Body & Atlet

için 1,385 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Body & Atlet

Kız Çocuk İç Giyim kategorisi içerisinde yer alan body ve atletler, en sık kullanılan kız çocuk giyim modellerindendir. Çocuğunuzun tenine direkt olarak temas ettiğinden dolayı seçimi esnasında oldukça dikkat edilmelidir. Atlet ve badiler, hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanılabilmektedir. Özellikle çocuklarınızın aşırı terlemesinden dolayı meydana gelebilecek rahatsızlıkları önleyen atlet ve badi modelleri teri emmektedir. Badi ve atlet fiyatları; modellerine ve üretildikleri materyallere bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Atlet Modelleri

Atlet Modelleri

Farklı renk seçeneklerine sahip olmakla birlikte genellikle beyaz renkli atletler tercih edilmektedir. Atlet modelleri genel hatlarıyla, askılı ve kollu atletler olmak üzere ikiye ayrılır. Askılı atletler, tekli olarak da satılabilen ve daha çok yaz aylarında giyilen atlet modellerindendir. Kollu atlet çeşitleri ise vücudu daha sıkı kavraması ve askılı atlete göre daha kapalı olması nedeniyle kış aylarında tercih edilmektedir. Fanila atlet modelleri, birçok farklı materyalden üretilebilmektedir. Bu materyaller; yün, pamuk ve polyester gibidir. Ayrıca ısıyı hapseden ve vücudun belli bir sıcaklıkta sabit olarak kalmasını sağlayan termal atlet modelleri de bulunmaktadır. Atletler tekli olarak alınabildiği gibi atlet külot takımı olarak da alınabilmektedir.

Body Nedir?

Body Nedir?

Body, tasarımı itibariyle mayoyu andıran ve vücudu tam olarak saran atlet çeşididir. Çocuk giyim açısından önemli bir tasarım olan bodyler, hem görsel olarak hem de rahatlık olarak daha fazla tercih edilmektedir. Çok fazla hareket eden çocuklarda atlet pantolondan dışarı çıkabilmekte ve çocuğunuzun üşütmesine neden olabilmektedir. Body atlet modelleri vücudu tam olarak kavramakta ve aşağıdan tutturulması sayesinde belin açılması sorununu ortadan kaldırmaktadır. Body modelleri, atlet modelleriyle aynı materyaller kullanılarak üretilmektedir. Çoğunlukla ten rengi, beyaz ve siyah renklerde üretilen bodyler, klipsli ve çıtçıtlı modellerde tasarlanmaktadır. Her iki modelde kolayca tutturulmakta ve kullanım esnasında rahatsızlık hissi bırakmamaktadır. Çocukların rahatlığı açısından ise çıtçıtlı body modelleri daha fazla tercih edilmektedir.

Atlet & Body Kullanımının Yararları

Atlet & Body Kullanımının Yararları

Body ve atlet modelleri yazın terlemeye bağlı oluşacak rahatsızlıkları önlemekte, kışınsa vücudu sıcak tutmakta ve ısı kaybını engellemektedir. Askılı atlet modelleri, yaz aylarında tek olarak giyilebilmekte ve farklı renk seçenekleri sayesinde farklı farklı kombinlenebilmektedir. Atlet ve body kullanımı, çocuklarınız için önem taşımaktadır. Çocukların özellikle soğuk havalarda vücut ısısı ve direnci kolayca düşmektedir. Atlet ve body sayesinde bunun önüne geçilmekte, çocuklarınızın göğüs ve bel çevresi soğuklara karşı korunmaktadır. Çocukların sağlığı açısından %100 pamuktan üretilmiş atletler kullanılmakla birlikte, yün atlet kullanımı da tercih edilmektedir. Termal atlet modelleri sayesinde ise dışarıdan içeriye gelecek soğuk hava dalgaları engellenmekte ve aşırı soğuklarda çocuklarınızın üşümemesi sağlanmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(344)
(319)
(316)
(302)
(298)
(245)
(121)
(86)
(72)
(64)
(62)
(50)
(32)
(32)
(30)
(28)
(28)
(23)
(20)
(19)
(15)
(15)
(12)
(11)
(7)
(6)
(5)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

abentiny (1)
Anıt (22)
Babyel (1)
Berrak (90)
Cichlid (1)
Cicimod (80)
CRS (1)
Cvl (21)
Dagi (3)
(1)
Donella (58)
Dono (3)
Doreanse (9)
ERDEM (41)
Gümüş (40)
Katia (4)
Koton (16)
Miorre (1)
Misbebe (1)
Missemo (1)
Namaldı (14)
NAMALDI (6)
Sebi Bebe (1)
Seher (20)
Sevim (2)
Tuktu (1)
Tutku (80)
Waiko (28)
Zeyland (1)
Öztaş (25)
Şahin (4)
Şahinler (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(150)
ve üzeri (182)
ve üzeri (188)
ve üzeri (191)
ve üzeri (192)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL