TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kanvas Tablo

için 112,102 sonuç bulundu.

Kanvas Tablo

İngilizce’de tuval anlamına gelen canvasın Türkçe okunuş karşılığı olan kanvas tablo, sanat literatüründeki baskılı ürünler olarak bilinmektedir. Tuval üzerine yapılmış olan yağlı boya, akrilik boya veya tuval üzerine karışık olarak karşınıza çıkan bu tablolar farklı teknik yapıları ile diğer tablolardan ayrılmaktadır. Ev & Yaşam ürünlerinden biri olan ve sanatsal desenler, motifler ile detaylandırılmış olan bu tablolardan bazıları ise tuval bezi üzerine hazırlanan çalışmalardır. Günümüzde bu tablo modellerinde dijital baskılar da kullanılmaktadır. Kullanım tarihi 1990’lardan günümüze uzanan tablolar farklı tasarımları ile dikkat çekici bir görünüm oluşturmaktadır. Kullanıma oldukça elverişli olan tablolar dijital baskı makinelerinin de gelişmesi ile farklı desenleri rahatlıkla ortaya koyabilmektedir. Evlerinizde ve iş yerlerinizde rahatlıkla tercih edebileceğiniz kanvas tablo özel yapım ile oluşturulmuş tasarımları ile şık bir görünüm oluşturur.

Modern Çizgilere Sahip Kanvas Tablo

Modern Çizgilere Sahip Kanvas Tablo

Yüksek çözünürlüğe sahip olan dijital görsellerin uygun boyutlar üzerine basılarak yapıldığı bu tablolar teknolojik alt yapı desteği ile duvarlarınızı süslemektedir. İyi bir baskı ekipmanı sayesinde sıradışı baskıları duvarlarınıza taşıyan tablolar, farklı çekimlerin kağıda dökülmüş halidir. Kanvas tablo özellikleri arasında %100 pamuklu tuval bezi bulunmaktadır. Yaklaşık 360 – 400 gr ağırlığından oluşan bu bezler üzerine su bazlı püskürtme sistemi kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde tablo basılır ve kurutulmuş olan ahşap şase üzerine gerilir. Böylece dekoratif bir tablo haline gelmektedir. Tablolarda isteğe bağlı olarak çerçeve kullanılmaktadır. Tek parça veya çoklu parçalardan oluşan tablolarda hem yağlı boya kullanılmaktadır. Dijital baskılı kanvas tablolarda görsel öncelikli olarak edit edilmektedir. Ardından tablo boyutlarına uygun hale getirilerek tuvali barındıran yazıcı üzerinden görsel çıkartılır. Bu aşamada dikkat edilecek hususlardan bir tanesi boyanın yüzeye iyice sabitlenmesini sağlamaktır. Yazıcılarda ise orijinal kartuş kullanılması oldukça önem taşımaktadır. Mürekkebin hem ışığa karşı dayanıklı olması hem de renk değerlerinin yüksek olması önemlidir. Kanvas tablo salon için, yatak odaları için, iş yerleri için kullanılabilir değerdedir. Birbirinden farklı renklerden oluşan tablolar desenleri ve figürleri ile dikkat çekici bir görünüm yaratmaktadır. Sizin kişiliğinizi ve zevkinizi yansıtacak olan bu tablolarda yüksek çözünürlüğe sahip görseller yer almaktadır. Özel imaja sahip kasnaklı tablolar günümüz modasının popüler tablolarını içermektedir. Çerçevesiz bir şekilde kasnağa gerilmiş olan tablolar modern mimarinin kullandığı iç dekor ürünlerinden biri olarak karşınıza çıkmaktadır. Farklı ebatlar ve sayılarda duvarlarınıza şık bir imaj kazandıran tabloların ölçülerini duvarınızın büyüklüğüne ve genişliğine uygun olarak tercih edebilirsiniz. HD bir şekilde görüntü sunan ürünler yüksek kaliteden oluşturulmuş olan baskılar ile duvarlarınızı süslemektedir. Kanvas tablo tavsiye açısından değerlendirildiğinde sıklıkla kullanılan ekonomik bir duvar süsü olarak kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Özel olarak hazırlanan tablolar üzerindeki motifler ve desenler sayesinde kişiliğinizi odanızın ruhuna yansıtmaktadır. Her bir tablo ile odanıza yeni bir perspektif kazandırabilirsiniz. Işıltılı renkler ile dikkat çekici bir görünüm oluşturabilir veya siyah beyaz efektli fotoğraflar ile klasik bir dokunuş yaratabilirsiniz.

Kanvas Tablo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kanvas Tablo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Farklı ebatlardan ve büyüklüklerden oluşan bu tablolar ev ve iş yerleri için şık bir imaj oluşturmaktadır. Özel olarak oluşturulan bu ürünlerde baskılar uzun süre dayanıklılık sağlar ve yıllar boyunca duvarlarınızı süslemeye devam edebilir. Üretim standartlarına uygun olan bu ürünlerde renk dayanıklılığı bulunmaktadır. Böylece sararma veya solma gibi durumlar ile karşılaşmazsınız. Renk dayanıklılığı sağlamak için kanvas tablo seti üzerinde özel solüsyonlar yer almaktadır. Fırınlanmış ağaç profillerine monte edilen tablolar ardından hazır hale getirilmektedir. Asılan bölgenin çok nemli veya rutubetli olması tablo üzerinde etki yaratmaktadır. Isı kaynakları üzerinde veya yakınında olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda uzun süre boyunca gün ışığı almamasına ve sadece su ile nemlendirilmiş bez ile temizlenmesine önem verilmelidir. Aksi takdirde tablo üzerinde bozulmalar meydana gelebilir. Özel koşullar altında hazırlanan kanvas tablo yağlı boya ile detaylandırılmış bir üründür. Orijinal baskı makineleri ile karşınıza çıkan ürünlerde kullanılan mürekkepler %100 doğa dostu olma özelliği taşımaktadır. Antialerjik özellik taşıyan ürünleri dilerseniz bebek odası dahil tüm yaşam alanlarınızda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Hayatınıza renk kazandıracak olan tablolarda birinci sınıf malzemeler kullanılmıştır. İnsan sağlığına zararlı herhangi bir madde içermemektedir. Kanvas tablolar ve fiyatları ürünlerin boyutlarına ve parça sayılarına göre değişim göstermektedir. Uygun fiyatlardan oluşan bu ürünler ekonomik dekoratif ürünler olarak karşınıza çıkmaktadır. Parça sayısı arttıkça fiyat artış göstermektedir. Canlı renkler ile odalarınızı aydınlatacak olan tabloların baskı kalitesi de fiyatı etkileyen etmenler arasında yer almaktadır. Dilediğiniz baskıyı evinizin odasına taşıyabilme imkanını yakalayabilirsiniz. Dekorasyon & Aydınlatma kategorisi üzerinden farklı seçeneklere erişebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Baskıları ile Dikkat Çeken Kanvas Tablolar

Baskıları ile Dikkat Çeken Kanvas Tablolar

Özel olarak yapılmış olan bu tablolarda kişiye özel baskılar üretilmektedir. Bunun yanı sıra hali hazırda bulunan baskılar ise dikkat çekici görünümlerden oluşmaktadır. Bazı kanvas tablo saat modelleri içermektedir. Özellikle parçalı olan tablo modellerinde parçalardan bir tanesi saat içermektedir. Modern bir görünüm oluşturan bu tablolarda, Atatürk teması, Osmanlı Tuğrası teması, Türk Bayrağı teması gibi çeşitli temalar kullanılmıştır. Bunun yanı sıra çiçek, manzara veya meyve gibi detaylar da tablolar üzerinde yer almaktadır. Özel olarak tasarlanan bu ürünlerde, su bazlı mürekkepler kullanılmıştır. Bu mürekkepler çok uzun yıllar boyunca kullanılabilme imkanı taşımasının yanı sıra baskıların canlı renklerden oluşmasını sağlamaktadır. Böylece tablonun daha ilgi çekici bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır. Çerçeve kullanılmış olan tablo modellerindeki çerçeveler çamdan oluşturulmuştur. Özel olarak fırınlanmış olan bu çerçeveler uzun yıllar boyunca duvarınızda yamulma, eğilme, çatlama ve dönme gibi problemlere yol açmamaktadır. Üzerinde bulunan desenler ile sizleri yansıtan bu ürünler hem tarzları hem de boyutları ile evlerinize yeni bir bakış açısı kazandırmaktadır. Farklı boyutlardan oluşan parçalar duvarlarınıza derinlik katmaktadır. Üzerinde yer alan desenler ve motifler ruhunuzu temsil eder. Mobilyalarınız ile uyumlu olarak satın alacağınız tablolar şık bir görünüm oluşturmaktadır. Modern çizgilere sahip olan tablolar ile farklı bir etki yaratabilme şansı yakalayabilirsiniz. Çocuk odalarında kullanabileceğiniz eğlenceli tasarımlara sahip Tablo modelleri de bulunmaktadır. Kanvas yağlı boya tablo üzerinde bulunan çizgi film karakterleri sayesinde çocuk odalarının duvarlarına renk kazandırabilirsiniz. Mutfaklarda kullanabileceğiniz meyve ve sebze motifleri ile iştah açıcı bir görünüm yakalayabilirsiniz. İç açıcı bir güzellik kazandıracak olan manzara görüntüleri ise her oda ve her mobilya ile hemen hemen uyum sağlamaktadır. kenarlarında kullanacağınız çerçeveler ahşap rengi, beyaz, siyah veya altın sarısı gibi renklerden oluşmaktadır. Çerçeve kalınlıkları da ürünün modeline ve isteğe göre değişim göstermektedir. Çerçevelerde farklı işlemeler ve motifler yer almaktadır. Böylece görselin daha dikkat çekici bir hal almasını sağlar. Eviniz veya iş yeriniz için birbirinden farklı görselleri sayfamız üzerinden seçebilir ve kendinize, evinize en uygun olan ürünü kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Tema

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parçalı Tablolar

(43578)
(10757)
(1958)
(1138)
(531)
(235)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(51152)
(8299)
(1666)
(917)
(234)
Başka bir kelime deneyin

Ölçü

(1860)
(1781)
(1760)
(1624)
(1479)
(1453)
(1378)
(980)
(779)
(441)
(388)
(236)
(117)
(113)
(105)
(85)
(84)
(78)
(65)
(63)
(63)
(58)
(55)
(55)
(53)
(52)
(42)
(35)
(28)
(27)
(27)
(25)
(21)
(21)
(21)
(21)
(20)
(18)
(18)
(16)
(16)
(15)
(14)
(13)
(12)
(12)
(12)
(10)
(9)
(8)
(8)
(7)
(7)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1001Hediye (1196)
100X30 (1182)
125X60 (16)
1A sanat (7)
20X30 (35)
2M (15)
30X100 (3)
30X20 (9)
30X60 (2)
30X65 (1)
312Dizayn (2)
3d Wall (9)
3E Home (16)
3M (27)
6Renk (1)
70X40 (5)
85x85 (1)
A-KÜP (49)
aadekor (2)
alldeco (63)
Altun (1)
ART AYNA (5)
Art Tablo (2506)
Arte (1386)
Artikel (20)
Artım (1)
ARTMODA (650)
artredgallery (1007)
Arttablo (620)
Arty Tablo (1901)
Arzdizayn (1)
Atasarım (2)
Biev (4)
Bosphorus (5)
Chiclife (31)
craftjo (4)
D.L. & Co (3)
DamArt (11)
Decoor (2)
Decor (1)
Decostil (1416)
Dekor (23)
dekorasim (779)
DEKORLAND (1093)
Dekorme (1909)
Dekorsevgisi (2982)
DİA'S (7)
Dijiwork (312)
Disney (1)
Dizzano (1)
(54961)
(4637)
DoluDuvar (82)
Euro Flora (130)
FENERIUM (1)
Finearts (51)
Fotoboya (10)
fotolyo (35)
Grafizm (1)
Gülce Sanat (324)
insigne (976)
K Dekorasyon (287)
kanvasevim (76)
Kanvashanem (136)
Lival (6)
Mat Galeri (44)
McAdams (4)
Meteor Galeri (1215)
MICRON (3)
Micron (1)
Misiny (13)
Modacanvas (660)
Modaduvar (142)
Mor İnek (78)
Nehar (380)
ollaprint (2566)
Pixel (1)
plustablo (1382)
Pluswall (400)
PORIO (3)
PosterTablo (236)
Regal (2)
ResimTablo (30)
Ritmo (631)
SAALSS (1)
Sanatsal (6)
StrainArt (1)
Tablo Center (1296)
Tablo360 (2)
Tablobudur (458)
Tablocu (2)
TabloKanvas (1416)
Tablosan (569)
TabloSHOP (2915)
Tasarım (142)
Tektablo (293)
TEKZEN (1)
Tengo (195)
Tesbihane (39)
The Mia (1)
Trend Sticker (1410)
Tuvall (522)
VİTALE (4)
Winny (77)
Yargıcı (42)
Zücev (2)
Zümrüt (2312)
çerçevelet (1432)
Özcanlar (131)
Özgün Dekor (1684)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2,550)
ve üzeri (3,145)
ve üzeri (3,346)
ve üzeri (3,415)
ve üzeri (3,542)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL