Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Posterler

için 3,055 sonuç bulundu.
Ölçü seçiniz
 • 69,90 TL 54,80 TL
  % 22
  (1)

  ASR
  %100
 • 69,90 TL 54,80 TL
  % 22
  (2)

  ASR
  %100
 • 20,00 TL
  (1)

  PanMüzik
  %92

Posterler

Çerçeveli veya çerçevesiz olarak kullanılan posterler duvar gibi yüzeylere asılarak kullanılan büyük fotoğraflardır. Görsel efektlere ek olarak, ev, dükkan ya da ofis gibi iç mekanlara renk katacak metinler de içerebilirler. Posterlerde çok az sözel unsur vardır ve ifadeler genel olarak büyük ölçüde görsel olarak sunulur. Kendi dünyasına sahip gençlerin odalarında afişler bu alandaki en çeşitli örneklerdendir. İlgi alanlarınız, sanat eserleri, film afişleri, müzik grupları, çizgi filmler, film ve dizilerdeki karakterler, manzara fotoğrafları ve şehir görüntüleri ile kişiliğinizi, iç dünyanızı yansıtabilir ve çevrenizi kişiselleştirebilirsiniz. Sadece duvarlar değil, kapı, dolap, tavan ve kitaplık gibi alanlar da farklı dekorasyon seçenekleri için poster ürün grubu kullanılabilir. 19. yüzyılda posterler, başlangıçta mesaj kaygısı taşımayan küçük ölçekli resimler olarak yöneticilerin resimleri esas alınarak geliştirildi. 2000'lerde Pop Art'ın etkisi görülmeye başlandıktan sonra afiş materyalleri ve baskı teknikleri ciddi oranda artmaya ve gelişmeye başladı. Baskı teknolojisinin gelişmesi nedeniyle boyut, renk ve görüntü kalitesi açısından tasarım özgürlüğü ilgili kategoriler içerisindeki her alanda sağlanmıştır. Kaplamalı veya kaplamasız olmayı tercih edilebilen posterlerin genelde kaplamalı üretilmesindeki sebep kaplamanın poster üzerinde şeffaf ve ince bir koruyucu tabaka oluşturarak yıpranmayı engellemesidir. Bu katman sayesinde poster toz ve sıvı geçirmez ve daha dayanıklı hale gelir. Üzerinde kaplama filmi kullanılmayan posterler nemden etkilenebilir ve bir süre sonra kullanılamaz hale gelebilir. Kumaş, pet film, fotoğraf kağıdı, pp kağıt, folyo kağıt, ahşap ve diğer malzemeler üzerine poster baskısı yapılabilir. Üretim aşamasında kağıt malzeme genellikle iç mekanlarda kullanılacak posterlerde kullanılır, ahşap ise nadir de olsa yine de tercih edilen bir malzemedir.

Posterlerin Yarattığı Eşsiz Hava ile Tanışın

Posterlerin Yarattığı Eşsiz Hava ile Tanışın

Görsel temelli çalışmalar, estetik ve dekoratif değer kazanmadan önce kişilerarası iletişim sorununu en iyi şekilde çözer. Kamusal alanlarda yayınlanması gereken çeşitli bilgi ve olayları daha etkili ve göz alıcı hale getirmek için tasarlanan görsel tasarımlar, giderek ev ve ofis gibi iç mekanlar için dekoratif aksesuar olarak da kullanılmaya başlandı. Bu konuda ilk akla gelen örnekler film afişleri ve konser afişleri olabilir. Dekoratif ürünler olarak öne çıkan ve günümüz dekoratif konseptlerinde ve duvar dekorasyonunda sıklıkla ilk tercih olan bu ürünlere poster veya afiş adı verilmektedir. Geçmişte kamuoyuna bir şey tanıtmak ve halka açık yerlerde duyurular yapmak için kullanılan çeşitli afişlere artık evlerde ve diğer yaşam alanlarında kurduğumuz süslemeler eşlik ediyor. Poster baskısı dediğimiz bu ürünler, tuval gibi boyama modellerinden çok duvar dekorasyonuna alternatif çözümler ve trendler arayan kişiler için en güzel seçimlerden biri haline gelmiş ve bu renkli posterler ekonomik ve güzel görünümleri ile çokça tercih edilmektedir. Evlerde, kafelerde ve restoranlarda kullanılan modern ve genç tasarımlı çeşitli dekoratif posterler ve benzeri ürünleri keyifli alan dekorasyon parçaları olarak düşünebiliriz. Üretim aşamasında grafik tasarımlı posterler ürün yazıcılarına gönderilir. Burada kullanılacak alan ve konuma göre yazıcıda farklı boyutlarda ürünler yazdırılır. Yüksek kaliteli görüntülerin sağlanması için yüksek kaliteli makinelerde kullanılır, böylece yakın mesafeden bakıldığında doğru ve net görüntüler elde edilebilir. Baskı işlemlerinde genelde organik sayılabilecek su bazlı boyalar kullanılmaktadır. Dijital baskılar sayesinde her türlü resim, görsel ve grafik imgelerin kalitesi bozulmadan istenilen yüzeye ve boyuta uygulanabilir. Bu posterler dayanıklılık açısından da görünümünü uzun yıllar koruma avantajına sahiptir. Bu nedenle ürünler zarar görmeyecek ve dayanıklı olacaktır, uzun yıllar sizinle birlikte kalmaya müsait olacaktır. Online olarak kolayca satın alabileceğiniz posterler, türlerine göre seçim yapabileceğiniz bilimsel, tarihi ya da mimari posterler olmak üzere tüm çeşitleri ile ürün sayfasında.

Her Ortama Uygun Posterler

Her Ortama Uygun Posterler

Dekoratif afiş ve poster baskı çeşitleri sayesinde artık daha rahat ve bohem bir atmosfer yaratmak çok kolay çünkü ürün çeşitliliği açısından seçimleriniz neredeyse sınırsız. Duvar dekorasyonunuz canlılığın ve enerjinin simgesi haline gelecek, ister soyut tasarımlar isterseniz de karakter poster çeşitleri, birçok farklı seçenek ile birlikte aradığınızı tam olarak bulmanıza yardım edecek. Kategorilerimizi inceleyerek, yeni ve nostaljik posterler orijinal resimler, astronomik posterler, ikonik sahneleri vurgulayan film posterleri ve müzik posterleri gibi birçok seçeneğe ulaşabilir, çok sayıda poster baskısına kolaya sahip olabilirsiniz. Farklı boyutlarda çerçevesiz veya çerçeveli posterler dekorasyonunuza ferah bir hava katar. Poster ürünleri ile dekorasyon yaparken, birçok posterin bulunduğu üniversite günlerinin dağınık ve karışık odalarını düşünmemelisiniz. En sevdiğiniz karakterleri, film afişlerini ve müzik grubu afişlerini modern ev dekorasyon trendlerine uyum sağlamak için kendinize göre uyarlayabilirsiniz. Tek renkli ahşap çerçeveleri kullanmak bu konuda size yardımcı olabilir. Duvara çerçeveli posterler asarken, daha genel bir görünüm ve içerik oluşturmak için belirli temaları takip edebilir ve kendi istediğiniz düzene göre ürünleri göre gruplayabilirsiniz. Küçük aralıklarla birden fazla posteri yan yana veya asimetrik düzenlerde duvara asabilir, hatta daha şık bir ortam yaratmak için posterlere ek olarak aydınlatma bile kullanabilirsiniz. Uygun seviyede karşınıza çıkan poster fiyatları sayesinde ihtiyacınız olan ürünleri hemen satın alıp iç açıcı duvar dekorasyonlarınızı planlamaya başlayabilirsiniz. Birbirinden iddialı ve kaliteli her zevke ve stile hitap edebilen poster ürünleri ile ilgili daha detaylı fiyat ve ürün bilgisine ulaşmak için sayfamızı inceleyebilir, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda dekorasyon anlayışınıza en uygun tablo ürünlerini de en güvenli şekilde satın alabilirsiniz.

Posterler ve Enerjileri

Posterler ve Enerjileri

Posterler iç ve dış mekanlarda kullanılan ortamın atmosferini farklı tarzlarda dekore etmeyi sağlayan görsel temalı ürünleridir. Dekore dışında farklı kağıt, boyut ve ağırlıklarda yapılabilen afiş reklamları bir markayı geniş bir kitleye duyurmaya da yardımcı olabilir. Örneğin ofis duvarlarında, binaların dış duvarlarında, otobüs duraklarında, fuar merkezlerinde ve benzeri birçok alanda markanızın kampanyalarını veya yeni ürünlerini duyurmak için poster baskı ürünlerini kullanabilirsiniz. Marka, tanıtmak istediği ürün ve hizmetlerde yaratıcı poster ürünleri ile kullanıcıların dikkatini çekmeye ve gerekli bilgileri kullanıcılara ulaştırmaya çalışmaktadır. Bu noktada, basılı afişlerin yaratıcı tasarımlara sahip olması ve baskı kalitesi ile birlikte baskıda kullanılan kağıt, eylemin başarısını doğrudan etkiler. Emek verilmiş kaliteli reklamlarda kullanılacak olan posterlerin baskı kalitesinin düşük olması, ürünlerin zamanında teslim edilmemesi gibi sorunlarla kimse karşılaşmak istemez. Ürünlerin üzerinde yer alan sloganların türü kullanım amacına göre değişir. Eğlenceli ve enerjik motive yazıları ya da salon renklerine uygun kısa ifadeler gibi seçenekler posterlerin kullanılacağı alan ve kullanım amacı göz önünde bulundurularak ayarlanmalıdır. Çeşitli satıcılardan kendi poster ve afişlerinizi yaptırabileceğiniz gibi ev dekorasyonunuza çok farklı bir atmosfer kazandıracak tarzdaki ürünleri de satın alabilirsiniz. Her gece içinde uykuya daldığınız ve her sabah uyandığınız yatak odanızın duvarlarına uyku gibi önemli bir eylemden önce ve sonra bakmak, gece yatarken günün yorgunluğunu atıp kafa dağıtmak ve sabah kalkarken de güne enerjik ve motive başlamak konusunda yardımcı olabilecek yazı ve görsellerden oluşan posterler asmak hem size hem odaya pozitiflik katacaktır. Kahve keyfinizi yaptığınız alandaki duvarlara küçük posterler yardımı ile ufak dokunuşlar ekleyebilir ya da en çok gitmek istediğiniz ülkenin harita ya da manzara posterini devamlı gözünüzün önünde tutarak her an motive kalabilir, hayallerinizle iç içe olmaktan ekstra mutluluk duyabilirsiniz. Çok sevdiğiniz filmlerin ve müzik gruplarının posterleri ile sevdiğiniz ikonik olguları kendinize en yakın konumda tutabilir, bu tarz küçük detaylarla yaşam alanınızı büyük farklılıklara uğratabilirsiniz.

Kaliteli Poster Modelleri

Kaliteli Poster Modelleri

Poster ve afişler ev dekore etmek gibi enerjik amaçlar dışında çeşitli nedenlerle düzenlenen vazgeçilmez toplantı ve kutlamalarda kullanmak üzere de tercih edilebilecek en iyi seçeneklerdendir. Seçtiğiniz ürüne göre canlı görsel efektler ve özelleştirmeler ekleyebiliyor olmak odanız ve eviniz için farklı atmosferler sağlayabilen afiş ve poster modellerini satın almanızın sebeplerinden biri olabilir. Organize etkinlikleriniz için etkinliğin amacına yönelik olarak tercih edeceğiniz tasarımları satın alarak daha ilgi çekici bir davet ortamı yaratabilirsiniz. Bu görsel ürünler büyük çaplı davet ve kutlamalarda günün anlamını ve önemini ortaya çıkarabilir, ortamı neşelendirebilir. Pek çok markanın ürettiği afiş ve posterler, üretim malzemelerinin yapısı ve üretilen parçaların sahip olduğu boyutlar açısından büyük farklılıklar ortaya çıkarabilmektedir. Bu yönüyle de her kesimin ve her ihtiyacın istediği verimi karşılayabilen türde ürün seçenekleri haline gelirler. Naylon kumaş, karton, plastik veya varak kağıttan yapılan afiş ve poster tasarımları kullanım amacına ve yerleştirme alanına göre farklı boyutlarda ve farklı içeriklere sahip olabilir. Tasarımında sadece slogan veya küçük semboller bulunan ürünlerin yanı sıra, farklı parti malzemeleri olarak kullanılabilen veya kendinden yapışkanlı etiketler halindeki modeller de farklı kullanım alanlarına ve amaçlarına uygun seçenekler sunar. Sloganın punto ve türü genellikle isteğe uygun şekilde hızlıca bulunur ve hemen kullanılabilir. Posterlerin koruyucu kaplamalarının altında bulunan güzel renkleri ve görsel efektleri göz kamaştırıcıdır. Özel gün temalarına uyumlu ürünlerin yanı sıra ünlü çizgi film karakterleri veya animasyonlu kahraman görselleri içeren lisanslı ürünler de içerebildiğinden, çocuk veya genç partileri veya kutlamaları için ideal bir seçimdir. Tüm bu kullanım alanlarının dışında sporla ilgilenen herkes için spor dalı ve futbol takımı logo ve bayraklarının bulunduğu ürünler de ilgili kategori başlığı altında mevcuttur. Taraftarı olunan takımlara özel olarak Beşiktaş, Galatasaray ya da Fenerbahçe posterler fanatiklerin bir numaralarıdır. Yatak başlıklarını veya oda duvarlarını süsleyerek destekçisi oldukları takımları daha da yakınlarında tutarlar. Sayfamızdan yağlı boya tablo seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Posterler ve Afişler

Posterler ve Afişler

Sadece özel günlerde ve kutlamalarda değil, tüm evinizde dekore amaçlı poster ve baskılı afiş seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kalıcı olarak kullanıma izin veren poster fiyatları seçilen ürünün markasına, modeline, boyutuna, üretildiği malzemelere, temalara ve getirdiği ek özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca seçeceğiniz ürünün lisanslı bir görsel olması da fiyatı belirleyen bir diğer etkili faktördür. Poster tasarımları ilgili duvara asıldığı andan itibaren yatak odası ve çocuk odası gibi birçok odanın havasını ve enerjisini pozitif anlamda değiştirebilir. Seçtiğiniz ürüne göre değişmekle birlikte ürünler duvar yüzeylerine olduğu gibi cam ve kapılara da asılabilir. Cam vakumlu olarak tasarlanıp üretilen ve bu şekilde satılan ürünler, evde geniş cam alanlara sahip kişiler için ideal çözümlerdir. Uzun süreli kullanım için tasarlanan poster seçenekleri, dayanıklı yapıları sayesinde insanların büyük beğenisini kazanmış, parlak renkleri ve benzersiz dokusu ile büyüleyici etki yaratabilmeyi her defasında başarmıştır. Afiş modelleri, kutlamalar ve partiler sırasında kapılara, duvarlara veya tavanlara yerleştirilebilir, bununla birlikte modern yaşamın en popüler dekoratif ürünlerinden biri olarak kabul edilir. Sloganlara sahip seçenekler ile birlikte müzik grubu ve dizi-film içerikli modeller özellikle gençlerin kapılarını süsleyerek takip ettikleri ikon ve akımların belirlenmesinde önemli rol oynar. Slogan seçenekleri ise farklı boyutları ve temaları ile birlikte yabancı dil seçeneklerine sahip almanca, Rusça ya da İngilizce posterler gibi seçeneklerle öne çıkıyor. Özelleştirilebilir ürünlere ek olarak, 3D görüntü ile geliştirilmiş 3 boyutlu posterler geniş bir renk paleti ve boyut yelpazesine sahiptir. Düzenlediğiniz aktivitelerde veya günlük hayatınızda kullandığınız markalı ürünlerin farklı fiyat aralıklarına göre ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek afiş ve poster modelleri dilediğiniz an sipariş verilebilir. Sloganlı olarak tercih edeceğiniz ürünlerin fiyatı ürün markasına, üretim malzemesine, boyut ve modeline, lisanslı bir görsele sahip olup olmamasına ve seçtiğiniz paketin içeriğine göre değişiklik gösterir. Markalar genelde doğum günleri ve yılbaşı gecesi gibi etkinlikler dikkate alınarak geliştirilmiş birden fazla temalı ürüne sahiptir. Duvar süslemeleri, afişler ve sembolik posterler, etkinlikleri daha ilginç ve etkili hale getirmede önemli bir rol oynayabilir. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikteyken eğlenceli aktiviteler ve dekore odalar için kullanabileceğiniz poster ve afiş modelleri ile ilgili daha detaylı fiyat ve ürün bilgisine ulaşmak için kanvas tablo sayfamızı inceleyebilir, istek ve ihtiyacınızı karşılayan seçeneklere karar verdikten sonra rahatlıkla sipariş verebilirsiniz.

Posterler nasıl asılır?

Posterlerin asım aşamasında basitçe bant veya yapıştırıcılar kullanılabilir. Daha temiz sonuçlar elde etmek amacı ile macun şeklindeki yapıştırma hamur-macunları kullanılabilir. Posterler ahşap veya kalın çerçeveli ise arkasındaki asma boşluklarından faydalanarak herhangi bir çivi üzerine de asabilirsiniz.

Posterler nasıl yapıştırılır?

Posterlerin duvara ve benzer yüzeylere yapıştırılmasının en mantıklı çözümü yapışkan macunlar kullanmaktır. Bu macunlar hem duvara ya da ürünlerin yapıştırıldığı yüzeye zarar vermez, yıpratmaz hem de posterin kağıdını aşındırıcı etkide bulunmaz.

Poster hangi kağıda basılır?

El ilanı ve afiş tarzı işlerde genelde kuşe kağıdı kullanılır. Günümüzde de baskı denildiğinde ister poster ister afiş olsun ilk akla gelen kağıt türü kuşe kağıtlardır. Mat, yarı mat ve parlak olarak üç kategoriye ayrılan bu kağıt türü en kaliteli baskı sonucunu almanızı sağlayan kağıt türüdür.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Ölçü

(684)
(429)
(131)
(77)
(65)
(62)
(11)
(9)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema

Çocuk (469)
Manzara (25)
Çiçek (13)
Hayvan (12)
(5)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Sarev (80)
ASR (57)
1001Hediye (18)
Prowall (14)
2M (4)
DİSNEY (2)
Lucky Art (2)
Disney (1)
Grafizm (1)
HOMECEPT (1)
K2 (1)
NİVATEKS (1)
Snapper (1)
TUNÇKOL (1)
TabloSHOP (1)
aadekor (1)
ÖZELL. (1)
İTHAL (1)
(2067)
(308)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parçalı Tablolar

(1355)
(46)
(38)
(25)
(22)
(15)
(8)
(7)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(1099)
(37)
(8)
(6)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(69)
ve üzeri (81)
ve üzeri (86)
ve üzeri (86)
ve üzeri (89)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL