AKSESUAR

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Dıgıl Kids Pantolon Askı Papyon Seti 1-13 Yaş Askı Papyon Takım

  34,90 TL

  21,64 TL

 • Minik Panda Kız Çocuk Atkı Bere Eldiven Seti

  29,90 TL

 • Lacivert Bordo Çizgili Pantolon Askısı A47

  89,00 TL

  44,00 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Tidi Kız Çocuk Şapka 1-3 Yaş Beyaz

  27,99 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Gri Madam Broşlu Anne Kız Çocuk Bebek Hediye Taç

  79,90 TL

  44,90 TL

Aksesuar

Kıyafetlere uyumlu olarak seçilen ve birçok farklı modeli bulunan aksesuarlar, renkleri ve farklı tasarımlarıyla çocukların sıklıkla kullandığı eşyalardandır. Çocuk Giyim & Aksesuar kategorisi içerisinde yer alan aksesuarlar, farklı materyaller kullanılarak üretilmektedir. Aksesuar fiyatları da kullanılan materyallere ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu aksesuar modelleri arasında şapka, bere, kravat, papyon, atkı, eldiven, kemer, pantolon askısı ve diğer aksesuar çeşitleri geliyor. Hepsi ve daha fazlası bu kategoride beğeninize sunuluyor.

Şapka ve Bere

Şapka ve Bere

Şapka ve bere modelleri, benzer işlevlerde kullanılmakla birlikte ufak farklılıklardan dolayı birbirinden ayrılmaktadır. Şapkalar, genellikle yazlık olarak üretilmektedir. Kasketli yapıları sayesinde, çocukların güneşten korunmasına yardımcı olmaktadır. Erkek çocuk şapkaları, kız çocuk şapkalarına göre daha sade ve düz renklerde üretilmektedir. Kış ayları düşünülerek üretilen bereler ise çocukların kulak ve baş bölgesini soğuktan korumaktadır. Kaşıntı yapmayacak ve soğuk geçirmeyecek materyallerden üretilen çocuk bereleri, diğer bere modellerine göre daha fazla tercih edilmektedir. Şapka bere modelleri içerisinde kulaklık aksesuarı da yer almaktadır.

Kravat ve Papyon

Kravat ve Papyon

Erkek çocuklara hitap eden kravat ve papyon modelleri, genellikle doğum günleri partileri, yılbaşı gibi özel günlerde tercih ediliyor. Çocuk kravat modelleri, yetişkin erkek kravat modellerine göre daha minimal boyutlarda olmaktadır. Farklı renk ve desenlerde üretilen bu aksesuarlar, kolayca takılıp çıkartılabilmektedir. Papyon modelleri, lastikli olmakta ve çocuğun boğazını sıkmayacak gevşeklikte üretilmektedir. Kravat modelleri arasında hazır olan ve direkt takılarak kullanılabilen tasarımlara da rastlanmaktadır. Papyon ve kravatla uyumlu seçilen mendil modellerini ise çocuğunuzun yakasına takarak kullanabilirsiniz.

Atkı ve Eldiven

Atkı ve Eldiven

Çocukları soğuktan korumak için kullanılan en önemli aksesuarlardan olan atkı ve eldivenler, her yaşa göre farklı büyüklükte olmaktadır. Ayrıca kız çocuk atkı ve eldiven modelleri, erkek çocuk modellerine göre daha renkli ve desenli olarak üretilmektedir. Atkı modelleri genellikle berelerle takım olarak satılmakta ve birbirleriyle uyumlu olmaktadır. Atkılara benzeyen, dikişsiz ve bağlı şekilde üretilen boyunluklar da aynı işlevde kullanılmaktadır. Çocuk atkı modelleri arasında örgü atkılar, polar atkılar en sık tercih edilen modeller arasında yer alır.

Kemer ve Pantolon Askısı

Kemer ve Pantolon Askısı

Pantolonlara takılan kemer modelleri, hem kız hem de erkek çocuklar tarafından kullanılabilmektedir. Pantolon askısı modelleri ise genellikle erkek çocukları için tercih edilmektedir. Her iki aksesuarda pantolonun düşmesini önlemek amacıyla kullanıyor, ancak sevimli bir görünüm yarattığı da yadsınamaz. Pantolon askıları, klipsli olarak üretilmektedir. Kız çocuk kemer modelleri, erkek çocuklar için üretilenlere göre daha renkli ve dikkat çekicidir. Kemer kullanımı esnasında, kemerin çok sıkı olmamasına ve çocuğun hareketlerini kısıtlamamasına da dikkat edilmelidir.

Saç Aksesuarları

Saç Aksesuarları

Genellikle kız çocuklarınız için kullanabileceğiniz saç aksesuarları, kıyafetlerle uyumlu olarak seçilmektedir. Toka, saç bandı, taç vb. gibi çeşitlerden oluşan saç aksesuar modelleri, hem özel günlerde hem de günlük hayatta kullanılacak şekilde çeşitlilikte üretilmektedir. Saç bandanaları, taç ve örgü hazır saç modellerine nazaran günlük hayatta kullanılan aksesuarlardandır. Çizgi film karakterlerinin kullandığı aksesuarlarla aynı olarak da tasarlanabilen saç aksesuarlar modellerini, kız çocuklarınızın saçlarını toplamak ya da süslemek için kullanabilirsiniz.