KIZ ÇOCUK PİJAMA & GECELİK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kız Çocuk Pijama ve Gecelik

Kız çocukları için özel olarak tasarlanmış olan pijama ve gecelik modelleri, çocukların rahat bir şekilde uyuması için hazırlanıyor. Bu eşsiz tasarımlar ile rahat uyku ve uyku sırasında kolay hareket etme imkânı sunan modeller, kullanıcı isteği ve beğenisine uygun olarak üretiliyor. Üretilen ürünlerde yumuşak dokulu materyaller kullanılarak insan cildine zarar vermeyen malzemeler sayesinde kullanımı daha konforlu bir hale gelirken aynı zamanda renkli ve desenli modeller ile çocukların ilgi odağı oluyor. Yazlık ve kışlık olarak ikiye ayrılan kız çocuk pijama özel üretimleri ile çocukları dış etkenlerden koruyor. Yazlık pijamalarda kullanılan pamuk türü ile terletmeyen ve cilde zarar vermeyen materyal ile konfor sağlanırken kışlık ürünlerin polar, kaşe ve kalın kumaşları sayesinde soğuk havalardan etkilenme oranını en aza indiriyor. Bu kategorilerin yanı sıra kız çocuklarını yaş aralıklarına uygun olarak beden sıralaması ayrılıyor ve farklı markalar tarafından piyasaya sürülüyor. Kız çocuk pijama modelleri çocukların zevkleri doğrultusunda hazırlanmış olup kullanıcı tercihine sunuluyor. Bu özel pijama türlerinden bir tanesi, pembe pijama takımı olup, baskılı modeli ile tüm dikkati üzerine topluyor. %100 pamuk olan bu puantiyeli pijama takımı, düğmeli ve şık bir yakayla sergileniyor. Aynı kumaş ile göz bandı bulundururken terletme yapmayan yumuşak kumaşı sayesinde kız çocukları ve ebeveynlerin beğenisini topluyor. Çocuk sağlığını etkileyen zararlı materyaller ve kanserojen madde kullanılmamasına özen gösterilmiş ve uzman kadrolar ile özel bir şekilde hazırlanarak satışa sunuluyor. Şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyerek kız çocuk giyim alternatiflerini yakından keşfedebilirsiniz.

Özel Renkleriyle Kız Çocuk Pijama ve Gecelik Modelleri

Özel Renkleriyle Kız Çocuk Pijama ve Gecelik Modelleri

Kız çocuk pijama ve geceliklerin kalitesini belirleyen çok sayıda unsur vardır. Kaliteli ve dayanıklı ürünlerin yanı sıra ürünün rahat olması da önemli bir role sahiptir. Kız çocuklarının kendi tarzına uygun olarak beğendiği pijama ve gecelik modelleri eşsiz tasarımlar ile piyasaya sunuluyor. Bu ürünlerin, özel kumaş türü sayesinde konforlu alanlar oluşturuluyor. Hareket özgürlüğü sağlayan bu ürünler, çeşitli modeller ile ortaya çıkıyor. Kız çocuk pamuklu pijama mevsimsel özelliklere göre çeşitli ürünler ile ortaya konuluyor. Bu modellerden biri olan, uzun kollu pijama takımı, kumaş içeriği ile %50 modal, %50 cotton ve alt kumaşı, %70 cotton, %25 polyester ve %5 elastan özellik sunuyor. Pamuktan üretilmiş olan bu pijama takımı, 2 ve 14 yaş aralığına kadar uygunluk gösteriyor. Takım üzerinde bulunan cep detayı ile rahat kullanım imkânı sunuyor. Geceleri rahat uyku sağlanması açısından büyük bir özenle hazırlanan takımlar, geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olup her zevke uygun model sergiliyor. Kedi baskılı pijama takımı ise baskılı modeli ile çocukların tüm dikkatini üzerine topluyor. %95 pamuk, %5 likra içeriği ile konforlu bir takım sunuyor. Kız çocuk kışlık pijama yazlık pijamalara göre daha kalın ve yünlü kumaşlar ile hazırlanıyor. %100 pamuk olan kışlık pijama takımları, çocuklarınızın gece rahat uyuması için genellikle yün, polar, kaşe, peluş gibi materyallerden üretilerek çocukların vücut sıcaklığını koruyor. Gecelik modellerine bakılarak genel de iki parça olan pijama takımları kış ayları için daha sık tercih edilip ideal ürün sayılıyor. Tek parça tercih edilen pijamalar ise genellikle tulumu pijama tarzı oluyor. Özel olarak tasarlanmış kız çocuk pijama takımlarının piyasaya sunulan ürün seçeneklerini ürün sayfamızı inceleyerek daha detaylı bir şekilde keşfedebilirsiniz. Dilerseniz hoşunuza giden bir pijama takımını bu sayfa üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

 Kız Çocuk Pijama ve Gecelik Modelleri ile Yeni Moda

Kız Çocuk Pijama ve Gecelik Modelleri ile Yeni Moda

Son zamanlarda oldukça sık kullanılan baskılı ürünler, kız çocuklarının büyük ilgisini topluyor. Çizgi film karakterleri, çiçek, kuş ve benzeri doğa baskıları ve canlı renkler ile tasarlanmış olan pijama takımları çocukları adeta farklı bir boyuta taşıyor. Uyku ve uymaya hazırlık esnasında konforlu alanlar sağlamak için tasarlana bu özel kıyafetler, eşsiz modern parçaları ile ilgi odağı olmayı başarıyor. Dünyanın her yerinde oldukça geniş bir kitleye sahip olup her çeşit ürün özelliği ile piyasaya sürülüyor. Kız çocuklarının sağlığı düşünülerek tasarlanmış ve üreticiler tarafından uzman kadroların elinden çıkmış olan bu ürünler çeşitli markalar aracılığı ile sergileniyor. Kız çocuk gecelik modelleri, pijama takımlarının yanında özel isteğe göre tercih edilebiliyor. Genellikle yaz aylarında kullanılan bu model özel tasarımı ile kız çocukların eşsiz parçalar sunuyor. Bunlardan bir tanesi, geniş askılı gecelik modeli olup, %95 pamuk, %5 likra kumaş türü ve sağlığı koruyan bir ürün sunuyor. Özel kumaşı sayesinde uyku esnasında nefes aldırarak terlemeyi engelliyor. Penye ürün özelliği ile rahat hareket sağlayan bu gecelik modeli narçiçeği rengi ile sevimli bir görünüm sunuyor. Kız çocuk gecelik modelleri genel olarak kumaş türü ve rengine göre farklılık gösteriyor. Bir diğer gecelik modeli, kışlık gecelik olup baskılı tasarımı ile çocukların ilgisini çekiyor. Uzun kol tasarımı sayesinde kış günlerinde vücut sıcaklığını koruyan bu model, lacivert rengi ile minimal bir gecelik sunuyor. Kış mevsimi için hazırlanmış olan bu baskılı gecelik modeli, %95 pamuk %5 elastan içeriği ile sağlıklı alanlar sunarken aynı zamanda 1,5 yaş 2-3 yaş 4-5 yaş 5-6 yaş 6-7 yaş 7-8 yaşları için beden alternatifi sağlıyor. Lacivert rengi ve baskılı tasarımı ile yuvarlak yakalı bu gecelik modeli kız çocukları için ideal bir model oluyor. Hemen şimdi ürün sayfamızı inceleyerek sizin için ideal özellikler taşıyan bir kız çocuk geceliği satın alabilirsiniz.

 Baskılı Tasarımı ile Kız Çocuk Pijama ve Gecelikler

Baskılı Tasarımı ile Kız Çocuk Pijama ve Gecelikler

Pijama ve gecelik modelleri; markaların ürün çeşitleri ve üretildikleri materyallere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Gecelik ve pijama markaları arasında çeşitli modeller sunularak özel tasarım ürünler sergileniyor. Bu sergilenen ürünlerin markalarla birlikte çeşitli seçenekler sunuluyor. Piyasa üzerinde bulunan kız çocuk gecelik çeşitleri normal pijama takımlarına göre alternatif ürünler ortaya çıkarıyor. Gecelik modelleri de pijamalar gibi normal desenlerin yanı sıra çizgi film karakterlerinin baskılarıyla da üretiliyor. Genellikle küçük yaş grubu kız çocuklarının ilgisini çeken çizgi film baskılar bulunuyor. Bu lisanslı modellerinden bir olan civciv peluş takım, % 100 polyester kumaş türü ile kışlık bir ürün modeli sunuyor. Buna benzer bir diğer model ise, karlar ülkesi pijama takımı modeli ile % 100 pamuk kumaş türü sunuyor. Çocuklar için özel olarak tasarlanan bu lisanslı pijama takımı, antibakteriyel özellikler ile alerji yapmaz ve kanserojen madde içermez özelliği ile ebeveynlerin tercihi oluyor. Gece uykusunda terletmeyen bu takım, hassas ciltler için özel ürün alternatifi sağlıyor. Hemen şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyebilir kız çocuk lisanslı pijama modellerin özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz.