Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Metal Tablo

için 5,309 sonuç bulundu.
 • 322,00 TL 273,70 TL
  % 15
  (6)

  Artepera
  %100
 • 450,00 TL 350,00 TL
  % 22
  (24)

  DekkorTasarım
  %99
 • 259,00 TL 210,00 TL
  % 19
  (16)

  ATLDİZAYN
  %100
 • 380,00 TL 280,00 TL
  % 26
  (9)

  DekkorTasarım
  %99
 • 450,00 TL 350,00 TL
  % 22
  (5)

  DekkorTasarım
  %99
 • 350,00 TL 250,00 TL
  % 29
  (5)

  DekkorTasarım
  %99
 • 500,00 TL 400,00 TL
  % 20
  (3)

  DekkorTasarım
  %99
 • 160,00 TL
  (3)

  ATLDİZAYN
  %100
 • 272,50 TL 73,50 TL
  % 73
  (6)

  thorqtech
  %91
 • 480,00 TL 380,00 TL
  % 21
  (1)

  DekkorTasarım
  %99
 • 299,00 TL

  artunga
  %100
 • 59,99 TL 29,99 TL
  % 50
  (2)

  FİLEEV
  %94
 • 499,90 TL 359,90 TL
  % 28
  (1)

  MetaliumConcept
  %100
 • 194,90 TL 169,90 TL
  % 13
  (3)

  PayidartsDekorasyon
  %96
 • 320,00 TL 220,00 TL
  % 31

  DekkorTasarım
  %99
 • 450,00 TL 350,00 TL
  % 22

  DekkorTasarım
  %99

Metal Tablo

Küçük dokunuşlarla ev dekorasyonunda büyük değişiklikler yapmanın en kolay yolu duvar sanatı. Günümüzde oturma odaları, yemek odaları ve evin diğer bölümlerinde belirli bir duvar sanatı ile sıkça karşılaşılmaktadır. Gittikçe daha çok insan tarafından tercih edilen metal tablolar duvarlara derinlik ve doku kazandırarak evin dekorasyonun tamamlıyor. Adından da anlaşılacağı gibi metal tablolar çeşitli figürlerde metalden üretilmiş duvara asılan tablolardır. Malzemesi metal olduğu için son derece dayanıklı olan bu tablolar renkli olarak da üretilseler de genelde minimal tarzda olurlar. Tercihe göre çeşitli formlarda bulunabilen bu tablolarla isterseniz duvarınızı sevdiğiniz takımın logosuyla isterseniz bir sözle süsleyebilirsiniz. Metal tablo modelleri tuttuğunuz takımın logosundan sevdiğiniz bir şairin sözüne kadar her şey olabilir. Kişisel zevkinize göre kişiye özel tasarım yaptırabileceğiniz gibi var olan hazır tasarımlarla da evinizin duvarlarını süsleyebilirsiniz. Çeşitli boyutlarda üretilen metal tabloların üç boyutlu formda da üretilebilmektedir. Üç boyutlu metal tablolar, resim veya tablo eklemek istemediğinizde duvarınıza görsel ilgi katmanın harika bir yoludur. Üç boyutlu olduklarından odaya girer girmez ilgi çekerek odanın görüntüsünü pozitif yönde değiştirirler. Odaya giren insanların dikkatini çekecek kadar büyük ancak tüm duvarı kaplayacak kadar geniş olmayan üç boyutlu metal tablolar dekorasyon açısından doğru tercihler olacaklardır. Duvara derinlik katarak odayı dekoratif olarak destekleyen üç boyutlu metal tablolar aynı zamanda dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar iç ve dış mekanlarda kullanılabilirler. Farklı renk ve desenlerde bulunan metal tabloları istenildiği takdirde boyamak da oldukça kolaydır. Metal boyandığı zaman ahşapta olduğu gibi boyayı içine çekmediği için memnun kalınmadığı takdirde tekrar boyamak mümkün. Dikkat çekici renklerle metal duvar tablolarını boyayarak odanın dekorasyonunu kolay bir şekilde canlandırmak mümkün. Ayrıca istenilen fotoğrafı renkli bir şekilde metal levhanın üzerine bastırmak suretiyle elde edilen metal tablolarda renkli metal tablo isteyen kullanıcılar için bir seçenektir.

Metal tablo Modelleri

Metal tablo Modelleri

Özellikle gençlerin odalarında popüler olan bir başka tarz metal tablo modeli ise duvar tabelalarıdır. İlgi alanlarını duvarlarında sergilemek isteyenler için şık bir çözüm olan duvara tabelaları belirli bir soda markası, bir spor takımı veya dünyadaki herhangi bir konumun koordinatları ile ilgili olabilir. Alıcıya hitap edecek, bir şeye olan sevgilerini ifade etmelerine yardımcı olacak ve odanın dekoruna uyum sağlayacak duvar sanatı isteyenler için bu tip metal tablolar harika bir seçimdir. LED’li metal tablo ister yatak odası, ister genç odası isterse çocuk odası olsun evin birçok farklı alanını sıcak ışıklarla renklendirerek kullanıldıkları odanın atmosferini değiştirirler. Farklı modelleri olan LED’li metal tablolar değişik tasarım ve boyutlarda üretebilirler. Değişik LED’li metal tablo modelleri kombine edilerek ev dekorasyonuna ışık katılabilir. Pil ile veya priz ile çalışan LED’li metal tablolar kullanıldığı odanın havasını hemen değiştirir. Çocuk ve genç odalarında gece lambası yerine de tercih edilen LED’li metal tablolar çeşitli modelleriyle hem estetik hem de pratik bir dekorasyon ürünü. Dışarda kullanılmak istenildiği takdirde suya dayanıklı LED ışıklarının kullanıldığı LED’li metal tablolar kullanılarak dış mekânlarda da sıcak bir ortam yaratılabilir. Ev dekorasyonunda çokça kullanılan yaşam çiçeğini de tablo formunda bulmak mümkün. Yaşam çiçeği metal tablo duvar dekoru, hem manevi ev dekorunu hem de sembolik ev dekorunu seven insanlar arasında oldukça popülerdir. Anlaşılır bir şekilde, bu tür doğa ile alakalı bir duvar sanatı evlere pozitif bir görünüm vermek için kullanılır. Bu nedenle yaşam çiçeği duvar dekoru, eklektik duvar sanatı severler arasında oldukça rağbet görmektedir. Yaşam çiçeği metal tablo derin bir sembolik olmasının yanı sıra güzeldir ve evin her odasında rahatlıkla kullanılabilir. Yaşam çiçeği metal duvar dekoru, evinizdeki herhangi bir alana muazzam derinlik katmak için mükemmeldir. Dekorasyonda doğayı seven kişiler için hayvan ve çiçek formunda birçok boyutta farklı metal tablolar vardır. Üç boyutlu hayvan ve çiçek gibi doğal temalı metal tablolarda bulunur. Aynı şekilde bu dizaynları ışıklı olarak bulmak da mümkündür. Güzellik genellikle küçük şeylerde yatar ve iç tasarımda son dokunuşlar, mekânı tanımlamada ve her şeyi bir araya getirmede önemli bir rol oynar. Bu nedenle doğru dekorasyonunu kullanmak oldukça büyük önem taşır. Metal tablolar sayısız tasarım, değişik materyaller ve renklerle hemen her tarza uyum sağlayan dekor ürünleri olarak evlerde yerini alır.

Büyük Metal Tablolar

Büyük Metal Tablolar

Büyük metal duvar dekoru, duvardaki boş alanı dekore etmenin zahmetsiz bir yoludur. Aslında, büyük metal duvar tablolar özellikle şu sıralar oldukça popülerdir çünkü insanlar gelişen teknolojiyle beraber ev dekorasyonu trendlerini çok rahat bir şekilde takip edebiliyorlar. Dahası, büyük metal duvar tablolar mutfaklar, oturma odaları, ofisler veya evin diğer odalarında kullanım için harika bir seçenektir ve hemen hemen her tarz ev dekoruna uyum sağlar. Ek olarak oyun odaları ve hol gibi alanlar da modaya uygun büyük metal duvar tabloları ile dekore edilmek için mükemmel bir alan oluşturur. Tek bir parçayla odaya oldukça şık ve zarif bir görüntü verirler. Üç boyutlu olarak da üretilen büyük metal tablolarda bir çok farklı model bulunur.Retro metal tablo, vintage metal tablo ve modern metal tablo gibi birçok değişik metal tablo modellerini büyük formatta bulmak mümkündür. Yukarıda belirtildiği gibi, büyük metal duvar tabloları, dünyanın her yerinde ev dekorasyonunda sıklıkla kullanılmaktadır. İster retro tarzda ister modern stilde istenilen büyük metal tablo modeli bulunabilir. Kare metal duvar tabloları, mevcut en yaygın kullanılan metal ev duvar sanatı dekor türlerinden biridir. Çok çeşitli renklerde, desenlerde ve hatta dokularda üretiliyorlar. Kare metal duvar tabloları, hem büyük hem de küçük iç mekân duvar alanları için idealdir ve dekoratif vurgu yapmak için kullanılabileceği gibi etrafı dekorasyonun odak noktası olarak da değerlendirilebilirler. Her iki durumda da kare metal duvar sanatı dayanıklı ve en önemlisi estetiktir, bu da size özel dekoratif bir duvar alanını kolayca oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Dahası, kare metal duvar tablolar odaya derinlik ve doku katarak odanın dengeli görünmesine yardımcı olur. Dekorasyon seçenekleri için yağlı boya tablo modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Lazer Kesim Metal Tablolar

Lazer Kesim Metal Tablolar

Metale lazer ile şekil verilmesiyle oluşan tablolara Lazer kesim Metal tablolar denir. Lazer kesim ile her renk, şekil ve boyutta metal tablo üretmek mümkündür. Ünlü düşünürlerin portrelerinden hayvan figürlerine kadar metal tablolara istenilen her şekil verilebilir. İstenildiği takdirde yazı metale lazer kesimle yazı formatı da verilebilir. Böylece dekor olarak kendi ismi ya da sevdiklerinin ismi gibi kişiselleştirilmiş parçalar da tercih edilebilir. Daha modern ve çağdaş bir görünüme sahip olan lazer kesim metal tablolar lazerle pürüzsüz bir şekilde kesilerek elde edilir. İstenilen boyutta kesim yapmak mümkündür. Hayvan figürü, sevdiğiniz sanatçının portresi, tuttuğunuz takımın amblemine kadar birçok değişik modelde bulunur. Evinizdeki diğer dekorla bütünleştirildiğinde, lazer kesim metal duvar tablolar bir odaları birbirine bağlar ve dekorasyonun monoton olmasını önler. Kullanılan metale göre açık alanlarda da kullanılabilen lazer kesim metal tablolar aynı zamanda üç boyutlu formda da üretilmektedir. Dayanıklılıkları sebebiyle su veya nemden etkilenmeyeceklerinden banyolarda da kullanılabilirler. Haritalar, duvar sanatı için her zaman harika bir seçimdir. İster dünya haritası kadar geniş bir şey seçin ister sadece kendi şehrinizi gösteren bir haritayla daraltın, haritalar ilginç ve güzel birer dekordur. Lazer kesim yöntemiyle üretilen ve LED’li olarak da bulunabilen metal dünya haritası sevdiğiniz bir şehrin haritası ofis, oturma odası gibi alanlar için oldukça şık bir tercihtir. Yine isteğe göre Fenerbahçe metal tablo, Beşiktaş metal tablo veya Galatasaray metal tablo gibi desteklediğiniz takımın lazer kesim metal tabloları evin istenilen köşesinde dekoratif olarak kullanılabilir. Bu modeller istenirse ışıklı metal tablo veya üç boyutlu olarak da tercih edilebilirler. Genç ve çocuk odalarında veya evin istenilen farklı bir odasında kullanılarak eve şık bir dizayn katmaya yardımcı olurlar.

Metal Tablo Materyal

Metal Tablo Materyal

Metal duvar tabloları farklı metallerden üretilebilmektedir. Metal Bir tablo tipik olarak Demir, bronz, bakır dahil olmak üzere metalden hazırlanmış duvara asılı bir parça metal duvar sanatı olarak kabul edilir, metal sanatı tamamen dekoratif veya işlevsel olabilir. Bakır ve bronz renk ve doku olarak çok güzel metallerdir ve belirli tasarımlar için son derece önemlidir. Düzgün kullanıldıklarında eski dünyayı yeni çağdaş tarzla birleştiren çok şık, lüks bir görünüme sahip olabilirler. Doğal hallerine ek olarak, çelik gibi yakıldıklarında veya aşırı ısıtıldıklarında muhteşem renkler üretirler. Ayrıca genellikle klasik, toprak tonları, batı veya rustik tarzda sanat eserleri ve dekor için farklı bronz, bakır ve pirinç türleri ve yüzeyleri net bir alüminyum veya çelikten daha uygundur. Aynı zamanda son derece dayanıklı olduklarından uzun yıllar boyu kullanılmaya uygundur. Alüminyum tercih edildiğinde ise, genellikle şeffaf bir kaplama olmadan bile son derece dayanıklı olan ve hava koşullarıyla bozulmayan endüstriyel veya havacılık sınıfı alüminyum levha kullanılır. Ayrıca daha sanatsal bir nedenden ötürü de tercih edilir - metal öğütülerek bir desen uygulandığında alüminyumda çok daha canlı bir şekilde ortaya çıkan beyaz bir alt ton vardır. Kontrast daha etkilidir ve yansıtma daha parlaktır. Alüminyum; kullanılarak bazı uygun fiyatlı, seri üretilen ürünler (soda kutuları, folyo, dış cephe kaplaması vb.) nedeniyle, çeliğe kıyasla biraz daha olumsuz veya daha az prestijli bir çağrışıma sahip olabilir, ancak otomobil sınıfı ve havacılık sınıf alüminyumlar son derece yüksek kalitededir ve çoğu durumda çelik uygulamalarına göre tercih edilir. Çelik aşırı ısıtıldığında çok güzel, zengin renkler üretebilir. Alüminyumlarda bu özellik olmadığı için ısıyla renklendirilmiş tasarımların herhangi birinde alüminyum üzerine çelik veya tamamen farklı bir görünüm için bakır kaplanır ve bu şekilde kullanılır. Dayanıklı malzemesi ve profesyonel kaplaması nedeniyle, metal sanatı çok uzun ömürlüdür. Uzun ömürlü olmasının yanı sıra, metal baskılar çizilmeye ve suya dayanıklıdır. Hasar görmesinden endişe etmeden mutfağınıza, banyonuza ve hatta oyun odanıza asabilirsiniz. Metal baskıların uzun ömürlülüğü ve parlaklığı, onları ev dekorasyonu için giderek daha popüler bir seçenek haline getiriyor. Bu şık sanat formu evde başka hiçbir şeyin yapamayacağı bir odak noktası yaratır. Metal duvar tabloları, muhtemelen evinizde sahip olabileceğiniz en dayanıklı dekor öğelerinden biridir. Yıllar boyu sağlam kalabilirler üstelik bakımları da zor değildir. Kullanılan malzemeler sayesinde, birçok duvar metal tablosu iç veya dış mekânlarda kullanılabilir. Doğrudan güneş, yağmur, kar, vb. durumlara maruz kalmak, metal duvar tablonun parçalarının genel ömrünü azaltacaktır anca yine de diğer materyallerden yapılan dekoratif seçeneklerden daha dayanıklıdırlar. Yine dayanıklı yapıları sayesinde arzu edildiği takdirde metal tabloların yeri tablo herhangi bir zarar görmeden değiştirilebilir. Bu da kullanıcıya dekorasyon konusunda özgürlük verir. Kullanılan malzemeye göre ufak farklılıklar olabilse de genel olarak metal tabloların bakımı oldukça kolaydır. Büyük metal duvar sanatı son derece az bakım gerektirir, ancak resminizin görünmesini sağlamak için yapabileceğiniz bazı şeyler var. Büyük metal duvar tablosuna özen göstermek, şık görünmeye devam etmesini garanti etmek için çok önemlidir. Özel temizleyicilere gerek yoktur. Büyük metal duvar tablosunu temizlemek için yapmanız gereken tek şey panelleri yumuşak, nemli bir havluyla silmektir. Sayfamızda yer alan kanvas tablo modellerine de ulaşabilirsiniz.

 Metal Tablo Duvara Montesi

Metal Tablo Duvara Montesi

Çoğu durumda metal tablolar arkasında halkalar veya montaj delikleri ile gelirler. Metal tablo, halkalara veya deliklere kayacak sıradan resim askıları kullanılarak asılabilir. Büyüklüğüne ve kullanılan malzemeye göre metal tabloların ağırlıkları değişebilmektedir. Çerçeve askılarının paketlerinde genellikle ne kadar ağırlık kaldırabileceği belirtilir. Bazı metal tablolar kendi asacaklarıyla birlikte gelir. Bu durumda harici askılık almaya gerek kalmaz. Her ne kadar bazı metal tablolar duvara monte etmek için askıyla birlikte gelse de bazen ayrı olarak satın almanız gerekir. Metal duvar sanatı diğer çerçeveli sanat eserlerinden daha ağır olma eğiliminde olduğundan, parçanızı güvenli bir yere monte etmeniz oldukça önemlidir. Doğrudan alçıpan veya sıva üzerine asmak, duvarınıza hasar verebilir veya duvar bir süre sonra metal tabloyu kaldıramayacağından metal tablo asılı olduğu yerden düşerek zemine veya tablonun kendisine zarar verebilir. Bu yüzden öncelik hem dekoratif olarak güzel gözükeceği hem de güvenli olarak asılabileceği bir duvar bulmaktır. Duvarda asacak güvenli yer bulunduktan sonra bir kalem yardımıyla asacağınız yer görülür bir şekilde işaretlenmeli. Resminizi tam istediğiniz yere yerleştirmek için, metal tablonun arkasındaki kancanın tam olarak nerede olduğunu belirlemeniz gerekir. Bunu bulmak için, kancadan veya telden resmin tepesine kadar olan mesafe ölçülür ve not edilir. Daha sonra bu ölçüm yardımıyla duvarda tam olarak metal tablonun asılacağı yer yeniden işaretlenir. Bunu yaparken önceki işaretlerden farklı bir renk kalem kullanmak kafa karışıklığını önleyecektir. Tornavida veya matkabınızı kullanarak, vida veya çivi tam olarak işaretletilen yerden duvara sabitlenir. Vida, duvarı yeterince delecek kadar ve kancanızın veya askınızın ucunda rahatça durabileceği yeterli uzunluğa sahip olmalıdır. Vidayı yerleştirmeden önce bir matkap kullanarak bir delik oluşturmanız gerekebilir. Bu işlemler yapıldıktan sonra metal tablo dikkatlice askıya sabitlenir. Parçayı serbest bırakmadan önce, vidaya sabitlenmiş tablonun askısını ve tüm ağırlığını taşıyabileceğinden emin olun. Bazı metal tablolar için belirlenmiş bir askı yoktur. Parçanızı asmak için tek ihtiyacınız olan şey, iyi yerleştirilmiş çivilerdir. Başlangıç için, merkeze yakın bir nokta bulunur, örneğin gövdenin hemen üstünde, iki tasarım öğesinin buluştuğu yer ve ilk çivi oraya yerleştirilir. Doğru açıyı vermek için ikinci çiviyi kullanın ve gerekirse parçayı duvara sıkıca sabitlemek için bir üçüncü çivi kullanın. Üç boyutlu metal duvar tablosu asılırken, heykelin duvara sürtünmemesine dikkat edin. Aksi takdirde üç boyutlu metal tablolar duvar boyasında hoş olmayan lekeler bırakarak aşınmaya dayalı izler oluşabilir. Işıklı metal tabloları asılırken ışığın nasıl yandığı göz önünde bulundurulmalıdır. Bazı modellerde ışıklar pil ile çalışırken bazı modellerde priz kullanımı gerekmektedir. Metal levha formundaki daha hafif metal tabloları asarken ise çift taraflı çerçeve yapıştırıcılar yeterli olabilmektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Tema

Hayvan (82)
Çiçek (26)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Artepera (53)
PAYİDARTS (493)
1A sanat (331)
DEKKOR (223)
Pidekorasyon (196)
Baupor (118)
Wise (113)
Yargıcı (109)
Bektobacco (95)
ikonika (95)
Pirudem (93)
Taxa (53)
Met'Stone (50)
XX (46)
85x85 (41)
ZRN (37)
darkstil (34)
20X30 (28)
Bahar (25)
PÜFF (22)
Dore (17)
Dekomotif (15)
Tualle (10)
Aduşka (9)
dekorca (9)
İntes (7)
65X65 (6)
100X30 (5)
Biev (3)
Lucky Art (3)
10EN (2)
HOMECEPT (2)
Woodarts (2)
125X60 (1)
30X20 (1)
Cemile (1)
DOKUTABLO (1)
DİA'S (1)
Ege Arma (1)
Met Metal (1)
Metasell (1)
Tek Cnc (1)
VİTALE (1)
Woodcraft (1)
ÇERÇİ (1)
(2232)
(324)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(2532)
(76)
(35)
(30)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Parçalı Tablolar

(2262)
(50)
(31)
(15)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ölçü

(544)
(158)
(74)
(54)
(50)
(41)
(32)
(23)
(22)
(20)
(19)
(19)
(15)
(15)
(14)
(13)
(13)
(13)
(11)
(10)
(10)
(10)
(8)
(7)
(7)
(7)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(280)
ve üzeri (315)
ve üzeri (326)
ve üzeri (329)
ve üzeri (334)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL