İÇ GİYİM & UYKU GİYİM

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

İç Giyim & Uyku Giyim

Kategorimizde yer alan kız çocuk iç giyim ürünlerini ve kız çocuk uyku giyim ürünlerini inceleyerek kızınızın ihtiyacı olanları kolayca satın alabilirsiniz. Çocuklar, en çok uykuda gelişmektedir; bu nedenle de rahat bir gece uykusunu hak ederler. Çocuğunuzu uyuturken, günlük kıyafetlerini çıkarmak ve pijama giydirmek, hem rahat etmeleri hem de hijyen açısından önem arz etmektedir. Gün boyunca dışarıda oyun oynayan çocuğunuzun üzeri tozlanacağı ve kirleneceği için aynı kıyafetlerle yatağa girmesi, kirli bir uyku alanı oluşturur. Üstelik günlük çocuk kıyafetlerinin üzerinde yer alan işlemeler ve baskılar, çocuğunuzun gece boyunca rahat hareket etmesini engelleyebilir. Bu nedenle minik kızınızın rahat ve kaliteli uyuması için kategorimizde yer alan kız çocuk pijama modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Kız çocuk pijama modelleri arasında, anne ve kızları için özel tasarlanan takımlar da yer almaktadır. Gece uyurken kızı ile uyumlu olmak ve uyumayı eğlenceli hale getirmek isteyen anneler, anne-kız pijama takımlarından satın alıyor. Yeni İnci ve Kom gibi markalar tarafından üretilen anne-kız pijama takımlarını inceleyerek hem kendiniz için hem de kızınız için pijama takımı satın alabilirsiniz. Kız çocuk pijama modelleri yazlık ve kışlık olarak üretilmektedir. Kışlık kız çocuk pijama modelleri arasında yer alan polar pijamalar, soğuk havalarda kızınızın sıcacık bir uyku çekmesine katkı sağlar. Yazlık kız çocuk pijama modelleri arasında asında ise kısa kollu ve şortlu pijamalar yer almaktadır.

Kız çocuk giysileri arasında en çok kullanılan ürünlerden bazıları da çoraplar ve iç çamaşırlarıdır. Kız çocuk iç çamaşırı modelleri arasında: kız çocuk külotları ve kız çocuk atletleri yer almaktadır. Soğuk havalarda kızınızın belinin açılmasını ve üşümesini engellemek için kız çocuk atlet veya kız çocuk çıtçıtlı body modellerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle soğuk havalarda kızınıza etek veya elbise giydirirken, kız çocuk külotlu çorapları ile giydirmeyi tercih edebilirsiniz. Kız çocuk külotlu çorapları arasında kışlık olarak üretilen kalın modeller bulunmaktadır. Renkli ve baskılı tasarımlara sahip olan kız çocuk çorap modelleri ve fiyatları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.