CEKET & YELEK & BOLERO

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Ceket & Yelek & Bolero

Kız çocuk ceket, kız çocuk yelek ve kız çocuk bolero, kız çocuklarının dış giyimini tamamlayan en popüler parçalar arasında yer alır. Serin havaların vazgeçilmezleri olan bu kıyafetlerle kızlarınıza şık kombinler de oluşturabilirsiniz.

Ceket, Yelek, Bolero Modelleri

Ceket, Yelek, Bolero Modelleri

Bu kıyafetlerin arasındaki farkı açıklamak gerekirse: Ceket uzun kollu, cepli, öncen düğmeli ve genelde kalçaya kadar olan giysidir. Yelek, ceket altına veya tek başına giyilebilen önden düğmeli veya fermuarlı kolsuz giysidir. Bolero ise bele kadar gelen, kollu ya da kolsuz kadın ceketidir. Bu giysilerin kız çocuklara uygun olan modelleri kimi zaman büyüklerinin birebir kopyası kimi zaman da çocuklara özgüdür. Kız çocuk ceket modellerinde kot ceket, spor ceket, blazer ceket ve kürk ceket en rağbet görenlerdir. Bu ceketlerde bazen kapüşon da bulunur. Kız çocuk yelek modelleri de kapüşonlu ve kapüşonsuz olarak ayrılır. Bu parçada örgü yelek ve şişme yelek popülerdir. Çocuk bolero ceket ve yelekten farklı olarak daha dekoratif amaçlıdır. Kumaş boleroların yanı sıra dantel bolerolar da şık bir seçenek olarak karşımıza çıkar.

Ceket, Yelek, Bolero Seçerken

Ceket, Yelek, Bolero Seçerken

Kız çocuk ceketleri, yelekleri ve boleroları 2 yaştan 14 yaşa kadar kız çocuklarının giyimini kapsayacak şekilde üretilir. (Daha küçükler için bebek, daha büyükler için yetişkin modellerine bakabilirsiniz.) Büyüme çağındaki çocuklar için kıyafet bakmak zordur çünkü bedenleri her an değişebilir veya kendi yaş grubundakilerden farklı olabilir. Doğru bedenden sonraki adım uyumlu kombinler. Neyse ki alt ve üst giysileri kombine ettikten sonra ceket, yelek veya boleroyu onlara uydurmak zor değil. Dikkat etmeniz gereken husus, spor ve abiye ayrımı. Spor kıyafetlerin üstüne kot ceket, abiye bir kıyafetin üstüne bolero daha iyi olabilir. (Elbette kesin çizgilerle ayırmak mümkün değil.) Mevsimi de göz önünde bulundurun. Bu üç kıyafet de aşırı soğuklarda yetersiz kalacaktır. Ama serin bahar havaları onları giymek için idealdir. Tabii burada kürk ceket, yün yelek gibi kalın kumaşları hariç tutmakta fayda var.

Ceket, Yelek, Bolero Fiyatları

Ceket, Yelek, Bolero Fiyatları

Ceket fiyatları, yelek fiyatları ve bolero fiyatları her bütçeye hitap edebilecek seviyelerde. Çocuk deri ceket çeşitleri gibi ürünler ortalamanın üstünde olabilir ama geniş yelpaze dahilinde hem ekonomik hem de güzel ürünler bulma olasılığınız çok yüksek. Elbette seçtiğiniz ürünlerin sadece sizin zevkinize değil kızınızın zevkine de hitap etmesi gerekli çünkü 2-3 yaşından sonra o da kendi beğenilerini ifade etmeye başlayacak. Ceket, yelek ve boleroların gardıropta beklemesi yerine, onun seve seve giyeceği, ona hitap eden canlı renkleri, cıvıl cıvıl desenleri veya çizgi film karakterleri olan modeller üstünde anlaşmaya çalışın. Adidas, Cvl, Edelweiss, Karamela, Mayoral, Kids in Rock, Koton, Losam, Monna Rosa, Zeyland ve daha birçok markanın ceket, yelek ve bolerolarını burada bulabilirsiniz. Etek, elbise, tişört, bluz, gömlek, pantolon ve diğer bütün kıyafetler de Kız Çocuk Giyim kategorimizde sizi bekliyor.