Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Tutku (129)
Donella (675)
BREEZE (474)
Ucs (241)
Baykar (184)
BROSS (162)
Roly Poly (148)
Panço (125)
ONUREL (112)
Ekinoks (99)
Simisso (90)
Arnetta (81)
Penti (81)
Alg (66)
Riccotarz (66)
Daymod (65)
Jomoti (64)
Berrak (63)
Pundikids (55)
Gümüş (54)
Seher (53)
Pemilo (48)
Biyokids (47)
Civil Girl (47)
U.S.Polo (47)
NBB (45)
Frozen (44)
Özkan (43)
BRZ Kids (35)
Polaris (34)
Domikids (32)
Miorre (30)
Kota (29)
Civil (27)
Kompedan (26)
Bugs Bunny (25)
TOLIN (25)
Bhr Kids (21)
Dündar (21)
Ribana (21)
Blackspade (19)
Katamino (18)
Zeyland (18)
Miovela (17)
AKBENİZ (16)
I Cool (16)
Anıt (15)
DOBAKİDS (15)
Hasyün (15)
Dagi (13)
Şahinler (13)
Buonumare (12)
Namaldı (12)
Dondeza (11)
ERDEM (11)
Shocks (11)
Bebessi (10)
Disney (10)
Dore (10)
Mayoral (10)
Ogobongo (10)
Altun (9)
Beks (9)
The Nuba (9)
İdilbaby (9)
First (7)
Minisse (7)
Sevim (7)
Tchibo (7)
Cicikız (6)
ESPRIT (6)
Prenses (6)
Yıldız (6)
Baby&Kids (5)
Crazykids (5)
Denokids (5)
Femoods (5)
Müjde (5)
Seboteks (5)
Sinemce (5)
Tweety (5)
Winx (5)
Öztaş (5)
Şahin (4)
AKDEMİR (3)
BGC KIDS (3)
Bolero (3)
Dafne (3)
DeFacto (3)
Divo (3)
Gimer (3)
Kon (3)
Lovetti (3)
Nk Kids (3)
Yarenkids (3)
Şirin (3)
Aziz Bebe (2)
Bebeyami (2)
Donkshot (2)
DİBA (2)
Ercey's (2)
Gami (2)
Gezer (2)
Goldenbay (2)
Italiana (2)
Koton (2)
Miespiga (2)
Mushi (2)
Owli (2)
Pikidor (2)
Winday (2)
Yami Mia (2)
4Love (1)
Adasea (1)
Aksu (1)
Artı (1)
BOYRAZ (1)
Babyel (1)
Barbie (1)
Bibaby (1)
Bluekey (1)
Cars (1)
Carter's (1)
Cembebe (1)
Cinarium (1)
DMB (1)
Doreanse (1)
Elsima (1)
Haşema (1)
Jujube (1)
Kankakids (1)
LTB (1)
Lela (1)
MACAWI (1)
Maia (1)
Markosin (1)
Mary Lüx (1)
Mehdix (1)
Ozmoz (1)
Sevi Bebe (1)
Tek Baby (1)
Via Girls (1)
Woolnat (1)
hediye (1)
ÖTS (1)
Başka bir kelime deneyin

Beden

(1535)
(1365)
(1331)
(1293)
(1237)
(1102)
(1086)
(873)
(686)
(672)
(638)
(604)
(282)
(263)
(257)
(243)
(242)
(231)
(218)
(216)
(195)
(172)
(147)
(142)
(101)
(87)
(81)
(81)
(77)
(72)
(72)
(70)
(46)
(38)
(37)
(34)
(29)
(26)
(20)
(9)
(9)
(8)
(8)
(7)
(6)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (317)
4 yıldız ve üzeri (398)
3 yıldız ve üzeri (414)
2 yıldız ve üzeri (421)
1 yıldız ve üzeri (427)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

İç Giyim & Uyku Giyim

için 6,249 sonuç bulundu.

Kız Çocuk ve İç Giyim

Çocuk giyiminde rahatlık ve konfor en çok önem vermeniz gereken unsurlardır. Sürekli hareket eden ve koşturan çocukların kıyafetlerin içinde rahat olması gereklidir. Hızlı büyüyüp geliştikleri çocukluk çağlarında en büyük ihtiyaçlardan biri de uykudur. Gelişimin en hızlı gerçekleştiği anlardan biri de uykudur. Çocuklarınızın kaliteli bir uyku uyumaları iyi ve doğru bir gelişim için şarttır. Kaliteli bir uyku için uykuya daldıkları alan kadar giydikleri kıyafetler de önem taşır. Kız çocuklarınızın uyurken de konforlu olması için kız çocuk pijama seçenekleri oldukça çeşitlidir. Uyurken rahat hareket edebilecekleri pijamalar ile daha huzurlu ve deliksiz uykular uyuyabilirler. Ayrıca günlük kıyafetler ile yatağa girmek hijyen açısından da sorun oluşturabilir. Kombin olarak pijama takımları bulabilirsiniz. Alt ve üstün bir arada olduğu kız çocuk pijama takımı tercih edebilirsiniz. Rahat yapıları ile günlük kullanıma da uygundur. Dış giyim kadar iç giyim de çocuklar için çok önemlidir. İç çamaşırların çocukların cildini tahriş etmemesi ve rahat hareket edebilmesine olanak sağlaması gereklidir. İç çamaşırların temiz, konforlu ve rahat olması çocukların sağlığı için ve rahat hareket edebilmesi için oldukça önemlidir. Kız çocuklarınız için farklı beden ve modellerde iç çamaşırları bulabilirsiniz. Çocuğunuzun bedenine uygun olan iç çamaşırları tercih edebilirsiniz. Renkleri ve seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Her yaşa uygun çoçuk iç çamaşırları için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

 Kız Çocukları için Pijamalar

Kız Çocukları için Pijamalar

Kız çocuklarının uyurken rahat olabilecekleri ve yumuşak kumaşlardan üretilen kız çocuk pijama seçenekleri tamamen konfor için üretilir. Çocukların uyurken günlük kıyafetler ile kalması hem hijyen bakımından hem de rahatlık açısından doğru olmayacaktır. Ayrıca gece yatağa girerken kıyafet değiştirme alışkanlığı çocuklarda sorumluluk duygusunu geliştirir. Kişisel temizliklerine ve öz bakımlarına karşı da duyarlı olurlar. Her mevsim rahatlıkla giydirebileceğiniz pijama takımları bulabilirsiniz. İçi pamuklu ve daha kalın modelleri kız çocuk kışlık pijama seçenekleri arasında görebilirsiniz. Polar kumaştan yapılan yumuşak ve sıcak pijamalar ile çocuklarınızın kışın rahat bir uyku çekmesini sağlayabilirsiniz. Genellikle iki parçadan oluşan kız çocuk kışlık pijama takımı ile birbiriyle uyumlu Tutku kız çocuk iç giyim ve uyku giyim seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Kolları ve paçaları lastikli olan pijamalar gece uyurken üstleri açılsa da kız çocuklarının üşümesini engelleyecektir. Lastikli kısımlar sayesinde kol kısmı ve bacak kısmı açılmayacaktır, böylece üşütmelerin önüne geçebilirsiniz. Tercihinize göre dışarıda, piknikte veya yürüyüş yaparken çocuklarınızın rahat hareket etmesi için giydirebilirsiniz. Daha sıcak dönemlerde ince ve kısa kollu pijamalar ile terlemeden rahat uyumaları için kız çocuk yazlık pijama çeşitlerini tercih etmelisiniz. Şortlu ya da kısa paçalı altlar yazın çocuklarınızı rahat ettirecektir. Sade veya şık modelleri ile pijama çeşitlerinizi genişletebilirsiniz. Taşlı, pullu, kadife, pelüş kumaşlardan üretilen pijama takımları da görünüş olarak farklılık yaratarak, cool durmaktadır. Neon renklerin kullanıldığı pijama takımları karanlıkta parlayarak dikkat çekmektedir. Kız çocukları için kullanılan pijama takımı modellerinde uyku bandı veya pelüş panduflar da bulunmaktadır. Kişiye özel olarak tasarlanan farklı pijama takımları da mevcuttur. Çocuklarınızın zevkine uygun takımların veya desenlerin baskılandığı çeşitlerde bulunmaktadır. Takım olarak kullanılan pijamalar aynı zamanda uyum içindedir. Göz dolduran yapıları ile kız çocuklarının da zevkine hitap etmektedir. Farklı renkte ve modelde kız çocuk yazlık pijama takımı bulmanız mümkündür. Her yaşa uygun farklı modeller vardır.

 Kız Çocukları için Pijama Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Kız Çocukları için Pijama Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Ciltleri yetişkinlere göre daha hassas olan çocukların giyiminde dikkat etmeniz gereken bazı konular vardır. Ciltleri ile direkt temas eden kıyafetlerin kumaşları ve materyalleri oldukça önemlidir. Kaliteli ve yumuşak dokulu kumaşlar hem konfor için hem de sağlık için uygun seçimler olacaktır. kız çocuk pijama uyurken giyilen kıyafetler olduğu için ekstra rahat ve konforlu olmalı. Böylece çocuklar rahat uyurlar ve pijamanın içinde kendilerini konforlu ve güvende hissederler. kız çocuk alt pijama alırken çocuğunuzun boyuna uygun bedenleri seçmelisiniz. Yaş aralıkları belirtilen pijamalardan çocuğunuzun bedenine uygun olanı bulabilirsiniz. Her çocuğun büyüme hızlı ve gelişimi farklı olabilir. Yaş aralığından büyük ya da küçük bedende kıyafetler kız çocuğunuz için uygun olabilir. Bu durumlarda bedene değil, çocuğunuzun üzerine olmasına dikkat edin. Çok küçük pijamalar içinde çocuklar rahat hareket edemeyerek huzursuz olabilirler. Çok büyük pijamalar da üstlerinden çıkabilir ya da geniş durabilir. Yıkanınca çekme durumunu göz önünde bulundurarak tam beden ya da bir beden büyük kızlar için pijama takımı tercih edebilirsiniz. Esnek yapıya sahip pijama takımlarını tercih ederek çocuklarınızın uyku halinde hareketlerinin kısıtlanmamasına yardımcı olabilirsiniz. Yıkama talimatlarına uyarak yıkamanız daha uzun ömürlü kullanım için tavsiye edilir. Üzeri baskılı pijama takımlarını ters çevirerek yıkarsanız baskının silinmesini de önlemiş olursunuz. Pek çok modeli olan kızlar için pijama takımı seçenekleri arasında anne kız kombinlerini de bulabilirsiniz. Çocuklarınız ile aynı kıyafetleri giyerek uyumlu olabilirsiniz. Her yaşa ve bedene göre anne kız pijama takımı modellerini bulabilirsiniz. Sıcak mevsimlerde daha ince kumaşları tercih ederek ciltte pişik oluşumunu önleyebilirsiniz. Kışın kalın pijamalar ile çocuklarınızın üşümeden uyumalarını sağlayabilirsiniz. Her renkte farklı kız çocuk pijama modelleri bulabilirsiniz. Pembe, mor, lila kız çocuklarının en sevdiği renklerdir. Desenli ve renkli kız çocuk pijama takımı çeşitleri için sayfamıza göz atabilirsiniz. Onlarca farklı markanın çocuk pijama modellerini görebilirsiniz. Bu markaların fiyat aralıkları ve kaliteleri de farklıdır. Kız çocuğunuza pijama seçerken markaları ve fiyatları da göz önünde bulundurabilirsiniz. Aynı zamanda sağlıklı ve konforlu kumaşa sahip olan pijama takımlarını tercih ederek rahat uykular geçirebilirsiniz. Yumuşak dokuya sahip olan pijamalar çocuklarınızın dikkatini çekerek rahatlıkla kullanılmasını sağlamaktadır. Kapüşon detayının bulunduğu pijama akımları ise çocuklarınızın tarzına hitap eden sportif görünüme sahiptir. Sayfamızdaki zengin çeşitlilik her bütçeye hitap eden modelleri kullanıcıya sunmakta. Sizler de farklı fiyatlardaki ürünlerden beğendiklerinizi satın alabilirsiniz. Yaş ve beden araştırması yaparken filtreleme özelliklerini kullanarak hızlı bir şekilde uygun modelleri bulabilirsiniz.

 Rengarenk Kız Çocuk İç Giyim Ürünleri

Rengarenk Kız Çocuk İç Giyim Ürünleri

Bez kullanımı dönemini bitirdikten sonra çocuklara iç çamaşırı giydirmeye ve buna alıştırmaya başlanır. Çocuklar için büyük öneme sahip olan iç çamaşırları külot ve atlet olarak değerlendirilmektedir. Hijyen açısından büyük role sahip olan çoçuk iç çamaşırları hassasiyet gösterilmesi gereken kıyafetlerdendir. Çocukların teni ile direkt teması olan çamaşırların yumuşak ve cildi tahriş etmeyecek kumaştan seçilmesi gerekir. Her yaş grubuna uygun seçenekleri olan kız çocuk külot seçenekleri genellikle pamuklu kumaşlardan yapılır. Böylece ciltlerini tahriş etmez ve hava geçirgenliği ile pişik oluşturmaz. Küçük yaştaki kız çocukları için boxer külotlar uygun olabilir. Hareket kabiliyetlerini kısıtlamadan ve sıkmadan duran boxerlar ile rahat edebilirler. Çeşitli renk ve desende kız çocuk iç çamaşırı bulabilirsiniz. Çocuklarınızın sevdiği desenleri seçmelerine izin vererek daha kolay uyum sağlamalarını sağlayabilirsiniz. Çizgili desenlerin bulunduğu iç çamaşırlar sevimli bir görünüşe sahiptir. İç giyimin önemi hem çocuklar da hem de yetişkinlerde oldukça büyüktür. Çok hareket edip hızlı terleyen çocukların terleri sebebiyle üşütmeleri sık görülen bir durumdur. Ter çekmeyen iç çamaşırlar nedeniyle çocuklarınız hasta olabilir. Kış aylarında üşümemeleri için, yaz aylarında ise terlerinin onları hasta etmemeleri için kız çocuk atlet tercih edebilirsiniz. Atletler çocuklarınızın gece uyurken karın kısmının açılmasını da engelleyerek üşütmemelerini sağlar. Küçük yaştaki kız çocukları için alttan çıtçıtlı atletleri alabilirsiniz. Çıt çıt özelliği sayesinde kolay açılmayan yapıya sahiptir. Kişisel hijyenleri ve sağlıkları için büyük öneme sahip kız çocuk atlet külot modellerini takım halinde de alabilirsiniz. Renkli ve desenli modelleri çocukların ilgisini daha çok çekecektir. Böylece severek giymelerini sağlayacaktır. kız çocuk atlet modelleri askı çeşitleri ile farklılıklar sunar. İnce askılı, kalın askılı ve kısa kollu çocuk atletleri bulabilirsiniz. Mevsimlere göre ince ya da kalın kumaştan yapılan atletleri giydirebilirsiniz. Üzeri baskılı, yakası çiçekli ya da farklı renklerde üretilmiş olan çoçuk iç çamaşırları arasından beğendiklerinizi seçebilirsiniz. Her yaş grubundaki kız çocukları için kız çocuk iç çamaşırı bulabilirsiniz.

 Kız Çocuk İç Çamaşırı Modelleri ve Bedenleri

Kız Çocuk İç Çamaşırı Modelleri ve Bedenleri

Çocuk kıyafetlerinde büyük öneme sahip olan çocuk iç giyim hijyen ve sağlık açısından önemlidir. Çocukların cildi ile direkt temas eden çamaşırların sıklıkla değiştirilmesi ve çamaşır makinasında sıcak su ile temizlenmesi önerilir. Çocuk iç çamaşırlarından biri olan kız çocuk külot modelleri oldukça çeşitlidir. Beyaz, kırmızı, pembe, mavi, yeşil gibi renklerde çocuk külotu bulmanız mümkündür. Boxer model kız çocuk iç çamaşırı seçeneklerini şort olarak da giydirebilirsiniz. Üzeri desenli ve çeşitli baskılı külot modellerinin arasında kedili, çizgi film karakterli ve daha pek çok desenleri görebilirsiniz. Beden aralıkları genellikle 3-4 yaştan 7-8 yaşa kadardır. Salaş veya dar modelleri bulunmaktadır. Çocuklar çok hızlı büyüyüp gelişirler. Giysileri çok çabuk küçülebilir. Bu duruma karşın bir beden büyük çamaşırlar almayı tercih edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken çoçuk iç çamaşırları alırken çok küçük ve dar ya da çok büyük ve geniş olmamasıdır. Her iki durum da çocuğunuzu rahatsız edecektir. Çocuğunuza uygun bedenleri beden tablosuna bakarak bulabilirsiniz. Yaz ve kış giydirilen kız çocuk atletleri de farklı modelde ve seçenekte üretilmiştir. Sadece beyaz atletler değil mavi, pembe, krem, lila gibi renkli atletleri de tercih edebilirsiniz. Çocuklarınızın sağlığı için pamuk kumaştan üretilen birçok atlet çeşidi bulunmaktadır. Hassas ciltler için üretilen keten, ipek veya yünlü kumaşa sahip olan atlet çeşitleri de mevcuttur. Bel kısmında lastik bulunan iç çamaşırları ise rahat giyilebilen konfora sahiptir. Kalın askılı ya da ince askılı modeller arasında seçim yapabilirsiniz. Kumaş türü olarak da çeşitlendirmeleri yapılmaktadır. 2 yaşından 9 yaşına yaşına kadar çocuk atletleri bulabilirsiniz. Atletleri sadece iç giyim olarak değil, yaz mevsiminde kıyafet olarak da kullanabilirsiniz. Çocuklara özel olarak üretilen ve sevimli renklere sahip olan desenli şortlarla veya düz renkte pantolonlarınızla kombinleyerek giydirebilirsiniz. Genellikle penye kumaştan üretilen çocuk atletleri rahat ve konforludur. Terletmeyen ve sıkmayan yapısı ile yaz aylarında avantaj sağlamaktadır. Eğer isterseniz kız çocuk atlet külot alımını set halinde yapabilirsiniz. 3’lü, 6’lı ya da 12’li iç çamaşırı paketlerini tercih edebilirsiniz. Çeşitli renkte ve desende kız çocuk giyim ürünlerini bulabilirsiniz.

 Kız Çocuk Pijama Modelleri

Kız Çocuk Pijama Modelleri

Günün çok uzun bir kısmı uyuyarak geçer. Bu süre çocuklarda daha uzundur. Uzmanlar çocukların gelişimini desteklemesi için günde en az 8 saat uyumalarını tavsiye eder. Bu sürenin verimli olabilmesi için uyudukları ortamın konforu ve rahatı kadar uyku kıyafetlerinin de rahat olması gerekir. Çocuklarınızın rahat bir uyku uyuması için uyku kıyafetleri olması gerekir. Bu kıyafetler kız çocuk pijama modelleri mevcuttur. Farklı renkleri ve desenleri ile birçok seçeneği mevcuttur. Genellikle çocukların tercih ettiği ve severek kullandığı pelüş pijamalar tatlılığı ile dikkat çekmektedir. Aynı zamanda yapısının yumuşaklığı sayesinde rahat ve konforludur. Anne ve kız set halinde satılan pijama takımları uyumlu görüşünü ile kullanılmaktadır. Çocuklarıyla uyum sağlamak isteyen annelere özel olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda anne- kız kombin yaparak eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlamaktadır. Üzerinde baskı olarak arı, ayıcık, fil ve birçok çizgi film karakterlerinin bulunduğu pijama takımları mevcuttur. Gözünüze hitap eden yapısı ile zevkinize de uymaktadır. Üretimde kullanılan kumaşlar kalitedir. Yumuşak dokusu sayesinde rahat bir şekilde uykuya dalmanızı sağlar. Dilerseniz isteğinize göre alt üst takım olarak veya tulum halinde tek parça modellere de göz atabilirsiniz. Puantiyeli desenlerin mevcut olduğu takımlar da görünüş olarak göze hitap etmektedir. Pembe, kırmız, mavi, turuncu gibi tatlı renklerin kullanıldığı pijamalar da mevcuttur. Mevsimine göre uzun kollu veya yarım kola sahip takımları tercih edebilirsiniz. Mevsimsel değişmeler için üretilen kalın veya ince kumaş pijama takımları da mevcuttur. Sevdiklerinize hediyelik olarak da düşünülebilir. Kolay temizlenebilen kumaş özelliğine sahiptir. Farklı çeşitleri ile dolabınızın ve uykularınızın gözde parçalarından biridir. Kız çocuk alt pijama modellerinde de çeşitlilik mevcuttur. İsteğinize göre bilek kısmı lastikli modelleri de tercih edebilirsiniz. Rahatına düşkün olan çocuklara özel salaş modeller de önerilmektedir. Dar kesim sevenler için ise tayt şeklinde pijama takımları üretilmiştir. Kol detayları tüllü veya pullu kumaşa sahip olan pijama takımları da sıklıkla tercih edilmektedir. Şık veya sade modelleri ile çocuklarınızın zevkine uyan modelleri satın alabilirsiniz. 2 yaşından 15 yaşına kadar her yaş grubundaki kız çocuğuna uygun pijamalar bulabilirsiniz. Genellikle penye ve pamuklu kumaşlardan üretilen pijamalar rahat ve konforludur. Gecelik seçenekleri de mevcuttur. Uzun tunik görünümündeki geceliklerin farklı mevsimler için üretilen seçeneklerini bulabilirsiniz. Farklı desenlerin kullanıldığı gecelikler de rahat bir uyku fırsatı sağlamaktadır. Düğmeli veya düz model geceliklere göz atarak çeşitlerine bakabilirsiniz. Uzun kollu ve tam boy gecelikleri kış aylarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Askılı ve tunik boyda da gecelikler bulmanız mümkündür. Geceliklerin altına bir şort almak isterseniz kız çocuk alt pijama seçeneklerinden farklı boylarda şortlara ulaşabilirsiniz.