İç Çamaşırı

için 1,026 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

İç Çamaşırı

Kız Çocuk İç Giyim ürünleri arasında en sık kullanılanlar iç çamaşırı modelleridir. İç çamaşırları seçiminde, çocuklarınızın sağlığı düşünülerek hareket edilmelidir. İç çamaşırı hijyeni, özellikle çocuklar açısından çok önemlidir. Gelişme çağında olan çocuklar kolayca mikrop kapabildiğinden, iç çamaşırları temiz olmalı ve düzenli olarak değiştirilmelidir. Kız çocuk iç çamaşırları farklı renk ve desenlerde üretilmekte olup, genellikle beyaz renkte olanları tercih edilmektedir. Çocuğunuzun rahat etmesi açısından, iç çamaşırı seçimi esnasında bedene mutlaka dikkat edilmelidir. İç çamaşırı modelleri, çizgi film karakterlerinin baskılarıyla da üretilebilmektedir. Lisanslı olan bu ürünler, normal iç çamaşırı modellerine göre daha fazla bütçe ayırmanızı gerektirmektedir.

Kız Çocuk İç Çamaşırı Çeşitleri

Kız Çocuk İç Çamaşırı Çeşitleri

İç çamaşırı çeşitleri; atlet, külot, atlet sütyen, paçalı külot ve kız çocuk boxer gibidir. Atletler ve külotlar tekli olarak satılabildiği gibi, takım olarak da satılabilmektedir. Tek olarak satılan atlet ve külot modelleri, takım olarak satılanlara göre daha uygun fiyatlardadır. Çocuklarınızın rahatça hareket etmesi ve hareketlerinin kısıtlanmaması açısından paçalı külot modelleri, slip külot modellerine göre daha idealdir. Paçalı külot modelleriyle benzerlik gösteren, kız çocuk boxer modelleri de bulunmaktadır. Kız çocuk iç çamaşırlarından olan atlet sütyen, özellikle gelişim çağındaki çocuklarınız için uygundur. Yarım atlet olarak da bilinmektedir. Çocuklarınızın cildiyle direkt olarak temas eden iç çamaşırları, zarar vermeyen %100 pamuk kumaşlardan seçilmelidir.

İç Çamaşırları Nasıl Yıkanmalı?

İç Çamaşırları Nasıl Yıkanmalı?

İç çamaşırı temizliği, diğer giysilerin temizliğine nazaran daha çok dikkat gerektirmektedir. Bu nedenle sıradan yıkama yöntemleri kullanılmamalıdır. Renkli ve beyaz olarak tasarlanan iç çamaşırlarının, farklı sıcaklıklarda yıkanması gerekmektedir. Renkli iç çamaşırları 40 derecede ve beyaz iç çamaşırları 60 ile 90 derece arasında yıkanmalıdır. İç çamaşırı materyallerine göre yıkama sıcaklıkları değişiklik göstermektedir. Lastikli beyaz iç çamaşırları, lastiklerinin zarar görmemesi açısından 60 derecede yıkanırken, lastiksiz iç çamaşırı modelleri 90 derecede yıkanabilmektedir. Yıkama işlemine ek olarak, iç çamaşırlarının kuruması ardından yapılan ütüleme işlemi de hijyen seviyesini arttırmaktadır. Hijyenik olan iç çamaşırı takımları sayesinde, çocuklarınızı oluşabilecek hastalıklara karşı korumak mümkün olmaktadır.

İç Çamaşırı Giymenin Yararları

Kız Çocuklarda İç Çamaşırı Giymenin Yararları

Çocuklarınız açısından iç çamaşırı kullanımı oldukça önemlidir. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanılan atletler sayesinde, yazın terlemeye bağlı hastalıklar önlenmekte ve kışın soğuklara karşı korunma sağlanmaktadır. Külot kullanımı, vücuda girecek olan mikropların engellenmesini de mümkün kılmaktadır. Giyilen kıyafetlerle cilt arasında katman görevi gören iç çamaşırları, çocuklarınızın hareketlerine bağlı olarak meydana gelebilecek pişikleri önlemektedir. %100 pamuktan üretilen iç çamaşırı modelleri bu nedenle kullanılmaktadır. Seçilen iç çamaşırlarının dikişlerinin sıkı olmamasına da dikkat edilmelidir. Sıkı dikişli iç çamaşırları, çocuklarınızın hareketlerini kısıtlamakta ve ciltlerinde tahrişe neden olmaktadır. Çocuklar için anti bakteriyel nitelikli olarak üretilen iç çamaşırı takımları, bakterilere karşı koruma sağlamaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(216)
(209)
(207)
(181)
(90)
(66)
(54)
(52)
(50)
(43)
(39)
(39)
(38)
(37)
(36)
(33)
(29)
(28)
(28)
(27)
(14)
(12)
(11)
(8)
(8)
(5)
(5)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

abentiny (1)
Anıt (33)
Babyneo (6)
Berrak (23)
Carter's (5)
Cicimod (7)
Cvl (22)
Dagi (7)
Disney (2)
Dondeza (3)
Donella (108)
Doreanse (1)
Edelweiss (1)
ERDEM (28)
Goldenbay (2)
Gümüş (23)
Katia (10)
Mayoral (5)
Miorre (1)
Mymosa (1)
Namaldı (7)
NBB (1)
Penti (1)
Seher (14)
Sevim (1)
Tuktu (1)
Tutku (51)
Yavrucak (1)
Öztaş (19)
Şahin (3)
Şahinler (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(98)
ve üzeri (120)
ve üzeri (130)
ve üzeri (132)
ve üzeri (133)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL