Origin

için 69 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Origin

Dünyanın en büyük oyun yazılım şirketlerinden biri olarak görülen Elektronics Arts çok eski yıllardan bu yana bilgisayar ve konsol oyunları ile bu noktada adından söz ettirmiş bir marka olmayı başarmıştır. Bu kapsamda bugün yüzlerce oyunu bünyesinde barındıran marka, özel bir internet yazılımı geliştirme sayesinde kullanıcılarına daha kolay bir sistem oluşturmayı hedeflemiştir. Bu sistem Origin olarak adlandırılması ile birlikte içeriğinde Origin oyunları gibi birçok fırsat sağlayarak, oyunculara kolaylıklar sağlamaktadır. Bugün farklı platformlar üzerinde kullanılabilen bu sistem sayesinde Origin oyun satın alma gibi birçok fırsat elde edilmektedir. Ayrıca Origin oyun içerikleri birçok farklı kategoride fırsatlar sunmaktadır.

Origin İle EA Keyfini Yaşayın

Origin İle EA Keyfini Yaşayın

EA oyun dünyasında bilinen en önemli noktalardan biri olarak Elektronics Arts firmasının kısaltmasını oluşturmaktadır. Bu firma günümüze kadar bilgisayar, Oyun Platformları, konsolları ve akıllı telefonlar gibi birçok farklı platform için futbol oyunları, spor oyunları, araba yarışları, tek kişilik oyunlar, macera oyunları veya strateji oyunları gibi modelleri ön plana çıkarmıştır. Bu kapsamda artık bu oyunların fiziki olarak satın alınması veya farklı platformlarda ayrı ayrı satın alınması yerine Origin platformu bir fırsat sağlamıştır. Çünkü Origin oyun platformu firma tarafından geliştirilen tüm oyunları tek bir platform üzerinde topluyor. Zaten bu platformun geliştirilme amacı dijital oyun dağıtımı yazılımı olması ile birlikte çok oyunculu bir sosyal iletişim sistemi sağlamasıdır. Yani bu Oyun Platformlarını kullanan kişiler, Elektronics Arts oyunlarına kolay bir şekilde erişmek dışında birbirleri ile iletişim kurabilir, paylaşımlar sağlayabilir ve oyunlar hakkında birçok farklı imkana ulaşabilir. Bu nedenle öncelikle Origin platformu üzerinde üyelik gerçekleştiren herkes bu platformda alışverişler sağlayabilir ve birçok farklı oyuna ulaşabilir. Bugün oyun Origin imkanları sayesinde futbol oyunları, basketbol oyunları ve araba yarışları gibi birçok seçeneğe ulaşan kişiler bu oyunları dijital şekilde elde etmek ve oyunlar kapsamında insanlarla iletişim kurma gibi fırsatlar elde etmektedir. Platformda yer alan Origin oyun çeşitleri çok geniş bir kategoriye yayılmak bile birlikte aksiyon, savaş oyunları, puzzle oyunları, online oyunlar veya uçuş oyunları gibi seçenekler yer almaktadır. Bu nedenle siz de aynı fırsatlar için Origin oyun alma seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Origin Özellikleri ve Fiyatları

Origin Özellikleri ve Fiyatları

Origin gibi bir platform kapsamında bedeli modellerden bahsetmenin imkanı bulunmamakla birlikte sadece sistem içerisinde yer alan oyunların özelliklerinden ve modellerinden bahsetmek mümkün olacaktır. Daha önce bahsedildiği gibi Origin oyun kodları sayesinde elde edilen özellikler incelendiğinde, bir oyunun tam olarak sahiplenilmesi veya oyunun demo versiyonlarının elde edilmesi gibi noktalar yer alabilir. Bu özelliklere bağlı şekilde genellikle satın alınan oyun, hayatınız boyunca istediğiniz uygun platformlarda sizin tarafınızdan kullanılabilir. Yani örnek olarak FIFA 2020 gibi bir oyun temin ettiğinizde, bu oyunu bilgisayar veya konsollarda uygun bir kod sayesinde istediğiniz dönem boyunca kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Yine model seçenekleri açısından da oyun paketleri veya tam oyun içerikleri gibi modelleri ile birlikte Origin oyunları farklı modeller sağlayabilir. Ayrıca Origin oyun ürünlerinde yine model anlamında da hangi platforma kullanım gerçekleştireceğinize bağlı olarak değişimler görülebilir. Çünkü bu ürünleri Microsoft platformunda veya Android Facebook platformlarında kullanabilirsiniz. Bu nedenle hangi platformu seçtiğiniz, hangi oyunu tercih ettiğiniz veya ne tür bir yazılım almak istediğiniz gibi noktalara bağlı şekilde oyun Origin ürünlerinde fiyatlar değişim gösterebilir. PC Oyunları kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Origin Platformu İle Bir Noktada Birleşin

Origin Platformu İle Bir Noktada Birleşin

Bugün dünya genelinde bu Origin oyun platformu sayesinde Elektronics Art oyunlarını oynama vasıtasıyla iletişim kuran ve daha fazla eğlence elde eden birçok kişi bulunmaktadır. Örneğin, platform üzerinde Need For Speed gibi bir oyunu oynayan ve bu oyunla ilgili iletişim kurarak birbirleriyle paslaşan ya da paylaşımlar gerçekleştiren onlarca kişi yer almaktadır. Zaten platformun kurulmasındaki ana sebeplerden birisi bu oyunların hepsinin dijital ortamlarda satışa sunulması ve ayrıca oyuncuların tek bir platform üzerinde birleşerek daha kolay bir iletişim kurulması olarak gösteriliyor. Çünkü bu tür platformlar sundukları Origin oyun satın alma seçenekleri kadar insanların sosyal iletişimlerinde de onlara bir mekan sunma avantajları sağlıyor. Aynı oyun üzerinde insanlar birbirleriyle iletişim kurmuş oldukları bu platform üzerinde oyunlardaki gelişmeleri ve değişimleri daha kolay takip edebiliyor. Ayrıca bu sayede Origin oyun çeşitleri çok daha kolay bir şekilde öğrenilerek, alışverişler daha hızlı ve kolay bir hale geliyor. Özellikle Origin oyun kodları satın alınması ve değişim ya da alışveriş sağlanması günümüz teknolojisine uygun bir sistem sağlıyor. Eğer bu noktada sizde platformu kullanarak oyun sahibi olmak ve alışveriş gerçekleştirmek isterseniz sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL