TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yağlı Boya Tablo

için 2,766 sonuç bulundu.

Yağlı Boya Tablo

Yağlı boya tablo geçmişten bu yana mekanların duvarlarını süsleyen ve bulundukları ortamın estetik güzellik seviyesini yükselten birer unsur olmaktadır. Öyle ki yüzyıllarca sanatçılar teknikleri üzerine kafa yormuş ve kendi stillerini oluşturmak için çabalamışlardır. Çağlar boyunca sadece üst sınıfa mensup insanların yapabildiği ve sahip olabildiği bu yağlı boya tablolarına, günümüzde tabloyu yapmak için gereken materyallere ulaşmanın kolaylaşmasıyla kendi evimizde de yer verebiliyoruz. Eviniz için satın alabileceğiniz yağlı boya tablo modelleri dekorasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı olacak ve ortamın havasını tamamıyla olumlu yönde değiştirecektir. Kendi zevkinizde uygun orijinal yağlı boya parçaları bulabilirsiniz, sayfamızda birçok modelin mevcut olmasının yanı sıra galerilerde gezinerek de kendinize uygun bir yağlı boya tablo modelleri edinebilirsiniz.

Yağlı Boya Tablo ile Sanatı Evinize Taşıyın

Yağlı Boya Tablo ile Sanatı Evinize Taşıyın

Yağlı boya tablo çalışmaları genellikle zariflik gerektiren bir iştir, tablo üzerinde hassas çalışma ve özen ister. Bu çalışmanın özeni ise salonunuza veya odanıza asacağınız herhangi bir tablo çerçeveli olarak yansıtacaktır. Küçük bir tablo alsanız bile odanızın havasını değiştirmeye büyük katkı sağlayacağını söyleyebiliriz. Satın alacağınız birçok orijinal yağlı boya tablo bulunur, fakat el yapımı tabloların kendine has imajını daha çok sevebilirsiniz. Her iki türlü de gözünüze güzel geleceğinden duvarlarınıza asma istediğiniz parçanın seçimi size kalmış durumda. Genellikle daha hoş durması açısından duvarlara birden fazla tablo yan yana asılıyor, aynı tarz modern yağlı boya tabloları satın alarak duvarınıza bir kolaj yapabilirsiniz. Bu sayede hem kendi stilinizi ortaya koymuş olacak hem de evinizin değerini artırmış olacaksınız. Tabloları ön planda tutmak adına pastel tonları tercih etmenizi önerilir çünkü pastel renk tonları tabloları daha iyi yansıtır. Duvarın tablo modelleriyle uyumu da çok önemlidir, hangi tabloyu hangi arka plana asmanız gerektiğine iyi karar vermelisiniz. Büyük boy tablolar gibi iddialı parçaları asmak için duvarda yeterli yeriniz yoksa fazla sayıda tablo asmak yerine sadece bir tane Tablo tercih ederek tüm ilgiyi doğru bir aydınlatma düzeneği sayesinde bu parça üzerine yoğunlaştırabilir ve odanıza hareketlilik kazandırabilirsiniz. Eğer büyük bir duvarınız var ise yine tek bir büyük boy tablo asabilirsiniz, bu durumda ise tablonun çevresinde yeterince boşluk bırakmanız gerektiğini unutmayın. Tablonuzu hem duvara göre ayarlamalı hem de odanın içerisindeki mobilyalara göre yerleştirmeniz sizin için en doğru biçim olacaktır. Dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise tablonun çevresine daha fazla aksesuar veya herhangi bir aparat asılmamasıdır, aksi takdirde yağlı tablo çalışmalarınız gölgelenecek veya boğulacaktır. Astığınız tablonun rengi de çok önemli bir husustur, tablonun yapım aşamasında kullanılan her rengin temsil ettiği ve size hissettireceği bir duygu vardır. Örneğin; daha mutlu ve huzurlu hissetmek istiyorsanız mavi veya beyaz tonlarının yoğun olduğu bir manzara yağlı boya tablosu kullanmalısınız. Evin dekorasyonu da bu seçtiğiniz renge uyumlu ise amacınıza ulaşmakta daha da başarılı olacağınızı söyleyebiliriz.

Yağlı Boya Tablo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yağlı Boya Tablo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yağlı boya tablo resimlerine galerilerden de ulaşabilirsiniz. Tablo çalışmasını satın alırken mutlaka ve mutlaka güvenilir bir kurumdan satın aldığınıza emin olun, görece diğer tablolara göre yağlı boya tablo fiyatları bir tık daha yüksek olduğundan kaliteli bir ürün aldığınızdan emin olmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda tablonuzun orijinalliğini de parçanın altındaki imzadan ve materyalin dokusundan sorgulayabilirsiniz. Örneğin ucuza getirilmiş bir kanvas tablosu zaman içinde kötü bir kokuya sebep olabilir ve içeriği yüzünden de sağlığınız için zararlı olabilir. Bu nedenle ne olursa olsun tablonuzun üzerinde bir yüzey koruyucu olduğundan emin olarak alın. Genellikle her bütçeye uygun bir parça bulunur, yani evinize hava katmak için illa ki bütçenizi yormaya gerek yoktur. Orjinal tablo modellerine sayfamızdan erişebilir ve beğeninize göre olanı seçebilirsiniz. Orijinal yağlı boya tablo fiyatları ise tablonun sanatsal değerine, sanatçısına göre farklılık göstermektedir. Gerçek yağlı boya tabloları, zevkinize göre seçildiğinde mobilyalarınız ve diğer dekoratif parçalarınızın yanına çok yakışacaktır. Değişik zevkleri yansıtan ve dikkat çekici bu tablolar eviniz için tamamlayıcı aksesuarlardır. Son dönemlerde dekoratif parçaların favori ürünü olan bu tarz tabloların bu kadar talep görmesinin sebebi özel tasarımlar da yaptırabilmenizdir. Özel tasarımlar sayesinde kendinizi dekorasyonunuza daha yakın hissederek ev içinde bir bütünlük sağlamanız mümkün. Böylece evinizin dekorasyonunu tamamlamanın yanı sıra baktıkça sizi dinlendirecek ya da bir hayal dünyasına taşıyacak bir tabloya sahip olabilirsiniz. Özel tasarım bir tablo sipariş ettiğiniz zaman ise bu tablonun sadece bir özgün kopyası olacağı için böyle bir parçaya sahip olarak kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. Bu özel tablo hediye olarak da birini oldukça mutlu edecek ve evinin havasını değiştirecektir. Bu sanat parçalarını yalnızca evinizde değil; iş yerlerinizde veya zaman geçirdiğiniz her yerde kullanmanız mümkündür. Ev & Yaşam kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü hızlıca satın alabilirsiniz.

Yağlı Boya Tablo ve Çerçeve Seçimi

Yağlı Boya Tablo ve Çerçeve Seçimi

Zevkinize göre seçeceğiniz tabloların mekanın estetiğiyle ahenk içerisinde olmasını sağlamanın yolu ise şüphesiz çerçeve seçimidir. Çerçeveleme işlemine de dikkat etmeniz gerekir çünkü yağlı boya tablo çerçeveli olduğu zaman çalışmanın uzun süre güvende kalmasını ve bozulmamasını sağlar. Duvarın ölçüsü ve sahip olduğunuz mobilyaların stili de çevreleme için göz önünde bulundurulması gereken etkenlerdir. Dekorasyon & Aydınlatma amaçlı kullanılacak bir tabloda, asılacak duvarın ölçüsü, mobilyaların stili ve çerçevenin tipi kritik önem taşımaktadır. Çerçeve seçerken tablonun stili ve rengine göre tercih yapmak önemlidir. Gereğinden fazla kalın veya çok abartılı çerçeveler tablonun etkisini azaltacağı gibi ortaya estetik olmayan görüntülerin çıkmasına da sebep olabilir. Mekanda bulunan mobilya, hakim ışık, duvar kağıdı rengine göre seçebileceğiniz çerçeveler ile çerçeveli yağlı boya tablo güzelliğine güzellik katabilir ve bulunduğu mekanla olan uyumunu arttırabilirsiniz. İki tip çerçeve bulunmaktadır, bunlar ahşap ve lamine yani plastik çerçeveler olarak sınıflandırılabilir. Lamine çerçeveler uygun fiyatlara sahip olmaları ve görsel olarak ahşap benzeri üretilebildiklerinden son yıllarda lamine çerçeve kullanımı artmıştır. İster lamine, ister ahşap çerçeve seçerken dikkat edilmesi gereken temel hususlar vardır, bunlardan en önemlilerinden birisi ise çerçeve kalınlığıdır, özellikle yağlı boyalarda resmin boyutu arttıkça çerçeve kalınlığını arttırmak estetik olarak daha şık bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Yağlı boyaları çerçeveletirken mümkün olduğunca profil paspartu tercih edilmelidir. Bu resim ve çerçeve arasında dengeli bir geçiş olmasını sağlamaktadır ve iki öğe arasında denge kurmaktadır. Aynı zamanda tablonuzun içinde bulunan renk paleti de çerçeve rengini belirlemenize yardım edecek bir başka unsur olacaktır. Sıcak renklerde yapılmış bir tablo için altın ya da bronz renkleri tercih edilmesi gerekirken, soğuk renkler olan mavi ve yeşil tonlarında yapılmış tablolara gümüş çerçeve yakışacaktır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Tema

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1001Hediye (27)
100X30 (5)
125X60 (1)
1A sanat (64)
20X30 (3)
2M (1)
30X100 (5)
312Dizayn (2)
70X40 (1)
Art Tablo (2)
Arte (1)
Biev (1)
Bil-Art (1)
Cemile (1)
CLL (1)
D.L. & Co (2)
DamArt (71)
DecoHome (1)
DECORITA (1)
Dekoriza (1)
DGA (4)
(680)
(370)
Ebrişem (30)
Elbi (1)
Eser (1)
İMGECİ (59)
implex (1)
Marin's (2)
Mermaid (1)
Mezon (11)
Misiny (12)
MOLLIGHT (1)
Om (1)
Otantik (1)
PÜFF (12)
Sanatsal (2)
Tablocu (5)
Tabloplus (498)
Tablotürk (23)
Tasarım (24)
Tüterler (31)
UTTERMOST (56)
Zugazo (1)
Zümrüt (11)
ÇERÇİ (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(1637)
(51)
(36)
(29)
(28)
Başka bir kelime deneyin

Parçalı Tablolar

(1481)
(52)
(36)
(29)
(28)
Başka bir kelime deneyin

Ölçü

(248)
(66)
(59)
(57)
(45)
(39)
(35)
(30)
(19)
(19)
(18)
(16)
(15)
(14)
(12)
(11)
(11)
(10)
(10)
(10)
(9)
(8)
(7)
(7)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(43)
ve üzeri (52)
ve üzeri (53)
ve üzeri (53)
ve üzeri (56)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL