma Cihazları kategorimizde ulaşabilirsiniz.

LG, Su Arıtma Cihazları

için 368 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arama Kriterleriniz

LG
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Activex (6)
Acura (4)
Adessa (1)
Aeg (1)
Alba (1)
Altus (2)
Ameripure (9)
AMT (100)
Angel (1)
ANKER (1)
aquabest (16)
Aquafer (8)
Aquafilter (20)
Aquafine (11)
Aquaflo (30)
AQUAGOLD (6)
Aqualine (852)
Aquatürk (90)
Aquawell (1)
Arisco (1)
Arıtmax (1)
Arnica (1)
Artmix (1)
Arzum (1)
Arçelik (10)
Auer (3)
Awox (1)
Bari (12)
Beko (2)
Berf (2)
Berkgoff (1)
Biggshop (1)
Bluehouse (2)
BMB (18)
Brita (21)
CALIVITA (1)
Cas (1)
Clairwater (23)
Cloer (2)
CNS (7)
Comtech (34)
Conax (223)
Conti (1)
Damlalife (152)
Day-co (1)
Dekor (1)
Diamond (3)
Dijitsu (2)
(7255)
(6)
Doğrular (1)
Eco (13)
ecoplus (8)
Eliks (4)
First (1)
Gazella (1)
Hilfe (1)
Hyundai (11)
Kemflo (2)
Knmaster (9)
Korkmaz (1)
LG (368)
Lider (1)
Lifetech (87)
Maestro (1)
Master (1)
MİLSUART (45)
Nizamoğlu (11)
Penta (4)
Philips (1)
Prizma (4)
Puretech (35)
Purezone (1)
Rainwater (12)
Ravent (12)
Renal (2)
Rowenta (1)
Saraylı (1)
Singer (1)
SM (3)
Snowwater (1)
Stilevs (1)
stratos (38)
Suarıtmax (11)
VIP WATER (11)
Vontron (18)
waterbank (1)
Watergreen (20)
Waterlife (68)
WATERPOİNT (327)
Weewell (1)
WMF (11)
Zanussi (1)
zerowater (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(37)
ve üzeri (49)
ve üzeri (51)
ve üzeri (52)
ve üzeri (53)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL